نحوه خرید از Xbox live ( مخصوص Xbox one )

poonoodi

کاربر سایت
Aug 2, 2014
188
دوستان کسی اطلاع داره اگر بازی با تخفیف گلد بخری بعدا که گلد نباشی مشکلی پیش نمیاد . الان کلی بازی با گلد تخفیف خورده و میشه با یک دلار گلد شد

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان کسی اطلاع داره اگر بازی با تخفیف گلد بخری بعدا که گلد نباشی مشکلی پیش نمیاد . الان کلی بازی با گلد تخفیف خورده و میشه با یک دلار گلد شد
نخیر بازیهایی که میخرید همیشگی رو اکانتتون میمونه در هر حالتی
بازیهای فری با گلد که هر ماه مجانی میشه تا زمانی که گلد دارین

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
بچه ها کسی نمیدونه چرا نمیتونم گلد یک ماهه 1 دلاری رو بگیرم؟همش برام میزنه 9 دلار منم از گیفت کارتی که قبلا زده بودم هنوز 7 دلارش مونده میخوام دوبازی بگیرم که با تخفیف گلد میشه 6 دلار ولی الان نمیتونم خرید کنم سره این مشکل

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
بچه ها کسی نمیدونه چرا نمیتونم گلد یک ماهه 1 دلاری رو بگیرم؟همش برام میزنه 9 دلار منم از گیفت کارتی که قبلا زده بودم هنوز 7 دلارش مونده میخوام دوبازی بگیرم که با تخفیف گلد میشه 6 دلار ولی الان نمیتونم خرید کنم سره این مشکل
فقط با کردیت کارت میشه اون یک دلاری رو فعال کرد

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like
Reactions: pbgame

yashar01

کاربر سایت
Nov 30, 2008
77
نام
یاشار
دوستان من 30$ تو حسابم دارم اما وقتی میخوام خرید کنم فقط از من اطلاعات برای credit card میخواد.با فیلتر شکن رو گوشی و کامپیوتر از طریق سایت امتحان کردم مشکل کجاست...

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
دوستان من 30$ تو حسابم دارم اما وقتی میخوام خرید کنم فقط از من اطلاعات برای credit card میخواد.با فیلتر شکن رو گوشی و کامپیوتر از طریق سایت امتحان کردم مشکل کجاست...
بازی ۳۶۰ میخوای بخری ؟

Sent from my Gooshi using Tapatalk

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من مثل همیشه یه کردیت 1 دلاری از چالشگر گرفتم، آدرس و Ip و اینا اوکی هست ولی میگه use a different way to pay~X(
منم امروز خواستم یه کردیت بزنم ولی همش خطا میده :| مثل اینکه با این کردیت های مجازی مشکل داره. شما قبلا هم استفاده کرده بودی؟

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
منم امروز خواستم یه کردیت بزنم ولی همش خطا میده :| مثل اینکه با این کردیت های مجازی مشکل داره. شما قبلا هم استفاده کرده بودی؟
اره، همین یه ماه پیش بدون مشکل استفاده کردم:| یه بنده خدایی میگفت باید Ip دقیقا برای همون ایالتی که وارد کردی باشه. اینجا میتونی ببینی

hystaspes

کاربر سایت
Mar 13, 2008
32
دوستان اگر مشکل try again میاد براتون از طریق نرم افزار با چیلتر شکن usa وارد بشید و اونجا کدها رو وارد کنید. منظورم نرم افزار گوشی هست

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID
سلام به همه دوستان
من 50 دلار تو حساب مایکروسافت خودم دارم و میخوام بازی CoD : BO II رو که بازی ایکس باکس 360 هست روی کنسول ایکس باکس وان دانلود کنم.من از تو سایت xboxlive اقدام به خرید کردم ولی پیغام داد که باید اطلاعات حسابت رو تکمیل کنی،این کارو انجام دادم بعد رفت مرحله بعد گفت باید کردیت کارت داشته باشی حالا میخوام بدونم
1- اگر کردیت کارت 1 دلاری بخرم میتونم به راحتی از 50 دلار تو حسابم استفاده کنم یا باید یه کردیت کارت 50 دلاری بخرم؟
2- من از طریق سایت و استفاده از قند شکن نتونستم بازی رو دانلود کنم آیا راه ساده تر دیگه ای هست که بتونم بازی رو دانلود کنم؟در ضمن ایکس باکس 360 هم ندارم که بخوام از طریق اون بازی رو دانلود کنم.
3- آیا واسه خرید خود بازی های ایکس باکس وان از داخل سایت هم همین مشکل هست یا نه؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید

lifeserver

کاربر سایت
Nov 26, 2016
2
منم مشابه مشکل دوستان رو دارم
شک منو در آورد این ایکس باکس
از صبح درگیرم ۲۰ دلار بدم mortal combat x رو بگیرم

اکانت رو ۲۰ دلار شارژ‌کردم ولی درست یادم نیست فکر کنم با آی پی ایران بودم کد گیفت رو زدم شارژ‌ شد
اما بعدش اومدم خرید کنم از سایتش اول که نشون میداد از ۲۰ دلار حساب کم بشه و تایید میکردم و ارور میداد
باز کلی تست کردم نشد
آدرس اکانت رو با چیز شکن هم یکی کردم باز نشد
کنسول رو هم با کابل وصل کردم به لپ تاپ با چیز شکن وارد شدم و بازم زدم نمیشه
فقط الان میاره که با ۲۰ دلار اکانت حساب بشه و من تایید میکنم اما صفحه بعدی میگه یک راه پرداخت انتخاب کنید
و مستر کارت و پی پال و کد گیف کارت میخواد
دیوانه شدم رفت
۲۰ بار هم با پشتیبانی سایتشون حرف زدم الکی میپیچونن نامردا
میگن با پراکسی کنسولتو وصل کن که آی پی ایران نباشه مشکل حل میشه
اما منکه نتونستم
راه حلی نداره کسی ؟

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID

اکانت رو ۲۰ دلار شارژ‌کردم ولی درست یادم نیست فکر کنم با آی پی ایران بودم کد گیفت رو زدم شارژ‌ شد
اما بعدش اومدم خرید کنم از سایتش اول که نشون میداد از ۲۰ دلار حساب کم بشه و تایید میکردم و ارور میداد
باز کلی تست کردم نشد
فقط الان میاره که با ۲۰ دلار اکانت حساب بشه و من تایید میکنم اما صفحه بعدی میگه یک راه پرداخت انتخاب کنید
دیوانه شدم رفت
اما منکه نتونستم
راه حلی نداره کسی ؟
دوست عزیز مثل اینکه فعلا همه راه ها مسدود شده،یکی از دوستای من آمریکاس همه اطلاعات رو بهش دادم که بره از اکانت من یه بازی دانلود کنه حتی آدرس پستی و کردیت کارت خودش رو وارد کرده ولی بازم نتونسته بازی رو دانلود کنه.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
سلام به همه دوستان
من 50 دلار تو حساب مایکروسافت خودم دارم و میخوام بازی CoD : BO II رو که بازی ایکس باکس 360 هست روی کنسول ایکس باکس وان دانلود کنم.من از تو سایت xboxlive اقدام به خرید کردم ولی پیغام داد که باید اطلاعات حسابت رو تکمیل کنی،این کارو انجام دادم بعد رفت مرحله بعد گفت باید کردیت کارت داشته باشی حالا میخوام بدونم
1- اگر کردیت کارت 1 دلاری بخرم میتونم به راحتی از 50 دلار تو حسابم استفاده کنم یا باید یه کردیت کارت 50 دلاری بخرم؟
2- من از طریق سایت و استفاده از قند شکن نتونستم بازی رو دانلود کنم آیا راه ساده تر دیگه ای هست که بتونم بازی رو دانلود کنم؟در ضمن ایکس باکس 360 هم ندارم که بخوام از طریق اون بازی رو دانلود کنم.
3- آیا واسه خرید خود بازی های ایکس باکس وان از داخل سایت هم همین مشکل هست یا نه؟
دوستان لطفا راهنمایی کنید
کلا 2 راه داره یا ایکس 360 داشته باشی که از استور اون بخری
یا 50 دلار کردیت که خیلی گرون باهات در میاد تقریبا دلار 5 تومنه کردیت
الان بازی تخفیف خورده شده 20 دلار که تقریبا 100 تومن میوفته باهات
یا از امازون یا cdkey بخریش که اونم باید بگی کسی برات بخره

باز کلی تست کردم نشد
دیوانه شدم رفت
اما منکه نتونستم
راه حلی نداره کسی ؟
من خریدم مشکلی نباید داشته باشه
ریجن اکانتت با چیز شکن یکی باشه
اگه هنوز مشکلت حل نشده تو تلگرام pm بده
ĚMÄĐ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟