Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
'
250px-TheNewsroomTitle.png

The NewsRoom

Season One: 8.5
Season TWO: 7.5
Season 3: 8.2

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
MV5BODIyNzk5NDg5M15BMl5BanBnXkFtZTgwMTE5NjA5MjI@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

Ozark 2017
9.2/10

اوزارک ترکیبی از Breaking Bad و سریال سابق نت فلیکس Bloodline (دودمان) است. از نظر بریکنگ بد، بخاطر شباهت هایی از نظر ورایت داستانی با هم دارد ( داستانی دو آدم معمولی و خانواده دار که درگیر مواد مخدر می شوند) و از جهت بلادلاین (بخاطر فضاسازی و فیلمبرداری با ترکیب رنگ های آبی و سبز در منطقه شرجی و گرمسیری) اوزارک فیلم نامه قوی دارد و تا ده قسمت مخاطب را به همراه خود جذب می کند. در کنار آن، با بازی Jason Bateman( که با کمدی های او میشناسیم) در کنار نقش جدی، بار کمدی هم ایجاد کرده است. در کل اگر طرفدار سریال Breaking Bad هستید، حتما این سریال رو از دست ندهید

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
13Reasons Why

2kkf_mv5bytfmnzrlnwytmmfmni00ztfilwjhodgtogm5odq5ntgxzwuwl2ltywdlxkeyxkfqcgdeqxvymtexndq2mti_._v1_ux182_cr0,0,182,268_al_.jpg

فوق العاده بود واقعا. اگه مشکل روحی دارین به هیچ وجه پیشنهاد نمیکنم این سریال رو ببینین چون واقعا سریال مریضیه و میتونه خطرناک باشه. درسته وسطای فصل یه کم خسته کننده میشه ولی این عطش که میخوای بفهمی داستان از چه قراره و آخر سریال چی میشه میکشتت. وقتی که سریال تموم میشه دوست داری پنجره رو باز کنی و فریاد بزنی! -_- خیلی دردناک بود. اپیزود آخر که اشکم هم دراومد!

10 / 10

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
در مورد سريال بركينگ بد ضد و نقيض هاي زيادي شنيده بودم، برخي ميگفتن به دلمون ننشست، ادامه نداديم، ولش كرديم، و برخي ديگه ميگفتن تا بي نهايت ازش لذت برديم،
اصولا كسي هستم كه به نمرات يه اثر توجه زيادي ميكنم، با توجه به نقد مجله ها و امتياز سايتا، گفتم هر طور شده نبايد از دستش بدم..
سيزن يك رو شروع كردم، ميخكوبم كرد! يه فضاي رئال و كاملا قابل ملموس كه قشنگ منو انداخت وسط دنياي والتر وايت ( شخصيت اصلي سريال ) ، فلش بك هاي بي نظير، شخصيت پردازي دقيق و فكر شده، و روند داستاني مشخص كه وقتي به اخرا ميرسي، براي هر تيكه ي سريال كه در قديم اتفاق افتاده، يه دليل و حكمت جديدي ميبيني،
اين سير صعودي تا اخرين سيزن ادامه داشت،
تا همين امشب اخرين سيزن رو هم ديدم، يچي نزديك ١٧-١٨ ساعت ميخكوب شدن از سير اتفاقات و دنبال كردن داستان، فشاراي عصبي كه هر لحظه سريال به ادم وارد ميكنه، اصن شايد شبيهش تو هيچ كدوم از سريالايي كه از قبل ديدم نبود، و در نهايت بوم! فصل پنجم كاري ميكنه كه كلا تا چند وقت همش به فكر تصميمايي كه در طول زندگي ميگيريم باشيم و توش عميق شيم و با حوادث سريال كه بخشي از زندگي ما شده، همزاد پنداري كنيم.
در كل فوق العاده، لقب بهترين سريال برازندش بود واقعا..

#BB
100/100

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
در مورد سريال بركينگ بد ضد و نقيض هاي زيادي شنيده بودم، برخي ميگفتن به دلمون ننشست، ادامه نداديم، ولش كرديم، و برخي ديگه ميگفتن تا بي نهايت ازش لذت برديم،
اصولا كسي هستم كه به نمرات يه اثر توجه زيادي ميكنم، با توجه به نقد مجله ها و امتياز سايتا، گفتم هر طور شده نبايد از دستش بدم..
سيزن يك رو شروع كردم، ميخكوبم كرد! يه فضاي رئال و كاملا قابل ملموس كه قشنگ منو انداخت وسط دنياي والتر وايت ( شخصيت اصلي سريال ) ، فلش بك هاي بي نظير، شخصيت پردازي دقيق و فكر شده، و روند داستاني مشخص كه وقتي به اخرا ميرسي، براي هر تيكه ي سريال كه در قديم اتفاق افتاده، يه دليل و حكمت جديدي ميبيني،
تا همين امشب اخرين سيزن رو هم ديدم، يچي نزديك ١٧-١٨ ساعت ميخكوب شدن از سير اتفاقات و دنبال كردن داستان، فشاراي عصبي كه هر لحظه سريال به ادم وارد ميكنه، اصن شايد شبيهش تو هيچ كدوم از سريالايي كه از قبل ديدم نبود، و در نهايت بوم! فصل پنجم كاري ميكنه كه كلا تا چند وقت همش به فكر تصميمايي كه در طول زندگي ميگيريم باشيم و توش عميق شيم و با حوادث سريال كه بخشي از زندگي ما شده، همزاد پنداري كنيم.

#BB
100/100
فاز روشنفکری: واقعا سریال چیز خاصی نداشت یه سریال معمولی!:| لول
حالا که اینو دیدی، Better Call Saul رو هم ببین که کار دست خود وینس هست! اونم باحاله! به خوبی برکینگ نیست ولی خداییش اونم خوبه! وینس با برکینگ بد هم خودشو هم Bryan Cranstonو جاودان کرد در عرصه ی سریال!

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
فاز روشنفکری: واقعا سریال چیز خاصی نداشت یه سریال معمولی!:| لول
حالا که اینو دیدی، Better Call Saul رو هم ببین که کار دست خود وینس هست! اونم باحاله! به خوبی برکینگ نیست ولی خداییش اونم خوبه! وینس با برکینگ بد هم خودشو هم Bryan Cranstonو جاودان کرد در عرصه ی سریال!

اصن طرفي كه به اين سريال لقب معمولي ميده، دو حالت داره؛
يا كلا نديده :دي يا ديده اما در اصل با چشم بسته ديده :دي
نميدونستم جدا گانه واسش سريال درست كرده، حتما مرسي از پيشنهاد.
--
نمره ي دوستانو در مورد سريال 13 reasons why ديدم اكثرا خيلي خوب گفتن ازش، واقعا ترغيب شدم ببينم..

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
با توجه به علاقه ی زاید الوصفی که به فیلم ها و سریال های بر اساس کامیک هایDC و Marvel دارم تصمیم گرفتم به سری به سوپر گرل بزنم،با موبایل هم گزینه ی اسپویلر در دسترس نیست منم چیزی رو اسپویل نمیکنم از داستان و وقایعش اما کلا چیزی که شدیدا توهین به شعور مخاطب هست و تو تمام اقتباس های سینمایی راجب شخصیت سوپر منم رواج داشت این قضیه ی نامعلوم بودن هویت سوپر گرل برای عموم هستش!!:Dبدون این که ماسک بذاره هزار جا میره و کلی ازش عکس گرفته میشه اونوقت کسی هویت واقعیشو نمیتونه بفهمه و باید از خودش بپرسن:D:))یه صحنه هایی توش هست پوستر سوپر گرل دقیقا جفت کسیه که داره با فرم خبرنگار کارا(نام شخصیت سوپر گرل)حرف میزنه و صورت سوپر گرل هم تو پوستر کاملا معلومه بعد تو دیالوگ میگه خیلی دوست دارم بدونم واقعا سوپر گرل کیه=))موندم اینا مردمو چی فرض کردن موقع ضبط این سکانس ها که یکی دوتا هم نیستن و از این بدترم داره!!:D
سریال حالا جز شاهکار ها نیستش و همه خبر داریم شاهکار ها چیان،ولی این مسئله کلا خیلی با مزست و مشابهش تو Man Of Steel هم بود:Dاسپویلر در دسترس نبود(موبایل این گزینه رو نداره برا من)امیدوارم این چیز خاصی نباشه و بنمون نکنید:D

• Like
Reactions: arash1996

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
اصن طرفي كه به اين سريال لقب معمولي ميده، دو حالت داره؛
يا كلا نديده :دي يا ديده اما در اصل با چشم بسته ديده :دي
نميدونستم جدا گانه واسش سريال درست كرده، حتما مرسي از پيشنهاد.
--
نمره ي دوستانو در مورد سريال 13 reasons why ديدم اكثرا خيلي خوب گفتن ازش، واقعا ترغيب شدم ببينم..
من خودم نه فیلم تینیجی میبینم و نه سریال تو این فاز ولی اینو دیدم خداییش خوب بود. ببین که عالیه! فقط اگه اوضاع روحیت زیاد میزون نی به کل ولش!:D کلا برا هر قسمتش اول یه قسمت سیتکام ببین بعد اینو ببین که خنثی؟! کنه!:D بسیار دپرسینگه!:D

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318

#BB
100/100
همون فضای رئالش که میگی تا فصل ۲ بیشتر ادامه نداشت. واقعا میخکوب میکنه دو فصل اول ولی از فصل سه دیگه میزنه به تخیلی و اغراق و جاده خاکی.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
نمی دونم به این امتیاز داده بودم یا نه...
Breaking Bad
8.8/100

PKASKOAKOSOOKAS.jpg

اینو چند سال پیش کامل دیدم...!یادم نمیاد سریالی بوده باشه که کامل دیده باشم(البته غیر از مینی سریال ها)...سریال هایی که برای عموم مردم رایج بود و هست مثل فرار از زندان و لاست و 24 اینا رو با اینکه دور و برم خیلی حرفش بود ولی ندیدمشون!
3 یا 4 فصل فرار از زندان رو دیدم ولی قسمت های اخرش رو فرصت نشد ببینم و الانم دیگه میلم نمیکشه برم همشو ببینم!
میدونید این جور سریال ها که عموم مردم راجبش صحبت میکنند یجوریه!خواسته یا ناخواسته داستانش اسپویل میشه و یه هایپ عجیب غریبی دورشو میگیره!
شاید خودم از داستانش خوشم بیادا ولی رغبت نمیکنم ببینمشون!
خب از اصل مطلب منحرف نشیم و بریم سراغ سریال بریکینگ بد!
تو همین تاپیک سریال اینجا همه ازین سریال صحبت میکردند!90 درصد تقریبا مورد پسندشون قرار گرفته بود و ماهم شروع کردیم به دیدنش!
خب پسندیدم!!!
از بازی بازیگرا تا داستانش و پایانش خوب بود...
از ماجراهایی که دامن گیر والتر وایت میشه و اونو از یه آدم ساده و پایبند به اصول اخلاقی به یه آدمی تبدیل میکنه که بخاطر انتقام و گرفتن حقش از هیچ خلافی دریغ نمیکنه!
از یه بدبختی مثل جسی پینکمن که انگار روزگار سر ناسازگاری باهاش داره و انگار قرار نیست مثل یه آدم زندگی کنه!
برا یه بیننده عام مثل من سریال خوبی بود و کشش این رو داشت تا آخرین قسمتش دنبال کنم و فکر میکنم به موقع تموم شد...جالبه که هرچی به داداشم گفتم بیا این سریال رو ببین مارو دست مینداخت:|از دید اون سریال چرندی به نظر میرسید!شاید اگر مینشست دو قسمتش رو میدید نظرش عوض میشد...(گاها این داداش ما با ما شوخی میکنه،شاید واقعا نظرش رو این سریال منفی نبوده باشه!)
حس روشنفکری و اینا رو هم رد میکنم!خودم با اکثر فیلم هایی که تو جشنواره ها جایزه میگیرن زاویه دارم:Dکارگردان منفورم هم وس اندرسونه:Dولی خب این سریالو پسندیدم:D

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
Shows-Like-13-Reasons-Why.jpg

Thirteen Reason Why
در این بازه زمانی تماشای GOT و در حالی که زیاد هم فرصت نداشتم از همین چندتا کامنت این صفحه اسم این سریال را شنیدم و تصمیم گرفتم دانلودش کنم.زیاد بحث فنی در این مورد نمیتونم بکنم چون خودم را به اون صورت وارد به دنیای سریال و سینما نمیبینم و بیشتر به عنوان یک مخاطب عام خودم را میدونم.داستان سریال یک اثر کاملا متفاوت هست که به خوبی به یک مساله روز پرداخت میکنه.(که با توجه به اقتباس از کتاب میشه انتظار داشت که اثر نسبتا سنگینی نسبت به نرم سریال های روز با محوریت نوجوانان باشه).اکثریت بازیگرهای سریال به خصوص دو شخصیت اصلی کارشون را واقعا خوب انجام دادن. شاید در قالب اجتماعی ایران و شناختی که ما از دنیای غرب داشته باشیم برخی از اتفاقاتی که در طول سریال میفته برامون قابل هضم نباشه اما این سریال به معنی واقعی کلام یک سریال تاثیرگذار هست. با اینکه جنس مذکر هستم و خیلی از موارد در حال ذکر در طول سریال برای من با توجه به شرایط اجتماعی تعریف نشده باشه ولی با این سریال و عمیقا درد را احساس کردم. در طول یک هفته ای که این سریال را دیدم به دفعات موضعاتش در ذهنم می چرخید و آزارم میداد.بحث دیگه ای نمیخام عنوان کنم فقط به غیر از این نکته که اگر روحیات تاثیرپذیری دارید با احتیاط سمت این سریال برید (به خصوص بانوان محترم).

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
f1e98584610608377b2ad598ae6e533ea9ab6a1b428bca6e8effd71db8c254d6.jpg

The Office UK

8.9/10

شاید تنها سریال کمدی بود که دوست نداشتم تموم بشه و با یکی از باحال ترین شخصیت های دنیای سیتکام وکمدی یعنی دیوید برنت خداحافظی کنم. شاید بعضی از صحنه ها از کمدی های نه چندان باحال نسبت به درک و فهم امروز برخوردار باشه اما از نظر Pratical Jokes و حالت ماکیومنتری آن، در سطح خیلی بالایی قرار دارد. شخصیت های دلنشینی مثل خود برنت که سعی می کند در هر زمان جلوی دوربین خودنمایی کند و شخصیت تیم که مثل سیامک انصاری ایران از حرکت عجیب بعضی از کاراکتر ها به دوربین نگاهی خنثی می کند که دارند چه می کنند. دیوید برنت شاید روی اعصاب باشد اما در قسمت پایانی فصل دوم، کاملا من هم مثل اون داشتم ناراحت می شدم که میخوام اخراج یا کنار بروم. قطعا نسخه UK سطح بالاتری از US دارد و همین چهارده قسمت، کل سریال نسخه US را از درون خورد می کند. پیشنهاد میکنم که ببینید.​

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
swo8_p191fmmvor1oji1gln3mr1526175a3.jpg

F.R.I.E.N.D.S : 10/10
برای دومین بار دیروز سریال رو تموم کردم. اینبار با زیرنویس انگلیسی دیدم. احساس کردم خیلی بیشتر شوخی هاشون رو متوجه میشم، خیلی بیشتر ارتباط برقرار کردم و مجذوب بازی های عالی این شش نفر شدم.
احساسات این سریال خیلی قوی هست، شاید این یکی از وجه تمایز های بزرگ این با بقیه سیتکام ها باشه. مطمئنا بازم دوستان رو میبینم، عاشق تک تکشونم، با اینکه میدونستم آخرش چی میشه، اما بازم گریه میکردم، حتی قسمت های ماقبل آخر، سیزن 8 و 9 و اتفاقات احساسی عجیبی که رخ میده، اینبار جور دیگه ای میدیدم... واقعا عاشق همشونم.

فعلا با اختلاف بهترین سریالی هست که دیدم. ( هرچند خیلی سریال دیگه مونده که باید ببینم)
بعضی از قسمت هاشو هر بار ببینی تازگی داره برات.

امیدوارم کسی تو این دنیا نباشه که این سریال رو نبینه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر