Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
دوستان اگر واقعا رسیدن به قسمتی که save میکنید در اول بازی سخت است براتون، بازی را با درجه سختی Easy انجام بدید و با روشن کردن Auto-Chip راحت دقایق و مراحل اول را بگذرانید و بعد مجدد در صورت تمایل درجه سختی بازی را تغییر بدید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
باس اول کدوم باسه دقیقا؟
من الان بعد از 50 مین بازی کردن به اون باس ماشینیه که دوتا دست اره ای داره رسیدم که اونجا برا اولین بار مردم رفت تو لودینگ کلا برگشت تو منو :| بعدم کانتینیو زدم از نو شروع شد بازی یعنی چک پوینتم نداره؟
از کدوم باس قسمت سیو روشن میشه؟
3qbe_nr_1s_bss.jpg

بعد از نابود کردنش میشه سیو کرد.
ممنون
دقیقا همینجا مردم :| :-w

آخرین ویرایش:

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,723
باس اول کدوم باسه دقیقا؟
من الان بعد از 50 مین بازی کردن به اون باس ماشینیه که دوتا دست اره ای داره رسیدم که اونجا برا اولین بار مردم رفت تو لودینگ کلا برگشت تو منو :| بعدم کانتینیو زدم از نو شروع شد بازی یعنی چک پوینتم نداره؟
از کدوم باس قسمت سیو روشن میشه؟
3qbe_nr_1s_bss.jpg

بعد از نابود کردنش میشه سیو کرد.

• Like
Reactions: majidred2011

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سلام دوستان
من بازی رو 3 ساعتی هست شروع کردم ولی چند تا مشکل دارم
1- اصلا این المان هایی که تو بازی هست و توی شاپ هم میتونی تهیه کنی چیه و به چه دردی میخوره ؟ جای هست توضیح داده باشه ؟
2- کسی میتونه راهنمایی کنه چه چیزهایی رو توی بازی باید بخرم و پولم رو کجا خرح کنم و چه سلاحی رو آپدیت کنم یا بخرم ؟

ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان
من بازی رو 3 ساعتی هست شروع کردم ولی چند تا مشکل دارم
1- اصلا این المان هایی که تو بازی هست و توی شاپ هم میتونی تهیه کنی چیه و به چه دردی میخوره ؟ جای هست توضیح داده باشه ؟
2- کسی میتونه راهنمایی کنه چه چیزهایی رو توی بازی باید بخرم و پولم رو کجا خرح کنم و چه سلاحی رو آپدیت کنم یا بخرم ؟

ممنون
1. بازیو زمان لانچ گرفتم و تموم کردم زیاد یادم نیست ولی بیشتر چیزایی که جمع میکنید برای اپگرید سلاح کاربرد دارن
2. تا جایی که دیدم دمیج سلاح ها اکثرا شبیه به هم هست من همون سلاحی که اول بازی داشتم رو تا اخر بازی استفاده کردم و عوضش هم نکردم چون قشنگ بود بیشتر رو اپگرید سلاح تا لول 4 تمرکز کنید و استفاده از چیپ ها
چیپ auto heal رو اگه اپگرید کنید فوق العاده op هست و گلا بازیو اسون میکنه من یه auto heal +1 داشتم دیدم انقدر بازیو راحت کرده برداشتمش که بازی سخت بشه
با پولا هم بیشتر مواردی که میزان سلامتیتون رو بیشتر میکنه بخرید و چیپ (چیپ هارو اگه نخرید بهتره چون چیپ هایی که میخرید فضای بیشتری نسبت به چیپ های دراپ شده میگیرن)

• Like
Reactions: RohFa and Ludens

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
1. بازیو زمان لانچ گرفتم و تموم کردم زیاد یادم نیست ولی بیشتر چیزایی که جمع میکنید برای اپگرید سلاح کاربرد دارن
2. تا جایی که دیدم دمیج سلاح ها اکثرا شبیه به هم هست من همون سلاحی که اول بازی داشتم رو تا اخر بازی استفاده کردم و عوضش هم نکردم چون قشنگ بود بیشتر رو اپگرید سلاح تا لول 4 تمرکز کنید و استفاده از چیپ ها
چیپ auto heal رو اگه اپگرید کنید فوق العاده op هست و گلا بازیو اسون میکنه من یه auto heal +1 داشتم دیدم انقدر بازیو راحت کرده برداشتمش که بازی سخت بشه
با پولا هم بیشتر مواردی که میزان سلامتیتون رو بیشتر میکنه بخرید و چیپ (چیپ هارو اگه نخرید بهتره چون چیپ هایی که میخرید فضای بیشتری نسبت به چیپ های دراپ شده میگیرن)
خوب اصلا این چیپ ها چی هستن ؟
ظرفیت چیپ ها رو ببرم بالا ارزش داره ( مثلا 30 هزار تا پول بدم 32 تا ظرفیت چیپ میره بالا )
ممنون توضیح بدید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
خوب اصلا این چیپ ها چی هستن ؟
ظرفیت چیپ ها رو ببرم بالا ارزش داره ( مثلا 30 هزار تا پول بدم 32 تا ظرفیت چیپ میره بالا )
ممنون توضیح بدید
چيپ ها هركدومشون يه كار خاص ميكنن كه جلوشون نوشته شده مثل افزايش critic hit و افزايش دميج و hp و...
بله افزايش ظرفيتش ارزش داره البته وقتي چيب خوب براي استفاده داشته باشيد
چيپ ها قابل اپگريد هم هستن هربار كه لولشون ميره بالا كنارشون بصورت عدد مثل +2 نشون داده ميشه
فك كنم تا ٦ بالا ميرفتن
چيپ ها هم دراپ ميشن هم قابل خريدن (البته فكر كنم اون اوايل قابل خريد نباشه اگرم باشه چيپ هاي ابتدايي قابل خريد هستن)
يكم بازي كنيد متوجه ميشيد سيستمش چجوريه
چيپ auto heal رو پيشنهاد نميكنم چون بازيو اسون ميكنه البته براي قسمت سوم بازي بدرد ميخوره
اگه دنبالش بوديد:
جلوتر يه سري دشمن هايي هستن كه شبيه كرمن اونا دراپ ميكنن البته دراپ ريتش يكم پايينه و اين رباتا هم كلا توي دو سه مكان بيشتر نيستن ممكنه يكم وقت بگيره يه چيپ هم براي افزايش دراپ ريت هست اگه داشته باشيد اينجا بدردتون ميخوره

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
سلام آقا من خسته شدم از این بازی
من هرکی میاد ماموریت فرعی میده قبول میکنم در نتیجه الان کل زمین بازی شده دایره های قرمز رنگ که معلوم نیست چی توشون هست !!!
چجوری میتونم یک راست برم سراغ ماموریت های اصلی و تشخصیش اشون بدم ؟

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر