PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
سلام دوستان یه سوال داشتم جادویی که سرعت دشمن رو کاهش میده همون که عکس مغز بنفش رنگ هست چطوری باید بدست بیارم

تو قسمت Onmyo Magic، گزینه Talisman: Sloth رو باید آزاد کنید.

بعد از تموم کردن بلادبورن نشستم پای این . کلا نمیشه این دو رو با هم مقایسه کرد . متفاوت هستن . بلادبورن کوتاه تر و کُندتر از اینه ، اما گرافیک تکنیکی و هنری بینظیری داره . نی اوه بسیار سریعه و به نظر من خیلی سخت تر از بلادبورنه . داستان بلادبورن نظیر نداره و داستان این خیلی سطحی و ابتداییه .
تا الان بالای ۵۰ ساعت رو باهاش گذروندم . به شدت اعتیاد آوره . واقعا دیگه بُریدم .
بازی به طرز اعجاب آوری سخته و یه جاهایی فکر میکنم این همه Level Up که میکنم و زره و اسلحه جدید میگیرم بی فایدس! حتی ساده ترین دشمن های بازی بلای جون آدم میشن.
باس قورباغه رو زدم . کسی میدونه چقدر ازش مونده؟؟

ایول. باس قورباغه بد چقره یخورده اولش اذیت میکنه ولی بعد از 15 بار مردن دست ادم میاد زدنش :D بازم باهاش رودرو میشی هم تو کوئست‌های فرعی و هم تو مراحل اصلی. نسبت به باسای اصلا قوی نیست.هرچی میری میری جلوتر وحشی تر میشن؛ مخصوصا باسایی که سامورایین. نمیدونم با استاد Tachibana Muneshige برخورد کردی یا نه؟ ولی واقعا خفنه :D

بلادبرن واقعا یه شاهکاره در سبک خودش. یه تروفی دیگه پلات میشه بازی :D اگر خواستی تو بازی صدام کن باسی بود باهم بزنیم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Polaris

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
سلام دوستان استاد این بازی کدومتون است چند تا سوال در مورد اپگرید سلاح میخواستم
داداچ یعنی الان واقعا دنبال استاد میگردی؟:D خو میپرسیدی جواب میدادن!:D الان توقع داری یکی بیاد بگه: من استادشم، جونم؟:D لول

• Like
Reactions: JV20

niknamiiiii

کاربر سایت
May 10, 2017
8
در مورد اپگرید سلاح ها میخواستم بدونم که چجوری اپگرید باید کرد تو یوتیوب دیدم قدرت اسلحه۱۸۰۰بود میخواستم بدونم چجوری میشه برد بالا چون از ۸۵۰بالاتر نتونستم ببرم

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
در مورد اپگرید سلاح ها میخواستم بدونم که چجوری اپگرید باید کرد تو یوتیوب دیدم قدرت اسلحه۱۸۰۰بود میخواستم بدونم چجوری میشه برد بالا چون از ۸۵۰بالاتر نتونستم ببرم
اسحله ها اپدیت نمیشن باید پیدا کنید اسحله لول بالا
لون 1800 نیو پلاس بوده
اسحله های هم پیدا کنید famility تا 999 داشته باشه وقتی اونام زیاد بشه قدرت اسحله زیادتر میشه

niknamiiiii

کاربر سایت
May 10, 2017
8
دوستان درجه سختی رفته بالا و سلاح جواب گو نیست باید چیکار کرد راه حلی داره تو یوتیوب ویدیوهایی دیدم که قدرت سلاحشون خیل بالا بود چطوری باید این سلاح هارو پیدا کرد؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
دوستان درجه سختی رفته بالا و سلاح جواب گو نیست باید چیکار کرد راه حلی داره تو یوتیوب ویدیوهایی دیدم که قدرت سلاحشون خیل بالا بود چطوری باید این سلاح هارو پیدا کرد؟
مدل بازی همینطوری سخت هست اون سلاح های سطح بالا همشون توی new+ هستن

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
آنلاین بازی داغونه یا فقط برای من اینطوره؟
اصلا نمیشه PVP زد.من آنلاین بازی های دیگه رو انجام میدم مشکلی ندارم و پینگم بین 150 تا 180 هست.ولی این بازی اصلا نمیشه و همش لگ هست

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
سلام
من تازه بازی رو شروع کردم . وقتی دشمنا رو میزنی زمین برای چند ثانیه فرصت داری یه ضربه کاری بهشون وارد کنی مثل Parry توی بلود بورن . من چجوری میتونم این ضربه رو بزنم همه دکمه ها رو میزنم کاری نمیکنه . الان نزدیک کشتی کنار جزیرم .

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
سلام
من تازه بازی رو شروع کردم . وقتی دشمنا رو میزنی زمین برای چند ثانیه فرصت داری یه ضربه کاری بهشون وارد کنی مثل Parry توی بلود بورن . من چجوری میتونم این ضربه رو بزنم همه دکمه ها رو میزنم کاری نمیکنه . الان نزدیک کشتی کنار جزیرم .
اون ضربه رو وقتی میتونی بزنی که استامینای دشمن تمام بشه و از حرکت بیاسته بعد اون موقع میتونی اون حرکت رو بزنی

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
اون ضربه رو وقتی میتونی بزنی که استامینای دشمن تمام بشه و از حرکت بیاسته بعد اون موقع میتونی اون حرکت رو بزنی
وقتی پهن زمین میشه ki دشمن خالی شده نشونه ای ام که روشه به رنگ قرمز شده اما باز نمیشه روش حرکتی زد

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
وقتی پهن زمین میشه ki دشمن خالی شده نشونه ای ام که روشه به رنگ قرمز شده اما باز نمیشه روش حرکتی زد
2حالت داره وقتی استامینای دشمن تموم میشه و گاردش میشکنه و نفس نفس میزنه که روش علامت دایره قرمز رنگ میاد و میری کنارش سریع و مثلث میزنی حرکت میزنه روش یا اینکه بهش یه ضربه معمولی میزنی و می افته زمین و دایره روش میاد قرمز رنگ میری بالا سرش و مثلث میزنی و حرکت میزنی روش......بقیه روشهای حرکت زدن باید مراحل تمرینی تکمیل کنی تا یاد بگیری مثل گارد شکن یا زخم پا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر