تاپیک اختصاصی تلویزیون LG UH850 2016

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810

اگه امکانش هست تجربه خودتون در گیمینگ با این تی وی رو با ما در میون بزارید.
اینپوت لگ این مدل چقدره
در اتاق تاریک کیفیت تصویر چطوریه
motion blur وجود داره یعنی ممکنه تصویر شبح مانند بشه؟
من شنیدم در حالت HDR زمان تاخیر بسیار زیاد میشه.درسته؟
تشکر که وقت میزارین

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
منم خیلی گشتم با این قیمت هیچ چیزی نزدیک این نمیشه کاملا با تلویزیونایی که حتی 25 درصد گرون ترن قابل مقایسه و بهتره طبق چیزایی که من خوندم میخوام این رو بخرم کسی جایگزینی سراغ داره معرفی کنه؟تو این قیمت

MOHAMMAD369

کاربر سایت
Mar 5, 2007
679
نام
محمد
اگه امکانش هست تجربه خودتون در گیمینگ با این تی وی رو با ما در میون بزارید.
اینپوت لگ این مدل چقدره
در اتاق تاریک کیفیت تصویر چطوریه
motion blur وجود داره یعنی ممکنه تصویر شبح مانند بشه؟
من شنیدم در حالت HDR زمان تاخیر بسیار زیاد میشه.درسته؟
تشکر که وقت میزارین
برای منکه از تلوزیون ۱۰۸۰ سونی اومدم این تلوزیون واقعا برام تجربه فوق العاده ای بود . اولین چیزی که بعد از روشن کردنش نظرمو جلب کرد رنگ فوق العاده و دامنه بسیار زیار از رنگ بود.
گیمینگ pc و ps4 هم هردو عالی . چون تفاوت خیلی زیادی توی نرمی و اسموس بودن تصویر احساس کردم. مثلا توی هورایزن ۳تو سرعت بالا تو تلوزیون ۱۰۸۰ کنارای تصویر کدر و یجورایی بلوری میشد اما تو این اصلا اون اتفاق نمیفتاد. در حالت HDR هم فقط حالت شبیه سازشو تست کردم که کمی لگ احساس میشه اما به نظرم ارزش داره.
تو اتاق تاریک مشکلی ندیدم .
نکته دیگه آپ اسکیل . حتی شبکه های تلوزیون ایران هم توی این تلوزیون بر خلاف تلوزیون های دیگه 4k خوب آپ اسکیل میشه و تصویر خیلی بهتری از تلوزیون ۱۰۸۰ میگیرم.اگر با PC هم میخواید استفاده کنید مشکلی نداره نیازی نیست حتما تصویر 4K بهش بدید رو ۱۰۸۰ هم عالیه.

• Like
Reactions: QuinT and mgh2225

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان من یک مدل از این تیویها خریدم متاسفانه موقه تحویل منزل نبودم مسافرت بودم گفته بودم چک کنن بعد تحوبل بگیرن متاسفانه موقه تحویل فقط موقعی که تیوی روشن بوده تست شده در حالت خاموش دقت نکردن متوجه مشکل نشدن!
وقتی برگشتم دیدم تیوی در حالت خاموش انگار یسری لکه روشه از پیکسلا نیست چون وقتی روشن میشه صفحه روشنه ولی وقتی تیوی خاموشه از بالا بهش نگاه کنی این لکه ها دیده میشه وقتی به فروشنده زنگ زدم گفتن موقه تحویل کامل چک کردین و متاسفانه زیر بار نرفتن حالا رو دستم موند!
عکسش میزارم لطفا نگاه کنید ببینید آیا به مشکل میخوره تیوی و این اشکال از کجاس!از پیکسله یا نه صفحه تلقی روش لکه افتاده و چکار میتونم بکنم رفع بشه؟!
20170531_133654.jpg

aiden_0101

کاربر سایت
Jan 31, 2014
45
نام
محمد
سلام دوستان.
من این تی وی رو تازه خریدم(49uh850v)
انچارتد ۴ روی پلی ۴ پرو حالت hdr غیر فعال هست و کلا تو تنظیمات پلی فور که میرم زده نات ساپورت تی وی hdr.
خواستم ببینم کسی هست راهنمایی کنه که مشکل از چیه؟ ممنون میشم. از همگی تشکر میکنم

Mamalcracker

کاربر سایت
Aug 28, 2017
28
نام
محمد رضا
سلام من میخوام ال ای دی سامسونگو این دفعه بگیرم ب امیدی که مثل گوشیه اس ۷ش ک سوپر امولده یعنی کل صفحه سیاه باشه و نوشته ای وسط صفحه باشه فقط به اندازه همون نوشته روشن میشه دیگه دور ورش نور اضافی پخش نمیشه.
اخه من همین مدل الجی توی تایپیکو داشتم تو صفحات تاریک‌ خیلی اذیت میکرد مثلا ی نوشته ی کوچکی باعث میشد بالا و پایینش هم نور پخش شه البته تو صفحات تاریک.حالا دوستانی ک این‌مدل رو(ساسونگ50ku7970) ک من میخوام بخرم دیدند یا اشنایی دارند یا داشتند بهم کمک کنند ک مثل الجیه‌ست یانیست؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام من میخوام ال ای دی سامسونگو این دفعه بگیرم ب امیدی که مثل گوشیه اس ۷ش ک سوپر امولده یعنی کل صفحه سیاه باشه و نوشته ای وسط صفحه باشه فقط به اندازه همون نوشته روشن میشه دیگه دور ورش نور اضافی پخش نمیشه.
اخه من همین مدل الجی توی تایپیکو داشتم تو صفحات تاریک‌ خیلی اذیت میکرد مثلا ی نوشته ی کوچکی باعث میشد بالا و پایینش هم نور پخش شه البته تو صفحات تاریک.حالا دوستانی ک این‌مدل رو(ساسونگ50ku7970) ک من میخوام بخرم دیدند یا اشنایی دارند یا داشتند بهم کمک کنند ک مثل الجیه‌ست یانیست؟
من ku7870 دارم.منظورت اینه که وقتی صفحه سیاه میشه هاله نور سفید ظاهر میشه؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر