اجرای بازی های PS1 سگا ، میکرو و آتاری روی PS VITA 3.60 - اجرای Sega Nintendo Atari on PS VITA 3.60

javadmire

کاربر سایت
Sep 12, 2015
10
اجرای بازی های سگا ، میکرو و آتاری روی PS VITA 3.60
اجرای PS1 Sega Nintendo Atari on PS VITA 3.60
AND MORE
بعد از دانلود یه پوشه در ux0 بسازید و اسمشو Roms بزارید و داخل این فولدر فلولدر های سگا ،میکرو و... بسازید و بازی هارو توش کپی کنید.
DOWNLOAD

دانلود کالکشن بازی های کلاسیک

SEGA
Nintendo
Atari

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
حل شد داداش.بازیهای ps1 هم جواب میدن؟

داداش دستت درد نکنه.عالی بود.من تونستم باهاش بازیهای میکرو و سگا و ps1 رو اجرا کنم ولی تو بازیهای میکرو و سگا هرکاری کردم نتونستم سیو کنم بازی رو
خیلی هم تو تنظیمات گشتم...ضمنا اجرای سریع و جابجایی بین بازی رو نداره...واسه تعویض بازی باید برنامه رو کلا ببندی و دوباره بازش کنی و بازی بعدی رو لود کنی ولی در مجموع واسه شروع کار خوبه و امیدوارکنندست
امیدوارم بشه بازیهای PS2 و PSP هم براحتی و بدون دردسر بزودی اجرا بشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: playstation1

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اجرای بازی های سگا ، میکرو و آتاری روی PS VITA 3.60
اجرای PS1 Sega Nintendo Atari on PS VITA 3.60
AND MORE
بعد از دانلود یه پوشه در ux0 بسازید و اسمشو Roms بزارید و داخل این فولدر فلولدر های سگا ،میکرو و... بسازید و بازی هارو توش کپی کنید.
DOWNLOAD

دانلود کالکشن بازی های کلاسیک

SEGA
Nintendo
Atari
سلام
دوسته عزیز من وقتی میخوام بازیارو اجرا کنم به راحتی اجرا میشه ولی مشکلش تو سیو کردنه! سیو انجام میشه مثلا تو بازی رزیدنت اویل 2 ولی وقتی از برنامه میایی بیرون میخوای دوباره اجرا کنی بازیو میخوای لود کنی میگه همچین سیوی وجود نداره انگار اصلا اون بازیو نرفتی؟!این مشکلش کجاس باگ برنامس یا من قبلش باید یسری تنظیمات انجام بدم؟میشه راهنمایی بکنید؟!

snip

کاربر سایت
Jun 18, 2009
6
بازی های ps1 رو با ادرنالین بازی کنید. می تونید برای شبیه ساز سگا و نینتندو هم از شبیه سازای پی اس پی استفاده کنید. مثل picodrive - nesterj . به نظر من از retroarch بهتر وراحت ترند.

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
البته این که میگم نظر شخصی خودمه , بنظرم ویتا انقدر خوب و با ابهت و زیبا هست که ارزش نداره روش بازی ps1 یا میکرو و سگا بازی کرد
این بازیا رو میشه روی گوشی ها اندرویدی منسوخ با اندروید 2.2 هم بازی کرد
ویتا ماهیتش زیباست وگرنه همین الان بخواید من میکرو نو چینی با جعبه میارم 15 هزار
بظنرم رو ویتا باید فقط بازیا ویتا و psp بازی کرد همین

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
سلام
دوسته عزیز من وقتی میخوام بازیارو اجرا کنم به راحتی اجرا میشه ولی مشکلش تو سیو کردنه! سیو انجام میشه مثلا تو بازی رزیدنت اویل 2 ولی وقتی از برنامه میایی بیرون میخوای دوباره اجرا کنی بازیو میخوای لود کنی میگه همچین سیوی وجود نداره انگار اصلا اون بازیو نرفتی؟!این مشکلش کجاس باگ برنامس یا من قبلش باید یسری تنظیمات انجام بدم؟میشه راهنمایی بکنید؟!
من مشکل سیو بازی رو حل کردم.کافیه فایل بایوس کنسول مورد نظر رو دانلود کنی و تو مسیر زیر بریزی
مثلا واسه PS1 فایل بایوس با نام SCPH1001.BIN رو دانلود کن و تو مسیر Ux0 بریز بدون پوشه
بعد برو بازیاتو اجرا کن حالشو ببر

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
البته این که میگم نظر شخصی خودمه , بنظرم ویتا انقدر خوب و با ابهت و زیبا هست که ارزش نداره روش بازی ps1 یا میکرو و سگا بازی کرد
این بازیا رو میشه روی گوشی ها اندرویدی منسوخ با اندروید 2.2 هم بازی کرد
ویتا ماهیتش زیباست وگرنه همین الان بخواید من میکرو نو چینی با جعبه میارم 15 هزار
بظنرم رو ویتا باید فقط بازیا ویتا و psp بازی کرد همین
منم حرف شمارو قبول دارم.بنده بشخصه الان 100 گیگ بازی خود ویتا دارم که دان کردم
300 گیگم بازی PSP دارم که کم کم بازیشون میکنم
ولی خب حس نوستالژی درون بیشتر ماها قدیمیا هست و نمیشه ازش دل کند.مگه میشه بازی Alone in the Dark یا Resident Evill3 رو واسه بار nم بازی نکرد:))

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
منم حرف شمارو قبول دارم.بنده بشخصه الان 100 گیگ بازی خود ویتا دارم که دان کردم
300 گیگم بازی PSP دارم که کم کم بازیشون میکنم
ولی خب حس نوستالژی درون بیشتر ماها قدیمیا هست و نمیشه ازش دل کند.مگه میشه بازی Alone in the Dark یا Resident Evill3 رو واسه بار nم بازی نکرد:))

چه زیاد این همه نت و حجم از کجا میاری :D
درسته خودمم نوستالژیک بازم - ولی اگر psvita داشتم هیچوقت هک نمیکردم کنسول کلی برنامه نصب کنم تا یه بازی میکرو و سگا روش بازی کنم
کنسول به این ارزشمندی با این قیمت زیاد - حالا خود سگا چینی 25 هزار میتونی بخری
حرفم اینه باید اون بازی که رو ویتا اجرا میشه ارزششو داشته باشه مثلا psp داره اما سگا - میکرو نه - آتاری نه و ........

من رو psp بازی ps1 بازی میکردم - خودتم میدونی نیاز به شبیه ساز نداشت فقط باید با برنامه 2 مگابایتی تبدیل فرمت میکردی که خود سونی این کار کرده بود
اما خیلی بد ارا میشد بازیا ps1 رو psp
:D

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
من مشکل سیو بازی رو حل کردم.کافیه فایل بایوس کنسول مورد نظر رو دانلود کنی و تو مسیر زیر بریزی
مثلا واسه PS1 فایل بایوس با نام SCPH1001.BIN رو دانلود کن و تو مسیر Ux0 بریز بدون پوشه
بعد برو بازیاتو اجرا کن حالشو ببر
درود دوست عزیز من بازیهای سگا رو با شبیه ساز Genesis Plus GX اجرا میکنم.وقتی سیو میکنم تو سیو نشون میده و لود میکنم هم مینویسه لود X رو بزنید میزنم ولی اتفاقی نمی اوفته.
کمک کنید لطفا.
شما تهران هستید؟دیتاهای بازی که دارید رو هارد بیارم برام،زحمت میکشید برام بریزید؟

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
درود دوست عزیز من بازیهای سگا رو با شبیه ساز Genesis Plus GX اجرا میکنم.وقتی سیو میکنم تو سیو نشون میده و لود میکنم هم مینویسه لود X رو بزنید میزنم ولی اتفاقی نمی اوفته.
کمک کنید لطفا.
شما تهران هستید؟دیتاهای بازی که دارید رو هارد بیارم برام،زحمت میکشید برام بریزید؟
واسه سیو بازیای سگا تست نکردم راستش ولی ps1 رو که خودمم بازی میکنم مشکلی نداره
واسه دیتا هم خیر.بنده خوزستان هستم.میتونید واسم هارد بفرستید با قیمت مناسب واستون میزنم و ارسالش میکنم

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
بعده کلی دردسر بالاخره فهمیدم چطوری بازیا سیو میشه من تمام بایوسارم دانلود کردم ولی بازم جواب نگرفتم!حتی تویه یوتیوب هم گشتم ویدیویی کمک نکرد!تا اینکه نوشته هارو خوندم جالب بود 90 درصد همین مشکل سیو داشتن ولی کسی نمیتونست کمکی کنه تا اینکه اتفاقی فهمیدم باید چکار کنیم!
اینجا هم میگم شاید دوستان بعدی بخوان استفاده کنند!
وقتی بازیو سیو کردید دیگه قصد ادامه بازی نداشتید باید داخل همون منویه بازی 4دکمه R,L,START,SELECT همزمان بگیرید تا وارد منویه کاربری رترو بشید و اونجا حتمی باید بازیتون کلوز کنید وگرنه سیواییی که کردید بدرد نمیخوره وقتی بازیو از اونجا کلوز کردید و اگر دوباره پلی کنید میتونید بازیتون که سیو کرده بودید لود کنید و به ادامه بازی بپردازید!

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
بعده کلی دردسر بالاخره فهمیدم چطوری بازیا سیو میشه من تمام بایوسارم دانلود کردم ولی بازم جواب نگرفتم!حتی تویه یوتیوب هم گشتم ویدیویی کمک نکرد!تا اینکه نوشته هارو خوندم جالب بود 90 درصد همین مشکل سیو داشتن ولی کسی نمیتونست کمکی کنه تا اینکه اتفاقی فهمیدم باید چکار کنیم!
اینجا هم میگم شاید دوستان بعدی بخوان استفاده کنند!
وقتی بازیو سیو کردید دیگه قصد ادامه بازی نداشتید باید داخل همون منویه بازی 4دکمه R,L,START,SELECT همزمان بگیرید تا وارد منویه کاربری رترو بشید و اونجا حتمی باید بازیتون کلوز کنید وگرنه سیواییی که کردید بدرد نمیخوره وقتی بازیو از اونجا کلوز کردید و اگر دوباره پلی کنید میتونید بازیتون که سیو کرده بودید لود کنید و به ادامه بازی بپردازید!
دوست عزیز میشه واضحتر بگید.تو کدوم برنامه منظورتونه.Retroarch یا Genesis Plus GX؟

• Like
Reactions: navid_x360

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوست عزیز میشه واضحتر بگید.تو کدوم برنامه منظورتونه.Retroarch یا Genesis Plus GX؟
داداش بالا عرض کردم که برنامه Retroarch منظورم بود
مثلا رزیدنت اویل 2 سیو کردید اگر معمولی بیرون بیایید دوباره بازی شروع کنید خبری از اون سیو نیست!
ولی وقتی بازی سیو کردید داخل بازی هستیت با همون روشی که بالا گفتم quit کنید دوباره که با برنامه بازیو اجرا کنید اگر تنظیمات دست نزده باشید اوتوماتیک از همونجا که quit کردید بازی شرو میشه اگرم نه تنظیمات درست کرده باشیو و گزینه اوتو لود خاموش باشه میرید راحت بازیو لود میکنید از جاییی که سیو کردید بازیو ادامه میدید
ا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر