لوازم جانبی PS4

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
بین این دسته های سری جدید و قدیم کدوم بهتر هستند ؟
دسته سری جدید یکسری امکانات مثل نوار نوری روی تاچ پد داره که فقط یه نوار شفاف روی تاچ پد هست که نور لایت بار دسته رو میشه از روش دید و میشه با استفاده از کابل به کنسول وصل کرد برای بازی یعنی ارتباطش با کنسول از طریق کابل میشه نه بلوتوث از طرفی دسته سری قدیم بخاطر مشکی بودن و براق بودنش از نظر من شیک تره که البته احتمال خط افتادگی هم هست.

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like
Reactions: farzadwin7

farzadwin7

کاربر سایت
Aug 13, 2009
59
نام
فرزاد
دسته سری جدید یکسری امکانات مثل نوار نوری روی تاچ پد داره که فقط یه نوار شفاف روی تاچ پد هست که نور لایت بار دسته رو میشه از روش دید و میشه با استفاده از کابل به کنسول وصل کرد برای بازی یعنی ارتباطش با کنسول از طریق کابل میشه نه بلوتوث از طرفی دسته سری قدیم بخاطر مشکی بودن و براق بودنش از نظر من شیک تره که البته احتمال خط افتادگی هم هست.

میخواستم ببینم مشکلات تو ساخت و ... اینا گزارش شده یا نه
کسی داشته باشه مشکل عجیبی داشته باشه
چون میخواستم یکی بخرم گفتم جدیدشو بخرم

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
میخواستم ببینم مشکلات تو ساخت و ... اینا گزارش شده یا نه
کسی داشته باشه مشکل عجیبی داشته باشه
چون میخواستم یکی بخرم گفتم جدیدشو بخرم
دسته سری فت دارم که بعد از ۱۰ ماه دکمه R2 نیم سوز شده و بگیر نگیر داره بعدش رفتم سری اسلیم خریدم که خود فروشنده گفت برام فرق نداره کدوم رو بخری ولی اسلیم ببری بنفعته.
شما هم به نظرم اسلیم بخری بهتره کیفیت ساختشون هم آنچنان فرقی نداره فقط فت یخورده شیک تره پیشنهاد هم میکنم که مدل گلد یا سیلور رو بررسی کنی که واقعا قشنگ هستن.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
بین این دسته های سری جدید و قدیم کدوم بهتر هستند ؟
من هم فت دارم هم اسلیم.
با دسته فتم توی بتل1 اسلحه های سری شات گان و سری اسنایپر شلیک نمیکنن.همچنین در گوست ریکان وسیله های نقلیه اصلا سرعت ندارن.
اما دسته اسلیم هیچ مشکلی نداره.
به نظرم حتما اسلیم بخر

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
از این دسته چریکی کسی از دوستان خریده؟ رنگ و طرحش دقیقاً همینیه که تو عکسه یا تفاوت رنگ محسوسی وجود داره؟
accessories-dualshock4-allfour-11-us-07may15

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان فن خوب برای PS4 چه مارکی هست.بعد میخواستم بدونم که من در روز 4 ساعت بازی میکنم(یه کله 4 ساعت) نیاز به فن دارم یه نه

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
دسته سری فت دارم که بعد از ۱۰ ماه دکمه R2 نیم سوز شده و بگیر نگیر داره بعدش رفتم سری اسلیم خریدم که خود فروشنده گفت برام فرق نداره کدوم رو بخری ولی اسلیم ببری بنفعته.
شما هم به نظرم اسلیم بخری بهتره کیفیت ساختشون هم آنچنان فرقی نداره فقط فت یخورده شیک تره پیشنهاد هم میکنم که مدل گلد یا سیلور رو بررسی کنی که واقعا قشنگ هستن.

منم دوتا دسته فت دارم که یکیش 1 ساله و اون یکی 2 ساله داره کار میکنه و آخ هم نگفته !

باید دید چجوری از دسته استفاده کردی که خراب شده وگرنه اسلیم و فت تفاوتی با هم ندارن از نظر کیفیت ساخت

• Like
Reactions: amirzandi021

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان این دسته nacon چطوره؟
من با دسته وان خیلی راحت ترم،این همون حسو میده؟

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
محشره تمام نقدهاش عاليه فقط بديش اينه بلوتوس نيست و سيميه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر