لوازم جانبی PS4

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام
در مورد هدست گلد من شنیدم که گویا دوتا ورژن داره. ورژن ۱ و ورژن ۲ که توی ورژن ۲ مشکلاتش برطرف شده. میخواستم بپرسم چجوری میشه اینا رو از هم تشخیص داد؟
این هدست گلد تقلبی هم داره؟
قیمت هم اگه دارید ممنون میشم بگین
نه دوست عزیز اونجور که من میونم هدست گلد فقط یکی اما در جای دیگه بهش وایرلس هدست ورژن دو هم میگن در اصل در اروپا به دلایلی به گلد وایرلس هدست ورژن 2 میگن و در جا های دیگه مثل آمریکا همون گلد اسمش هست

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام
هدست گلد توی اروپا ورژن ۲ نامگذاری شده تا جایی که میدونم بخاطر اینکه توی کشورایی مثل آلمان و فرانسه قوانینی برای نامگذاری محصول با استفاده از کلمه گلد وجود داره و در کل جفتشون یکی هستن

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like
Reactions: Inanc and hbmss

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان پروفایل صدای بازی هارو چجوری باید روی هدست آپلود کنم؟

نرم افزار Headset Companion App رو از استور دانلود و نصب کن بعد هدستو با کابل وصل کن به کنسول و نرم افزارو اجرا کن و پروفایلو آپلود کن توش

Sent from my E6833 using Tapatalk

• Like
Reactions: shahriyar_pc

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
نرم افزار Headset Companion App رو از استور دانلود و نصب کن بعد هدستو با کابل وصل کن به کنسول و نرم افزارو اجرا کن و پروفایلو آپلود کن توش

Sent from my E6833 using Tapatalk
دقیقا همین کارو میکنم!
برنامه رو میبندم دوباره باز میکنم پروفایل ۲ خالیه!
تغیراتش محسوسه چون احساس میکنم هیچی آپلود نشده رو هدست؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دقیقا همین کارو میکنم!
برنامه رو میبندم دوباره باز میکنم پروفایل ۲ خالیه!
تغیراتش محسوسه چون احساس میکنم هیچی آپلود نشده رو هدست؟

تفاوت خیلی زیاد نیست در حد Bass و Treble کم و زیاده
ولی تا حدی حس میشه
اگر شما هیچی حس نمیکنی یعنی نسخه جدید نرم افزار مشکل داره احتمالاً
من خودم چون یکسالی هست عوض نکردم پروفایلشو نمیدونم سالمه یا نه باید تست کنم:D

• Like
Reactions: shahriyar_pc

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
سلام دوستان این دسته nacon چطوره؟
من با دسته وان خیلی راحت ترم،این همون حسو میده؟

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk
دستش فوقوالعادست..کاستومایزش وحشتناک عالیه...تمام دکمه های دسترو میتونی جا به جا کنی با نرم افزار مخصوصش...سنسیتی انالوگ رو می تونی به صورت پیکسلی تنظیم کنی :D ( از 1 تا 100 ستسیتی رو میتونی تنظیم کنی..بر خلاف تنظیمات خود بازی ها که 10 تا بیشتر نداره معمولا ) دکمه های r2 , l2 رو هم میتونی سنسیتیشو تنظیم کنی که مثلا تا یه ذره فشار دادی بزنه یا نه یه مقدار که زیاد فشار دادی بعد عمل کنه.
دکمه های کمکی ماکرو زیر دسته هست که میتونی اونارم کامل کاستومایز کنی..مثلا میتونی تنظیم کنی وقتی دکمه m1 زدی به طور خودکار چندین دکمه فشرده شه ( مثلا عقب + جلو + ضربدر + مثلث) همه اینها و یا بیشتر فقط با فشردن یه دکمه.

ولی من به خاطر این که به دستهای ps4 شدیدا عادت کردم مخصوصا d-pad اش که بالاست نتونستم سر این قضیه باهاش کنار بیام همش قاطی میکنم و میخوام بفروشمش...d-pad ناکون پایینه ولی d-pad دال شاک بالاست.

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
189
نام
Arash
سلام
من دیروز یه دسته خریدم به نام اصل از کارتن و دسته ی عکس میزارم لطفه بگید اصل هست قیمتش مناسبه؟؟

سلام یک عدد دوربینم گرفتم برای دستگله دیروز به قیمت 215 تومن اما روش لاتین نوشته امکان هست که بببن که اصل هست قیمت مناسبه؟؟

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
دستش فوقوالعادست..کاستومایزش وحشتناک عالیه...تمام دکمه های دسترو میتونی جا به جا کنی با نرم افزار مخصوصش...سنسیتی انالوگ رو می تونی به صورت پیکسلی تنظیم کنی :D ( از 1 تا 100 ستسیتی رو میتونی تنظیم کنی..بر خلاف تنظیمات خود بازی ها که 10 تا بیشتر نداره معمولا ) دکمه های r2 , l2 رو هم میتونی سنسیتیشو تنظیم کنی که مثلا تا یه ذره فشار دادی بزنه یا نه یه مقدار که زیاد فشار دادی بعد عمل کنه.
دکمه های کمکی ماکرو زیر دسته هست که میتونی اونارم کامل کاستومایز کنی..مثلا میتونی تنظیم کنی وقتی دکمه m1 زدی به طور خودکار چندین دکمه فشرده شه ( مثلا عقب + جلو + ضربدر + مثلث) همه اینها و یا بیشتر فقط با فشردن یه دکمه.

ولی من به خاطر این که به دستهای ps4 شدیدا عادت کردم مخصوصا d-pad اش که بالاست نتونستم سر این قضیه باهاش کنار بیام همش قاطی میکنم و میخوام بفروشمش...d-pad ناکون پایینه ولی d-pad دال شاک بالاست.
سلام.
این نرم افزار مخصوص خودش که میفرمایید باید از طریق اون دکمه های دسته رو تنظیم کنیم رو باید از جایی دانلود کنیم یا اینکه با وصل کردن دسته به کنسول خودش در دسترسه یا اینکه کلا چجوره؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
سلام.
این نرم افزار مخصوص خودش که میفرمایید باید از طریق اون دکمه های دسته رو تنظیم کنیم رو باید از جایی دانلود کنیم یا اینکه با وصل کردن دسته به کنسول خودش در دسترسه یا اینکه کلا چجوره؟
نرم افزارش داخل سایتش گذاشته برای دانلود

محیط نرم افزار

2017-01-19_161943.jpg

rpc-soft.png

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps34

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
میشه ادرس سایت رو بدید؟بعد از طریق فلش باس روی کنسول بریزیم؟
داداش میری تو سایتش نرم افزو با لپتاپ یا کامپیوتر دانلود میکنی بعد رو همون لپتاپ یا کامپیوترت نصبش میکنه..دست NACON زو با USB خودش وصل میکنی به کامپیوتر یا لپتاپت و بعد وارد نرم افزار میشی..نرم افزار دسترو شناسایی میکنه و هر تغییری بخوای روش میدی.
Revolution pro controller - NACON Gaming

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر