Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
قیمتش یکم گرونه...بازی هایی که فن های خیلی زیادی داره باید حداکثر 19.99$ باشه تا همه بتونن تهیه کننش.
همه ی بازی ها رو همه میخوان بازی کنند:-"
انشاالله RDR و GTA جدید که اومدن، پیشنهاد میدیم بیشتر از 20دلار قیمت گذاری نشن:-"

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
درود دوستان.
بازی به مدت یکسال انحصاری PS4 هستش و بعد از اون بر روی PC و احتمالا XBOXOne عرضه خواهد شد.
قایم کردن و اینا هم نداره تو حاشیه E3 پارسال اعلام شد.

• Like
Reactions: 235matin235

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
درود دوستان.
بازی به مدت یکسال انحصاری PS4 هستش و بعد از اون بر روی PC و احتمالا XBOXOne عرضه خواهد شد.
برای بازی که ریمستر میشه اصالت و ریشه مهمه
همه تو دنیا کراش رو با PS1 تجربه کردن و الان خود من به عشق سونی و PS پیش خرید کردمش
حالا بیان بره پلتفرم های دیگه بدن
با این وجود به نظر من اگر هم اینکار رو انجام بدن چنان سودی برای سازنده ها نخواهد داشت فقط یه دونه IP خاص رو ارزشش رو میارن پایین

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
درود دوستان.
با توجه به قرار دادهایی که سونی با اکتی بسته مشخصه که بازی انحصاریه اسکای لندرز کرش ادیشن هنوز انحصاریه و کوچک ترین خبری از وجود شخصیت کرش تو پلتفرمای دیگه نیست تو e3 سونی چه حاشیه ای وجود داره ؟! این بازی با توافق ساخته شده اکتی خود سر نساختتش که :| بعدشم نمیدونم چرا همه حرف از pc میزنن تاحالا کدوم پلتفرمر اکتی رو pc اومده؟^#(^

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
همه ی بازی ها رو همه میخوان بازی کنند:-"
انشاالله RDR و GTA جدید که اومدن، پیشنهاد میدیم بیشتر از 20دلار قیمت گذاری نشن:-"
دوست عزیز من بازی هایی رو که فن های خیلی زیادی داره رو گفتم مثل راکت لیگ...درضمن گفتم یکم گرونه.
لحن صحبتتون رو درست کنید زیاد خوب نیست و به نظر دیگران احترام بزار.:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
درود دوستان.
اون مصاحبه های بعد از کنفرانس رو دیدم ولی یادم نمیاد چیزی در مورد انحصاری زمانی گفته باشن! (کلا حرف خاسی در مورد این هم نزدن و بیشتر بحث اسکای لندرزش بود:-" )

دوست عزیز من بازی هایی رو که فن های خیلی زیادی داره رو گفتم مثل راکت لیگ...درضمن گفتم یکم گرونه.
لحن صحبتتون رو درست کنید زیاد خوب نیست و به نظر دیگران احترام بزار.:)
خوب منم بازیی مثل GTA که بزرگ ترین فن بیس رو داره گفتم!!! و لحنمم فکر نمیکنم بد بوده باشه!
بازی رو کوبیدن زمین و از اول ساختن، سه تا بازی، بعد 20$ ؟ :|

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
بازی 3 تا پلاتینیوم داره <:-P :D
In an interview with Daily Star, Vicarious Visions Producer Kara Massie confirmed that the N. Sane Trilogy will have three Platinum Trophies – one for each game in the collection
نگران بودم مثل این کالکشن‌های خسیس، فقط یه پلات واسش بزارن ولی حالا 100 درصد کردن هر سه بازی حداقل واسه من خیلی لذت بخش‌تر خواهد بود :D
نمایش‌ها هم که عالین :D با اینکه هنوز به قیافه‌ی خود Crash عادت نکردم و خیلی باهاش راحت نیستم ولی ریمستر خیلی خوبی از آب دراومده که عمرا پارسال همین موقع حتی تصورش رو هم نمی‌کردم :D
فقط حدود یه ماه مونده \m/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر