هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

abbas.n

کاربر سایت
Mar 30, 2016
65
نام
ABBAS
تو خصوصی بهش بگید چون سریع پستتونو پاک میکنن
یا یه جا یاداشت کنید آپلود کنید لینک دانلود بزارید
خدایی نکرده زحمتاتون هدر نره
چرا پاک کنن مطلب آموزشی میذاریم خب.ممکنه به درد خیلی ها بخوره

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
چرا پاک کنن مطلب آموزشی میذاریم خب.ممکنه به درد خیلی ها بخوره

از وقتی بازی سنتر انگار رفته تو متا خیلی از تاپیک ها مربوط به هک پاک کردن
مثلا تو بخش ها wii u - wii - 3ds و .... هر تاپیکی مربوط به آموزش هک - نرم افزار های هک و ......... بوده رو بدون توجه اینکه استارتر تاپیک چقدر زحمت کشیده برای ترجمه و ...... همه رو پاک کردن

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
هک henkaku دائمی میشود
یعنی بعد از هربار ریستارت دیگه نیازی به فعال کردن هک و برنامه ایمیل نیست و هک بعد از ریستارت بصورت اتوماتیک وار فعال میشود.....همچنین در این هک لوگو سونی تغییر کرده
و بیشتر شبیه به لوگو pangu jailbreak در سیستم عامل آی او اس هست
این هک enso henkaku نام دارد
تاریخ عرضه :
۱۳۹۶/ ۵/ ۷
در ضمن با این شرایط که انجمن تو متا رفته بهتره یکی یه گروه تو تلگرام بزنه تا اونجا همفکری انجام بشه

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
اقا عباس یا سامان یه گروه یا کانال بزنن برا ویتا و هکش خوب میشه اینا کامل اطلاعات دارن

دوستان حوصله گروه داری ندارن
من دیروز اول صبح صبح گروه برا همین کار زدم - به اسم گیمری جات
تو امضام گذاشتم - تو همین فرومم گذاشتم لینکشو و ...........
تا غروب وایسادم فقط 2 نفر اومدن که اونام حرفی نمیزدن - سلامم کردم جواب سلامم ندادن
گفتم ول کن الکی میگن گروه بزن بعد نمیان خودشون
گروه تلگرام پاک کردم

• Like
Reactions: se.phi.roth

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
هنکاکو آپدیت داده و تو آپدیت جدید ، اسپیف و سیف مود حذف شده!!
اطلاعات تکمیلی کسی داره؟آنلاین نشیم الان؟

---------------------------------
1-کلا الان چه نرم افزارهایی برای ارتباط کامپیوتر و ویتا لازم دارم.نرم افزارهای پیش نیاز را معرفی و در حد امکان لینک دانلود لطف کنید.ویتا ارگانیز وصل نشد.
3-آیا میشه MP4 و MP3 توی دستگاه ریخت و به عنوان MP3Player استفاده کرد؟(راه رو آموزش بدید.)
4-بازیهای کلاسیک سگا و میکرو و PS1 و PSP رو چطور میشه روش اجرا کرد.

• Like
Reactions: se.phi.roth

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
هنکاکو آپدیت داده و تو آپدیت جدید ، اسپیف و سیف مود حذف شده!!
اطلاعات تکمیلی کسی داره؟آنلاین نشیم الان؟

---------------------------------
1-کلا الان چه نرم افزارهایی برای ارتباط کامپیوتر و ویتا لازم دارم.نرم افزارهای پیش نیاز را معرفی و در حد امکان لینک دانلود لطف کنید.ویتا ارگانیز وصل نشد.
3-آیا میشه MP4 و MP3 توی دستگاه ریخت و به عنوان MP3Player استفاده کرد؟(راه رو آموزش بدید.)
4-بازیهای کلاسیک سگا و میکرو و PS1 و PSP رو چطور میشه روش اجرا کرد.
تو آپدیت جدید هنکاکو دسترسی به استور از کار افتاده
ولی تنظیمات اسپوف و سیف مود موجود هستن تنها با این تفاوت که این تنظیمات از مولکولار شل به settings خود کنسول منتقل شده.... یه قسمت جدید تو تنظیمات به اسم HENKAKU SETTINGS اضافه شده که همه اون مواردی که گفتین به این قسمت جدید منتقل شده
برای ارتباط PC و ویتا فقط به یه نرم افزار احتیاج دارین و اون برنامه آخرین نسخه Vita sell هست که رو خود ویتا نصب میشه و با کابل هرچیزی رو میتونین به ویتا منتقل کنید
به ویتا ارگانیزر هیچ احتیاجی ندارین
فایل های MP3 و mp4 روهم میشه انتقال داد ولی MP3 تو موزیک پلیر پخش میشه و mp4 هم تو ویدیو پلیر
سگا رو هم با امولاتور قابل اجراست
ولی PSP و ps1 احتیاج به نصب آدرنالین دارن و آدرنالین رو هم. با برنامه adrenalin easy installer به راحتی میتوان نصب کرد
تو تلگرام ریپورتم بهم پی ام بدین
آیدی من Ahmad766667@

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
اگه میشه یه راهنمایی در مورد انتقال موزیک و ویدیو به ویتا بدید
من آخرش نتونستم
اول آخرین نسخه ویتا شل رو از این جا دانلود کن

Releases · TheOfficialFloW/VitaShell · GitHub
بعد وارد ویتا شل بشین و ویتا رو با کابل به پی سی وصل‌ کنید حالا دکمه select رو فشار بدین
وقتی کامپیوتر درایو ویتا رو نشون داد فایل هایmp3 و mp4 رو به ویتا انتقال بدین
برای فایل های MP3 از داخل ویتاشل روی موزیک مورد نظر دکمه مثلث رو فشار بدید وبعد گزینه export media رو انتخاب کنید....حالا از ویتا شل خارج بشین و وارد موزیک پلیر بشین و موزیک تون رو پخش کنید
اما در مورد فایل های mp4 بعد از اینکه ویدیوها تون رو با ویتا شل به ویتا انتقال شون دادین
برنامه MediaImporter رو دانلود کن

Release 0.8 Release · cnsldv/MediaImporter · GitHub

بعد ویدیو مورد نظر رو به این مسیر تو ویتا انتقال بدید ux0 : / video
حالا وارد برنامه MediaImporter بشین و دکمه ضربدر X رو بزنید تا دیتا بیس ویدیوها آپدیت بشن بعد از اتمام کار از برنامه خارج بشین و وارد ویدیو پلیر ویتا بشین و ویدیو ها رو پلی کنید

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
داداش ممنون از پاسخگوییت.فیلمشو اکی کردم ولی نمیدونم چرا واسه موزیک ارور میده و میگه موجود نیست
ضمنا لینک دانلود بازیهای ویتا ک بصورت لیستی بود رو واسم تو خصوصی بفرستی ممنونت میشم

• Like
Reactions: playstation1

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
داداش ممنون از پاسخگوییت.فیلمشو اکی کردم ولی نمیدونم چرا واسه موزیک ارور میده و میگه موجود نیست
ضمنا لینک دانلود بازیهای ویتا ک بصورت لیستی بود رو واسم تو خصوصی بفرستی ممنونت میشم
ورژن جدید منتشر شد بهمراه پشتیبانی از موزیک ها
Releases · cnsldv/MediaImporter · GitHub
فقط کافیه موزیک رو به اینجا ux0 : / music انتقال بدید وبعد وارد بررنامه بشین و دیتا بیس رو آپدیت کنید
برا لینک بازیا بیاید تلگرام
آیدی تلگرامم صفحه قبلی موجوده

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
روش نصب بازیهای PSP و PS1 رو کسی نمیخواد توضیح بده ما هر کاری کردیم نشد نزنیم بریکش نکنیم.دستگاه 3.60 و دمو هم ندارم.
Release vita-AdrenalineEasyInstaller v1.10 · Freakler/vita-AdrenalineEasyInstaller · GitHub
نیازی به دمو نیست....با برنامه بالا بهراحتی بیس گیم و بعد آذرنالین رو نصب کنید

ورژن بتا HENkaku Ensō برای تسترها و کلا کسایی که سرشون درد میکنه که ویتاشون رو به فنا بدن منتشر شده
تیم مولکول یه فرم برای ثبت نام کسایی که میخوان ورژن بتا HENkaku Ensō رو نصب کنن (خطر بریک شدن کنسول بسیار بالاست و قبلش ازتون یه جورایی تعهد میگیرن )منتشر کرده
لینک فرم ثبت نام برای داوطلبین
HENkaku Ensō Device Bricking Signup

Last edited by a moderator:

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
ممنون از راهنماییت ولی نصبش که میکنم این ارور میاد tm0:npdrm/act not found
با برنامه زیر ویتا رو اکتیو کن
ePSP Bubble Installer
اول وارد برنامه شو بعد X رو بزن تا ویتا ریبوت بشه
بعد از بالا اومدن ویتا اینترنت ویتا رو روشن کن و به قسمت SETTINGS برو و بعد به قسمت playstation network برو و بعد به قسمت system activation برو و رو گزینه active game بزن تا ویتا اکتیو بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر