Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام کسی اینجا میتونه برام اینو تهیه کنه? چون تخفیف زده
Overwatch®: Game of the Year Edition
بصورت سي دي كي جايي نيست براي همين كسيو اينجا نميتونيد پيدا كنيد كه براتون بگيره
با گيفت بتل نت فكر كنم بتونيد بگيريد ولي شنيدم به كشوري كه موقع ساخت اكانت انتخاب كرديد حساسه (فقط شنيدم ، اطلاع دقيق ندارم) و تغيير كشور اكانت هم به اين راحتي براتون انجام نميدن و تاييديه ميخوان كه توي اون كشور هستيد
يه كار ديگه هم كه ميتونيد بكنيد اينه كه كسيو پيدا كنيد كه حساب paypal داشته باشه و براتون بخره اينجا كسيو نديدم انجام بده ولي تو انجمن ليون كامپيوتر يه بخش براي فروشنده هاي سي دي كي هست توي تاپيك هاي مهم شده يكي از فروشنده ها خريد هاي پي پال انجام ميده هرچند خودم تابحال ازشون خريدي نداشتم ولي ممكنه به كارتون بياد :-"

• Like
Reactions: PS4 FAN

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
یعنی همون نسخه اورجین ادیشن بگیرم کافیه؟ فرقشون اینه که باکس لوت داره که مکان داره تو اورجین ادشن این جعبه ها بهم بده؟!
اگه آره بگو که هون نسخه اورجین ادشین بگیرم امشب اگه ارزش نداره نسخهGOTY رو بگیرم مرسی

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
یعنی همون نسخه اورجین ادیشن بگیرم کافیه؟ فرقشون اینه که باکس لوت داره که مکان داره تو اورجین ادشن این جعبه ها بهم بده؟!
گوتی ادیشن 5تا اسکین مخصوص داره و 10تا لوت باکس, اما اوریجینز فقط 5تا اسکین رو داره(یه سری امکانات دیگه هم دارن اما به اورواچ مربوط نمیشه). قیمتشون به ترتیب میشه حدود 190 و 170 . نسخه معمولی هم 90 تومن هست و قیمت 11 لوت باکس جداگونه خودش 50 تومن میشه. حالا دیگه تصمیم خودته که کدوم نسخه رو بخری.

• Like
Reactions: PS4 FAN

PS4 FAN

کاربر سایت
Sep 18, 2013
209
نام
Amin
گوتی ادیشن 5تا اسکین مخصوص داره و 10تا لوت باکس, اما اوریجینز فقط 5تا اسکین رو داره(یه سری امکانات دیگه هم دارن اما به اورواچ مربوط نمیشه). قیمتشون به ترتیب میشه حدود 190 و 170 . نسخه معمولی هم 90 تومن هست و قیمت 11 لوت باکس جداگونه خودش 50 تومن میشه. حالا دیگه تصمیم خودته که کدوم نسخه رو بخری.
خودت میفروشی؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اسکین D.VA چه عشقه:x
خیلی عالیه ولی از اون بهتر اسکین سیمترا و گنجیه (تریسرم اگه ماسک نداشت بهترین اسکینش میشد)
EMOTE تریسر و مرسی رو دیدی ؟؟ خیلی خوبه این اونت ! حیف و صد حیف وسط امتحاناته ، شاید وسوسه شدم لوت باکس براش خریدم

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
خیلی عالیه ولی از اون بهتر اسکین سیمترا و گنجیه (تریسرم اگه ماسک نداشت بهترین اسکینش میشد)
EMOTE تریسر و مرسی رو دیدی ؟؟ خیلی خوبه این اونت ! حیف و صد حیف وسط امتحاناته ، شاید وسوسه شدم لوت باکس براش خریدم

اسکین گنجی هم با حاله ولی من از اونت قبلی هر چی خواستمو تو لوت باکس بدست اوردم بجز سلفی dva یادم رفت انلاک کنم :( 6000 تا گلد دارم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اسکین گنجی هم با حاله ولی من از اونت قبلی هر چی خواستمو تو لوت باکس بدست اوردم بجز سلفی dva یادم رفت انلاک کنم :( 6000 تا گلد دارم
بهترین هایلایت بازی رو انلاک نکردی ؟؟؟، من اولین چیزی که گرفتم همین بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر