Multi Platform Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

crash-nsane-trilogy-logo-600x337.jpg

Crash Bandicoot: N. Sane Trilogy

پلتفرم: PlayStation 4، Xbox One، Switch و PC

تاریخ انتشار: 9 تیرماه

قیمت: 39$

Crash N.Sane Trilogy نسخه ریمستر شده یا دوباره سازی شده سه نسخه اول سری Crash Bandicoot، یعنی Crash Bandicoot و Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot:Warped است که توسط استدیو Vicarious Vision در دست ساخت بوده و سال آینده توسط Activison به صورت انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.

N.Sane طبق وعده سونی یک ریمستر ساده نبوده و تنها به رزولوشن و فریم ریت بالاتر بسنده نمی‌کند و همانند یک Remake‌ واقعای همه چیز مجدد و از نو طراحی شده است. با این حال به گفته سازندگان N.Sane Trilogy یک دوباره سازی نیست و برای توصیف بازی خود از عبارت Remaster Plus استفاده می‌کنند. Dan Tanguay کارگردان بازی می‌گوید:

"اولین گام برای بازسازی Crash اینه که تشخیص بدیم چه چیزی این بازی رو اینقدر خاص کرده و باعث شده فن‌ها بعد از گذشت این همه سال هنوز اون رو دوست داشته باشن. و بهترین راه برای این کار بازی کردن مجدد Crash های قدیمیه! ما انقدر سه شماره اول رو بازی کردیم که دکمه‌های دسته‌هامون از دم خراب شدن!! علاوه‌بر این ما مجدد همه کانسپت آرت‌های کرش‌های اورجینال و تبلیغاتشون رو بررسی کردیم. حتی برای بهتر شدن کار منابع الهام Naughty Dog زمان ساخت بازی (Who Framed Roger Rabbit و Looney Tunes) رو نگاه کردیم تا ببینیم این ایده‌ها از کجا امدن."

V2 برای رسیدن به یک بازسازی بی‌نقص کار خود را بر پایه سه اصل بزرگ بنا نهاده است:

طراحی مجدد همه مراحل و مدل سازی دوباره آبجکت‌ها، بر اساس طراحی اصلی

31280965751_d6a2c965b2_o-670x377.jpg

طراحی مجدد همه شخصیت‌ها، بدون دخل و تصرف در ظاهر (تا مدل‌ها بجای شماره‌های اخیر به بازی‌های اصلی وفادار باشن)

30574389754_136c81aa5b_o-670x377.png

طراحی و ساخت مجدد همه صحنه‌های نمایشی مطابق با نسخه‌های اصلی

31280965251_d3a36f6de5_o-670x376.png

اما با این حال V2 برای مدرن شدن گیم‌پلی تغییراتی را نیز در همه نسخه‌ها اعمال کرده است:

اضافه شدن سیستم دخیره سازی اتوماتیک و دستی (خداحافظ مموری کارت!)

طراحی منو‌‌های جدید که کلیه اطلاعات را یکجا و کنار هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

31280965101_bc1824597f_o-670x376.png

اضافه شدن مراحل زمانی به هر سه شماره بازی

31280964961_6507238d5f_o-670x376.png

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
میرفت بالاها اگر اشتباه نکنم:D
همونجا که شبیه آزمایشگاه بود رو میگی دیگه؟ :D

والا تا اونجایی که من یادم میاد میرفت پایی!:D همه کلیدهارو که میگرفتی یه پنل میومد وسط صفحه که میرفتی روش منتقل میشدی به یه جایی زیرزمین. یکمم تاریک تر بود و مراحلش خیلی سخت تر. حالا شایدم میرفت بالا اما اینی که تو ذهن من مونده پایین بود!:D

• Like
Reactions: 235matin235

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
والا تا اونجایی که من یادم میاد میرفت پایی!:D همه کلیدهارو که میگرفتی یه پنل میومد وسط صفحه که میرفتی روش منتقل میشدی به یه جایی زیرزمین. یکمم تاریک تر بود و مراحلش خیلی سخت تر. حالا شایدم میرفت بالا اما اینی که تو ذهن من مونده پایین بود!:D
آره مراحلش سخت تر بود و بعضی هاش متفاوت:D ، مثلا یادمه از اون مراحل هواپیمایی داشت، ولی ایندفعه Coco خلبان بود!

شماره دوم هم پایان مخفی داشت...ولی طبقه مخفی رو یادم نیست دقیق...اینو کشف نکرده بودم خودم:-"
---
گویا صدامون رو شنیدن برای باکس آرت :D

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
داستان کامل سه گانه کرش چیه ؟ فقط همینه که کورتکس یه عده حیون دست کاری کرده میخواد دنیا رو بگیره کرشم جلوش مگیره یا اون کریستالا هم داستانی برا خودشون دارن؟:-?

• Like
Reactions: 235matin235

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
جوابی نداشتین واقعن؟:|
پرسیدم این only on 3 یعنی چی؟؟ این کاور رسمیه یا مال فروشگاهی چیزیه؟
تروله عکس! :|
به خاطر اینکه توی عکس رسمی حداقل سه تا اشاره به سه گانه بودن بازی شده، زدن ترول کردن اکتی رو!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من به انحصاری بودن کاملش شکی ندارم کاری به شایعات حرف سونی ایرلند سوال xbox فن از ویرچوال ویژن (درست گفتم ) یا سونی انگلیس ندارم شاید منظورش از first اشارش به next ps4 بوده ولی اکتی از اون ناشرایی نیست بعد یه مدت بیاد بگه انحصاری نیست اگه میخواست این کار کنه همون اول اعلام میکرد مشخصه که با سونی قرارداد انحصاری بسته نه محتویات یکساله مثل d2 اسکای لندرز کرش ادیشنم که ساخت vv هنوز انحصاریه و خبری از کنسولای دیگه نیست بعد اون کسی که ادعای نسخه pc کرده (حالا نمیدونم اون یه خبر فیک از طرف هیتر معروف ناتی داگ بوده یا نه:D) ولی هر ادم عاقلی میدونه اکتی پلتفرمراش رو pc نمیدهB-(

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
از اونجایی که «اکتیویژن» این بازی رو منتشر میکنه این موارد دور از ذهن نیست:

1.نسخه بازی بعلاوه سیزن پس 40 دلار
2.یه اسکین با چنتا مرحله جدید و بیست عدد بورتگا 10 دلار
3.دو تا اکشن فیگور از کرش 400 دلار
4.و در نهایت یه DLC که شامل سیزن پس نمیشه 30 دلار

بازی هم برای Blackberry, ios, android, nintendo, pc, xbox, ps4 هم عرضه خواهد شد ...!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
از اونجایی که «اکتیویژن» این بازی رو منتشر میکنه این موارد دور از ذهن نیست:

1.نسخه بازی بعلاوه سیزن پس 40 دلار
2.یه اسکین با چنتا مرحله جدید و بیست عدد بورتگا 10 دلار
3.دو تا اکشن فیگور از کرش 400 دلار
4.و در نهایت یه DLC که شامل سیزن پس نمیشه 30 دلار

بازی هم برای Blackberry, ios, android, nintendo, pc, xbox, ps4 هم عرضه خواهد شد ...!
من که گفتم اکتی از اون ناشرایی نیست که مخفی کاری کنه همون اول حرف خودش میزنه در ضمن این بازی باز سازی سه نسخه اول و شامل هیچ سیزن پس dlc نمیشه به دو دلیل 1 اینکه پای سونی در میونه 2 اینکه هیچ بازی پلتفرمری dlc سیزن پس نداره شما این بازی با cod اشتباه گرفتی من که فکرنمیکنم سونی پنج تا بازی که متعلق به خانواده ps سه تای اصلی رو راحت دست اکتی بده که بعدن برا پول سازی سوء استفاده کنه این یه دلیل الان شما یه کرش ساخت اکتی نام ببر که نسخه pc داشته باشه:| ما اصلن از محتوای قرارداد اینا هیچ اطلاعی نداریم واقعن براچی سرش بحث بیخودی میکنیم:-$

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
من که گفتم اکتی از اون ناشرایی نیست که مخفی کاری کنه همون اول حرف خودش میزنه در ضمن این بازی باز سازی سه نسخه اول و شامل هیچ سیزن پس dlc نمیشه به دو دلیل 1 اینکه پای سونی در میونه 2 اینکه هیچ بازی پلتفرمری dlc سیزن پس نداره شما این بازی با cod اشتباه گرفتی من که فکرنمیکنم سونی پنج تا بازی که متعلق به خانواده ps سه تای اصلی رو راحت دست اکتی بده که بعدن برا پول سازی سوء استفاده کنه این یه دلیل الان شما یه کرش ساخت اکتی نام ببر که نسخه pc داشته باشه:| ما اصلن از محتوای قرارداد اینا هیچ اطلاعی نداریم واقعن براچی سرش بحث بیخودی میکنیم:-$

دوست عزیز فکر نمیکنم نیازی باشه که بگم متنی که نوشتم صرفأ مزاح بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر