Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
تو این مومیایی جدید دیگه اون حس وحشت و رمز آلودی قسمت های قبلی نیست. داستان به نظر میاد یه جورایی شخصی شده باشه اکشن فیلم هم بنظرم تکراری هست چیزی که تو خیلی از فیلم های امروزی می بینیم با ستیتگ شهری مدرن هم خیلی حال نمی کنم امیدوارم خوب باشه کل.
بجز دزدان دریایی کارائیب و دیو و دلبر، جنگ برای سیاره میمون ها تنها فیلمی بوده که تریلرهاش یکی از یکی دیگه بهترین! فوق العادس در کل.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
خب بعد این همه انتظار رفتم logan دیدم و باید بگم اصلن اون چیزی نبود که فکرش میکردم کاملن یه پایان کلیشه ای و ساده داشت تا وسطا خوب بود تا اون جایی که....
چارلز مرد
بعد از اون^#(^
بعد از سرباز زمستان فقط با یکی دوتا از فیلمای مارول حال کردم تیکه فرودگاه civil war بدترین و ضدحال ترین صحنه ای بود که تو فیلمای مارول دیدم باز خوبه این یکی اکشنش خوب بود درکل از فیلم بجزهمون پایانش راضی بودم=D>

• Like
Reactions: TheGodfather

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من Logan رو الان دیدم، اصلا خوشم نیومد!:D

بعد یه سوال؛

الان کلا داستان X-Men چی شده؟ همشون از دم مردن و کلا داستان ریبوت شد؟ یعنی از این به بعد این جقله ها جایگزین میشن یا اینکه بعدا میان میگن یه دانشمندی امد یه تریکی زد همه دوباره زنده شدن و ...

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین

بعد یه سوال؛

الان کلا داستان X-Men چی شده؟ همشون از دم مردن و کلا داستان ریبوت شد؟ یعنی از این به بعد این جقله ها جایگزین میشن یا اینکه بعدا میان میگن یه دانشمندی امد یه تریکی زد همه دوباره زنده شدن و ...
مشکل فیلمای x men همینه همشون درهمن معلوم نیست چی به چیه من دو قسمت قبلی رو ندیدم ولی فکرکنم سه گانه ولورین کلن جداء:-?

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین

بعد یه سوال؛

مشکل بزرگ این سری اینه که هیچکی محل سگ به فیلم های قبلی نمی زاره:D واسه اتفاقات بعد از مرگ همه X-Men، احتمالا شاهد یه سری Mutant کاملا جدید خواهیم بود، همون بچه ها، ولی بزرگ تر شدشون. و اینکه گفت 7 تا از X-Men کشته شدن، توی آخر DoFP ما 9 تا دیدیم، یکیش اگه ولورین باشه یعنی یکی زندست هنوز، اگرم کسی توانایی کل کل با پروفسور رو داشته باشه اون جین گریه، حدس می زنم اون زنده مونده باشه:D از طرفی مگنتو هم معلوم نیست کجاست(اگه بود آدامانتیوم رو در میورد و همه چی به خوبی و خوشی پایان می یافت:|). شاید چند نفری رو ببینیم.
ولی کلا اینا که توی DoFP اومدن کل سری رو ریبوت کردن عملا، دقیقا چرا پروفسور توی فیلم به وقایع برج آزادی توی X-men 1 اشاره می کنه؟ البته موهای روگ آخر DoFP سفید بود، شاید بازم اتفاق افتاده. یا چرا اون کاتانای ژاپنی رو لوگان داره هنوز؟ از اون طرف توی یونیورس قدیمی هم نمی تونه باشه، چون اون موقع کل تمدن رو Sentinel ها نابود کردن:| کلا X-Men به Continuity معروف نبوده هیچوقت:D هرچند هر سری که Lore-Killerـی مثل ولورین اوریجینز داشته باشه به همین سرنوشت دچار می شه:))

steve mcqueen

کاربر سایت
Nov 27, 2015
116
نام
علی

بعد یه سوال؛

در رابطه با سوالتون فکر میکنم این اخرین قسمتی بود که ما هیوجک من رو در نقش لوگان دیدیم و در قسمت های بعدی اون دختره حالا احتمالا کمی با سن بیشتر رو شاهد باشیم البته به غیر از اینکه بیان از گذشته اش فیلم بسازن و اون بحثش جداست...نظر شما در مورد فیلم قابل احترامه اما به طور کلی بعد از عرضه دارک نایت بهترین فیلم ابرقهرمانی بود که منتشر شده و انتظاراتتون هم باید از این فیلم فقط به عنوان یه فیلم ابرقهرمانی باشه نه فیلمی که بیاد و اسکار ببره!

Last edited by a moderator:

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
489
نام
master
جدا نمیدونم مشکلتون بافیلم چیه الان. فیم واقعا خیلی خیلی خوب بود و اینو بازخوردها و منتقدها هم نشون دادن. :D نمیدونم انتظار چی داشتید :D
بنظرم لوگان کلیشه ای بود یعنی قبل از دیدن فیلم با پیش ذهنمون پی به کل داستان یک خطی فیلم می بریم یا لااقل من برده بودم. به نظزتون شخصیت پردازی و ورود شخصیتی مثل برادرش واقعا چقدر کار شده واقعا جای کار بیشتر نداشت کسی اگه با این سری آشنا نباشه چه می فهمه از فیلم. در صورتی که کل قضیه سری ایکس من از ولولرین اوریجینز مثلا قابل برداشت هست. البته من معتقدم فیلم بنسبت خوبیه.;) چون فن کارگردانشم بخصوص. باز جای خوشحالی کسانی هستن فیلمشناس تو این فروم. من تو بخش ریت مووی به این فیلم 7 دادم چند نفر داشتن از تعصب بی مورد ! می کردن.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
بنظرم لوگان کلیشه ای بود یعنی قبل از دیدن فیلم با پیش ذهنمون پی به کل داستان یک خطی فیلم می بریم یا لااقل من برده بودم. به نظزتون شخصیت پردازی و ورود شخصیتی مثل برادرش واقعا چقدر کار شده واقعا جای کار بیشتر نداشت کسی اگه با این سری آشنا نباشه چه می فهمه از فیلم. در صورتی که کل قضیه سری ایکس من از ولولرین اوریجینز مثلا قابل برداشت هست. البته من معتقدم فیلم بنسبت خوبیه.;) چون فن کارگردانشم بخصوص. باز جای خوشحالی کسانی هستن فیلمشناس تو این فروم. من تو بخش ریت مووی به این فیلم 7 دادم چند نفر داشتن از تعصب بی مورد ! می کردن.
اون برادرش نبود که:| یه کلون کامل از خود لوگان بود به نام X-24، کلا 2 ماه سن داشت واسه همین هم نمی تونست صحبت کنه.

• Like
Reactions: mehran3500

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
والا من اونطور که دوستمون گفت انتظار اسکار نداشتم! کلا انتظار خاصی نداشتم. صرفا خوشم نیومد. فکر هم نمیکنم مساله عجیبی باشه یا اینکه بگم ایراد خاصی داشت و ... فقط حال نکردم باهاش. همین

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
1.png
آقای Arnold Schwarzenegger به تازگی اعلام کرده است که پروژه نسخه بعدی سری فیلم های Terminator با تهیه کنندگی آقای جیمز کامرون به خوبی پیش می رود. طبق گفته های او جیمز کامروزن ایده های جالبی برای این فرانچایز دارد.

منبع

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
سلام دوستان یه فیلم قدیمی بود که توش یه vampire مایه دار بود بعد توی تابوت میخوابید که درش برقی بود کلی شیک بود اسم فیلم چی بود؟کسی یادش میاد؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دختر زک اسنایدر دو ماه پیش خودکشی کرده اما قضیه رو مخفی رو نگه داشتن. الان اعلام شده که از Justice League کنار کشیده و جاس ویدون بقیۀ فیلم رو تکمیل می‌کنه.
وات؟!!! اولا برای این قضیه زک اسنایدر وات. دوما اینکه این مگه کارگردان دو تا اونجرزها نیست؟!!! از قضیه زک اسنایدر که ناراحت کننده است بگذریم به نظرم اتفاق بسیار زیبایی افتاده :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
کناره گیری زک اسنایدر از کل پروژه های سینمایی DC اتفاق خیلی خوبیه بنظرم. درک درستی از یه فیلم ابرقهرمانانه نداره و نمی تونه یه فیلم خوش ساخت بسازه.
علاوه بر این قبلا هم گفتم دیوید آیر انگل رو باید با لگد از کل شعبه های وارنر پرت کنند بیرون! هر وقت به Suicide Squad و Sabotage فک می کنم انگار یه سوسک رو گرفتم تو دستم در این حد این دو فیلم چندش هستند :|

• Like
Reactions: jhoobin

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر