Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
همین الان اومدم همین رو بگم که پست شما رو دیدم. یعنی چی؟ مگه MMORPG نیست؟ نکنه قراره Peer-To-Peer connection باشه؟ البته فقط PC نیست. تهیه کننده بازی در محصاحبه با IGN گفته که کنسول ها هم سرور های اختصاصی ندارن. این دیگه خداییش خیلی بده.
توي متن همون خبري كه من دادم هم نوشته
اره قراره p2p باشه ديگه... يه عده هم كه مطمئنا با اينترنت مك دونالد ميان هاست ميشن شليك ميكنيم چند ساعت بعد به هدف ميخوره...
البته از اين شركت بعيدم نبود سري كالافم همينه
اون تايتان فال ٢ كه پليراش رو پي سي زياد نبود سرور اختصاصي داشت
بازي هم اگه نسخه اول رو تجربه نكرديد سبك انتخاب مراحلش جوريه كه سياره هاي مختلف رو ميبينيد هركدوم خواستيد انتخاب ميكنيد بعد وارد ميشيد (يه بازي f2p فضايي هم بود warfare يا يه همچين چيزايي سبك انتخاب مراحلش دقيقا مثل اونه)
براي همين ميتونن سروراي p2p قرار بدن كه باز هم هيچ توجيحي براي اينكار نيست وقتي دارن اين همه پول براي بازي ميگيرن بايد حداقلش يه سرور بذارن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
جرا سرور dedicated نداره؟ جواب لوک اسمیت:

Rocket League توسط یه استودیو مستقل با بودجه کم ساخته شده روی همه پلتها 60 فریمه و dedicated داره!. Halo 5 روی XB1 با اون سخت افزار قشنگش 60 فریمه و dedicated داره. این قضیه هیچ توجیح پذیر نیست و D2 رو بیشتر از یک DLC دیگه برای Destiny نمیکنه، متاسفانه.
متاسفانه همونطور که گفتم شاهد تاثیرات کثافت بازی های اکتیویژن روی این بازی هستیم. هر بهانه ای از اونروز سر ضعف های بازی در آوردن دقیقا منو یاد کارهای تکراری اکتیویژن میندازه. دقیقا این بازی با نمایشش چیزی فراتر از یه DLC نمیره.

• Like
Reactions: sadegh93

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
متاسفانه همونطور که گفتم شاهد تاثیرات کثافت بازی های اکتیویژن روی این بازی هستیم. هر بهانه ای از اونروز سر ضعف های بازی در آوردن دقیقا منو یاد کارهای تکراری اکتیویژن میندازه. دقیقا این بازی با نمایشش چیزی فراتر از یه DLC نمیره.
امیدوارم کسی فکر نکنه دارم بازی رو میکوبم. خودم جزو کسانی هستم که میخواست بازی رو پیش خرید بکنه. با این وضعیت نمیشه واقعا. گرافیک و تغییرات جزئی و حتی فریمش هم برام مسئله نیست (با اینکه روی PC تهیه ش میکردم) مسئله سروره. 60-70 دلار پول یه بازی آنلاین MMO گونه بدیم که سرور ددکیتد نداشته باشه حماقت بنظر من.

پ.ن. از سبد خانوار حذف شد.

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
دقیقا اگه بای محتوای غول و کامل داشته باشه گرافیکش اصلا تو چشمم نمیاد. منتهی با چیزایی که من دیدم محتوا هم نداریم فعلا. یعنی قشنگ همه چیه بازی تکراریه برام. حتی محیطهاش هم برام تکراریه. بافت و دیزاین محیطها همه تکراری هستن. دشمن ها تکراری هستن. همه چیییییی
داداش بزار بازي بياد نظر منتقدا بيان الان زوده واسه نظر دادن انتظار داري تمام دشمن ها عوض بشن ؟ به نظرم استرايكش خيلي خوب بود ،مد countdown ش هم مپ جالبي داشت ،الان كه نمي تونيم در مورد محتوا نظر بديم ،ميدونم چون خيلي چيزا رو نشون ندادن ناراحتيم ولي مطئن باش خراب نمي كنن ،با توجه به حجم بازي و مدهاي جديدش نمي تونه بازي خراب كنه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
داداش بزار بازي بياد نظر منتقدا بيان الان زوده واسه نظر دادن انتظار داري تمام دشمن ها عوض بشن ؟ به نظرم استرايكش خيلي خوب بود ،مد countdown ش هم مپ جالبي داشت ،الان كه نمي تونيم در مورد محتوا نظر بديم ،ميدونم چون خيلي چيزا رو نشون ندادن ناراحتيم ولي مطئن باش خراب نمي كنن ،با توجه به حجم بازي و مدهاي جديدش نمي تونه بازي خراب كنه
ممنون که روشنم کردید :D

1- جمله ام رو درست بخونید. نوشتم تا اینجا
2- بعد از تجربه بیش از 1200 ساعته از دستنی 1 (که هنوزم ادامه داره) فکر کنم در حدی باشم که بتونم انتظاراتم رو بگم و نمایش ها رو مورد نقد قرار بدم. :D

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
توي متن همون خبري كه من دادم هم نوشته
اره قراره p2p باشه ديگه... يه عده هم كه مطمئنا با اينترنت مك دونالد ميان هاست ميشن شليك ميكنيم چند ساعت بعد به هدف ميخوره...
البته از اين شركت بعيدم نبود سري كالافم همينه
اون تايتان فال ٢ كه پليراش رو پي سي زياد نبود سرور اختصاصي داشت
بازي هم اگه نسخه اول رو تجربه نكرديد سبك انتخاب مراحلش جوريه كه سياره هاي مختلف رو ميبينيد هركدوم خواستيد انتخاب ميكنيد بعد وارد ميشيد (يه بازي f2p فضايي هم بود warfare يا يه همچين چيزايي سبك انتخاب مراحلش دقيقا مثل اونه)
براي همين ميتونن سروراي p2p قرار بدن كه باز هم هيچ توجيحي براي اينكار نيست وقتي دارن اين همه پول براي بازي ميگيرن بايد حداقلش يه سرور بذارن
اخه P2P برای بازی های MMO اصلا خوب نیست. حداقل از Division یاد میگرفتن. واقعا هیچ توجیحی براش نیست. اگه دوستان راست میگن و کلی ملت رو برای شماره یک دوشیدن پس حداقل میومدن سرور اختصاصی برای شماره دوم میزاشتن. اینکار اصلا عاقلانه نیست و مخصوصا روی PC مشکلات زیادی به همراه داره.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
گفتگو داشتن درمورد چرا اینکه 30 فریمه حتی روی PS4 pro:

IGN: "Why did you make that decision. You're like 'We're going to lock it at 4K/30 max on consoles.' Is it just like, you don't want to push the consoles too hard, or why do you make that choice?"

Luke Smith: "I mean, I'm going to wade into this, and you [Mark Noseworthy] can flesh it out. The console, the PS4 Pro is super powerful, but it couldn't run our game at 60. Our game's this rich physics simulation where collision of players, networking, etc, and like, it wouldn't run."

IGN: "Yeah, makes sense."

Luke Smith: "Not enough horsepower there."

Mark Noseworthy: "But there's tons of GPU power in the PS4 Pro. That's why we're doing 4K, right? It's on the CPU side. Destiny's simulation, like we have more AI, more monsters in an environment with physically simulated vehicles and characters and projectiles, and it's part of the Destiny magic, like that, like 30 seocnds of fun, like coming around a corner and throwing a grenade, popping a guy in the head, and then you add like 5, 6, 7 other players in a public event; that is incredibly intensive for hardware."

Source:
یه جوری خیالشون از فروش بازی راحته که اصلا نآ ندارن روش کار کنن :tearsofjoy:
60 فریم گرفتن از ps4 pro اونم با این همه سابقه بانجی و ساپورت همه جانبه سونی و اون همه بودجه ی که اکتی ریخته پای این IP حکم خوردن یه لیوان اب رو داره.

پ.ن. محرز اینا تو دوره 360 گیر کردن.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
گفتگو داشتن درمورد چرا اینکه 30 فریمه حتی روی PS4 pro:
یه جوری خیالشون از فروش بازی راحته که اصلا نآ ندارن روش کار کنن :tearsofjoy:
60 فریم گرفتن از ps4 pro اونم با این همه سابقه بانجی و ساپورت همه جانبه سونی و اون همه بودجه ی که اکتی ریخته پای این IP حکم خوردن یه لیوان اب رو داره.

پ.ن. محرز اینا تو دوره 360 گیر کردن.
در رابطه با پرو بحث نا داشتن یا نداشتن نیست قبل فکت صادر کردن بهتره یکم تحقیق کنیم.مشخصه وقتی کنسول عادی ۳۰ فریمه بخاطر برهم نخوردن بالانس PVP پرو هم ۳۰ نگه میدارن.خود سونیم قبلاً اعلام کرده بود
بابت فروشم بازی طرفدارای خودشو داره و درسته ۳۰ فریم یا نبود سرور اختصاصی نکته منفی ولی برخلاف شما که دیگه بیش از حد دارین بزرگ میکنن بازی بخاطر گیم پلیش و Coop بی نظیرش فروششو می‌کنه.
کسی از بازی خوشش نیومده نخره غر زدن نداره دیگه.

آخرین ویرایش:

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398

2- بعد از تجربه بیش از 1200 ساعته از دستنی 1 (که هنوزم ادامه داره) فکر کنم در حدی باشم که بتونم انتظاراتم رو بگم و نمایش ها رو مورد نقد قرار بدم. :D
مي دونم داش شما گفتي محتوا نداريم اصلن ، گفتم كه هنوز با يه استرايك به نظرت ميشه گفت محتوا نداريم ، الان شما با dlc هاي بازي حدود چند گيگ شده d1? به نظرت با حجم ٦٠ gig بازي بدون dlc ميشه گفت بازي محتوا نداره ،تازه با lost sector ديگه تو پترول ها بيكار نيستي ،تمام مشكلات بازي هم كه اصلاح شده ،واقعا انتظار داري الان معجزه بشه ،همين كه مشكلات يك اصلاح شده خودش خيليه ولي حرفات رو بخشي قبول دارم :D:-bd

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یه چیز جالبی که تو این تاپیک میشه دید ۸۰ درصد کسایی که شاکین(تاپیک شده حراجی یکی میگه من میخرم اون یکی میگه از لیست من خط خورد و ...)اصلا نسخه اولو بازی نکردن.
بانجی ۷۰ درصد خواسته کامیونیتیشیو جواب داده نه کسی که فقط گرافیک میخواد یا نمی‌دونه دستینی چیه!!
داستان بهتر و جدید ٬ قابلیت های جدید ٬ کلی اسلحه و ارمور جدید ٬ سیستم شخصی سازی اسلحه جدید ٬ مدها و مپهای PVP جدید ٬ Raid جدید ٬ Patrol های بزرگ و ماموریت فرعی های جدید ٬ ۴ سیاره جدید ٬ رابط کاربری جامع و خوب و گرافیک ارتقا یافته و ده ها چیز که ندیدیم هنوز.
حالا ۳۰ فریمه سرور اختصاصی نداره گرافیک فک برانداز نداره خب متاسفانه نداره ولی اینقدر نکته مثبت داره که برای منی که ۲۹۰۰ ساعت تایم پلی دارم و نسبت به یه تازه وارد انتظارات سرگرم شدن بیشتر دارم دستینی ۲ بهشته.
بانجی تموم تمرکزشو رو‌محتوای بازی گذاشته که طرفداراشم اینو میخوان و هر بازی MMOی اولین اولویتش این.حالا کسی نمی‌خواد بخاطر گرافیک نخره مهم نیست وقتی بازی فروش خودشو داره طرفدارای خودشو داره و اون پیشرفتی که مد نظر بوده درصد زیادیشون انجام داده.
مثل اینه من تو عمرم WOW بازی نکنم بعد بگم چون گرافیک نداره آشغاله و مفت نمی ارزه.در برابر کامیونیتی عظیم این بازیا کسایی که دنبال ظاهرن فقط مهم نیستن اصلا.گرافیک میخوای کیلزون شدوفال بازی کن ۶۰ فریم میخوای هیلو ۵ بازی کن کسی گیم پلی و محتوا میخواد دستینی ۲ بهشتشه.
بجای اینقدر دید منفی داشتن مثبت باشیم بد نیست اونم وقتی بازی اولین نمایشش بوده.

آخرین ویرایش:

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398

در ضمن منم فكر نكنم كم بازي كرده باشم حدود ٩٠٠ ساعت بازي كردم ولي به d2 اميدوارم :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یه چیز جالبی که تو این تاپیک میشه دید ۸۰ درصد کسایی که شاکین(تاپیک شده حراجی یکی میگه من میخرم اون یکی میگه از لیست من خط خورد و ...)اصلا نسخه اولو بازی نکردن.
بانجی ۷۰ درصد خواسته کامیونیتیشیو جواب داده نه کسی که فقط گرافیک میخواد یا نمی‌دونه دستینی چیه!!
داستان بهتر و جدید ٬ قابلیت های جدید ٬ کلی اسلحه و ارمور جدید ٬ سیستم شخصی سازی اسلحه جدید ٬ مدها و مپهای PVP جدید ٬ Raid جدید ٬ Patrol های بزرگ و ماموریت فرعی های جدید ٬ ۴ سیاره جدید ٬ رابط کاربری جامع و خوب و گرافیک ارتقا یافته و ده ها چیز که ندیدیم هنوز.
حالا ۳۰ فریمه سرور اختصاصی نداره گرافیک فک برانداز نداره خب متاسفانه نداره ولی اینقدر نکته مثبت داره که برای منی که ۲۹۰۰ ساعت تایم پلی دارم و نسبت به یه تازه وارد انتظارات سرگرم شدن بیشتر دارم دستینی ۲ بهشته.
بانجی تموم تمرکزشو رو‌محتوای بازی گذاشته که طرفداراشم اینو میخوان و هر بازی MMOی اولین اولویتش این.حالا کسی نمی‌خواد بخاطر گرافیک نخره مهم نیست وقتی بازی فروش خودشو داره طرفدارای خودشو داره و اون پیشرفتی که مد نظر بوده درصد زیادیشون انجام داده.
مثل اینه من تو عمرم WOW بازی نکنم بعد بگم چون گرافیک نداره آشغاله و مفت نمی ارزه.در برابر کامیونیتی عظیم این بازیا کسایی که دنبال ظاهرن فقط مهم نیستن اصلا.گرافیک میخوای کیلزون شدوفال بازی کن ۶۰ فریم میخوای هیلو ۵ بازی کن کسی گیم پلی و محتوا میخواد دستینی ۲ بهشتشه.
دوباره این اراجیف شروع شد ۸۰ درصد بازی نکردن اقا شما خوب شما گیمر وقتی تحمل نظر مخالف ندارین دیگه بیانیه صادر نکنید کسی که طرفدار بازی نباشه بیکار فاز منفی بده

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

اره فقط شمایی که 54443 ساعت بازی کردین فن بازی هستین بقیه هم چیزی بارشون نیست. آفرین به شما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر