انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
DS عجب غولی بوده و من خبر نداشتم

یه کنسول دستی خاص بود ، قدرت سخت افزاری psp نداشت
اما تنوع بازی خیلی خیلی زیادی داشت ، کنسولی بود که وای فایو داشت و ۲ نفره و آنلاین میشد بازی کرد
کنسولی بود که بیشترین بازی تو کل تاریخ صنعت گیم داشت ، باتریش ۱۲ ساعت یک سره کار میکرد
۲ صفحه نمایش داشت صفحه نمایش پایینی لمسی بود و تو بازیا کاربرد داشت ، میکرون داشت تو بازیا کاربرد داشت مثلا تو بازی اویل جایی باید با فوت کردن تو میکروفون شمع تو بازی خاموش میکردی ، یا از این بازیا حیوانی وقتی سوت میزدی سگ تو بازی میدوید طرفت و .....
انحصاری خیلی زیاد داشت
کنسولی بود که رکورد فروش تو یه نسل شکست با فروش ۱۵۴ میلیون کنسول تو یک نسل
ارزونم بود وقتی psp قیمتش ۳۰۰ خورده ای هزار بود ds مثلا ds lite قیمتش ۱۳۵ هزار بود

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی Cool Spot
برای کنسول sega genesis و sega mega drive
یکی از بهترین بازی ها سگا هستش , اگر بازی نردید حتما با شبیه ساز بازی کنید
خیلی فان - بامزه و فانتزیه

cool-spot-usa.png

Cool_Spot.png
Cool_Spot_GEN_ScreenShot1.jpg

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
این برای دهه هفتادیا بود، واسه دهه شصت همون میکرو و فامیکام بود

نه ، همون زمان فامیکام اومد نینتندو Family BASIC هم عرضه کرد
که هم به کنسول فامیکام وصل میشد
هم tape درایو بهش وصل میشد و ......
اینا که عکسشونو بالا گذاشتم در اصل کلون و فیک همون سیستمن

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
بازی رو Tetris یادتونه ؟
بقول ماها اون زمان بهش میگفتیم خونه سازی

Tetris%20(U).png

عکس گیم پلیش

Tetris%20(U)%20(Unl).png
این یه خورده زیادی قدیمیه بیا تو سالهای 92-93
اون هواپیمای اتاری من بازی کامپیوترش رو هم دیدم و یه مدت بازی میکردم
دزد و پلیس این یکی بصورت فلش بود
اون اژدره تیر میزد بعدا از روش chiken invaders و اینا رو ساختن
یه مشکلمون این بود رنگ تلویزیونهامون قاطی میکرد
دسته خلبانی اتاری

• Like
Reactions: playstation1

ROONEY190

کاربر سایت
Jun 24, 2012
233
نام
علیرضا
سلام
شوخی شوخی پیر شدیما ....
من به شخصه اولین بازی هایی که انجام دادن رو کامپیوتر تارزان بود خیلی بازیای دیگه هم بعدش بود ولی خیلیا رو اسمشون یادم نیست
اونایی که اهل دل هستن یادشونه بازیایی مثل age of empire که واقعا خیییلی دوستش داشتم (البته سنم بالاتر بود و مال اوایل دوران گیمر شدنم نیست) خلاصه بازی زیاااااده یاد popبخیر دورانی داشتیم باهاش دیگه از stronghold وhalf life و cod2 و maxpayne.... نگم براتون که عالی بودن و همیشه تابستونا دوست داشتم از صبح بعد صبحانه بشیم پا pc و age of empire بازی کنم اونا که مثل خودم قدیمی هستن یادشونه سه تا نسخه از age منتشر شد و تو اون زمان خیییلی جذاب بود از اولین کنسولی هم که بازی کردم سگا بود سونیک و تانزانیا و.... هیچوقت پلی استیشن نداشتم ولی خونه اقوام زیاد بازی می کردم جام فوتبال می ذاشتیم چقدر حاااال می داد

هیچوقت یادم نمی ره راهنمایی بودن دم عیده نوروز بود از مدرسه برمی گشتم مجله بازینما رو گرفتم تو dvdهاش بازی رزیدنت اویل 4 بود سریع اومدم خونه نصب کردم بازی کردم دوتا مرحله رفتم پاک کردم دیدم به کارم نمیاد می ترسیدم نتونستم بازی کنم

درضمن یادم رفت بگم 24 سال از عمرم گذشته و کم کم با توجه به مشاغل روزمره وفت زیادی دیگه برای بازی نداریم ولی حتما هر طور شده یکی دو هفته یه بار هم که شده می ریم سراغش یه fifaمی زنیم یا الان watch dogs2 و... خلاصه خیلی وقت ها یاد اون دوران طلایی می کنم به اون دوران قبطه می خورم یااااادش بخیرررر

آخرین ویرایش:

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015
من الان رو کامپیوترم همه بازیهای آتاری و میکرو و سگا رو به صورت کامل و فول گیم دانلود کردم و دارم حجمش هم روی هم رفته به دو گیگ نمیرسه!
با وجود اینترنت و در دسترس بودن این جور چیزا
این حالت دلتنگی واسه بازی های قدیمی ،فیلم های قدیمی یا موزیک های قدیمی دیگه یه جورایی از بین رفته...
درکل اینترنت خوب چیزیه آقا خوووووووب:)
مخصوصا واسه ما پیر گیمر های نوستالژی باز:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر