طرفداران ژانر FPS

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
robotica-06.png

• Like
Reactions: amir code

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
چقدر اینجا سوت و کوره(:|
این E3 هم با همه بدیا و خوبیاش تموم شد.
بازیهای شوتری که من دیدم مترو ولف دستینی کالاف وجنگ ستارگان بودن.جای هیلو 6 واقعا احساس میشد.بزرگترین ضدحال من معرفی نشدن هیلو و زیباترین لحظه معرفی مترو بود.
دستینی بازیش خیلی سریعتر شده بود.ولف که عالی بود.چقدر نرم بود بازیش.کالاف که دیگه همون فرمول همیشگی رو داشت.فقط اینکه سازنده ادونس داره میسازه من یکی خیلی امیدوارم.استار وارز هم باید بیاد ببینیم.و اما مترو.....نابودم کرد.گرافیک بازی.جو بازی.موسیقی بازی.....خلاصه سال عالی رو پیشه رو داریم>:D<

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
تایتال فال رو چندساعت پیش تموم کردم:D
چیزی که منو خیلی شگفت زده کرد طراحی مراحل بازی بود.کسایی که بازی کردن میدونن من چیمیگم.انگار هر مرحلش یه بازی دیگه بود.یه مرحله داره که من یاد دیزانرد 2 افتادم.
باورم نمیشد همچین طراحی مراحلی تو شوتر نظامی ببینم.
این طراحی مراحل متفاوتش منو یاد هف لایف انداخت....هف لایف2 هم هر مرحلش انگار یه بازی جدا بود از بس طراحی مراحل و مکانیزماش با هم فرق می کرد و هر کدوم برا خودشون یونیک بودن
در کل کمپین خوبی داشت تایتان فال 2 فقط کوتاهی و هول هولکی بودن کمپینش بخاطر هزینه زیادی که رو این بخش نکرده بودن تو ذوق میزد....وگرنه اگه بیشتر روش کار میکردن یه چیز شاهکار و بی نقص تحویل داده بودن

چقدر چرت بود این بازی و با اینهمه چقدر بازیش کردیم:D:D

.

• Like

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
این طراحی مراحل متفاوتش منو یاد هف لایف انداخت....هف لایف2 هم هر مرحلش انگار یه بازی جدا بود از بس طراحی مراحل و مکانیزماش با هم فرق می کرد و هر کدوم برا خودشون یونیک بودن
در کل کمپین خوبی داشت تایتان فال 2 فقط کوتاهی و هول هولکی بودن کمپینش بخاطر هزینه زیادی که رو این بخش نکرده بودن تو ذوق میزد....وگرنه اگه بیشتر روش کار میکردن یه چیز شاهکار و بی نقص تحویل داده بودن

چقدر چرت بود این بازی و با اینهمه چقدر بازیش کردیم:D:D

.
خب چون تمرکز این بازیها روی مولتی هست رو این حساب زیاد وقت نمیذارن.ولی بازم همون 5 ساعت لذت عجیبی داشت.یچیزیو یادم رفت بگم اگه ولو انقدر درگیر این استیم نمیشد حداقل امسال یه half life یا left 4 dead میدیدیم.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
سلام بعد از مدت ها تاپیک رو بیاریم بالا :D .
امروز داشتم به بازی هام یه نگاهی مینداختم، طراحی بصری بعضی هاشون واقعا خارق العادس، اینقدر چشنوازه که سخت بتونم بینشون بهترین گرافیک بصری رو توی این ژانر انتخاب کنم.
علی الحساب یه چندتایی رو میگم شماها نظرتون رو راجبشون بگید و انتخاب کنید کدوم بهترینه :D .
Bioshock infinite
Bioshock 1
Rage
Half life 2
Dishonored 1
Darkness 2
Clive barker undying
توجه کنید منظورم چشمنوازی و رنگبندی های گرافیکی بازی هستش، مثلا اینایی که بالا گفتم واقعا تابلو نقاشی هستن اینقدر عالین. نظرتون رو بگید.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
خداییش شورشو دراووردی اخه کجا بودی؟
با توجه با اواتارم من دارکنس رو انتخاب میکنم...همیشه طرفدار حق بودم:D
الان میخواستم پست بذارم دیدم یکی پست گذاشت شکه شدم.:D

• Like
Reactions: uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
خداییش شورشو دراووردی اخه کجا بودی؟
با توجه با اواتارم من دارکنس رو انتخاب میکنم...همیشه طرفدار حق بودم:D
الان میخواستم پست بذارم دیدم یکی پست گذاشت شکه شدم.:D
سلام امیر جان مرررسی، آقا من هرجا باشم دلم اینجاس :D پیش شما و بچه های گل این سایت، یکم درگیرم چند ماهه، ولی اینجا رو محاله ترک کنم :D .
دارکنس ۲ حالت سل شید داشت گرافیکش و من واقعا عاشق این سبک گرافیکی هستم، ولی هیچ رقمه نمیتونم بیخیال بایوشاک اینفینیت بشم، لعنتی اصلا اینقدر رنگبندی هاش عالیه با روح و روانت بازی میکنه، به نظر من نه تنها توی این ژانر بلکه توی کل بازی های این صنعت بهترین آرت دیزاین و طراحی بصری رو داره، بازی بیشتر گرافیکش شبیه انیمشن های پیکسار و دیزنی هست تا بازی، واقعا روی دستش ندیدم من امیر :D .

• Like

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
سلام امیر جان مرررسی، آقا من هرجا باشم دلم اینجاس :D پیش شما و بچه های گل این سایت، یکم درگیرم چند ماهه، ولی اینجا رو محاله ترک کنم :D .
دارکنس ۲ حالت سل شید داشت گرافیکش و من واقعا عاشق این سبک گرافیکی هستم، ولی هیچ رقمه نمیتونم بیخیال بایوشاک اینفینیت بشم، لعنتی اصلا اینقدر رنگبندی هاش عالیه با روح و روانت بازی میکنه، به نظر من نه تنها توی این ژانر بلکه توی کل بازی های این صنعت بهترین آرت دیزاین و طراحی بصری رو داره، بازی بیشتر گرافیکش شبیه انیمشن های پیکسار و دیزنی هست تا بازی، واقعا روی دستش ندیدم من امیر :D .
چطوری عزیز خوبی؟خوشحالم برگشتی مرد:D
تو گفتی بهترین رنگ بندی نگفتی بهترین آرت یا طراحی هنری.
بهترین آرت رو که کاملا مشخصه برای اینفینیت هست.
تازه کاملا اورجینال بود.حتی بایوشاک 1 بخاطر طراحی هنری رپچر براحتی میتونه قرار بگیره.یادمه کن لوین وقتی بازیش اومد گفته بود امید چندانی به فروش بایوشاک ندارم....ولی بعد عرضه با فروش فوق العاده بایوشاک کن متعجب شده بود.و گفت من به گیمرها اینان آووردم که درک بالایی از صنعت گیم پیدا کردن.واقعا هم راست میگه کسی فکرشو نمیکرد بایوشاک (یه هنجار شکن)بتونه اینجوری فروش کنه.من پستهای قبل هم گفته بودم که کن با بازی بایوشاک ثابت کرد که بازی شوتر میتونه داستان قوی و فلسفه ای داشته باشه.بعد بهزاد تو لیست بهترین کارگردانا کامیا رو آوورده بود ولی کن لوین بزرگ رو نه:D

• Like
Reactions: uriel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر