پرسش و پاسخ Xbox One

Pieliedie

کاربر سایت
Mar 25, 2016
84
سلام دوستان.
من آخرین آپدیتی که اومده رو نمیتونم دانلود کنم...
مدام ارور میده.کسی هست همچین مشکلی داشته باشه؟؟؟

کنسول رو خاموش کن بعدش از برق بکش بعد از چند دقیقه دوباره روشن کن امتحان کن درست میشه

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
من یه اکانت جدید میخوام بسازم برای گلد.خودم تاحالا گلد نگرفتم.شارژ کردن گلد دنگوفنگ داره یا راحته؟اموزششو بهم بدیم ممنونتون میشم.

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
207
نام
Erfan
من یه اکانت جدید میخوام بسازم برای گلد.خودم تاحالا گلد نگرفتم.شارژ کردن گلد دنگوفنگ داره یا راحته؟اموزششو بهم بدیم ممنونتون میشم.
اگه کد باشه مثل آب خوردنه / کد رو میگیری میری استور redeem code رو میزنی کد تو وارد میکنی شارژ میشه
میتونی از سایتم وارد کنی از اکس باکس اپ هم فکر کنم بشه

• Like
Reactions: amir code

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اگه کد باشه مثل آب خوردنه / کد رو میگیری میری استور redeem code رو میزنی کد تو وارد میکنی شارژ میشه
میتونی از سایتم وارد کنی از اکس باکس اپ هم فکر کنم بشه
عزیز گفتی اگه...چندتا احتمال وجود داره؟؟
یه کد و...

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
عزیز گفتی اگه...چندتا احتمال وجود داره؟؟
یه کد و...
دوست عزیز اگر از روش قانونی بخواید گلد بگیرید تنها راهش همین خرید و وارد کردن کد هست و یا استفاده از کردیت کارت که هزینش خیلی زیاده و داستان خودش رو داره.
روش غیر قانونیش اینه که شما یه اکانتی که گلد داره رو روی کنسول خودتون اضافه میکنید و home میکنید که برای هر اکانت فقط یک کنسول رو میشه home کرد و روش کارش مثل بازی های اکانتی هست.
در کل اگه از سایتایی که معتبر هستن تحت عنوان گلد یک ماهه و سه ماهه و یکساله خرید کنید همون کد هست. نیازی هم به ساختن اکانت جدید نداره میتونید روی همین اکانتتون فعالش کنید. ولی اگر میخواید شیر کنید میتونید روی اکانت جدید فعالش کنید

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
دوست عزیز اگر از روش قانونی بخواید گلد بگیرید تنها راهش همین خرید و وارد کردن کد هست و یا استفاده از کردیت کارت که هزینش خیلی زیاده و داستان خودش رو داره.
روش غیر قانونیش اینه که شما یه اکانتی که گلد داره رو روی کنسول خودتون اضافه میکنید و home میکنید که برای هر اکانت فقط یک کنسول رو میشه home کرد و روش کارش مثل بازی های اکانتی هست.
در کل اگه از سایتایی که معتبر هستن تحت عنوان گلد یک ماهه و سه ماهه و یکساله خرید کنید همون کد هست. نیازی هم به ساختن اکانت جدید نداره میتونید روی همین اکانتتون فعالش کنید. ولی اگر میخواید شیر کنید میتونید روی اکانت جدید فعالش کنید
راستش من وقتی کنسول رو گرفتم یه اکانت داشت که گلد هم داشت.ولی پسوورد اکانت رو نداشتم.با آبدیتی که چندوقت پیش کردم پسوورد اکانت رو خواست.منم اون طرفو پیدا نمیکنم که پسوورد رو بگیرم.مجبورم گلد بگیرم.پس کد بهتره.مرسی از اینکه راهنماییم کردین

m.dehghani65

کاربر سایت
Oct 12, 2008
26
سلام
من چند وقتیه با یه مشکلی مواجه شدم، تو صفحه home و community بجای عکسهای نوتیفیکیشن برای همشون یه عکس می بینم، یا وقتی بخوام عکس پروفایل بقیه رو ببینم یه عکس بجای همشون می بینم.
مشکل چیه؟
یه عکس هم آپلود کردم از اسکرینم

Attachments

• IMG_20170531_191600.jpg
    IMG_20170531_191600.jpg
    226.9 KB · مشاهده: 17

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
سلام
من چند وقتیه با یه مشکلی مواجه شدم، تو صفحه home و community بجای عکسهای نوتیفیکیشن برای همشون یه عکس می بینم، یا وقتی بخوام عکس پروفایل بقیه رو ببینم یه عکس بجای همشون می بینم.
مشکل چیه؟
یه عکس هم آپلود کردم از اسکرینم
مشکل از نت ایرانه منم با آسیاتک این مشکل رو داشتم

Sent from my Gooshi using Tapatalk

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟