PlayStation The Last Of Us Remastered | PSN

The-Last-of-Us-Remastered-on-PS4-Won-t-Get-Co-Op-DLC-Will-Include-Grounded-Bundle.jpg

*یک دهه پس از شیوع ویروس/قارچ , جهان به دنیایی بی رحم تبدیل شد . در دو گروه قابل انتخاب در بازی TLOU شما انتخاب می کنید به گروه Hunters بپیوندید یا به گروه Fireflies . شما در یکی از دو گروه ذکر شده در قالب یک گروه از بازماندگان کار خود را آغاز کرده و باید برای بقا و رشد خود و گروهتان تلاش کنید .

برای اینکه به زنده ماندن و رشد گروه خود کمک کنید , به منابع و تجهیزات نیاز دارید . شما منابع را با مبارزه کردن در تیمی که انتخاب کرده اید (Hunters یا Fireflies) در هر یک از Mode های بازی (Supply Raid یا Survivors) بدست می آورید . هدف شما در هر مبارزه زنده نگه داشتن گروهتان به مدت 12 هفته می باشد .
شما با توجه به این که هر Match را چگونه به پایان می رسانید , قادر به افزایش میزان دریافت منابع و تجهیزات هستید . هر Match که شما بازی می کنید شامل یک روز می شود . تمام قطعات و تجهیزاتی که شما در هر Match بوسیله ی kills, assists, revives و crafting بدست می آورید ؛ در انتهای هر Match به منابع تحت اختیار گروه شما تبدیل می شود . همچنین علاوه بر موارد بالا , هنگامی که هر یک از دشمنان کشته می شوند تجهیزاتی که از آنها به جا می ماند توسط شما قابل برداشته شدن است .
تمرکز اصلی بخش تیمی مولتی پلیر بازی TLOU ، تلاش برای بقا است . اگر شما موفق شوید 12 هفته زنده بمانید ، بر اساس گروهی که انتخاب کرده اید آیتم های جدید شخصی سازی (Costume) برای کرکتر خود باز می کنید ( براساس hامتیاز های جمع آوری شده )

مودها :
*بخش مولتی پلیر the Last of Us شامل دو Mode می شود : Supply Raid و Survivors . هر دو Mode چلنج های منحصر به فردی را به منظور بقا و پیشروی تیم ـتان پیش روی شما قرار می دهد . هر Match , از دو Mode گفته شده, یک روز به حساب می آید . هر Match می تواند تا 8 بازیکن را شامل شود ( 4 نفر در هر تیم) .
در بخش Supply Raid , شما به یکی از دو گروه Hunters یا Fireflies ملحق شده و برای جمع آوری منابع و تجهیزات موجود در محیط تلاش کرده تا تیم خود را زنده نگه دارید . هر تیم به صورت مشترک دارای 20 جان است [تعداد دفعاتی که کل اعضای تیم می تونن بمیرن]. هر تیمی که مجموع مرگ های اعضای گروهش به حد گفته شده برسد , Match در حال بازی به عنوان Sudden Death برایشان به حساب می آید . این بدان معنی است که اگر هر کدام از اعضای تیم کشته شود دیگر قادر به respawn نخواهد بود .
در این Mode بعد از مردن , آیتم های Craft شده ی شما منتقل خواهد شد (از بین نخواهد رفت) . همین عامل باعث می شود تا شما بهترین برنامه برای استفاده از آیتم های Craft شده ی خود را داشته باشید . مطمئن باشید اینکار بهترین راه برای بهره برداری شما از آیتم هایتان است .

بخش Survivors , بخش بسیار بی رحمی است ! در هر Match هیچ respawn ـی وجود ندارد .بخش Survivors شامل 7 راند می شود . هر تیمی که 4 راند را پیروز شود , پیروز آن Match خواهد بود . به محض شکست خوردن یک تیم , هر دو تیم به Match بعدی منتقل خواهند شد . اینکار تا زمانی انجام می شود که یکی از تیم ها با داشتن بیشترین میزان بُرد , برنده مجموع 7 راند اعلام شود . بسته به تعداد بُرد های هر تیم این بخش ممکن است 7 راند طول بکشد یا در 4 راند به پایان برسد . در این Mode هیچ کدام از آیتم های Craft شده ی شما به Match بعدی منتقل نخواهد شد . پس مطمئن شوید از تمام آیتم هایی که Craft کرده اید استفاده می کنید . همچنین آیتم های Craft شده شما بعد از مُردن از بین نخواهند رفت .

توانایی شما در مخفی کاری , همکاری تیمی و Crafting ؛ در بقای تیم ـتان به شما کمک خواهند کرد . اگر می خواهید با موفقیت , تیم خود را زنده نگه دارید تیم شما باید در هر کدام از موارد اصلی گفته شده در هر Mode ماهرانه عمل کند .

مود های اضافه شده به مرور زمان :

Interrogation

* با تشکر از ZのMBiE

خب دیدم زمان زیادی به عرضه این عنوان شکوهمند نبوده و کسانی که روی Ps3 از جمله خودم معتاد این بازی بودند و جز مولتی پلیر اون دست به هیچ بازی ای نمیزدند بسیار منتظر این بازی هستند خصوصا اینکه تمامی DLC ها و اضافاتی که به مرور زمان برای بازی اومده همه

PsN Id :

Im_AhN

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
عرض ادب
از دوستانی که بازی رو پلات کردن یه سوال داشتم
در واقع از دوستانی که تروفی های بخش انلاین رو گرفتن

مثل اینکه بازی 4تا تروفی انلاین داره و چون من تازه بازی رو اپدیت کردم نمیدونم جریانشون چیه!!!
کسی هست یه توضیحی راجب تروفی های انلاین بده و اینکه سخت هست گرفتنشون؟
کلا توضیحی اگر راجب بخش انلاین بازی دارین بدید ممنون میشم
پ.ن:فقط در این حد میدونم که دو مدل هانتر و فایرفلای مثل اینکه داره

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,782
نام
نریمان
عرض ادب
از دوستانی که بازی رو پلات کردن یه سوال داشتم
در واقع از دوستانی که تروفی های بخش انلاین رو گرفتن

مثل اینکه بازی 4تا تروفی انلاین داره و چون من تازه بازی رو اپدیت کردم نمیدونم جریانشون چیه!!!
کسی هست یه توضیحی راجب تروفی های انلاین بده و اینکه سخت هست گرفتنشون؟
کلا توضیحی اگر راجب بخش انلاین بازی دارین بدید ممنون میشم
پ.ن:فقط در این حد میدونم که دو مدل هانتر و فایرفلای مثل اینکه داره
قسمت آنلاین بازی شامل 2 تا Faction میشه که همون هانتر و فایرفلای هست. 2 تا از تروفی ها که با بازی کردن بدست میاد اما برای 2 تای دیگه باید هر دو یبخش هانتر و فایرفلای رو تموم کنی. برای تموم کردن هر بخش باید 12 هفته دووم بیاری. هر مچ = 1 روز. بنابراین باید با هر فکشن 84 مچ آنلاین بازی کنی.

• Like
Reactions: voldmort

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
دوستان این ایدی منه خوشحال میشم ادد کنید تیمی انلاین بزنیم
Ali-najafi
تروفی های DLC شم هست که باید توی هر مپ 3 نفرو بکشی یا بندازی و خودت تا آخر بازی نمیری حتی 1 باز.! :D

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
تروفی های DLC شم هست که باید توی هر مپ 3 نفرو بکشی یا بندازی و خودت تا آخر بازی نمیری حتی 1 باز.! :D
اره لیستش رو دیدم:D
منتهی فعلا رو این 3 تروفی باقی مونده اصلی کار باید کنم تا پلات شه بعد میرم سراغ dlc ها
یکیشو ک به زودی میگرم وقتی کلن40 نفره بشه
میمونه اون دوتا اصلی که طلا هم هستن مربوط به هانتر و فایرفلای که 12 هفته رو باید رد کنم#-o
پ.ن:میگم بخش هانترش رو که تو تمام کردی حالا توضیحی چیزی راهنمایی اگر هست بگو که وسطش به مشکل برنخورم:Smartass:

• Like
Reactions: sa-sot1

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
منتهی فعلا رو این 3 تروفی باقی مونده اصلی کار باید کنم تا پلات شه بعد میرم سراغ dlc ها
میمونه اون دوتا اصلی که طلا هم هستن مربوط به هانتر و فایرفلای که 12 هفته رو باید رد کنم#-o
پ.ن:میگم بخش هانترش رو که تو تمام کردی حالا توضیحی چیزی راهنمایی اگر هست بگو که وسطش به مشکل برنخورم:Smartass:
هانترش که آره خیلی وقت پیش گرفتم...فایر فلایز هم داشتم میگرفتم که لعنتی وسط هفته 10 توی ی مچ سنگین گند زدم و همه به باد فنا رفتن و مردن:D
گفتی راهنمایی اگه هست بگم:
  • بعد از چند دست که میری جلو بهت Mission پیشنهاد میده هر Mission به سه تا لول تقسیم بندی میشه و برای کامل کردنش بهت 3 دست(3 Day) فرصت میده,حالا اگه missionــت رو توی لول بالاتری تموم کنی Award هاشم برات بیشتر میشه,Award های mission هاتم فرق میکنه مثلا ی mission هست که میگه فایر فلایز ها یا هانتر ها بهمون حمله کردن اگه mission رو تو لول 1 تموم کنی 80% از افراد کلنت میمیرن اگه توی لول 2 تموم کنی 60% و لول 3 40% میمیرن...و اگه اصلا missionــت رو نتونستی حتی به لول 1 برسونی کل کلن (100%) افراد کلنت میمیرن(در واقع میشه 100% RISK).*بگم که من خودم تو این Mission گند زدم و همین باعث شد کلنم توی هفته 10 بمیره*. ی Award عه دیگه هم هست که میگه هر چی لول mission ــت رو بالاتر ببری بهمون بیشتر نیرو و افراد اضافه میشه مثلا اگه رو لول 1 تموم کنی 5 نفر به کلنتون اضافه میشه اگرم که Missionــت رو نتونستی به لول 1 برسونی هیچ کسی اضافه نمیشه.
  • توی انتخاب mission دقت کن یه missionـــی برندار که نمیتونی کاملش کنی.
پ.ن:من میخوام برای PS4 ش رو بخرم فردا یا پس فردا میگیرم با هم بازی کنیم :)

• Like

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
هانترش که آره خیلی وقت پیش گرفتم...فایر فلایز هم داشتم میگرفتم که لعنتی وسط هفته 10 توی ی مچ سنگین گند زدم و همه به باد فنا رفتن و مردن:D
گفتی راهنمایی اگه هست بگم:
  • بعد از چند دست که میری جلو بهت Mission پیشنهاد میده هر Mission به سه تا لول تقسیم بندی میشه و برای کامل کردنش بهت 3 دست(3 Day) فرصت میده,حالا اگه missionــت رو توی لول بالاتری تموم کنی Award هاشم برات بیشتر میشه,Award های mission هاتم فرق میکنه مثلا ی mission هست که میگه فایر فلایز ها یا هانتر ها بهمون حمله کردن اگه mission رو تو لول 1 تموم کنی 80% از افراد کلنت میمیرن اگه توی لول 2 تموم کنی 60% و لول 3 40% میمیرن...و اگه اصلا missionــت رو نتونستی حتی به لول 1 برسونی کل کلن (100%) افراد کلنت میمیرن(در واقع میشه 100% RISK).*بگم که من خودم تو این Mission گند زدم و همین باعث شد کلنم توی هفته 10 بمیره*. ی Award عه دیگه هم هست که میگه هر چی لول mission ــت رو بالاتر ببری بهمون بیشتر نیرو و افراد اضافه میشه مثلا اگه رو لول 1 تموم کنی 5 نفر به کلنتون اضافه میشه اگرم که Missionــت رو نتونستی به لول 1 برسونی هیچ کسی اضافه نمیشه.
  • توی انتخاب mission دقت کن یه missionـــی برندار که نمیتونی کاملش کنی.
پ.ن:من میخوام برای PS4 ش رو بخرم فردا یا پس فردا میگیرم با هم بازی کنیم :)
اوه اوه پس زدی ترکوندی کلن رو:)):-SS
چقدر دنگ و فنگ داره این بخشش ها!!!!!!!!!:blink:
اره سید حتما بگیر بازی رو کلا شروع کنی هم تو whats new پیامش میاد که شروع کردی متوجه میشم دیگه تیمی بازی مکنیم:-bd

• Like
Reactions: sa-sot1

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
دوستان یک سوال :D
با چپ و راست و گرفتن ضربدر میشه اسلحه هارو عوض کرد، الان ویدئوهای بازی رو نگاه میکردم برای همه وقتی چپ و راست رو میزنن تو هر سمت 2 تا اسلحه هست(دوتا چپ دوتا راست)، ولی برای من یکی هست، باید ضربدر و بگیرم تا بتونم اسلحه های دیگه رو بیارم، چجوری میشه برای من هم مثل این تصویری که قرار دادم دوتایی بشه؟!

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
با چپ و راست و گرفتن ضربدر میشه اسلحه هارو عوض کرد، الان ویدئوهای بازی رو نگاه میکردم برای همه وقتی چپ و راست رو میزنن تو هر سمت 2 تا اسلحه هست(دوتا چپ دوتا راست)، ولی برای من یکی هست، باید ضربدر و بگیرم تا بتونم اسلحه های دیگه رو بیارم، چجوری میشه برای من هم مثل این تصویری که قرار دادم دوتایی بشه؟!

دوست عزیز از این میزا هست که اسلح رو روش آبگرید میکنید ! گزینه اول سمت چپ 2 تا چیز هست اونا رو ارتقا بدی یکیش فضا برای سلاح کوتاه و یکی برای سلاح بلند رو افزایش میده به دو تا

• Like
Reactions: hrm and voldmort

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
سلام دوست عزیز این کاری که من میگم یبار انجام بده ایشالله دیگه برای رد کردن 12 هفته دیگه به مشکل نخوری
اول از همه سعی کن missionهای راحت که مربوط به مردن افراد کلن نمیشه چیزای مثل بلند کردن افراد تیم یا( زمین انداختن دشمن با مولوتوف یا بمب یا شیو کردن..گیفت دادن به هم تیمی..مارک کردن دشمن)بعد هم سعی کن اون دوتا mission اول که مربوط به زمین انداختن دشمن و کشتن میشه بزار برای هفته 10 استفاده کن چون توی اون سه هفته آخر سه تا mission مربوط به کشتن افراد کلن بهت میده بعدم برای mission کشته شدن افراد کلن از هفته اول تا دهم سعی کن از زمین انداختن دشمن به وسیله اون اسحله های که دست میگیری یا هدیه دادن استفاده کنی ببخشید اگه طولانی شد اگه جایی از نوشته هام متوجه نشدی بگو تا توضیح بدم

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوست عزیز این کاری که من میگم یبار انجام بده ایشالله دیگه برای رد کردن 12 هفته دیگه به مشکل نخوری
اول از همه سعی کن missionهای راحت که مربوط به مردن افراد کلن نمیشه چیزای مثل بلند کردن افراد تیم یا( زمین انداختن دشمن با مولوتوف یا بمب یا شیو کردن..گیفت دادن به هم تیمی..مارک کردن دشمن)بعد هم سعی کن اون دوتا mission اول که مربوط به زمین انداختن دشمن و کشتن میشه بزار برای هفته 10 استفاده کن چون توی اون سه هفته آخر سه تا mission مربوط به کشتن افراد کلن بهت میده بعدم برای mission کشته شدن افراد کلن از هفته اول تا دهم سعی کن از زمین انداختن دشمن به وسیله اون اسحله های که دست میگیری یا هدیه دادن استفاده کنی ببخشید اگه طولانی شد اگه جایی از نوشته هام متوجه نشدی بگو تا توضیح بدم
سلام رفیق
ممنون از شما
اره کلی سوال واسم پیش اومد نمونش مارک کردن که به چه شکله؟
یا گیفت دادن که متوجه شدم چندسری مثل اینکه هم تیمی ها این کارو واسم انجام دادن

پ.ن:بازی خیلی نامردی داره مثلا منی که لول1 هستم رو با لول 500 وحتی999( :|:|:|:|:| )تو یه مسابقه قرار میده!!!

• Like
Reactions: hrm

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام رفیق
ممنون از شما
اره کلی سوال واسم پیش اومد نمونش مارک کردن که به چه شکله؟
یا گیفت دادن که متوجه شدم چندسری مثل اینکه هم تیمی ها این کارو واسم انجام دادن

پ.ن:بازی خیلی نامردی داره مثلا منی که لول1 هستم رو با لول 500 وحتی999( :|:|:|:|:| )تو یه مسابقه قرار میده!!!
برای مارک کردن باید aim کنی دشمن رو بعد آنالوگ سمت راست رو فشار بدی ( r3)
برای گیفت دادن به هم تیمی ها هم از کرفتینگ 2 یا 3 استفاده کنید وقتی که 2 تا 3 تا وسیله کرفت میکنید یدون براتون به عنوان هدیه اضافه میده میتونید برید بدیدش به هم تیمیتون

• Like

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792

این تصویری که شما میبینی دو تا تفنگ هست یه گلیچ تو بازی هست که میشه این کارو انجام داد هنوزم فکر کنم باشه و بعد از پچ 04 درست نشده ولی سخته اوردنش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر