Multi Platform Destiny 2

سازنده
Bungie
ناشر
Activision, Bungie
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
عکس ها آماده شدن. به مرور توضیحات بازی تکمیل خواهند شد.

Destiny Header.png

Info.png
سازنده: BUNGIE
ناشر: Activision
پلتفرم ها: PC, PS4, Xbox One
تاریخ انتشار: 8 سپتامبر 2017 مصادف با 17 شهریور 96
سبک: شوتر اول شخص با مایه های MMORPG
مودهای بازی: تک نفره، Co-Op و چند نفره
تاریخ شروع بتا: نامشخص

کاراکترهای بازیکنان به شماره جدید منتقل نخواهد شد. بازیکنانی که به لول 20 رسیده بودند، به دلخواه، تنها قادر خواهند بود چهره و نژاد کاراکتر خود را انتقال دهند. صداپیشگان قبلی در این شماره هم حضور دارند. بانجی در 18 ماه مه قصد دارند گیم پلی بازی را از طریق استریم زنده به نمایش بگذارد.

story.png
بعد از حرف و حدیث ها بالاخره بازی معرفی شد. این بازی ادامه مستقیمی بر شماره قبلی است (و DLC ها آن). یک سال بعد از اتفاقات بسته اضافه شونده Rise of Iron، ارتش کابال ها با نام Red Legion که یک ارتش و نژاد نظامی و صنعتی هستند، زیرنظر فرمانده قدرتمندی به نام Ghaul، به آخرین شهر کره زمین حمله عظیمی را هدایت می کنند. با قدرتی که کابال ها در اختیار دارند، گاردین ها مجبور به ترک شهر می شوند و حالا باید با بدست آوردن قدرت های جدید دوباره شهر خود را بازگیرند و دنیای جدیدی را برای بازماندگان بسازند.

Races.png
با توجه به تریلرها و اطلاعات آمده هر سه نفر فرمانده ونگاردها در این شماره حضور دارند و به نظر میرسد نقش مهمی را ایفا خواهند کرد. در کنار آن ها تا کنون حضور نژاد کابال که اصلی ترین دشمن این شماره است تایید شده. در ادامه باید منتظر باشیم و ببینیم چه نژادهایی به بازی ملحق خواهند شد.

zavala.png
Awokens

از نژاد انسان های هستند اما پوست آن ها رنگ باخته و چشمانشان روشن شده است. این نژاد در زمان سقوط دنیاها توسط «تاریکی»، به دورترین نقطه شناخته شده رفتند تا از تاریکی در امان باشند اما در آنجا اتفاقی عجیب و ناشناخته برایشان افتاد که آن ها را برای همیشه تغییر داد. این نژاد در زمین و در پایگاهی فضایی به نام Reef که در کنترل ملکه است زندگی می کنند. از شخصیت های معروف این نژاد Zavala است که عکس او را در بالا مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Titan هاست.

ikora.png
Humans

انسان ها شناخته شده ترین نژاد هستند که لازم به توضیح خاصی در موردشان نیست. انسان ها از ابتدا بر روی زمین بودند. در گذشته با سفر به مریخ و پیدا کردن گوی عجیبی به نام Traveler، عصر جدیدی از انسانیت به نام «عصر طلایی»را آغاز کردند. به واسطه ترولر، پیشرفت در تکنولوژی و صنعت پزشکی به حدی پیشرفت کرد که انسان ها عمر خود را به سه برابر معمول افزایش دادند. بسیار سریعتر از گذشته نژاد خود را در سطح فضا گشترش دادند و حتی موفق به ساخت ربات های بسیار هوشمندی به نام Exo شدند.
هرچند عصر طلایی طولی نپایید و حدودا 100 سال بعد از این عصر، دشمن بزرگ Traveler با نام «تاریکی» به دنیا حمله کرد. انسان ها به اجبار برای فرار از تاریکی به زمین بازگشتند و به آخرین شهر بازمنده که در زیر Traveler قرار داشت گریختند. ترولر برای نجات انسان ها خود را قربانی کرد و در برابر تاریکی ایستاد.
از شخصیت های مشهور انسان ها Ikora است که عکس او را مشاهده میکنید. او فرمانده کلاس Warlock هاست.

cayde.png
Exo

این نژاد ربات های بسیار پیشرفته و هوشمندی هستند که توسط انسان ها در دوران طلایی و به کمک Traveler ساخته شدند. در اصل آن ها ماشین های جنگی ای بودند که برای دفاع از انسان ها بوجود آمدند اما بعد از واقعه سقوط، هدف و حافظه تمای آن ها Reset شد و اکنون آن ها هیچ چیزی از گذشته و هدف خود به خاطر ندارند. آن ها به قدری پیچیده و رمزشده هستند که حتی خودشان نیز توضیحی برای خودشان ندارند. تنها Ghost ها هستند که می توانند درون آن ها درک کنند. اینکه چه کسی آن ها را طراحی کرد و ساخت مشخص نیست. اکنون بعد از گذشت صدها سال، آن ها شهرهای خودشان را دارند و حتی در کنار دیگر انسان ها به زندگی و کار و مبارزه مشغولند.
مشهورترین آن ها Cayde نام دارد که رهبر و فرمانده کلاس Hunter هاست. او بسیار شوخ طبع است و از محبوبترین کاراکترهای دستنی به شمار میرود.

Pictures.png

Trailers.png

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان تشستم ویدئو گیم پلی IGN از استرایک رو ببینم. 5 دقیقه اش رو دیدم بستم. :| نمیدونم چرا اما هیچ چیز جدیدی توی این 5 دقیقه ندیدم. دشمن ها همه قدیمی. هنوز هم با همون Vex ها داشتن مبارزه میکردن. انیمیشن ها و افکت ها و خلاصه هر چی که دیدم رو الانم داریم روی نسخه اول. طراحی منو هم همونه لامصب. انیمیشن دشمنها، یارهای خودی، ایموت ها. بابا 60 دلار میخواید پول بگیرید. اینقدر دارید هایپ میکنید که ما 2 رو گنده نشون میدیم چون بازی عوض شده. چیش عوض شده اخه؟ گرافیک هم داره ناامیدم میکنه. رسما همونه. فقط رنگ و لعابش رو یکم بیشتر کردن.

تو یه مصاحبه هم گفتن رو کنسول ها بازی 30 فریمه. دلیلش هم گفتن 1080 بودن بازی و استفاده از افکت های زیاده. مثلا توی یه پابلیک ایوینت ملت میریزن نارنجک و ... پرتاب میکنن کنسول ها قدرتش رو ندارن هممه اینا رو رندر کنن. به نظرم کاملا مضخرفه این حرفشون. کی مجبورتون کرده 1080 بکنین حتما حتما؟ الان بتلفیلد روی 900 داره اجرا میشه با اون همه افکت و پارتیکل رو تخریب پذیری و 64 نفر پلیر. شاید رو کنسول های معمولی 45-50 بده اما باز هم اینو میده و خیلی فرق داره با 30. انگار اینا وقتی با اکتیویژن قرار داد میبستن، مخشون هم باهاشون قرار داد بسته. گرافیک تکراری، گیم پلی تکراری، همه چی تکراری اما قیمت 60 دلار.

از نمایش هایی که تا الان دیدم فقط میتونم بگم انگار دارم یه DLC جدید رو نگاه میکنم.

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,309
نام
Rashed
اورواچ يه محبوبيت جهاني داره با جوايزي كه برد بعدم براي خود بليزارده و همونطور كه گفتم با بقيه عناوين بتل نت يه ارتباط هاي كوچيكي داره بعدم بازي مشكل خاصي نداشت
Destiny نسخه اولش انقدر خراب كاري كرده كه الان به چشم خيليا عنوان يزرگي نمياد
دي ال سي ها مشكلي ندارن مشكل اينه اجبارين! سرورا هم p2p بودن كافيه اين نسخه همين دو موردو داشته باشه تا با خاك يكسان بشه رو پي سي همين كالافي كه اشاره ميكنيد انقدر دي ال سي و پول درون بازي توش مهمه كه هيچكي تو پي سي نميخره
تو free weekend بازيكنا بزور به ٤-٥ هزار رسيد يعني حتي حاضر نبودن مجاني بازي كنن
خلاصه من با انتشارش رو بتل نت مشكل چنداني ندارم ولي پيش خريدش نميكنم صبر ميكنم ببينم مشكلاتش چيا هستن و اگه دوستام گرفتن منم ميگيرمش
@|PREDATOR| با بقيه چيزا كار ندارم ولي موسيقي نسخه اول خيلي خوب بود :-"
موسقیش خوب بود چون کپی سری هیلو بود.البته دقیقا کپی نبود ولی تو سبک هیلو بود.
با این وضع سرور هم که خبرش رسیده من کامل نا امید شدم

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
الان تشستم ویدئو گیم پلی IGN از استرایک رو ببینم. 5 دقیقه اش رو دیدم بستم. :| نمیدونم چرا اما هیچ چیز جدیدی توی این 5 دقیقه ندیدم. دشمن ها همه قدیمی. هنوز هم با همون Vex ها داشتن مبارزه میکردن. انیمیشن ها و افکت ها و خلاصه هر چی که دیدم رو الانم داریم روی نسخه اول. طراحی منو هم همونه لامصب. انیمیشن دشمنها، یارهای خودی، ایموت ها. بابا 60 دلار میخواید پول بگیرید. اینقدر دارید هایپ میکنید که ما 2 رو گنده نشون میدیم چون بازی عوض شده. چیش عوض شده اخه؟ گرافیک هم داره ناامیدم میکنه. رسما همونه. فقط رنگ و لعابش رو یکم بیشتر کردن.

تو یه مصاحبه هم گفتن رو کنسول ها بازی 30 فریمه. دلیلش هم گفتن 1080 بودن بازی و استفاده از افکت های زیاده. مثلا توی یه پابلیک ایوینت ملت میریزن نارنجک و ... پرتاب میکنن کنسول ها قدرتش رو ندارن هممه اینا رو رندر کنن. به نظرم کاملا مضخرفه این حرفشون. کی مجبورتون کرده 1080 بکنین حتما حتما؟ الان بتلفیلد روی 900 داره اجرا میشه با اون همه افکت و پارتیکل رو تخریب پذیری و 64 نفر پلیر. شاید رو کنسول های معمولی 45-50 بده اما باز هم اینو میده و خیلی فرق داره با 30. انگار اینا وقتی با اکتیویژن قرار داد میبستن، مخشون هم باهاشون قرار داد بسته. گرافیک تکراری، گیم پلی تکراری، همه چی تکراری اما قیمت 60 دلار.

از نمایش هایی که تا الان دیدم فقط میتونم بگم انگار دارم یه DLC جدید رو نگاه میکنم.
وقتی دیشب گفتم گرافیک همونه ، جوگیر شدی فردین :D گفتی نه خیلی خوبه با اون همه نورافشانی:D:-w، البته اخلاقت خوبه منطقی بعدش میای تحلیل میکنی :D . این اریک پدرسوخته چوب لاچرخ همه میکنه . بانجی توی گرافیک خنده داره بگیم نمیخواسته یا نتونسته انجامش بده ، از لحاظ تکنیکی هرنسخه از بازیهاشون پیشرفت چشمگیری داشته .

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
موسقیش خوب بود چون کپی سری هیلو بود.البته دقیقا کپی نبود ولی تو سبک هیلو بود.
و اینکه نمیشه منکر این بود که سازنده هر دو سری، یعنی Destiny و Halo یک‌ کمپانی هستند
پس از این لحاظ شاید حتی مشابه بودن گیم پلی این دو سری هم با عقل جور در بیاد دیگه موسیقی متن پیشکش

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
Destiny 2 Won't Use Dedicated Servers On PC
بازی از سرورای اختصاصی استفاده نمیکنه....
من دیگه حرفی ندارم : |
همین الان اومدم همین رو بگم که پست شما رو دیدم. یعنی چی؟ مگه MMORPG نیست؟ نکنه قراره Peer-To-Peer connection باشه؟ البته فقط PC نیست. تهیه کننده بازی در محصاحبه با IGN گفته که کنسول ها هم سرور های اختصاصی ندارن. این دیگه خداییش خیلی بده.

Producer Mark Noseworthy confirmed that the game won’t have dedicated servers on either console.

• Like
Reactions: FableBW

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
وقتی دیشب گفتم گرافیک همونه ، جوگیر شدی فردین :D گفتی نه خیلی خوبه با اون همه نورافشانی:D:-w، البته اخلاقت خوبه منطقی بعدش میای تحلیل میکنی :D . این اریک پدرسوخته چوب لاچرخ همه میکنه . بانجی توی گرافیک خنده داره بگیم نمیخواسته یا نتونسته انجامش بده ، از لحاظ تکنیکی هرنسخه از بازیهاشون پیشرفت چشمگیری داشته .
دیشب وقتی اونو مینوشتم هنوز مطمئن نبودم بازی 60 هست یا 30. بعد از تایید 30 بودن ریج کردم دیگه :D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
براي تو حرفي نيست حتمن مايه داري يكي كه مي خواد پول بده سر بازي بايد ببينه ميارزه يا نه حالا شما فن بازي هستي من هستم ولي قبول كن اكتي داره ما رو احمق فرض مي كنه برو تو فرام بانجي خيلي ها شاكين ، بايد بلاي سر بازي no mans sky رو سرشون بياد ملت رو احمق فرض كردن بازي بد نيست بلكه پول دارن ميگيرن زياد از حد
اتفاقا مایه دار نیستم و برخلاف شما که نیومده سیزن پس داشتی مجبور بودم جدا جدا به مرور دوتا DLC اولو بخرم
وقتی پول دادی بالای چندصدساعت بازی کردی(تایم پلی همرم میشه دید) دیگه غر زدن چیه؟خود شما ده ها برابر پولی که پرداخت کردی بازی نکردی؟اگه بد بود همون اول رو کنسول ریفاند میکردی حتی TTK هم کلی گلایه کردی و گفتی نمیخرم هفته اول دیدم داری بازی می‌کنی خب نمیخریدی عزیز ناراحتی ندارن
منظورم شما نیست یه عده استرایک درپیتم نمیتونن بازی کنن میان میگن بازی بده که تو فروم کم نیستن

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا

فردین برخلاف مشکلات گیم پلی نبود پیشرفت گرافیکی برام مهم نیست برخلاف یه عده(که طبیعیه تازه با بازی آشنا شدن و نمیدونن با چی طرفن که تو نسخه اولم بودن تو بازی تیمی بقیه دارن سرویس میشن طرف واستاده در و دیوارو نیگا میکنه) چون می‌دونم اگه سرگرم بازی بشم(مثل نسخه اول) اصلا گرافیک یادم میره. وسط Raid مثلا رلیک دستته بعد بخوای به جزییات محیط توجه کنی:))
ولی نبود ۶۰ فریم و سرور اختصاصی و دشمن یا کاراکتر جدید(نمایش اوله شاید رونمایی بشه) نمی ارزه فعلا.باید منتظر نمایشی بعدی بود که حداقل کیفیت محتوا نبود ۶۰ فریم و سرور رو جبران کنه

• Like
Reactions: NaViiDii

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
اتفاقا مایه دار نیستم و برخلاف شما که نیومده سیزن پس داشتی مجبور بودم جدا جدا به مرور دوتا DLC اولو بخرم
وقتی پول دادی بالای چندصدساعت بازی کردی(تایم پلی همرم میشه دید) دیگه غر زدن چیه؟خود شما ده ها برابر پولی که پرداخت کردی بازی نکردی؟اگه بد بود همون اول رو کنسول ریفاند میکردی حتی TTK هم کلی گلایه کردی و گفتی نمیخرم هفته اول دیدم داری بازی می‌کنی خب نمیخریدی عزیز ناراحتی ندارن
منظورم شما نیست یه عده استرایک درپیتم نمیتونن بازی کنن میان میگن بازی بده که تو فروم کم نیستن
من كه بازي رو مي گيرم ،جالب اينجاست كه هنوز roi رو اف نزدن ، من مشكلم با اكتيه ، مولتي كالافم زدن خراب كردن ،ميترسم اينم خراب كنن ،الان ديدم تو پليگلان تجربه بازيشو منتقده گفت ، گفتش بازي روي pc زمين تا اسمون با ps4 فرق داره ،ادم حرص مي خوره بخدا ،فكر كردن برن سمت pc پليراشون بيشتر ميشه احمقن به خدا ،

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فردین برخلاف مشکلات گیم پلی نبود پیشرفت گرافیکی برام مهم نیست برخلاف یه عده(که طبیعیه تازه با بازی آشنا شدن و نمیدونن با چی طرفن که تو نسخه اولم بودن تو بازی تیمی بقیه دارن سرویس میشن طرف واستاده در و دیوارو نیگا میکنه) چون می‌دونم اگه سرگرم بازی بشم(مثل نسخه اول) اصلا گرافیک یادم میره. وسط Raid مثلا رلیک دستته بعد بخوای به جزییات محیط توجه کنی:))
ولی نبود ۶۰ فریم و سرور اختصاصی و دشمن یا کاراکتر جدید(نمایش اوله شاید رونمایی بشه) نمی ارزه فعلا.باید منتظر نمایشی بعدی بود که حداقل کیفیت محتوا نبود ۶۰ فریم و سرور رو جبران کنه
دقیقا اگه بای محتوای غول و کامل داشته باشه گرافیکش اصلا تو چشمم نمیاد. منتهی با چیزایی که من دیدم محتوا هم نداریم فعلا. یعنی قشنگ همه چیه بازی تکراریه برام. حتی محیطهاش هم برام تکراریه. بافت و دیزاین محیطها همه تکراری هستن. دشمن ها تکراری هستن. همه چیییییی

• Like
Reactions: sadegh93

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
جرا سرور dedicated نداره؟ جواب لوک اسمیت:

It's just not an investment that we made for Destiny 2, like the uh... I understand there's certainly a desire for it. You know, the smaller team format, although it's one person bigger in the Trials case for sure here, in the smaller team format in general it's easier for us to find tighter matches. And we're also going to rechange the parameters for matchmaking, to refocus on connection quality instead of like Trials win matching. WE're gonna like change the, we're going to change a bunch of parameters to focus on giving people a better network experience

Rocket League توسط یه استودیو مستقل با بودجه کم ساخته شده روی همه پلتها 60 فریمه و dedicated داره!. Halo 5 روی XB1 با اون سخت افزار قشنگش 60 فریمه و dedicated داره. این قضیه هیچ توجیح پذیر نیست و D2 رو بیشتر از یک DLC دیگه برای Destiny نمیکنه، متاسفانه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر