مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
سلام به همه ی دوستان. لطفا یه لپتاپ نهایتا تا 2 میلیون بهم معرفی کنید برای کارهای معمولی مثل موزیک، فیلم و ... گیم هم اصلا بازی نمیکنم چون کنسول دارم. ممنونم.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
رفقا لطفا چندتا لپ تاپ تو رنج قیمت 2-3میلیون معرفی کنید
برند معتبر باشه نه اینکه بعد دو سال ده جاش خراب بشه
نیاز نیست گیمینگ باشه
ولی خب گرافش زیادم از رده خارج نباشه

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
سلام بچه ها

من بین این دوتا موندم بنظرت کدوم بهتره از نظر کیفیت بدنه و صفحه نمایش

ASUS ROG GL702VM

MSI GS73VR 6RF Stealth Pro

بیشتر استفادم دیدن فیلم و انیمه ست بعد از اون بازی کردن

ممنونم بابت راهنمایی
53.gif

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
سلام بچه ها

من بین این دوتا موندم بنظرت کدوم بهتره از نظر کیفیت بدنه و صفحه نمایش

ASUS ROG GL702VM

MSI GS73VR 6RF Stealth Pro

بیشتر استفادم دیدن فیلم و انیمه ست بعد از اون بازی کردن

ممنونم بابت راهنمایی
53.gif

من با GS73 کار کردم، دستگاه فوق العاده ای، از نظر صفحه نمایش که صفحه نمایش فول اچ دی داره با نرخ رفرش 120 هرتز و 5 میلی ثانیه، کاملا مات هست، اصلا هم سایه نمیندازه، در مورد کیفیت ساخت و طراحی هم خیلی زیباست، و جز معدود دستگاه های گیمینگی هست که می تونید با افتخار هرجایی که دوست داشتید ازش استفاده کنید و از ظاهرش خجالت نکشید..

• Like
Reactions: msf

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
درود، دوستان لپتاپ واسه کارهای گرافیگی ( Maya و 3Ds Max ) با بودجه 6 تومن چی پیشنهاد می کنید؟ ترجیحا HP ...
به نظرم این دستگاه برای شما مناسب باشه »» MSI GS72 6QE Stealth Pro
هم از نظر عملکرد خیلی با کیفیت هست، هم طراحی خیلی زیبایی داره و هم امکانات جالبی فوق العاده ای داره مثل صفحه نمایش 120 هرتزی و خروجی صدای Hi-Res

• Like
Reactions: Politiciλn

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
سلام

این لپ تاپ هایی که روی کیبورد شون حروف فارسی رو ندارن باید چیکار کرد؟ میشه داد به یکی حروف فارسی روشون بزنه؟
برچسب فارسی کیبورد لپ تاپ رو سرچ کن.
خودت میتونی بزنی.دو سه تومن هم بیشتر نیست

• Like
Reactions: Runzo

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
n,s
چرا، اگه کار کرده باشید با هر دو متوجه تفاوتشون میشید
MSI خیلی عالیه، کیفیت قطعاتی که استفاده میکنه بی نظیره، سیستم خنک کننده ش فوق العاده ست، اصلا با برندهایی مثل ایسر و ایسوس قابل مقایسه نیست
دوست عزیز تفاوت 4k و 1080 توی تی وی 49 اینچ در فاصله دورتر از 2 متری دقیق مشخص نیست، اونوقت رو صفحه ی لپتاپ 15 اینچی مشخصه؟
من خودم با هر دوش کار کردم و به نظر من روی صفحه لپتاپ واقعا فرق قابل ملاحضه ای نداره. روی تی وی وقتی 4k پخش میکنم و توی فاصله 1.5 متری میشینم واقعا تفاوت چشم گیر و مشخصه، ولی روی لپتاپ نه.

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi
سلام خسته نباسید من یه لب تاپ میخوام بخرم تا سقف 3 تومن و اینکه میخواستم بدونم چی خوبه
من با CAD , Inventor نرم افزار های طراحی کار میکنم
واسه رندر اینا دوست دارم بدون مشکل انجام بده
ممنون میشم راهنمایی کنید

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
سلام
بچها این لپتاپهایی ک شیائومی و هواوی میزنن چطور لپتاپهایی هستن یا اولترابوک اگه درست تر بگم
خیلی خوشم اومده ازشون و طراحی قشنگی دارن حالا میشه ب اینا اعتماد کرد ؟؟کسی ازشون استفاده کرده در کل اینارو چطور میبینین
قیمتشون نسبت ب رقیباشون مثل ایسوس و ایسر چطور هست از اونا بیشتر یا کمتر با کانفیگ مشابه
ی راهنمایی بکنین
مرسی

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
سلام
بچها این لپتاپهایی ک شیائومی و هواوی میزنن چطور لپتاپهایی هستن یا اولترابوک اگه درست تر بگم
خیلی خوشم اومده ازشون و طراحی قشنگی دارن حالا میشه ب اینا اعتماد کرد ؟؟کسی ازشون استفاده کرده در کل اینارو چطور میبینین
قیمتشون نسبت ب رقیباشون مثل ایسوس و ایسر چطور هست از اونا بیشتر یا کمتر با کانفیگ مشابه
ی راهنمایی بکنین
مرسی
سلام
تو ایران هستن این لپ تاپ ها؟ من فقط تو اینترنت دیدمشون. تو کانفیگ هایی که از لپ تاپ های شیائومی دیدم از قطعات یه نسل قبل استفاده می کنن و یه دلیل قیمت پایین ترشون همینه. البته باز هر مدلش فرق داره باید خودت چک کنی شاید هم این طور نبود. در کل نسبت به لپ تاپ های ایسوس و ایسر طبیعتا کمی ارزون ترن.

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
سلام دوستان عزیز !
من تازه میخوام دانشگاه برم ، رشته کامپیوتر و نرم افزار ، بعد توی انتخاب لپتاپ موندم .
میخواستم ببینم پیشنهاد شما چیه ؟ ( رینج قیمت تا 2 تومن بیشتر نیست متاسفانه )
اصلا هم واسه گیم نمیخوام چون خود PC هست .

این لپتاپ جدیدا دستم رسیده ، بنظرتون مشخصاتش واسه این رشته و برنامه هایی که میخواد روش نصب شه کافیه ؟
Intel Core i5 4200U CPU @ 1.60GHz 2.30GHz
Ram : 4 GB
VGA : Nvidia 820m
Asus X550L

چیز دیگه ای نیاز بود بگین . مرسی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر