Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
نه دیگه خیلی زود حداقل دو سال دیگه:|
فکر نکنما همین نسخه دوم,دو سال بعد از نسخه اول اومد تازه چقدر تو گیم پلیه بازی و تایتان ها تغییر ایجاد کردن بنظرم سبک گرافیکیه بازی طوری نیست که نیاز به وقت زیادی داشته باشه بیشتر تو این بازی هدف گیم پلی هست از اون سمت هم که از پایان بخش داستانی معلوم بود که دارن رو نسخه سوم کار میکنند

blackj

کاربر سایت
Feb 23, 2011
199
سلام دوستان دیسک ps4 این بازی رو گرفتم و فقط بخش داستانی رو میخوام بازی کنم الان دیدم 10 گیگ اپدیت براش اومده ایا نیازه دانلود کنم?

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خبر طوفانی برا عاشقان بازیه شاهکار تایتان فال 2:
بازی قراره یک تایتان کاملا جدید به همراه یک مپ جدید رو در تاریخ 9 خرداد به بازی اضافه کنه:x اسم تایتان monarch هست(اولین تایتان بازی تو بخش کمپین اما تغیراتی رو در بر داره) به این میگن پشتیبانی الان بعضی بازی ها بودن برا همین تایتان 10 تا 20 دلار پول میگرفتن دیگه مپ های رایگان بماند:D

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
سلام
دوستان وضعیت سرورای بازی چطوریه ؟ راحت پلیر پیدا میکنه ؟
بخش داستانی بازی چطوره ؟ ممنون میشم جواب بدید.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
سلام
دوستان وضعیت سرورای بازی چطوریه ؟ راحت پلیر پیدا میکنه ؟
بخش داستانی بازی چطوره ؟ ممنون میشم جواب بدید.
سلام دوست عزیز
از نظر پلیر و سرور بله مشکلی نیست.
بخش داستانی هم خیلی خوب و جذاب البته فقط کمه:)

• Like
Reactions: tom71

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
باتوجه به تعریفایی که از مولتی بازی میشه منم مشتاق شدم تجربه اش کنم فقط ی سوال دارم.این بازی هم همونجوری که در تعریف اورواچ میگن،باید دوستی داشته باشیم که باهاش بازی کنیم تا مولتیش حال بده یا اگه نشناسیم هم لذت بخشه؟چون فقط به خاطر مولتی این واسه بار اول میخوام پلاس بگیرم برام مهمه جواب.پیشاپیش ممنون

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
باتوجه به تعریفایی که از مولتی بازی میشه منم مشتاق شدم تجربه اش کنم فقط ی سوال دارم.این بازی هم همونجوری که در تعریف اورواچ میگن،باید دوستی داشته باشیم که باهاش بازی کنیم تا مولتیش حال بده یا اگه نشناسیم هم لذت بخشه؟چون فقط به خاطر مولتی این واسه بار اول میخوام پلاس بگیرم برام مهمه جواب.پیشاپیش ممنون
اصلا و ابدا، تایتان به اندازه Overwatch لازمه کار تیمی نداره و خیلی راحت میتونید توش تنهایی لذت ببرید. Overwatch کلا از ریشه و بیخ و بن جوری طراحی و برنامه ریزی شده که کار گروهی و هماهنگی توش بهترین پاسخ رو داره ولی بقیه بازی های انلاین شوتر بخصوص نظامی ها (COD-BF-TF) زیاد نمیان کار گروهی رو دخیل کنن.

من خودم اورواچ رو حتما باید دیگه حداقل با یه نفر بازی کنم تا لذت بخش باشه اما TF رو راحت میشه تنهایی بازی کرد.

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
monarch رو تست كردم
بايد باهاش بيشتر بازي كرد تا سيستم اش دست تون بياد و نكته اش اينه كه نسبت به بقيه ربات ها ضعف بيشتري داره و مثلاً شيلد نداره اما قابليتي داره كه ميتونه از حريف انرژي اش رو بدزده تا براي خودش كمي شيلد جور كنه ولي باز به اندازه شيلد ION يا TONE كاريي نداره موشك هاش هم به اندازه TONE نابودكننده نيستن ولي خوب به عنوان يه ربات پشتيبان ميشه به خوبي ازش استفاده كرد

سه تا هسته داره ! بايد هر كدوم رو اپگريد كنيد، بعد از هر بار پر شدن هسته ميتونيد ربات رو اپگريد كنيد كه تازه از اينجا ربات يه چيز خفن كشنده ميشه ولي باز هم يه جورايي سخت ميشه باهاش بازي كرد چون خيلي شانس و بازي خوب ميخواد تا بتونيد هر سه اپگريد رو بگيريد و الا قبلش تركيديد !
در كل بازي با اين ربات سرعت و دقت بيشتري ميطلبه خصوصاً كه اسلحه اصلي ايش Accuracy پاييني داره و تو فاصله نميشه نفرات رو زد ولي خوب قابليت جالب Rearm رو داره كه ميتونه يهو همه سلاح هارو دوباره پر كنه
در كل جالب و خوبه !

با اين حال فكركنم با اين ربات پرونده تايتان هاي اضافه شونده به بازي بسته ميشه خيلي شاهكار كنن brute رو بيارن كه احتمالش كمه !
بعد 6 ماه هنوز يه اسلحه جديد به بازي اضافه نكردن اوني هم كه اومد اسكيني از R-201 بود

مپ جديد هم واقعاً خوبه فقط يه مقداري تاريكه :|
جا كمپري هم زياد داره ولي برا حركت كردن سريع خيلي خوبه اما Glitch افتضاحه چون كل ملت رو پشت بوم ها كمپ ايدند :|

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
فوق العادس این بازی
آخرین بار که یه بازی رو به جز فوتبال آنلاین بازی کردم MW2 بود رو PS3 :D
چرا مولتیش انقد خوبه نمیدونم یا من خیلی وقته مولتی هیچ بازی رو تست نکردم یا واقعا این بازی انقد هیجان انگیزه :x

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,274
نام
Amin
فوق العادس این بازی
آخرین بار که یه بازی رو به جز فوتبال آنلاین بازی کردم MW2 بود رو PS3 :D
چرا مولتیش انقد خوبه نمیدونم یا من خیلی وقته مولتی هیچ بازی رو تست نکردم یا واقعا این بازی انقد هیجان انگیزه :x
من زیاد اهل مولتی نیستم ولی مولتی این بازی مثل باقلوا میمونه و خیلی نرم و راحت بازی میکنی و حالشو میبری اصلا فکر نمیکردم با یه بازی اکشن سریع فضایی انقدر سریع ارتباط برقرار کنم البته قوی بودن سرورها هم بی تاثیر نیست توی تجربه بازی ،
چند وقتیه بازی نکردم و دلم تنگ شده واسش باید آپدیت کنم ببینم چه چیزایی بهش اضافه شده ..

• Like
Reactions: Royal_Star

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
DLC بعدي بازي تا 3-4 روز ديگه مياد و 2 تا مپ داره اسم كلي DLC هم war games اگر اشتباه نكنم
مپ هاش قشنگ به نظر مي اومد

يه چيز عجيبي هم اضافه شده بود يه نام اسلات اسلحه سوم ! :| مي گفت به جز اسلحه اصلي و دومي يه اسلات هم براي اسلحه سوم اضافه ميشه كه واقعاً نفهميدم منظورشون چيه ! اخه اينطوري كه شير تو شير ميشه :|

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
قشنگ سرورهای بازی رو ترکوندن~X(:|
من قبلا ها 10 ثانيه نهایتا تو صف سرور بود بعد اومد تا 20 ثانيه تو اپیت قبلی الان کمتر از ۲ دقیقه نداره:|

مپ های دید که تا ربع ساعت رد خور نداره و تازه معلوم هم نیست بری تو بازی

نمیدونم سرورهارو احتمالا کم کردن و نابود تمام عیار شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر