Prey

prey-logo.jpg
Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Director : Raphaël Colantonio
Engine : CryEngine
Genre : First Person Shooter , Action Sci-Fi
Release Date : May 5, 2017
Platforms : PS4 X1 PC

================
اطلاعات منتشر شده از بازی
================

* این نسخه دنباله ای بر بازی قبلی نیست. همینطور یک Remake هم برای نسخه اول نیست. این نسخه تصوری دوباره از IP است و با اینکه روح سری Prey در این نسخه نیز وجود دارد اما ارتباطی با نسخه قبلی و یا نسخه کنسل شده ندارد.

* شخصیت اصلی بازی Morgan Yu نام دارد و در ابتدای بازی این قابلیت وجود دارد که مرد یا زن بودن این شخصیت را مشخص کرد. سازندگان اسم Morgan را انتخاب کرده اند چون که این اسم هم برای مرد یا زن قابل استفاده است.

* شخصیت اصلی در یک ایستگاه فضایی قرار دارد و باید با موجودات فضایی برای بقا مبارزه کند.
* تایید شده است که بازی یک عنوان Horror نیست.
* بازی فقط درباره شلیک کردن به موجودات فضایی نیست و میتوان گفت بازی مخلوطی از اکشن و روایت و داستان است که لایه ی نازکی از RPG نیز در خود دارد !

* بازی اسلحه های مختلفی از جمله Shotgun ای که در تریلر معرفی بازی نیز نمایش داده شده بود را در اختیار بازیکن میگذارد . علاوه بر این Morgan قادر خواهد بود که قدرت هایی از موجودات فضایی بیاموزد و از آنها استفاده کند . همینطور در بازی میتوان از ابزار علمی موجود در ایستگاه فضایی که برای مبارزه ساخته نشده اند برای مبارزه استفاده کرد !

* سازندگان گفته اند که بازیکنان اگر از بازیهای قبلی Arkane Studios خوششان آمده است احتمالا از Prey نیز راضی خواهند بود.

* تایید شده است Chris Avellone که در ساخت بازیهای درخشانی مثل Fallout 2 , Fallout : New Vegas , Pillars of Eternity و ... حضور داشته است در ساخت این عنوان نیز مشارکت خواهد کرد.

=================
تریلر معرفی بازی [E3 2016]
=================

===================
تریلر گیم پلی [QuakeCon 2016]
===================

====================
تریلر گیم پلی [Gamescom 2016]
====================

=======================
تریلر گیم پلی [The Game Awards 2016]
=======================

Prey - 8 Minutes of Gameplay

720p 60fps || 1080p 60fps

================
تریلر گیم‌پلی #2
================

با تشکر از @sabco برای تریلر :D
تاپیک با منتشر شدن اطلاعات جدید آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
دوستان به شدت منتظر نظارتتون هستم راجب این :
نقد و بررسی Prey
نقد ضعیفه کاملا مشخصه بازی به ایشون نساخته وگرنه هرچی از مدت گیم پلی بگذره بازی بیشتر میاد دستت و بهتر میشه شاهکار نیست ولی افتضاحم نیست در این بازه زمانی که بازی خاصی نمیاد تجربش مغتنمه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوستان به شدت منتظر نظارتتون هستم راجب این :
نقد و بررسی Prey
وقتی کیلویی مدیرای پردیس تگ میدن میشه این.یکسری ایراد درپیت گرفته برای اینکه گندش درنیاد چهارتا کلمه قلمبه سلمبم استفاده که بگه منتقدم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
از زمان Dark Souls تا به الان چنین Level Design ای ندیده بودم.:D دقیقا 4 ساعت دور خودم گشتم بدون اینکه خسته یا گم بشم.
ساختن نقشه ای که توش هر منطقه رو وجب به وجب بگردی بدون اینکه خسته یا کلافه شی کار هرکس نیست واقعا.
تا این لخظه هم هیچ دلیلی برا نمرات زیر 8 ندیدم. حتی از DH 2 بهتر بوده تا الان با توجه به داستان عالی و پرفورمنس خیلی بهتر. (رو PC)

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
اقا چطوری باید حال این دشمنای بازی رو گرفت؟هرکاری میکنی کلا میمیری مقابل دشمنا. تیر هم که خیلی کم در اختیارت میذاره دمیج اسلحه ها هم بشدت کم

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
اقا چطوری باید حال این دشمنای بازی رو گرفت؟هرکاری میکنی کلا میمیری مقابل دشمنا. تیر هم که خیلی کم در اختیارت میذاره دمیج اسلحه ها هم بشدت کم
دوست عزیز بهتره اوایل حالشونو نگیری مخفی کاری کن تا آیتم و لول بره بالا بعد مثل آرنولد برو سراغشون یکمم طول میکشه قلق بازی بیاد دستت در کل بازیش سخته پیشنهادم اینه بار اول رو ایزی برید بازی رو اصلا باعث نمیشه که بار دوم دیگه شروع نکنید.

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
نقد ضعیفه کاملا مشخصه بازی به ایشون نساخته وگرنه هرچی از مدت گیم پلی بگذره بازی بیشتر میاد دستت و بهتر میشه شاهکار نیست ولی افتضاحم نیست در این بازه زمانی که بازی خاصی نمیاد تجربش مغتنمه
نقد و بررسی نوبفا فقط :)) تیترش اینه : سوسک کشی بتزدایی=))

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان من راستش فن دیسانرد نیستم ولی با نسخه جدید دیسانرد برخلاف نسخه قدیمیش حال کردم.....اینم تریلراشو دیدم ولی احساس میکنم دقیقا نقطه مقابل دیسانرد هست و بازی کنده!!!
اما من چون راستش به سبک rpg ارادت خاصی دارم علاقه مند هستم حالا که بازار بازیها خوب زیاد داغ نیست اینو یه تستی بزنم ارزش داره؟؟

• Like
Reactions: amir code

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
دوستان من راستش فن دیسانرد نیستم ولی با نسخه جدید دیسانرد برخلاف نسخه قدیمیش حال کردم.....اینم تریلراشو دیدم ولی احساس میکنم دقیقا نقطه مقابل دیسانرد هست و بازی کنده!!!
اما من چون راستش به سبک rpg ارادت خاصی دارم علاقه مند هستم حالا که بازار بازیها خوب زیاد داغ نیست اینو یه تستی بزنم ارزش داره؟؟
جوریکه من تو نقدها دیدم بازی نسبت به شوترهای دیگه کندتره.اگه بازیهای استودیو آرکین رو بازی کرده باشی میدونی که اگه از بازیشون میخوای لذت ببری باید صبور باشی.
نه صحنه های سینمایی خاصی داره نه....
این بازی یه جاهایی واقعا رومخه.
دوستمون راست میگه حتما رو ایزی برید.دوستان اگه دنبال بازی پر برخورد یا ریتم تند هستن.خدایی این بازیو بازی نکنید:D
اون نقدی هم که دوستمون گذاشت اولا که چرا انقدر طولانی نوشتی؟:D
من وسط نقد واقعا داشت خوابم میبرد.:D
نقد فیلم پدرخوانده انقدر طولانی نیست که شما برای این بازی نوشتی:D
بعد اینکه همیشه سعی کن از دیده فنی یه اثرو نقد کنی.شما هم میخوای مثل دیزانرد باشه.کی همچین چیزی گفته؟
الان کوجیما حق نداره یه بازی مثل اور یا کالاف بسازه؟چون همه طرفداراش با بازیهای مخفیکاریش خو گرفتن دلیل نداره بازی مثل کالاف نسازه.
شما از دید سلیقه خودت بازیو نقد کردی.
این کار درست نیست.شما اینو مدنظر قرار ندادی که شاید منه نوعی اسمی از دیزانرد نشنیده باشه ولی چون prey سبکش شوتره میره سراغ این بازی.شما 80 درصد نقد رو باید اختصاص بدی به اینکه بازی ازنظر فنی چطور کارکرده.نه اینکه ربطش بدی به دیزانرد که اصلا هیچیش به شوتر نمیخوره.
یادم رفت بگم.اینکه هیچوقت سبک شوتر رو با اکشن ادونچری مثل دیزانرد مقایسه نکنید.

• Like
Reactions: Destro and tom71

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
عجب سیستم اپگرید عجیب و جالبی داره سیب جمع میکنی بعد میدی دستگاه پرینتر و .. عین Dead rising سلاح درست میکنه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
بازی نمراتش خیلی خوب شده و یه کلی هم از بچه های سایت غش کردن براش ولی نمیدونم چرا اینقدر تاپیکش خلوت هست و جلو نمیره.انگار کسی زیاد بازی رو تهیه نکرده.حتی قیمتشم توی بازار خیلی ارزون شده

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بازی نمراتش خیلی خوب شده و یه کلی هم از بچه های سایت غش کردن براش ولی نمیدونم چرا اینقدر تاپیکش خلوت هست و جلو نمیره.انگار کسی زیاد بازی رو تهیه نکرده.حتی قیمتشم توی بازار خیلی ارزون شده
کلا بازی های Arkane مخاطب عام نمیگیره مخصوصا تو ایران D تایپک دیس انرد هم زیاد جلو نرفت متوقف شد

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر