همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
دوستان من یه xbox one s گرفتم . صبح دیسک gears of war 4 رو گذاشتم برای نصب تا الان نصفش نصب شده !! 22.40 گیگش نصب شده و تکون هم نمیخوره ! این زمان طبیعی هست ؟؟؟
البته بازی 37 گیگی هم آپدیت داره که تا الان 10 گیگش رو گرفته .
روی ps4 بازیها 5 6 ثانیه ای نصب میشن

این حرف کاملا غلطه . بازی های پی اس فور هم زمان نیاز دارن تا نصب بشن . فقط سونی یک کلک بازی کرده که کاربر منتظر نصب بازی نباشه و هنگام نصب بازی پس از نصب اولین درصد بازی . بازی شروع میشه ولی اگر به صدای دستگاه گوش کنید صدای چرخش سریع سی دی رو میشنوید . پس از حدود 15 یا 20 دقیقه صدای چرخش قطع میشه و این زمانی است که بازی نصب شده . ولی چون شما سرگرم بازی هستین این فغل و انفعالات رواحساس نمیکنید
برای اینکه متوجه این قضیه بشین کافیه بازی جی تی ای 5 رو نصب کنید . پس از گذاشتن سی دی و شروع نصب . دیگر مانند سایر بازی ها اجرایی درکار نیست و دقیقا نیم ساعت طول میکشه و در این زمان براتون عکس های تکراری محیط بازی پخش میشه .

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
تشکر از پاسخ خوبتون
خیر اکانت من در حال حاضر US هستش ولی مالیات بهم میخوره
در حال حاضر ادرسم این ثبت شده
2207 7th ave
new york
New York 10027
United States
ممنون میشم یه آدرس به من پیشنهاد بدید که مالیات بهش نخوره

من کالیفرنیا دارم ca
مالیات نداره
تا حالا مشکلی نداشتم حداقل 5 تا بازی خریدم

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
من پول گیفت کارتم پوند هست چه جوری به دلار تغیرش بدم

براحتی تغییر نمیکنه . توصیه میکنم اکانت جدید با ادرس us بسازید و بعد بازی ها رو تو دستگاه شیر کنید تا در اکانت جدید هم قابل استفاده باشه

• Like
Reactions: playstation1

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام دوستان 2 تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین.
آیا بازیهای تریال نسخه کامل بازی هستند و فقط مدت محدود میشه استفاده کرد؟ و اگر اینطور هستش چه مدت میشه از بازی استفاده کرد؟
سوال بعدیم اینه که آیا برای دانلود بازی های رایگان گلد 360 روی وان برای هر بازی باید 1 دلار هزینه کنیم یا کلا 1 دلار میدیمو همیشه دیگه میشه بازیارو دانلود کرد؟

با یک دلار عضو لایو می شوید . بعد اگر بازی رایگانی اومد یا تخفیفی خورده باشه با گلد . شما بخر و نصب و بازی کن . گلد ات که تموم شد مشکلی پیش نمیاد . من تو کریسمس بازی نیمه بها با گلد خریدم و مشکلی پیش نیومده است

• Like

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
سلام دوستان من از سایت ایک باکس چندوقت پیش فیفا 17 کامل خریدم و الان میخوام کنسول بفروشم هیچ راهی نداره بتونم فیفا 17 رو هم بفروشم مثلا نمیتونم بازیو از روی پروفایل خودم ببرم روی پروفایل یکی دیگه ؟ ممنون میشم کمکم کنید

اکانت بازی رو بفروش . بعد دستگاه رو . البته باید برا دستگاه یه اکانت جدید تعزیف کنی یا اینکه ریست فاکتوری کنی خود خریدار اکانت بزنه

• Like

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
6mb9_xbox_one_front_usb_port_sync_button.jpg

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
سلام بچه های گل.
خواستم بپرسم اگه من دیجیتالی بازی بخرم
حتما باید آنلاین باشم بازی کنم یا اینکه در حالت آفلاین هم میشه؟
میدونم سوال چرتیه ولی اگه میشه جواب بدین:D

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام بچه های گل.
خواستم بپرسم اگه من دیجیتالی بازی بخرم
حتما باید آنلاین باشم بازی کنم یا اینکه در حالت آفلاین هم میشه؟
میدونم سوال چرتیه ولی اگه میشه جواب بدین:D
اگر پروفایل رو home کنین رو کنسول نیازی نیست حتما آنلاین باشین.

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
چقدر مرده این بخش...
از one X خوشتون اومد؟ میخرید؟
به نظرتون بیاد ایران به چه قیمتی میاد؟

من خیلی با قیافش حال نکردم به نظرم one s قشنگ تره. حیفم میاد بدمش به جاش x بگیرم ولی خب از فورزا 4K هم نمیشه گذشت..
با توجه به قیمت pro اوایل اومدنش فکر کنم تا بعد از عید قیمتش از 2500 کمتر نشه ولی از طرفی خریدار های one توی ایران کمترن و ممکنه سریعتر قیمتش بشکنه
نظر شما چیه؟

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
چقدر مرده این بخش...
از one X خوشتون اومد؟ میخرید؟
به نظرتون بیاد ایران به چه قیمتی میاد؟

من خیلی با قیافش حال نکردم به نظرم one s قشنگ تره. حیفم میاد بدمش به جاش x بگیرم ولی خب از فورزا 4K هم نمیشه گذشت..
با توجه به قیمت pro اوایل اومدنش فکر کنم تا بعد از عید قیمتش از 2500 کمتر نشه ولی از طرفی خریدار های one توی ایران کمترن و ممکنه سریعتر قیمتش بشکنه
نظر شما چیه؟
فک کنم نهایتا قیمتش که بیاد پایین به ۱۹۰۰ یا دو تومن برسه . متاسفانه به جز فورزا که خودمم خیلی دوسش دارم عنوان درجه یکی نداره. و نکته دیگه اینه که فورزا نمیتونه دلیل فروش xbox xباشه چون سبک ریسینگ همه پسند نیس برخلاف gta و zelda

• Like
Reactions: shahriyar_pc

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
فک کنم نهایتا قیمتش که بیاد پایین به ۱۹۰۰ یا دو تومن برسه . متاسفانه به جز فورزا که خودمم خیلی دوسش دارم عنوان درجه یکی نداره. و نکته دیگه اینه که فورزا نمیتونه دلیل فروش xbox xباشه چون سبک ریسینگ همه پسند نیس برخلاف gta و zelda
درسته امسال انحصاری AAA خاصی نداریم. من نمیدونم با crackdown داشتن چیکار میکردن ولی با این که کنفرانس رو داشتم با کیفیت 1080 نگاه میکردم حس میکردم داره 480p پخش میکنه.
ولی sea of thieves پتانسیل موفق شدن رو داره به شرط این که با رفیق رفقا بازی کنی.
به شخصه هم با Ori خیلی حال کردم و به نظرم یکی از بهترین بازی هایی بوده که این نسل بازی کردم. Cuphead هم که بالاخره قراره بیاد.
super lucky's tale هم اگه مثل yooka laylee خراب نکنه میتونه موفق باشه به نظرم. خیلی وقته 3D platformer درست حسابی خارج از کنسول های نینتندو نداشتیم.

مایکروسافت همون پارسال کلا دلیل xbox خریدن رو برای کسایی که ویندوز 10 دارن با خاک یکسان کرد. از این نظر فکر نکنم براشون فرقی بکنه و خودشون هم میدونن. به هر حال برای کسایی مثل من که فقط میخوان لم بدن جلوی تلویزیون دو ساعت بازی کنن خستگیشون در بره خوبه. ارزش دو تومن رو میتونه داشته باشه به نظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر