پروژه P7 ادامه عنوان Alan Wake نیست

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.png
همان‌طور که قبلاً اعلام‌شده بود استودیو معروف و محبوب Remedy Entertainment در حال کار بر روی عنوانی جدید و سینمایی بانام Project 7 یا P7 است که این عنوان جدید قرار است با همکاری games505 برای پلتفرم‌های رایانه شخصی، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه شود.

آقای Sam Lake کارگردان خلاق حاضر در استودیو Remedy Entertainment، در حین کنفرانس Digital Dragons که در لهستان برگزارشده بود، توضیحاتی در مورد همکاری با مایکروسافت و ساخت بازی Quantum Break به وب‌سایت Eurogamer داده است.

او همچنین در مورد پروژه P7 به‌طور شفاف گفته است این عنوان جدید ادامه‌ای برای بازی Alan Wake نخواهد بود.

«لازم است که اشاره‌کنم پروژه P7 ادامه Alan Wake نیست.»

بااینکه Lake بعدازاین صحبت گفت او خیلی «دوست دارد» ادامه Alan Wake ساخته شود ولی فعلاً و در این زمان این امر میسر نیست.

«ما در این زمان Alan Wake 2 را نخواهیم ساخت. ما خود را متعلق به Alan Wake می‌دانیم، من فکر می‌کنم چیز باارزشی در مورد Alan Wake وجود دارد، من دوست دارم Alan Wake های بیشتری بسازیم اما یک سری مسائلی وجود دارد یک باید عنوان جدید خلاقانه‌تر از نسخه قبلی باشد و دوم کسب‌وکاری که باید در این مورد راه‌اندازی شود تا ساخت این بازی ممکن شود.»

او در ادامه می‌گوید:

«هر دفعه که ما در طرحی از ادامه آلن ویک داشته باشیم همان زمان در موردش با ناشر بازی صحبت می‌کنیم؛ بنابراین آلن ویک مطمئناً برای ما عنوان باارزشی است، ولی اگر بخواهیم این کار را انجام دهیم باید در زمان مناسب این کار را انجام دهیم که مطمئناً آن زمان مناسب الآن نخواهد بود.»

منبع

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
کاش راکستار دوباره مکس پین رو بده دسته رمدی . یه عشقه نابی بکنیم . البته بگم شماره 3 این بازی هم عالی بود . و من بعد چند بار تموم کردن به این موضوع پی بردم . راستش امروز فیلم لوگان رو دیدم لامصب چقدر کاراکتر لوگان تو این فیلم به کاراکتر مکس پین تو شماره 3ش نزدیک بود

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
این شرکت دیگه مثل قدیم نیست.
هر روز بدتر از دیروز
یکم دیگه پیش برن باید درش رو تخته کرد
اما اگه از روز اول میومد تو آغوش گرم سونی الان یه چیزی بود مثل ناتی
یعنی یه پست شما ندارین ک توش سونی وسط نکشین
انگار زمین و زمان تا دست به دامان سونی نشن کارشون عیب داره
همین الانشم بازی های رمدی قشنگه درسته کم کاری شده ولی اینطور نیس ک بازی هاشون بد باشه
همین کوانتوم بریک هم من دوس داشتم و الن ویک عالی بود

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
هر روز بدتر از دیروز
این درسته که ماکرو هر ip یا استودیویی رو میخره بازی هاش از همه نظر دچار افت میشن ولی این مشکلات و کم کاری ها از خود مدیریت رمدی بنظرم

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
هر روز بدتر از دیروز
جدیدا بعضی ها کارشون شده بشینند نقدهای بازی ها رو بخونند و طبق اون بیان نظر بدن (حالا چه خوب یا چه بد). منظورم شما نیستی ولی من به شخصه امتیازها رو میبینم و حتما اگه اون بازی کمترین امتیاز هم گرفته باشه . تجربش میکنم که تو خیلی از موارد اون نقد با سلیقه من تناسب نداشت در مورد کوانتوم برک هم همینطور بود . من به شدت از بازی لذت بردم از داستان فوق العادش بگیر تا گرافیک و ایده گیم پلی درجه یکش لذت بردم و اصلا برام مهم نیست که فلان سایت یا فلان کس بازی رو کوبیده باشه .

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
ای کاش همین حسی که به آلن ویک دارن رو به مکس پین هم داشتن. عنوانی که سم لیک رو سم لیک کرد و رمدی رو رمدی.
خیلی راحت فروختنش. بهترین بازی رمدی تا الان بود.

• Like
Reactions: ahmad1376

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
از نظر من نسخه ی اول alan wake بازی ضعیفی بود...گیم پلی به شدت تکراری و خسته کننده، محیط های تکراری، دشمنان تکراری...حتی این بازی با وجود اینکه psychological thriller بود، حس ترس رو به من منتقل نکرد. با وجود داستان خوبش اگر تبدیل به یک فیلم خوب می شد شاید بهتر می بود. تا اپیزود دو بیشتر ادامه ندادم.
نظر شخصی هست دوستان، اگر لذت بردید ازش نوش جونتون.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
امیدوارم اگر بازی میسازن یه چیزی تو مایه های همون مکس پین باشه.درسته آلن ویک بازی خیلی خوبی بود ولی اصلا در حد و اندازه مکس پین نبود.
جدیدا بعضی ها کارشون شده بشینند نقدهای بازی ها رو بخونند و طبق اون بیان نظر بدن (حالا چه خوب یا چه بد). منظورم شما نیستی ولی من به شخصه امتیازها رو میبینم و حتما اگه اون بازی کمترین امتیاز هم گرفته باشه . تجربش میکنم که تو خیلی از موارد اون نقد با سلیقه من تناسب نداشت در مورد کوانتوم برک هم همینطور بود . من به شدت از بازی لذت بردم از داستان فوق العادش بگیر تا گرافیک و ایده گیم پلی درجه یکش لذت بردم و اصلا برام مهم نیست که فلان سایت یا فلان کس بازی رو کوبیده باشه .
اتفاقا کوانتوم کاملا لیاقت نمره هایی که گرفت رو داشت.از لحاظ گیم پلی به شدت خسته کننده و تکراری بود.ولی منم داستان خوبشو انکار نمیکنم.

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
ای کاش همین حسی که به آلن ویک دارن رو به مکس پین هم داشتن. عنوانی که سم لیک رو سم لیک کرد و رمدی رو رمدی.
خیلی راحت فروختنش. بهترین بازی رمدی تا الان بود.
البته نفروختنش از شماره 1 پابلیشرش راک استار بوده

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
امیدوارم اگر بازی میسازن یه چیزی تو مایه های همون مکس پین باشه.درسته آلن ویک بازی خیلی خوبی بود ولی اصلا در حد و اندازه مکس پین نبود.

اتفاقا کوانتوم کاملا لیاقت نمره هایی که گرفت رو داشت.از لحاظ گیم پلی به شدت خسته کننده و تکراری بود.ولی منم داستان خوبشو انکار نمیکنم.
همونطور که گفتم برای من اصلا مهم نیست که در مورد بازی کی چی میگه . اون چیزی که مهمه اینه که من از بازی لذت بردم مخصوصا گیمپلی و تمام نو آوری هاش . یه جورایی من رمدی رو پدر اسلوموشن تو بازی ها میدونم . در این بازی این قابلیت رو با ایده های نابش به اوج خودش رسوند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر