Nintendo Splatoon 2

بازی شوتری که نسخه ی اول آن بازی شوتر سال 2015 در The Game Awards شدش و جوایز دیگری هم بردش , فروشش حدود 5 میلیون نسخه روی کنسولی که خودش تا الان حدود 13 میلیون نسخه فروخته بودش .

بازی اواخر تیر ماه برای کنسول نینتندو سویچ عرضه خواهد شد.
در حالت داک 1080 و 60 فریم (رزولیشن داینامیک) در حالت آنداک 720 و 60 فریم
بخش داستانی هم داره بازی

H2x1_NSwitch_Splatoon2.jpg

آخرین ویرایش:

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
خیلی بده که انقدر خالیه اگه کسی نیست چرا انقدر تلاش میکنید
View attachment 75356
تاپیک دقیقا چنین حالتی داره8-| اگه برای ماریو ادیسه تاپیک میزدین بهتر بود
اخه نه اطلاعاتی نه چیز خاصی خب باید یه چیزی باشه تا بحث شکل بگیره.
بی لطفی که در حق نینتندو میشه و اینکه دوستان نینتندوباز یا رفتن انجمن نینتندولند یا کلا به تلگرام محدود شدن باعث شده تاپیک های مرتبط کلا متروکه بشه.

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
اخه نه اطلاعاتی نه چیز خاصی خب باید یه چیزی باشه تا بحث شکل بگیره.
بی لطفی که در حق نینتندو میشه و اینکه دوستان نینتندوباز یا رفتن انجمن نینتندولند یا کلا به تلگرام محدود شدن باعث شده تاپیک های مرتبط کلا متروکه بشه.

درسته موافقم باید اطلاعاتی باشه تا بشه تاپیک زد
البته تو قسمت ها کنسول ها غیر نینتندویی اسم یه بازی تایید میشه حتی عکسم نیومده تاپیک بازی ۱۵ صفحه میره جلو

زمانی که فروم نینتندولند و تلگرامی در کار هم نبود تاپیک ها نینتندویی کلا متروک و مرده بود
خودمونو کشتیم فعال بشه بخش ها نینتندویی آخرشم برگشتیم خونه اول

اون فروم نینتندولند هم که همین الانش چند روزه از کار افتاده مدیرش ارتگولی هم فقط تمرکزشو گذاشته رو کانال تلگرام
از گروه تلگرامی فن ها نینتندو هم اومدم بیرون اونجام غیر فعالن ‌کاری نمیکنن ، جواب سلامم به زور میدن ، پادشاهام انقدر خودشونو نمیگیرن
کلا باید عادت کنید نینتندو باز ها همینن ، نظر دادن و فعال بودن با مرگ یکی میدونن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Pooya HL

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اگه این قضیه پرداخت ماهیانه برای مولتی پلیر نبود قطعا این بازی رو میخریدم در حال حاضر سویچ دستگاه اجرای زلدا هست
بردار زاده ی من 10سالشه زیاد هم مودب نیست بدون اجازه دست به هر چیزی میزنه!تمام سیو های زلدا رو به فنا داده کلا انگیزه ی من برای روشن کردن سویچ از بین رفته............

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اگه این قضیه پرداخت ماهیانه برای مولتی پلیر نبود قطعا این بازی رو میخریدم در حال حاضر سویچ دستگاه اجرای زلدا هست
بردار زاده ی من 10سالشه زیاد هم مودب نیست بدون اجازه دست به هر چیزی میزنه!تمام سیو های زلدا رو به فنا داده کلا انگیزه ی من برای روشن کردن سویچ از بین رفته............
اون قضیه پولی شدن آنلاین از پاییز (الان شده September سال ۲۰۱۸) هست و اینکه اولا قیمتش کمتره نسبت به رقبا اینطور که فهمیدم دوما این بازی اسپلاتون 2 تیر ماه عرضه میشه
زلدا ارزشش رو داره از اول برید به نظرم حتی . من قبلا روی وی یو حدود 51 ساعت فکر کنم بازی کردمش اما روی سویچ بازم بشه میرم احتمالا
یه اکانت جدا گانه هم میشه برای مهمان بسازید

آخرین ویرایش:

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
بزن بچه رو پخش زمینش کن. یعنی چی بچه اینقدر بی نزاکت باشه که بی اجازه دست به کنسول که مثل ناموس آدم میمونه بزنه؟

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
بزن بچه رو پخش زمینش کن. یعنی چی بچه اینقدر بی نزاکت باشه که بی اجازه دست به کنسول که مثل ناموس آدم میمونه بزنه؟

من 3ds که تازه آک خریدم داداشم اومد بگیره نگاه کنه دستش کمی کثیف بود داشت کاری انجام داد تو خونه
بهش گفتنم برو بابا :lol: :Cheesygrin: :Biggrin:

• Like

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
همینه دیگه یه روز دانشگاه بودم اومدم دیدم زده ترکونده بازی رو .........:|حالا شب میگفت بده VR بازی کنم گرفتم پرتش کردم بیرون :D

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
تایید شد که بازی 1080 و 60 فریم در حالت داک (در واقع رزولیشن داینامیک هست اینطور که فهمیدم) اجرا میشه و در حالت پرتابل یا آنداک 720 و 60 فریم.
=================
این پست آپدیت شده

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
تایید شد که بازی 1080 و 60 فریم در حالت داک اجرا میشه و در حالت پرتابل یا آنداک 720 و 60 فریم
رزولیشن بازی در حالت داک ، داینامیک هست اما حالت قابل حمل رو نمیدونم دقیق
ضمن عرض پوزش بابت دیر اطلاع دادن

• Like

Vengence_13

کاربر سایت
Nov 7, 2016
11
سلام
ببخشید میخواستم این بازی رو واسه کنسولم بخرم ولی نمیدونم میشه با اینترنت ایران آنلاین زد یا مشکل داره و پینگ بازی بالاست؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر