Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
سلام
میگم تورنت که بخش کمیکش با رفتن کیک اس سوت و کور شد شما از کجا دانلود میکنید.
یه سایت هست گت کمیکز الان تنها مرجع همونه فک کنم.

• Like
Reactions: playstation1

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
سلام
میگم تورنت که بخش کمیکش با رفتن کیک اس سوت و کور شد شما از کجا دانلود میکنید.
یه سایت هست گت کمیکز الان تنها مرجع همونه فک کنم.

یک پایرت تورنت باز هیچ وقت با نابود شدن یک سایت ناامید نمیشه :D
تو همون کیک اکس هم بیشترین میزان تورنت‌های کمیک رو یوزری به اسم نمسیس 43 آپلود میکرد، و جدا از این که الان همون یوزر تو سایت extratorrent . cc کمیک های جامع هر هفته رو آپلود میکنه (DC Week، Marvel Week، Image Week) از طرف دیگه یک سایت دیگه هم هست که کلا تورنت‌های اصلیشو توش آپ میکنه و سایت نسبتا گمنامیه و مهمترین و فعال‌ترین بخشش قسمت تورنت‌‌های کمیکه. worldwidetorrents . eu

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
ایشالا اگه حوصلم شد تا اخر شب یه پست در مورد کمیک های جدید خوب که تازه اومدن میزنم ولی خب توقع کمیک سوپرهیرویی نداشته باشید :D

ما رفتیم سربازی شما چرا یکم فعالیت نمیکنید؟ :D

• Like
Reactions: Ehsan95_76

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
ایشالا اگه حوصلم شد تا اخر شب یه پست در مورد کمیک های جدید خوب که تازه اومدن میزنم ولی خب توقع کمیک سوپرهیرویی نداشته باشید :D

ما رفتیم سربازی شما چرا یکم فعالیت نمیکنید؟ :D
همچنان منتظریم :D
------------------------
صفحه‌ی قبل اون همه از Vision و تام کینگ تعریف کردم، چشم زدمش رسما :D
بتمنی که داره مینوسه شماره به شماره بدتر و افتضاح‌تر میشه!
Sheriff Of Babylon ش رو هم خوندم خوب بود، نمیدونم این سری چرا اینجوری از آب در اومده.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
همچنان منتظریم :D
------------------------
صفحه‌ی قبل اون همه از Vision و تام کینگ تعریف کردم، چشم زدمش رسما :D
بتمنی که داره مینوسه شماره به شماره بدتر و افتضاح‌تر میشه!
Sheriff Of Babylon ش رو هم خوندم خوب بود، نمیدونم این سری چرا اینجوری از آب در اومده.
اتفاقا اومدم پست رو بزنم ولی اکثر کار هایی که خوشم اومده این مدت یا قبلا معرفی کردم یا جدیدا کلا 3 تا Issue اومده و فعلا نمیشه قضاوت کرد چون نویسنده های بزرگی پشتشون نیست :D

----------------

Vision کلا از همون قسمت اولش هم یکی از Boring ترین و کلیشه ای ترین کمیک هایی هست که خونده بودم، نمیدونم شایدم انتظارم زیادی ازش بالا بود. از لحاظ فنی چیز خوبی بود ولی در کل خیلی داستانش نخ نما بود.

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
Vision کلا از همون قسمت اولش هم یکی از Boring ترین و کلیشه ای ترین کمیک هایی هست که خونده بودم، نمیدونم شایدم انتظارم زیادی ازش بالا بود. از لحاظ فنی چیز خوبی بود ولی در کل خیلی داستانش نخ نما بود.

مطمئنی داری همون ویژن 12 شماره‌ای تام کینگو میخونی؟ :D
"بورینگ" رو شاید بتونم برای شماره اول قبول کنم (هرچند خودم حتی یک لحظه هم bored نشدم در حین خوندنش) اون هم فقط به خاطر این که شماره اولش دیالوگ محورتره و اتفاقات و رخدادها کم کم تو شماره‌های بعدی شدت میگیرن، ولی "کلیشه‌ای" و "نخ نما" رو واقعا نمیدونم بر چه اساسی داری میگی.
حالا نمیدونم داستانو تموم کردی یا نه، ولی اگر در کل خوشت نیومد هم we'll have to agree to disagree :D
بقیه هم امتحان کنن سری رو، شاید (به احتمال زیاد) خوششون بیاد.

• Like

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
مطمئنی داری همون ویژن 12 شماره‌ای تام کینگو میخونی؟ :D
"بورینگ" رو شاید بتونم برای شماره اول قبول کنم (هرچند خودم حتی یک لحظه هم bored نشدم در حین خوندنش) اون هم فقط به خاطر این که شماره اولش دیالوگ محورتره و اتفاقات و رخدادها کم کم تو شماره‌های بعدی شدت میگیرن، ولی "کلیشه‌ای" و "نخ نما" رو واقعا نمیدونم بر چه اساسی داری میگی.
حالا نمیدونم داستانو تموم کردی یا نه، ولی اگر در کل خوشت نیومد هم we'll have to agree to disagree :D
بقیه هم امتحان کنن سری رو، شاید (به احتمال زیاد) خوششون بیاد.
اون Vision ایی که من خوندم دوباره میخواست برای بار 1 میلیاردم داستان زندگی ربات ها میان انسان ها رو بگه، تفاوت هاشون، مشکلاتشون و اینکه همه اونا رو با وجود شباهت های زیاد متفاوت میبینن و تو جامعه و اجتماع نمی‌پذیرنشون.
در رابطه با حوصله سر بر بودنش هم منظورم این نیست چرا اکشن نداره، بار اولمون که نیست کمیک دیالوگ محور میخونیم :D بیشتر حوصله سر بر بودنش بخاطر همین حرف های تکراری و صحنه های تکراری و پلات تکراریش هست، یعنی از وقتی کمیک رو شروع میکنی به خوندن 30 بار به خودت میگی دوباره این موضوع؟ دوباره این مشکلات؟
کلا در حال حاضر تنها کمیک سوپر هیرویی با ارزش هر دوتا کمپانی ( DC و Marvel ) فقط دوتا سری مرتبط با کاراکتر Thor یعنی سری Unworthy و The Mighty هست.
نه بتمن دیگه اون بتمن هست، نه بقیه کاراکترا، حالا بتمن سری کمیک هاش بد نیست ولی مسئله اینه پاشون رو فراتر از همین بددددد نیست نمیزارن. کلا سر همین موضوع دور کمیک های سوپر هیرویی رو خیلی وقته خط کشیدم.

یکی از کمیک های خیلی خوب و جدیدی که میخواستم اینجا بگم God Country هست و فعلا تا اینجا هر سه قسمتش عالی بوده اما مسئله ای که هست اینه نویسنده اش تقریبا تازه کار هست و نمیشه تضمین داد حالا 40 شماره آینده هم همین کیفیت میمونه، ایده داستان و طراحیا و همه چیز خوبه ولی خب معمولا همه کمیک های غیر سوپرهیرویی ایده های خوبی رو مطرح میکنن ولی ادامه دادن یا ندادن خوب اون ایده ملاکه که باید نگاه به سابقه نویسنده کنی که اینجا نداریم زیاد.

• Like

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
اون Vision ایی که من خوندم دوباره میخواست برای بار 1 میلیاردم داستان زندگی ربات ها میان انسان ها رو بگه، تفاوت هاشون، مشکلاتشون و اینکه همه اونا رو با وجود شباهت های زیاد متفاوت میبینن و تو جامعه و اجتماع نمی‌پذیرنشون.

اینی که تو داری میگی پلات داستانش نیست که بخوایم بگیم داره برا بار هزارم همین داستانو تعریف میکنه. این "تم" و "Premise" این استوریه. و خب این هم منطقیه که هزار بار تکرار شه، همون طور که مثلا میلیون‌ها داستان داریم با این موضوع که "یک عده‌ای به فلان شخص بدی کردن، و اون بعد از مدتی ازشون انتقام میگیره" ولی چیزی که باعث میشه یک اثر کیفیت خوبی داشته باشه اینه که نویسنده حول این اسکلت داستانی چی میپیچه که کلیت داستانشو تشکیل بده. همون طور که در مورد ویژن هم این قضیه فقط یک گوشه‌ای از داستانو تشکیل میده و اتفاقات بعدی که در طول داستان میفته کلا مسیر دیگه‌ای رو میره.
---------------
Mighty Thor رو نخوندم، ولی Unworthy رو خوندم که قضیه‌ی اون Whisper نیک فیوری که باعث Unworthy شدن ثور شد رو بدونم. جیسون آرون به نظرم ران ثورش رو خیلی خوب شروع کرد، ولی بعد از آرک گاد بوچر و گادبامب که اونقدر اپیک بودن، فاز داستان عوض شد و رفت سراغ ایده‌ی Evil corporations که در برابر اون عظمت و ابهت اوایل سری واقعا جذابیتی نداشت. میستری های هویت female Thor و اون whisper هم جالب بودن، به خصوص در مورد ویسپر که به همون آرک های خوبش برگشت زد. ولی خب سری به مرور جذابیتشو برام از دست داد و دراپش کردم و بعد از تموم شدن Thor 8 شماره‌ای دیگه علاقه‌ای به شروع Mighty Thor نداشتم، فقط Unworthy ر و خوندم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
از دوستان کمیک باز، کسی هست که وقت و حوصله و علاقه داشته باشه، ما رو با دنیای اسپایدرمن بیشتر آشنا کنه؟ :-"
کلا در راستای اومدن بازیش( :-" ) که امید زیادی هم بهش داریم،بد نیست با دنیای این سری بیشتر آشنا بشیم:-" ، بیشتر منظورم کاراکترهاست:-"

یک چیزی مثل این مطلبی که آریا سال ها پیش برای بتمن نوشته منظورمه:-"
مروری کوتاه بر کاراکترهای بازی Batman : Arkham Asylum

میشه چنین اطلاعاتی رو از ویکیا و ... هم گرفت، اما خوب کسی که مسلط باشه به این یونیورس خیلی بهتر میتونه این قضیه رو روشن کنه:D :-"

پ.ن: @Red V ، گزینه ی خوبی هستیا>:) ، کمیک که میخونی،فکر کنم اسپایدرمنم میخونی ، PSباز هم که هستی>:)
پ.ن2 : چقدر پررو میباشم:-"

• Like

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
از دوستان کمیک باز، کسی هست که وقت و حوصله و علاقه داشته باشه، ما رو با دنیای اسپایدرمن بیشتر آشنا کنه؟ :-"
کلا در راستای اومدن بازیش( :-" ) که امید زیادی هم بهش داریم،بد نیست با دنیای این سری بیشتر آشنا بشیم:-" ، بیشتر منظورم کاراکترهاست:-"

میشه چنین اطلاعاتی رو از ویکیا و ... هم گرفت، اما خوب کسی که مسلط باشه به این یونیورس خیلی بهتر میتونه این قضیه رو روشن کنه:D :-"

پ.ن: @Red V ، گزینه ی خوبی هستیا>:) ، کمیک که میخونی،فکر کنم اسپایدرمنم میخونی ، PSباز هم که هستی>:)
اگه حال و حوصله ش رو داری که بشین کامیکا رو بخون. سری آخر که در حال حاضر داره منشر میشه 26 تا شماره ازش اومده بد نیست ولی خب خیلی با اسپایدرمن تینیجر و دبیرستانی که میشناسی فرق داره. به جز اون سری Superior Spider-Man هم هست که کلا 30 شماره هست و خیلی عالیه:

اگه حالشو نداری برو سایت اسپایدی. مقاله های خیلی خیلی خوبی راجع به دنیای اسپایدرمن داره. فکر کنم اینا به دردت بخوره:

معرفی شخصیت های مکمل
معرفی تمام مردان و زنان عنکبوتی
معرفی دشمنان مرد عنکبوتی

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
کسی مجموعه کمیک آریو خونده؟ کلا چند نسخه اس؟

rj6comic.jpg

• Like
Reactions: ahmad1376

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید

پاشو بیا تلگرام :D حوصله اینجا رو ندارم امیر اصلا :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
سلام دوستان کامیکی توی سبک جاسوسی داریم که ارزش خواندن داشته باشه؟
اگه میشه معرفی کنید
کمیک های عالی هست، این چندتایی که معرفی میکنم بعضیاشون فانتزی هم قاطیشون هست و بعضیاش هم نیست:

Fatale ( پست های خودم رو سرچ کنی به اندازه کافی در مورد خوب بودن این لعنتی توضیح دادم :D )

The Private Eye ( اینو هم یه دقیقه وقت بزار و تو سرچ بار همین تاپیک سرچ اش کن من و بچه های دیگه کامل در مورد توضیح دادیم، نویسنده برایان کی وان هست و نیازی به تعریف نداره)

100 Bullets

The Fade Out

من خودم شخصه این چهار سری رو خوندم و واقعا عالین، مورد دیگه اینکه کلا سعی کن Ed Brubaker هرچی نوشته رو بخونی. این لعنتی یه افسانه هست تو این سبک. مثلا Sleeper رو من نخونم و از همین اد بروبکر هست و یکی از بزرگترین کمیک های این ژانره خیلیا قبولش دارن.

The Long Halloween هم توصیه میکنم بهت ولی خب قاعدتا مال سری بتمن هست و شاید علاقه ای به کارای سوپر هیرویی نداشته باشی.

ahmad1376

کاربر سایت
Feb 26, 2012
167
کمیک های عالی هست، این چندتایی که معرفی میکنم بعضیاشون فانتزی هم قاطیشون هست و بعضیاش هم نیست:

Fatale ( پست های خودم رو سرچ کنی به اندازه کافی در مورد خوب بودن این لعنتی توضیح دادم :D )

The Private Eye ( اینو هم یه دقیقه وقت بزار و تو سرچ بار همین تاپیک سرچ اش کن من و بچه های دیگه کامل در مورد توضیح دادیم، نویسنده برایان کی وان هست و نیازی به تعریف نداره)

100 Bullets

The Fade Out

من خودم شخصه این چهار سری رو خوندم و واقعا عالین، مورد دیگه اینکه کلا سعی کن Ed Brubaker هرچی نوشته رو بخونی. این لعنتی یه افسانه هست تو این سبک. مثلا Sleeper رو من نخونم و از همین اد بروبکر هست و یکی از بزرگترین کمیک های این ژانره خیلیا قبولش دارن.

The Long Halloween هم توصیه میکنم بهت ولی خب قاعدتا مال سری بتمن هست و شاید علاقه ای به کارای سوپر هیرویی نداشته باشی.
خیلی ممنون کمک بزرگی کردید
اتفاقا خوندن Fatale باعث شد که دنبال اینجور کمیک ها بگردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر