ps vita vs 3ds

ps vita vs 3ds

• مجموع رای دهنده‌ها
    214

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
Ps vita :)
واقعا نظرتون گویا و کامل بود.
اما واقعا بخواین حساب کنین اگه کسی با بازی های 3ds حال کنه، بهترین گزینه واسش خرید 3ds هست، چون هم کپی خوره و همم اینکه بازی واسش زیاده. کپی خور بودن خودش نعمتیه :d

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
هر دو کنسول ویژگی ها و مزایا خودشونو دارن
هر دو کنسول یه جورایی از یه لحاظایی تو دل برو و دوست داشتنی هستن
من خودم 3dsتازه خریدم و بازیا خوب زیادی داره - از اون ور خیلی دوست دارم ویتا هم تجربه کنم و از بازی ها زیباش مثل Tearaway - لیتل بیگ پلن - کیلزون و ..........
بنظر من باید دوتا داشت یا یکی گرفت وقتی بازی کردی ازش سیر شدی طاق بزنی با اون یکی

آخرین ویرایش:

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
ویتا کنسول قدرت مند و خوبی بود که سونی ازش حمایت کافی رو نکرد و این کنسول شکست خورد .
بنده موقع عرضه این کنسول رو تهیه کردم
و راضی هم بودم از بازی هاش ولی به مرور زمان که سونی حمایتش رو از این کنسول کم کرد بنده هم دلسرد شدم . با این حال اگر سونی باز هم به فکر عرضه ی کنسول دستی جدیدی بیفته حتما اونو تهیه میکنم.

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
ویتا کنسول قدرت مند و خوبی بود که سونی ازش حمایت کافی رو نکرد و این کنسول شکست خورد .
بنده موقع عرضه این کنسول رو تهیه کردم
و راضی هم بودم از بازی هاش ولی به مرور زمان که سونی حمایتش رو از این کنسول کم کرد بنده هم دلسرد شدم . با این حال اگر سونی باز هم به فکر عرضه ی کنسول دستی جدیدی بیفته حتما اونو تهیه میکنم.

آره واقعا حیف شد , پیتانسل زیادی داشت این کنسول که از بین رفت
اشتباه سونی این بود که شعارش سر عرضه این کنسول : کنسول دستی در دستان شماست
وقتی کسی بخواد کنسول خونگی بازی کنه میره همون کنسول خونگی میخره بازی میکنه - بازیا ها کنسول ها دستی با بازی ها کنسول خونگی متفاوت هستن
رو کنسول ها دستی بازی هایی مثل Tearaway - لیتل بیگ پلن - locoroco - پتپون - ماریو کارت و ........ جواب میده نه کالاف دیوتی و ......
الان بازار نگاه کن اسمارت فون ها انقدر محبوب شدن که فروش کنسول ها دستی و حتی خونگی به شدت کم شده - حالا همین بازی ها اسمارت فونی بازیا شاد و مفرح و ......... هستن
مثلا بازی mario kart ds حدود 23 میلیون خورده ای نسخه فروخت - هیچوقت فروزا و ..... رو کنسول دستی به فروش 3 میلیونم نمیرسن
سونی باید بازی ها که بدرد کنسول ها دستی میخوره انحصاری زیاد تولید و عرضه کنه - سونی بهترین استودیو بازی سازی تو دنیا در خدمت داره باید از پتانسیل اونا استفاده کنه

البته نینتندو چه سونی چه ...... کنسول جدید دستی بدن من زمان لانچ نمیخرم فقط 1 بار خریدم بس بود
میزارم بگذره بازی هاش بیان کپی خور شه - قیمت افت کنه بعد میخرم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: rosgod

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
آره واقعا حیف شد , پیتانسل زیادی داشت این کنسول که از بین رفت
اشتباه سونی این بود که شعارش سر عرضه این کنسول : کنسول دستی در دستان شماست
وقتی کسی بخواد کنسول خونگی بازی کنه میره همون کنسول خونگی میخره بازی میکنه - بازیا ها کنسول ها دستی با بازی ها کنسول خونگی متفاوت هستن
رو کنسول ها دستی بازی هایی مثل Tearaway - لیتل بیگ پلن - locoroco - پتپون - ماریو کارت و ........ جواب میده نه کالاف دیوتی و ......
الان بازار نگاه کن اسمارت فون ها انقدر محبوب شدن که فروش کنسول ها دستی و حتی خونگی به دشت کم شده - حالا همین بازی ها اسمارت فونی بازیا شاد و مفرح و ......... هستن
مثلا بازی mario kart ds حدود 23 میلیون خورده ای نسخه فروخت - هیچوقت فروزا و ..... رو کنسول دستی به فروش 4 میلیونیم نمیرسن
سونی باید بازی ها که بدرد کنسول ها دستی میخوره انحصاری زیاد تولید و عرضه کنه - سونی بهترین استودیو بازی سازی تو دنیا در خدمت داره باید از پتانسیل اونا استفاده کنه

البته نینتندو چه سونی چه ...... کنسول جدید دستی بدن من زمان لانچ نمیخرم فقط 1 بار خریدم بس بود
میزارم بگذره بازی هاش بیان کپی خور شه - قیمت افت کنه بعد میخرم
الان هم اگر نینتندو سوییچ انقدر بازی هاش کم نبود یکی می خریدم. اگر بازی های بیشتر براش بیاد شاید یکی تهیه کردم.

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
الان هم اگر نینتندو سوییچ انقدر بازی هاش کم نبود یکی می خریدم. اگر بازی های بیشتر براش بیاد شاید یکی تهیه کردم.

این طبیعیه من خودم wii و ds داشتم چنتا بازی انحصاری زمان لانچ بود بعد بقیه بازیا به مرور زمان میومد
چندین بازی ds با ایکه 2004 لانچ شده بود اما بعضی انحصاری هاش تازه 2009 و 2010 اومدن
یا wii که سال 2006 اومد اصل انحصاری هاش 2009 شروع شدن - 2010 و 2011 اوجش بود - یهو دیدم 4 تا 5 تا بازی انحصاری تو یه سال اومد
یا همین ps3 انصحاری ها توپش از اواسط نسل هفت تازه شروع شدن به اومدن

خودم سیلقه ام کنسول دستیه تا خونگی - تو همین فروم فعال بودم آیدیمم nitendo_3ds بود بعد که بن شدم حدود 2 سال خورده ای تا 3 سال از گیم رفتم کنار و گیمری نکردم
تازه برگشتم به فروم و به دنیا گیم
دوباره 3ds آک خریدم - رفتم چنتا بازی pc خریدم - میخوام برم چنتا بازی pc ایرانی خوب مثل ارتش فرازمینی هم بخرم

• Like
Reactions: rosgod

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
فقط ps vita خوبه , 3ds اصلا خوب نیست ارزش خرید نداره

مثلا این بازی killzone کنسول ps vita ه :love:
اصلا زیبایی و عظمت و زیبایی ازش میریزه :hug:

fy5h_%D8%B8.jpg
jjtm_%DB%8C%D8%B3%D8%A8.jpg

حالا سوالم اینه حتی یه بازی شوتر fps اصلی رو 3ds هست؟ نه نیست
چون خودم 3ds داشتم اصلا خوب و جالب نیست

حتی ps vita به نظر من از نینتندو سوییچ بهتره :hug:
امکان داره همچین انحصاری هایی مثل کیلزون - آنچارتد - د لست آف آس و ......... برا سوییچ بیاد؟ نه هرگز
این شاهکار ها بی بدیل فقط مختص کنسول ها سونیه - نه بازی ها کارتونی نینتندو

این عکس ببینید یه بازی ایندی ساده وسطح پایین ps vita رنگ بندی و کیفیت کنسول و بازی خلی بیشتر از نینتندو سوییچ به چشم میاد ( با اینکه نینتندو سوییچ سال بعد از ps vita عرضه شده )

y0wi_%D8%AA%D9%86.jpg

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
هر کس که 3ds خریده باشه و با اون کار کرده باشه میدونه که مقایسش با ویتا کاملا اشتباهه !! 3ds واقعا یه کنسول دستیه به نظر من که رو دستش هیچوقت نمیاد یا اگر هم بیاد فقط کار خود نینتندو ست !!
ویتا رو باید یا اسمارت فون ها مقایسه کنن به نظر من که اصلا شبیه کنسول دستی نیست

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
مقایسه این ۲ تا اشتباهه
هرکدوم برتری هایی دارن
خوب گرافیک تو ویتا خیلی بهتره
اما گیم پلی بازی های 3ds خیلی بیشتره
بیشتره بازیهام فکری و لذت بخشه
البته الان دیگه ویتا ساپورت انچنانی نمیشه و سخت افزار 3ds قدیمیه اما خوب بازم بازی های خیلی خوبی دارن

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
فقط ps vita خوبه , 3ds اصلا خوب نیست ارزش خرید نداره

مثلا این بازی killzone کنسول ps vita ه :love:
اصلا زیبایی و عظمت و زیبایی ازش میریزه :hug:

fy5h_%D8%B8.jpg
jjtm_%DB%8C%D8%B3%D8%A8.jpg

حالا سوالم اینه حتی یه بازی شوتر fps اصلی رو 3ds هست؟ نه نیست
چون خودم 3ds داشتم اصلا خوب و جالب نیست

حتی ps vita به نظر من از نینتندو سوییچ بهتره :hug:
امکان داره همچین انحصاری هایی مثل کیلزون - آنچارتد - د لست آف آس و ......... برا سوییچ بیاد؟ نه هرگز
این شاهکار ها بی بدیل فقط مختص کنسول ها سونیه - نه بازی ها کارتونی نینتندو

این عکس ببینید یه بازی ایندی ساده وسطح پایین ps vita رنگ بندی و کیفیت کنسول و بازی خلی بیشتر از نینتندو سوییچ به چشم میاد ( با اینکه نینتندو سوییچ سال بعد از ps vita عرضه شده )

y0wi_%D8%AA%D9%86.jpg

بَبَبَبَبَبَبَبَع (مثل مهران مدیری توی دوربین تعجب میکرد)
خدای من این احسان نیست عوضش کردن.
البته من خودم طرفدار ویتا هستم چون هم سبکها بیشتر بازی داره هم اینکه اگر هکی باشه و دسترسی به بازیهای سگاو میکرو و PSP و PS1 داشته باشی عملا یک کنسول خونگی همراه میشه.
ولی احسان ، رِترو باز ، هوادار نینتندو شمع فوت میکرد تو 3DS و دوست ارزونی و دشمن اشرافیت واو....
آنچارتد و نیدفور اسپید و لگو نینجاها و نینجا گایدن مورتال کومبات و استریت فایترXتیکن ویتا هم بازی کن تجربه های خوبی هستن معنا کنسول خونگی دستی و اگر با بازی تعاملی حال میکنی
بازی کارتی هاش (واقعیت افزوده)
بازی tearaway
murasaki baby
little deviants
رو حتما بازی کن.

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
بَبَبَبَبَبَبَبَع (مثل مهران مدیری توی دوربین تعجب میکرد)
خدای من این احسان نیست عوضش کردن.
البته من خودم طرفدار ویتا هستم چون هم سبکها بیشتر بازی داره هم اینکه اگر هکی باشه و دسترسی به بازیهای سگاو میکرو و PSP و PS1 داشته باشی عملا یک کنسول خونگی همراه میشه.
ولی احسان ، رِترو باز ، هوادار نینتندو شمع فوت میکرد تو 3DS و دوست ارزونی و دشمن اشرافیت واو....
آنچارتد و نیدفور اسپید و لگو نینجاها و نینجا گایدن مورتال کومبات و استریت فایترXتیکن ویتا هم بازی کن تجربه های خوبی هستن معنا کنسول خونگی دستی و اگر با بازی تعاملی حال میکنی
بازی کارتی هاش (واقعیت افزوده)
بازی tearaway
murasaki baby
little deviants
رو حتما بازی کن.

:Cheesygrin:
اوهوم آره احسانم :Excited:
مهم لذت بردن از یه کنسوله :love:

من درسته نینتندو باز بودم اما تمام کنسول ها دیگه ام داشتم چه xbox original چه xbox 360 و چه ps2 , چه psp , چه سگا ساترن چه دریمکست و ...........

مشکل اینجاست مثلا دوستانی که میگن ویتا کم فروخته کل فروشش از سوییچ کمتر بوده و ..........
خوب چنتا نکته اینجا میمونه
1-
سوییچ طبق گفته نینتندو یه کنسول خونگیه نه دستی
2- اگر به شکست باشه خیلی از کنسول ها نینتندو شکست خوردن مثلا Virtual Boy جهانیش زیر 800 هزار عدد کنسول بود
اما کنسول ها سونی ps1 برنده نسل شد - ps2 پرنده نسل شد - ps3 نزدیک به برنده نسل بود - وضع ps4 هم که خودتون میبینید

یه نکته ای هست دوستان میگن فلان کنسول مثلا 3ds بهتره , از اون دوست عزیز باید پرسید شما فقط و فقط یه کنسول داری؟ فقط کنسول ها نینتندو داری؟
خود من 6 سال 3ds داشتم
رضا جان ببین فکر کن تو طرفدار مثلا بازیا rpg هستی یا طرفدار بازی ها پلتفرمر , حالا تمام عمر یه کنسول تو یه نسل فقط rpg بازی میکنی؟
نه دیگه اینو همه میدونن که نمیشه اینکارو کرد , بلاخره آدم نیاز داره چنتا بازی خوب تو سبک ها دیگه ام بکنه
مثلا چنتا بازی fps بازی کنه - حالا رو 3ds بازی هاش 85 درصد rpg ه و حتی یه بازی fps نداره اما psp قدیمی کلی بازی متنوع و گرافیک بالا داره

اونایی که میگن 3ds خوبه صد در صد کنسول ها دیگه از کمپانی دیگه دارن و که باهاش بازی میکنن و کمبود ها تنوع سبکی که 3ds داره رو با اون کنسول ها ارضا میکنن
سخت افزار ضعیف 3ds تازه اگر بزاریم کنار که الان در حد گوشی ها اندرویدی اولیه که روشون اندروید 1.6 نصب بود هستش فوقش اندروید 2

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
دیدم یه فن ps متولد شده اومدم تبریک بگم.
کاشکی توی ps4 یه بازی سوم شخص شوتر باحال داشتیم رو gears pf war کم میکرد.
اول نسل امیدمون به اردر بود که سونی سریع پشتشو خالی کرد عوض اینکه بیاد نقصهاشو برطرف بکنه بازی رو برند بکنه کلا کاسه کوزه رو شکوند.

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
دیدم یه فن ps متولد شده اومدم تبریک بگم.
کاشکی توی ps4 یه بازی سوم شخص شوتر باحال داشتیم رو gears pf war کم میکرد.
اول نسل امیدمون به اردر بود که سونی سریع پشتشو خالی کرد عوض اینکه بیاد نقصهاشو برطرف بکنه بازی رو برند بکنه کلا کاسه کوزه رو شکوند.

ممنون :Flowers:
اصلا یه شوتر و fps باشه چه اول شخص و چه سوم شخص فقط باشه همچین بازی و با کیفیت خوب و جذاب و زیبا
چیزی که مثلا رو 3ds اصلا وجود نداره
تو یه کنسول باید به اندازه کافی تو هر سبک گیم چنتا بازی خوب و زیبا و جذاب باشه و بتونه تمام صلایق گیمر ها پوشش بده که 3ds اسنطور نیست فقط 85 درصد بازیاش rpg ه
حالا من که نمیخوام کل نسل rpg بازی کنم - میخوام در کنار بازی ها سبک ها دیگه ام بازی کنم مثل fps ها و ............

ویتا همه رو دور هم داره , درسته سونی پشتشو خالی کرد اونم بخاطر ترمکز خیلی زیادش روی ps4
اما هیچی از ارزش ها ps vita کم نمیشه و واقعا ارزشمنده و قابل احترام
با ارزش بالا برای خرید :Angel:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر