خرید و تجربه متفاوت من از nintendo 3ds

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
کلا دستگاه های که شارژری هستن بهتر هست کامل خالی بشه و بعد شارژ کنید. عمر باطری بیشتر میشه.فرقی نداره که کنسول بازی یا مثلا موبایل یا هروسیله برقی دیگه باشه . اما به این زودی برای 3ds ها خراب نمیشن. هر دستگاهی باطریش و عمر قطعاتش بسته به کیفیتشم هست.
باطریش هم بسته به نوع استفاده یه کم بالا پایین هست زمانش 2 تا 3 ساعت.
منبع هک فارسی اینجا نیست و من ندیدم . هک هایی که عرضه شدن هم متفاوت هستن و هم اصولشون فرق داره . سخت هست و خطر بریک شدن ( کلا خاموش شدن مطلق ) رو داره باید وارد باشید یا ریسک کنید.
مدل های 3ds با هم بر اساس سایز و رنگ و کیفیت و سخت افزار فرق داره . نمیدونم قدیمی ها استند داشت جدید رو نمیدونم.
به استور بعد هک گصل بخوای بشی باید اپدیت کنید و هک می پره. در ضمن هیچ دستگاه هک شده ای من ندیدم به استور وصل بشه و مجانی بشه دانلود کرد هر چی بخوایید . ( باید از سایت های غیر رسمی و فورمت قابل استفاده در هک دانلود بشه بازی)

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
کلا دستگاه های که شارژری هستن بهتر هست کامل خالی بشه و بعد شارژ کنید. عمر باطری بیشتر میشه.فرقی نداره که کنسول بازی یا مثلا موبایل یا هروسیله برقی دیگه باشه . اما به این زودی برای 3ds ها خراب نمیشن. هر دستگاهی باطریش و عمر قطعاتش بسته به کیفیتشم هست.
باطریش هم بسته به نوع استفاده یه کم بالا پایین هست زمانش 2 تا 3 ساعت.
منبع هک فارسی اینجا نیست و من ندیدم . هک هایی که عرضه شدن هم متفاوت هستن و هم اصولشون فرق داره . سخت هست و خطر بریک شدن ( کلا خاموش شدن مطلق ) رو داره باید وارد باشید یا ریسک کنید.
مدل های 3ds با هم بر اساس سایز و رنگ و کیفیت و سخت افزار فرق داره . نمیدونم قدیمی ها استند داشت جدید رو نمیدونم.
به استور بعد هک گصل بخوای بشی باید اپدیت کنید و هک می پره. در ضمن هیچ دستگاه هک شده ای من ندیدم به استور وصل بشه و مجانی بشه دانلود کرد هر چی بخوایید . ( باید از سایت های غیر رسمی و فورمت قابل استفاده در هک دانلود بشه بازی)

مرسی از توجهی که کردین
پس دستگاه روشن کنم کار کنم تا باتریش تموم شه بعد بزنم شارژ اولیه شه
شارژ اولیه مثل موبایل ها باید بزارم 8 ساعت شارژ اولیه شه؟

چه خطرناک پس ممکنه خاوش شه روشن نشه؟
مال منم سری اولیه اما استند نداره - اما تو اینترنت دیدم دارن البه این جعبه ای که من دیدم همین کنسول و دفترچه ها و شارژر بزور توش جا شده بود
من از مغازه خریدم میخواستم بزارم تو جعبه نمیشد

• Like
Reactions: Pooya HL

sahand.1m

کاربر سایت
Jan 30, 2017
40
من یه 3ds سفارش دادم که هنوز دستم نرسیده و کار نکردم باهاش که راهنماییتون کنم.(مدل superfamicom) فعلا در همین حد میدونم که کنسول region lock هست واسه کارتریج بازی، یا باید بازی هم رجین دستگاه بگیرین یا اینکه با هک و یک Hombrew رجین آنلاک کنین. واسه هک کامل و بازی ریختن رو مموری هم که راهاش تو اینترنت پره.
3ds دو سایز داره. سایز عادیش که شما دارینش و XL (تو ژاپن LL) که 20-30 درصد بزرگتره

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
من یه 3ds سفارش دادم که هنوز دستم نرسیده و کار نکردم باهاش که راهنماییتون کنم.(مدل superfamicom) فعلا در همین حد میدونم که کنسول region lock هست واسه کارتریج بازی، یا باید بازی هم رجین دستگاه بگیرین یا اینکه با هک و یک Hombrew رجین آنلاک کنین. واسه هک کامل و بازی ریختن رو مموری هم که راهاش تو اینترنت پره.
3ds دو سایز داره. سایز عادیش که شما دارینش و XL (تو ژاپن LL) که 20-30 درصد بزرگتره

پیشاپیش کنسول 3ds شما هم مبارک باشه :x
کنسول ریجن لاک هست
من داشتم تو اینترنت سرچ میکردم و نظرات میخوندم چند جا خوندم هک نرم افزاری میشه بازیا با هر ریجنی میشه ریخت رو مموری کارت بازی کرد و اینکه نوشته بودن با کنسول هک شده به eshop دسترسی میشه داشت میشه انلاین بازی کرد
و انگار 3 تا روش هک داره ولی خوب یه منبع فارسی قویی و به روز و معتبر از هر چیزی بهتره
بله 6 مدل داره : سایز اورجینال و سایز xl - و new 3ds سایز اورجینال و new 3ds xl
2ds و new 2ds xl

• Like

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
چنتا سوال درباره کنسول دارم :

1 - من کنسول روشن نکردم , میخوام بدونم باید روشن کنم باتریش تموم شه بعد بزنم شارژ اولیه؟مثل موبایل )
چند ساعت باید شارژ اولیه شه؟
2- باتریش چند ساعت جواب میده؟
3- این کد نینتندو کلاب به چه دردی میخوره؟
4- اون کارت ها که تو بسته وکویم هستن برای چه کاری هستن؟
5- منبع راهنما فارسی برای هک کنسول هست ؟ اگر کنسول هک شد میشه به استورش دسترسی داشت و بازی مجانی دانلود کرد؟
6- در صورت هک شدن میشه آنلاین بازی کرد؟
7- میشه از پاور بانک برا 3ds استفاده کرد؟ یه پاور بانک 2600 میلی آمپری دارم

و سوال آخر تو اینترنت دیدم یه سری از همین 3ds ها سری اورجینال جعبه ها بزرگتر داشتن و یه استند داشتن اما مال من نداره طبیعیه؟
مبارکتون باشه. امیدوارم اوقات خوشی رو باهاش بگذرونید.
۱. دلیل اصلی که لاگین کردم توی بازیسنتر این بود که راجع به باتری های لیتیوم براتون توضیح بدم. میشه گفت توی ۱۰ سال اخیر هر وسیله الکترونیکی که با باتری شارژی کار میکنه (گوشی و کنسول و لپتاپ) از باتری لیتیومی استفاده میکنه نه نیکل-کادمیوم. باتری های لیتیومی احتیاج به شارژ اولیه ندارن و هر بار که خالی میشن بهشون صدمه وارد میشه. بهتره هروقت شارژر دم دستتون بود دستگاهو به شارژ وصل کنید تا عمرش بیشتر بشه. اینجا نحوه شارژ کردن باتری هاتون رو یاد بگیرید:
با روش‌های افزایش عمر باتری‌های لیتیوم-یونی و نحوه‌ی شارژ کردن صحیح وسایل همراه آشنا شویم - زومیت
۲. بستگی با بازی و نور صفحه داره اما بین ۳ تا ۵ ساعت.
۳. نینتندو کلاب رو خدا بیامورزه. به دردی نمیخوره.
۴. اون ها برای امتحان کردن یکی از قابلیت های کنسول به اسم واقعیت شبیه سازی شده (augmented reality) هست.
۵. توی همین بازی سنتر یه چیزایی پیدا میشه اگه بگردید. من فقظ بهتون هشدار میدم که آپدیت نکنید کنسولو تا تکلیف هکش روشن نشده.
۶. بله.
۷. بله.
راجع به استند اطلاع ندارم متاسفانه

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
۱) بله روشنش کنید باتریش تموم شد (نه صد در صد مثلا بیست درصد شد) بزارید شارژ بشه. اگه اشتباه نکنم سه چهار ساعت طول میکشه شارژ بشه. سعی کنید موقع بازی شارژ نکنید و بعد از بازی بزنید شارژ.

۲) به طور میانگین ۳ تا ۵ ساعت مدل های اولیه کار میکنن که اگه از سه بعدیش استفاده کنید کمتر میشه.

۳) نینتندو کلاب یه سایت بود که میرفتی توش و کد رو وارد میکردی بهت سکه میداد. اگه اشتباه نکنم چند وقت پیش کلا تعطیل شد.

۴) اون کارت ها AR هستن و اگه با دوربین کنسول بری روشون موجودات سه بعدی میشن و میتونی بازی مختصری بکنی. بیشتر واسه نما و نشون دادن دوربین سه بعدی کنسوله.

۵) بیاید انجمن نینتندولند اونجا دوستان کمکتون میکنن. به ادمین سایت نینتندولند پیام بدید راهنماییتون میکنه. در مورد ایشاپ هم باید بگم حتما دستگاه باید آخرین ورژش ساپورت کپی باشه. باید حواستون باشه و دقت کنید تا چه ورژن و فریموری پشتیبانی ایشاپ ایجاد شده.

۶) در این مورد اطلاع دقیقی ندارم ولی اگه اشتباه نکنم میشه.

۷) اگه بتونید پاوربانک رو به کنسول وصل کنید مشکلی نیست ولی نوع درگاه کنسول با پاوربانک متفاوته و باید به مقدار ولتاژ هم توجه کنید.

روی جعبه و توی دفترچه ها محتویات جعبه رو میزنه. تا اونجاییکه یادمه استند نداشتن.

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
مبارکتون باشه. امیدوارم اوقات خوشی رو باهاش بگذرونید.
۱. دلیل اصلی که لاگین کردم توی بازیسنتر این بود که راجع به باتری های لیتیوم براتون توضیح بدم. میشه گفت توی ۱۰ سال اخیر هر وسیله الکترونیکی که با باتری شارژی کار میکنه (گوشی و کنسول و لپتاپ) از باتری لیتیومی استفاده میکنه نه نیکل-کادمیوم. باتری های لیتیومی احتیاج به شارژ اولیه ندارن و هر بار که خالی میشن بهشون صدمه وارد میشه. بهتره هروقت شارژر دم دستتون بود دستگاهو به شارژ وصل کنید تا عمرش بیشتر بشه. اینجا نحوه شارژ کردن باتری هاتون رو یاد بگیرید:
با روش‌های افزایش عمر باتری‌های لیتیوم-یونی و نحوه‌ی شارژ کردن صحیح وسایل همراه آشنا شویم - زومیت
۲. بستگی با بازی و نور صفحه داره اما بین ۳ تا ۵ ساعت.
۳. نینتندو کلاب رو خدا بیامورزه. به دردی نمیخوره.
۴. اون ها برای امتحان کردن یکی از قابلیت های کنسول به اسم واقعیت شبیه سازی شده (augmented reality) هست.
۵. توی همین بازی سنتر یه چیزایی پیدا میشه اگه بگردید. من فقظ بهتون هشدار میدم که آپدیت نکنید کنسولو تا تکلیف هکش روشن نشده.
۶. بله.
۷. بله.
راجع به استند اطلاع ندارم متاسفانه

مرسی عزیز :x

1- پس کنسول نزارم باتریش تموم شه بزارم شارژ اولیه بشه پس؟
2- چه خوب
3- پس از بین رفته؟ کدش به چه دردی میخوره پس؟
4- آها مثل واقعیت مجازی یا ارزش افزوده مجازی یا همچین چیزی 5- چه خوب پس میشه با بازی هکی آنلاین بازی کرد عالیه >:D<
5- هیچی مهمتر از هک نیست :D
6- چه خوب پس میشه با بازی هکی آنلاین بازی کرد >:D<
7- وای چه خوب

بازم از راهنماییتون ممنونم

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
۱) بله روشنش کنید باتریش تموم شد (نه صد در صد مثلا بیست درصد شد) بزارید شارژ بشه. اگه اشتباه نکنم سه چهار ساعت طول میکشه شارژ بشه. سعی کنید موقع بازی شارژ نکنید و بعد از بازی بزنید شارژ.

۲) به طور میانگین ۳ تا ۵ ساعت مدل های اولیه کار میکنن که اگه از سه بعدیش استفاده کنید کمتر میشه.

۳) نینتندو کلاب یه سایت بود که میرفتی توش و کد رو وارد میکردی بهت سکه میداد. اگه اشتباه نکنم چند وقت پیش کلا تعطیل شد.

۴) اون کارت ها AR هستن و اگه با دوربین کنسول بری روشون موجودات سه بعدی میشن و میتونی بازی مختصری بکنی. بیشتر واسه نما و نشون دادن دوربین سه بعدی کنسوله.

۵) بیاید انجمن نینتندولند اونجا دوستان کمکتون میکنن. به ادمین سایت نینتندولند پیام بدید راهنماییتون میکنه. در مورد ایشاپ هم باید بگم حتما دستگاه باید آخرین ورژش ساپورت کپی باشه. باید حواستون باشه و دقت کنید تا چه ورژن و فریموری پشتیبانی ایشاپ ایجاد شده.

۶) در این مورد اطلاع دقیقی ندارم ولی اگه اشتباه نکنم میشه.

۷) اگه بتونید پاوربانک رو به کنسول وصل کنید مشکلی نیست ولی نوع درگاه کنسول با پاوربانک متفاوته و باید به مقدار ولتاژ هم توجه کنید.

روی جعبه و توی دفترچه ها محتویات جعبه رو میزنه. تا اونجاییکه یادمه استند نداشتن.

1 - من که نفهمیدم یکی میگه بازار شارژر تموم شه یکی میگه نه نزار تموم شه :D تو دفترچه راهنما خود کنسول بنظرتون نوشته؟ کدوم بخخش نوشته؟
من خودم گوشی هامو همیشه میذاشتم باتریش تموم شه صفر شه خاموش شه بعد میزدم شارژ اولیه 8 ساعت - همیشه خاموش میکردم میزدم شارژ - کاملم شارژ یکردم - هفته ای یه بارم میذاشتم کلا تموم شه بعد فول شارژ شه - الان گوشیا قدیمیمم هنوز باتریشون شارژ نگه میدارن بخاطر رعایت این نکات
همین جدیدن یه موبایل اورد خریدیم برا کسی تو دفترچه اش نوشته بود 12 ساعت باید شارژ اولیه شه

2 - متوسطه مثل ویتاه ویتا که ساعت نیم جواب میداد

3- ااا پس تعطیل شده شانس من :D

4- چه جالب پس چیز باحالیه ها >:D<

5- ممنون

7- پس از چه نوع پاور بانکی باید استفاده کنم؟

روی جعبه هیچ عکس از لوازم داخل کنسول ننداخته

بازم ممنون از توجهتون :x

• Like

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
توصیه میکنم اون لینکی که براتون فرستادم رو کامل بخونید و خودتون تصمیم بگیرید. این رو هم یادآوری میکنم که توی ایران بین مردم راجع به نحوه رفتار با باتری خیلی شک و شبهه وجود داره.

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
7- پس از چه نوع پاور بانکی باید استفاده کنم؟
sku_110857_2.jpg

احتیاج به این کابل دارید که بتونید کنسولو با پاور بانک شارژ کنید.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام
مبارکتون باشه
به نظرم پایخ کاربر Pooya HL تقریبا کامل هستش
اما باطریش بسته به بازی و روشنایی و ... حدود 3 تا 4 ساعت به نظرم جواب میده (البته بازی ds فرق داره)
هک منبع فارسی فعلا نمیشناسم . هک بشه بسته به روش هک میشه آنلاین رفت یا نرفت . بهترین روش هم به نظرم A9HL هستش که البته ممکنه خطر بریک هم داشته باشه .
اون کد دیگه کاربرد نداره
اون کارت های برای بازی هستش
در مورد اون استند دقیق اطلاع ندارم
باطری هم فکر کنم اون شارژ اولیه دیگه برای این نسل باطری که در 3ds هست وجود نداره . اما من فکر میکنم مثلا به حدود 20 یا 15 درصد برسه و بعدش بزنید تا شارژ بشه و وقتی پر شد استفاده کنید بد نباشه . البته من خیلی در این مورد تجربه ندارم

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
مبارک باشه. انصافا رنگ قشنگی هم داره.
در مورد هک, اطلاعی ندارم. باقی سوالارو هم دوستان جواب دادن, غیر از استند:

استند یا همون Charging Cradle اگه اشتباه نکنم, تو مدلهای اولیه ی 3DS داخل جعبه ش بود که تو مدلهای بعدی, ور داشت نینتندو و فقط بصورت جداگانه قابل خریداری هستش. مثل:

Amazon.com: Nintendo 3DS Charging Cradle w/AC Adapter: Video Games

sku_110857_2.jpg

احتیاج به این کابل دارید که بتونید کنسولو با پاور بانک شارژ کنید.

این سیمو میشه تهران, جایی پیدا کرد؟ مغازه ای, فروشگاهی؟

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
توصیه میکنم اون لینکی که براتون فرستادم رو کامل بخونید و خودتون تصمیم بگیرید. این رو هم یادآوری میکنم که توی ایران بین مردم راجع به نحوه رفتار با باتری خیلی شک و شبهه وجود داره.

حالا بنظرم بیهترین کار اینه ببینم نظر خود نینتندو چیه
ببینم تو قسمت ساپورت که کلی سوال درباره 3ds پرسیده شده و جواب داده شده چی گفتن

• Like
Reactions: Pooya HL and pspbaz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر