بازی های ایکس باکس

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
رو xbox دیگه (هی گیر بدین بگین xbox قدیمی و معمولی خیلی هم جدیده خیلی هم خفنه:biggrin1: :biggrin1: درستش اینه که بگین xbox خفنه کنسول اول ماکروسافت و xboxخیلی خفنه کنسول دوم ماکروسافت در ضمن ماکرو سافت تو فکر طراحی xbox خیلی خیلی خفنه هم هست:biggrin1: )
اینم لینک برای نصب xbox linux
www.xbox-linux.org
www.xbox-linux.org/wiki/FAQ
www.xbox-linux.org/wiki/Screenshots
www.xbox-linux.org/wiki/Getting_Started
چیزی که من فهمیدم اینه که اول باید یه اداپتور usb واسش درست کرد بعد یه سری برنامه هارو ریخت تک تک xbox رو با اونا بوت کرد بعد لینوکس رو روش ریخت بوتش کرد و انتها کیبورد و ماوس کله ها شونو مثل اداپتور اماده کرد و استفاده کرد ;)

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
سلام نمیدونستم کجا پست بدم خوب دیدم اینجا بد نیست البته اگه جاش بده ببخشید
من جدیدا گایدن بلک رو واسه 360 گرفتم خیلی باحاله فقط تو چپتر پنجش بعد از اونجا که از مرد فروشنده تیکت رفتن به اون مهمونی رو میگیری بعدش وقتی داخل میشی اون زنه (که پوشش کاملا اسلامیه!) یه آزدها رو میکشه بعد باهاش حرف میزنیم و بعد از تموم شدن دمو یه کلید بهمون میده بعد از اون تموم منطقه رو گشتم راهی پیدا نکردم همه در ها یا قفله یا میگه از این طرف نمیشه رفت لطفا کمکم کنید تو کفش موندم

ef7778

کاربر سایت
Dec 26, 2012
5
نام
erfan
اعضای محترم.من یک xbox قدیمی پیدا کردم . میخوام چند تا بازی تو مایه های سواری و درایوینگ دانلود کنم .کسی هست که مرا یاری کند؟
داداش من هم یک اکبندشو دارم می خوام بفروشم.می خوام ببینم برای اینکه بازی هاش رو بشه ریخت رو هارد و از رو هارد بازی کرد باید کپی خور بشه ؟چون من اینو حتی کپی خورشم نکردم.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
7622_zzz.jpg

• Like
Reactions: alisantori and Mbox

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
خاطرات بچگیم زنده شد:D

من هنوزم اینا بازی میکنم :Cheesygrin:
وقتی هم xbox one بخرم حالا چه فت , چه s , چه x - مطمعن باش بازیا xbox original توش بازی میکنم :love:
شنیدم xbox one بکوارد xbox original هم داره
حتی بعضی از بازی ها xbox origianl برا one ریمستر کرده مثل halo ها , مثل voodoo و .............

من xbox 360 داشتم اما سه چراغ شد و سوخت قابل تعمیر نبود دیگه هم نخریدم
خیلی از عناوین 360 تجربه نکردم که باید رو one تجربه کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر