Cemu | Wii U Emulator

amymor

کاربر سایت
Mar 20, 2015
25
میشه مشخصات سیستم تون رو بگی
cori3 6100 gtx950 8gb ram , ویندوز 7 64بیت
دوست عزیز راحت بازی کردی تا اینجا؟
بدون مشکل گرافیگی یا چیزای دیگه؟
مشکلی که برای من رو مخه کرش کردن شبیه ساز معمولا بعد از 2 ساعته، فکر کنم به خاطر cpu باشه، اما بقیه ی دوستان این مشکل رو ندارن، به جز این fps بازی خوبه (بین 24 تا 30) اگه از شیدر کش 5k استفاده کنی بعضی وقتا یه کم لگ داره چون چیزای جدید رو load میکنه ، بعد توی این بازی گرافیک مهم نیست (هرچند میگن روی pc گرافیکش بیشتره نینتندو است) اون چیزی که مهمه گمپلی بازی که محشره، اگه بازیش نکنی نمی فهمی چی میگم، واقعا بهترین بازیه عمرمه، اگه گوتی امسال بشه واقعا حقشه.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
نسخه 1.8.0 برای حامیان مالی منتشر شده.

مهم ترین تغییرش کاهش استفاده از رم و افزایش چشمگیر سرعت بارگذاری Shader Cache ها بوده.

گویا فریم هم پایدارتر شده.

هنوز نسخه کرک شده این ورژن نیومده. تاریخ انتشارش برای عموم هم هفته دیگه است.

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام دوستان میشه راهنمایی کنید من چجوری دسته رو تنظیم کنم تو شبیه ساز؟؟ من دسته ایکسباکس 360 دارم میخوام تنظیم کنم ولی نمیدونم چجوریه ! اگه زحمتی نیست یه عکس از تنظیمات دسته درون شبیه ساز بفرستید عالی میشه ممنون

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
136
نام
عباس
دوستان بعضیا تو اینترنت من میبینم بازی زلدارو با ورژن 1.2 یا بالاتر اجرا میکنن رو کامپیوتر! ورژنی که سایتا اکثرا واسه دانلود گذاشتن 1.1 هستش اگه اشتباه نکنم!
برای اجرای ورژن بالاتر باید یه نسخه دیگه دانلود کنیم یا آپدیت میشه ریخت رو بازی!؟

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
سلام دوستان میشه راهنمایی کنید من چجوری دسته رو تنظیم کنم تو شبیه ساز؟؟ من دسته ایکسباکس 360 دارم میخوام تنظیم کنم ولی نمیدونم چجوریه ! اگه زحمتی نیست یه عکس از تنظیمات دسته درون شبیه ساز بفرستید عالی میشه ممنون
اول اینو دانلود کنید
Xbox 360 Controller Config-WiiU Pro Controller • r/cemu
بعد تو شبیه ساز برین اینجا:
options-input setting-import
import رو زدی فایل کانفیگ که دانلود کردی رو انتخاب میکنی و بعدم سیو رو میزنی
دوستان بعضیا تو اینترنت من میبینم بازی زلدارو با ورژن 1.2 یا بالاتر اجرا میکنن رو کامپیوتر! ورژنی که سایتا اکثرا واسه دانلود گذاشتن 1.1 هستش اگه اشتباه نکنم!
برای اجرای ورژن بالاتر باید یه نسخه دیگه دانلود کنیم یا آپدیت میشه ریخت رو بازی!؟
آپدیت 1.1.1 ش که 2 گیگ بود و جدا دانلود کردم ریختم تو پوشه بازی و راحت آپدیت شد رفت ورژن بالاتر و مشکلی نبود. اینم فکر کنم همینطور باشه

• Like
Reactions: m.d.makan and zadis

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
اول اینو دانلود کنید
Xbox 360 Controller Config-WiiU Pro Controller • r/cemu
بعد تو شبیه ساز برین اینجا:
options-input setting-import
import رو زدی فایل کانفیگ که دانلود کردی رو انتخاب میکنی و بعدم سیو رو میزنی

آپدیت 1.1.1 ش که 2 گیگ بود و جدا دانلود کردم ریختم تو پوشه بازی و راحت آپدیت شد رفت ورژن بالاتر و مشکلی نبود. اینم فکر کنم همینطور باشه

دوست عزیز میشه لینک دانلود آپدیت رو برام بفرستی .هر چی گشتم پیدا نکردم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
دوست عزیز میشه لینک دانلود آپدیت رو برام بفرستی .هر چی گشتم پیدا نکردم
لینک دانلودشو خودم ندارم و گشتمم نبود
با maple seed البته فکر کنم بشه گرفت
ضمنا آپدیتش هنوز با شبیه ساز سازگار نیست و باید منتظر ورژنهای بعدی شبیه ساز بود
خود ورژن فعلی یعنی 1.8.0 هم از تکسچر پکهای جدید استفاده میکنه و هنوز چندان چنگی به دل نمیزنه

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
لینک دانلودشو خودم ندارم و گشتمم نبود
با maple seed البته فکر کنم بشه گرفت
ضمنا آپدیتش هنوز با شبیه ساز سازگار نیست و باید منتظر ورژنهای بعدی شبیه ساز بود
خود ورژن فعلی یعنی 1.8.0 هم از تکسچر پکهای جدید استفاده میکنه و هنوز چندان چنگی به دل نمیزنه

یعنی این تکسچر پکهای قبلی رو نسخه 1.8 سازگار نیست.الان تکسچر پکهای سازگار باهاش رو از کجا بگیریم؟

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
یعنی این تکسچر پکهای قبلی رو نسخه 1.8 سازگار نیست.الان تکسچر پکهای سازگار باهاش رو از کجا بگیریم؟
اومده برای نمونه شیدر کش (تکسچرپک نیست، شیدرکش) BoTW:
4414cache.zip
ولی در کل فعلا همون ورژنهای قبلی شبیه ساز بهتره
کرک شده؟ مگه شبیه ساز هم کرک می شه:D
این شبیه ساز هر ورژن جدیدش که میاد اولش برای ساپرترهایی که پول میدن قابل دسترسیه

• Like
Reactions: s.1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر