کدوم رو بخرم ؟؟!!! xbox one یا ps4 یا xbox 360 ?

saeedmilani

کاربر سایت
Aug 25, 2015
9
سلام . دوستان راهنمایی کنین من آخرش کدومو بخرم ؟ بازی های xbox one و ps4 گرونن از اونور هم 360 نسل 7 ه ... حالا من موندم واقعا کدوم ارزش خرید داره ؟ هزینه ای که میتونم بکنم 1300 فوقش 1400 ....

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
PS4 انحصاری های خوب و زیادی داره. (اکانت هکی و بازی دست ۲ هم تو ایران زیاد گیر میاد)
X1 هم سرویس های نرم افزاری فوق العاده ای مثل game pass و EA access و backward compatibility داره.
۳۶۰ هم بزار کنار.

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
ps4 از هر نظر .
اوریجین اکسس و انحصاریای ایکس باکس و بقیه رو که با یه پی سی ویندوز10 هم میتونی داشته باشی.

saeedmilani

کاربر سایت
Aug 25, 2015
9
ممنون از پاسخ شما .. دردسر کدوم یک کمتره ؟؟ منظورم این تحریم و استفاده از قند شکن و ... بعد کیفیت گرافیکی کدوم بیشتره ؟ بازی های رایگان ندارن ؟

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
ممنون از پاسخ شما .. دردسر کدوم یک کمتره ؟؟ منظورم این تحریم و استفاده از قند شکن و ... بعد کیفیت گرافیکی کدوم بیشتره ؟ بازی های رایگان ندارن ؟
هر دو تاشون مشکلی ندارن از نظر تحریم. انحصاریای ps4 گرافیک به مراتب بیشتری دارن.

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
سلام . دوستان راهنمایی کنین من آخرش کدومو بخرم ؟ بازی های xbox one و ps4 گرونن از اونور هم 360 نسل 7 ه ... حالا من موندم واقعا کدوم ارزش خرید داره ؟ هزینه ای که میتونم بکنم 1300 فوقش 1400 ....

به نظر من ps4 در اکثرجنبه ها ارجحیت داره.
انحصاریهای با کیفیت سونی که همه بهش معترفن.
بازار خرید و فروش کنسول و بازیهای دست دوم نسبت به ایکس باکس خیلی پررونق تره
برای تهیه بازیها هم راه های مختلفی هست که اگه اهل نگه داری بازی نباشی میتونی نهایتا با 300 -400 تومن تمام بازیهای نسل هشت رو تجربه کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر