در بازی های رایانه ای با چه کسانی می جنگیم؟

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
آره فرق نمی کرد با چه نیتی و با چه اسلحه ای شلیک کنی...در هر صورت کله طرف میترکید..

بازی soldier خشونتش خیلی زیاد بود .از درجه m فراتر بود..یه .قسمت داشت با تروریست های طالبان تو افغانستان.. شاخ به شاخ میشد با کلاش تیکه تیکه شون میکردی ..قسمت ویتنام خیلی زیبا بود باید میرفت.دوستاشو نجات میداد.تو زندان بودن.... انتخاب صلاح برای بازیکن خیلی متنوع بود هر چی میخاصتی توش بود...اما در کل این بازی از نژاد پرستی فراتر...

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
آقا احسنت به این تاپیک و بچه های باحالش
من که دارم لذت میبرم.حیف که تو نسل 6 پلی2 نداشتم ولی الان ps3مو به این خاطر نگه داشتم که هم رو خودش کلی خاطره دارم هم اینکه بتونم بازیای ps2 رو باهاش بزنم لذت ببرم
آقا واسه من چی پیشنهاد میکنید بازی کنم تو سبک Alone in the Dark
من عاشق و دیوانه این بازیم مخصوصا نسخه ps1 ش
بهترین خاطرات گیمی نوستالژیم با این بازی بوده و Evill 3
psvita م هک کردم که روش فقط اینارو برم به یاد قدیم
آی که چه دورانی بود...:((:((:((

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
fbn7_421215575_67145.jpg

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
gd1y_2021_full.jpg
gd1y_2021_full.jpg

Half life 1 عشق همیشگی من هست و خواهد بود.... دوستان خودشون میدونن نیازی به تعریف نیست.
wmvr_warcraft3-screenshot-2-1024_1.jpg

و همچنین warcraft 3 که بهترین RTS هست که بازی کردم و با تمام وجود عاشقشم... با اینکه تمام پچ های WOW رو بازی کردم ولی هنوزم هیچ بازی برام Warcraft 3 نمیشه...

Hassan

کاربر سایت
Feb 10, 2006
207
البته در بازی های استراتژی معموله که در نقش نیروهای آلمانی یا حتی نیروهای اس اس بازی کرد، منتها من هیچ بازی اکشن و اول شخصی ندیدم که در نقش آلمانی ها در جنگ جهانی بشه بازی کرد. البته battlefield 1942 بود، که داستانی نداشت ولی من خیلی خوشم می اومد از این بازی، همیشه هم در نقش متحدین بازیش می کردم.

• Like
Reactions: alisantori

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
البته در بازی های استراتژی معموله که در نقش نیروهای آلمانی یا حتی نیروهای اس اس بازی کرد، منتها من هیچ بازی اکشن و اول شخصی ندیدم که در نقش آلمانی ها در جنگ جهانی بشه بازی کرد. البته battlefield 1942 بود، که داستانی نداشت ولی من خیلی خوشم می اومد از این بازی، همیشه هم در نقش متحدین بازیش می کردم.

d2nf_%DB%8C%D8%A8%D9%84%D8%A8%D9%84.jpg

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459

nht1_yvg_1030s_fascism.jpg

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
دیدم اکثر دوستان طرفدار بازی های جنگ جهانی ان... گفتم یه بازی معرفی کنم بتون البته کمی قدیمیه...
Dead to spies 2
البته یه 3 ای هم داره انگار ولی من بازی نکردم...
اقا این ته بازیه... روال عادی بازی مخفی کاری به سبک هیتمنه ولی خب با مپ های خیلی بزرگ (مثلا 5 6 تا ساختمون هست یه جاهایی هرکسی رو راه نمی دن اینا) یا مثلا یه مپش یادمه بزرگ بود خیلی دو سه تا اردوگاه بود با فاصله زیاد از هم... می تونستی سوار ماشین شی و اینا...
یه گیم دیگه هم که اونو احتمالا بازی کردی hidden n dangerousه که اونم محشر بود اصن...
این دوتو بازی بهترین بازی های جنگ جهانی ان در کنار کالاف ورد ات وار

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
دیدم اکثر دوستان طرفدار بازی های جنگ جهانی ان... گفتم یه بازی معرفی کنم بتون البته کمی قدیمیه...
Dead to spies 2
البته یه 3 ای هم داره انگار ولی من بازی نکردم...
اقا این ته بازیه... روال عادی بازی مخفی کاری به سبک هیتمنه ولی خب با مپ های خیلی بزرگ (مثلا 5 6 تا ساختمون هست یه جاهایی هرکسی رو راه نمی دن اینا) یا مثلا یه مپش یادمه بزرگ بود خیلی دو سه تا اردوگاه بود با فاصله زیاد از هم... می تونستی سوار ماشین شی و اینا...
یه گیم دیگه هم که اونو احتمالا بازی کردی hidden n dangerousه که اونم محشر بود اصن...
این دوتو بازی بهترین بازی های جنگ جهانی ان در کنار کالاف ورد ات وار

Death_to_Spies-Moment_of_Truth_Images_poster.jpg

• Like
Reactions: Focus Hazy

laniran

کاربر سایت
Dec 23, 2017
1
آره سری بازی ها جنگ جهانی خیلی خیلی طرفدار داره
حالا میتونه شوتر اول شخص یا سوم شخص باشه - یا سبک استراتزیک و .............
خودم منم زیاد میونه ای با بازی هایی که موجودات موجود کریه المنظ , چندش آور , به معنا واقعی زشت دارن ندارم بخصوص بعضی از دوستان تو بازی سنتر به این موجودات علاقه شدیدی دارن و عکس ها این موجودات رو آواتارشون میذارن
مقاله ی جالبی بود ممنون ازت

• Like
Reactions: alisantori

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر