Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
از لحاظ ریت هم نگاه کنی خب مشخصه که اون شاخ تره! :D ولی من اصلا فکر نمیکردم لوگان بتونه همچین ریت و همچین داستان خفن با اکشن خفنی رو ارائه کنه! :D آخرشم که واقعا همرو مات و مبهوت کرد! :D امیدوارم داستان لوگان رو با اون دختره ادامه بدن چون واقعا پتانسل ادامه پیدا کردن رو داره.
عجیبه که تا قبل از دانلود فیلم ندیدی یه نفر اسپویل کنه آخرش رو ... من که داشت خوابم میبُرد چون سر و تهش رو اسپویل کرده بودن تو سایتای دانلود و کلاً حتی اخبارا ...

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
دیشب لوگان رو دیدم و به معنای واقعی پشمام ریخت! :D انصافا حالا فهمیدم چرا با Dark Knight مقایسش میکنن! :D هیچ تعریفی نمیکنم فقط برید ببینید این فیلمو :D
به نظر من که اصلا پشم ریزون نبود البته من کلا از فیلمای که توش قهرمانا پیر و خصته میشن خوشم نمیاد

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دوستان، این تریلر جدید مومیایی رو نبینید تمام فیلمو اسپویل کرده:|:|:|

جدیدا بیشتر تریلر ها همین شده کارشون
اسپایدرمن هومکامینگ هم خیلی ضایع بیشتر فیلم رو اسپویل کرده بود لامصب.

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
تریلر مومیایی لعنتی اسمش هم اسپویل داشت آخه!

اما در کل اوضاع جالب شد :| مثل اینکه قراره اینم یه یونیور جدید توی سینما باشه، استقبال میکنیم شدید :D

شدید دارم سعی میکنم تریلر دیدن رو ترک کنم :|

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim

اولین تصویر شخصیت Mera که توسط James Wan کارگردان فیلم Aquaman با هنرنمایی Amber Heard منتشر شده است.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پوستر جدید از فیلم Wonder Woman
تاریخ اکران:2 ژوئن
--------------------------------------------------------------
طبق اطلاعات منتشر شده، آقای Charles Dance بازیگر مشهور انگلیسی به بازیگران فیلم Godzilla: King of the Monsters ملحق شد.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,814
نام
نریمان
تام هاردی برای نقش Venom انتخاب شد. فیلم برداری پاییز امسال شروع میشه و تاریخ اکران هم 5 اکتبر سال دیگه هست.

کلا تام هاردی علاقه ی خاصی به کلمه ی Venom داره مثل اینکه :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تام هاردی برای نقش Venom انتخاب شد. فیلم برداری پاییز امسال شروع میشه و تاریخ اکران هم 5 اکتبر سال دیگه هست.

کلا تام هاردی علاقه ی خاصی به کلمه ی Venom داره مثل اینکه :D
ونوم تنها کرکتر ماروله هست که عضلاتش، عضله داره !! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mla
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر