کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30
برای ps2 ها سری اولی همون لانچی که گفتی , FreeMcBoot فقط باید موقع نصب یه گزینه رو انتخاب کنن تا بدون مشکل روی 10000 اجرا بشه

آموزششو این آیدی عزیز زحمتشو کشیدن
@vendor

رفع مشکل اجرا نشدن برنامه Free MCBOOT در پلی استیشن های فت یا همون بزرگ
برای حل این مشکل کافیست موقع نصب برنامه گزینه Multi Version Install رو بزنید تا برنامه در کنسول های فت یا همون بزرگ ها بدون مشکل اجرا بشه. در واقع در این حالت مموری هم در دستگاه های Fat و هم در دستگاه های Slim بدون مشکل بوت میشود.
اجرای بازیهای پلی استیشن 2 از هارد - رفع مشکل اجرا نشدن برنامه Free MCBOOT در پلی استیشن های فت یا همون بزرگ

لینک آموزش ها و برنامه ها مربوط به کپی خور فلشی در این وبلاگ
اجرای بازیهای پلی استیشن 2 از هارد
با سلام. با عرض معذرت این آموزش هایی که شما لینکشو گذاشتی بسیار سطحی و پیش پا افتاده هست. کمی تخصصی مشکلات مردم را حل کنید. چونکه نرم افزاری که بنده آماده کردم رایگان نیست واسه همین از آموزش رایگان معذورم.
این لینک وبلاگ که شما گذاشتید وبلاگ یکی از دوستان بنده هست. با اینکه خیلی خوب کار کرده ولی هنوز خیلی جا داره تا کامل بشه.

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
با سلام. با عرض معذرت این آموزش هایی که شما لینکشو گذاشتی بسیار سطحی و پیش پا افتاده هست. کمی تخصصی مشکلات مردم را حل کنید. چونکه نرم افزاری که بنده آماده کردم رایگان نیست واسه همین از آموزش رایگان معذورم.
این لینک وبلاگ که شما گذاشتید وبلاگ یکی از دوستان بنده هست. با اینکه خیلی خوب کار کرده ولی هنوز خیلی جا داره تا کامل بشه.
سلام دوستان
محسن جان درست میگند
متاسفانه fmcb روی مدل های 10000 به خوبی عمل نمیکنه
ضمنا ایشون خودشون تو کار برنامه نویسی هستن و دولوپر ps2
پک برنامشون هم بسیار کامله
ارزوی موفقیت براشون دارم
قسمت بشه یه نتورک اداپتوری هم از ایشون بخریم

• Like
Reactions: mohsen_csharp

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
برای اجرای بازی های پلی یک ، نرم افزاری آماده کردم که با استفاده از اون بازی ها رو داخل فلش نصب کرده و با OPL اجرا می کنیم. البته شروع کار هست و نرخ اجرای بازی ها 85 درصد هست.
با استفاده از این نرم افزار شما می تونید بازی های پلی یک رو داخل فلش نصب کنید. البته این نرم افزار رو هیچ جای دنیا نمی تونید پیدا کنید چونکه ساخت خودم هست.
الان هم نسخه 8.6 آماده استفاده شده. پس از اینکه بازی ها رو داخلی فلش نصب کردیم با استفاده از آخرین نسخه OPL داخل پلی استیشن دو قابل شناسایی و اجرا می باشد. این هم نمونه عکس نرم افزار نصب بازی های پلی یک.
البته واسه پلی دو هم نرم افزاری مشابه آماده کردم که خیلی بهتر از USB Util هست و بدون مشکل بازی های پلی دو رو داخل فلش نصب می کنم. مثلا شما با USB Util نمی تونید Gran Turismo 4 رو نصب و بازی کنید و پیام خطا میده ولی با نرم افزار بنده بدون مشکل نصب و اجرا می شود.
البته اینکه میفرمایید گرن توریزمو رو نمیشه با USB until تبدیل کرد ثحیح نیست من خودم تبدیل کردم و بازی هم کردم

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
سلام خسته نباشید
من دستگاه رو کپی خور کردم سه تا بازی دانلود کردم زدم رو فلش یکی رو کامل باز میکنم دو تای بعدی رو لوگوهای اولیه رو میانه بعد صفحه سیاه میشه همین جور میمونه کمکم کنین چکار کنم ^:)^^:)^^:)^[-o<
دو تا دلیل میتونه داشته باشه
1 اینکه با برنامه USB util بازیتون رو تبدیل میکنید
باید بدونید که این برنامه به تعداد حروفی که شما برای اسم بازی تون انتخاب میکنید بسیار حساسه پس تا جایی که میتونید خلاصه بنویسید
2 حتما به این نکته توجه کنید که برای تبدیل بیش از یک بازی باید اول بازی ها رو در یک پوشه در کامپیوترتون تبدیل کرده و بعد به فلش دیسکتون منتقل کنید وگرنه بازی اجرا نمیشه

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30
البته اینکه میفرمایید گرن توریزمو رو نمیشه با USB until تبدیل کرد ثحیح نیست من خودم تبدیل کردم و بازی هم کردم
سلام. من خودم شخصا تست کردم و تو فوروم های خارجی هم نوشته شده که Gran Turismo 4 با نرم افزار USB Util تبدیل میشه ولی اجرا نمیشه. منوهای اول میاد و پس از انتخاب ماشین دیگه نمیشه بازی کرد. البته با برنامه بنده حتما میشه. مطمئن هستید که نسخه اصلی که حدود 6 گیگ هست رو تبدیل کردید؟ شاید شما از این دستکاری شده های ایرانی رو تبدیل کردید!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: nimaazmayesh

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
سلام. من خودم شخصا تست کردم و تو فوروم های خارجی هم نوشته شده که Gran Turismo 4 با نرم افزار USB Util تبدیل میشه ولی اجرا نمیشه. منوهای اول میاد و پس از انتخاب ماشین دیگه نمیشه بازی کرد. البته با برنامه بنده حتما میشه. مطمئن هستید که نسخه اصلی که حدود 6 گیگ هست رو تبدیل کردید؟ شاید شما از این دستکاری شده های ایرانی رو تبدیل کردید!
با عرض سلام
بله نسخه کامل رو تبدیل کردم
از سایت خارجی هم دان کردم
ایشالا وقت شد فیلمشم میزارم

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
والا دروغ چرا
من فقط از یه سایت خارجی دانلود کردم ولی حجمشو نگا نکردم
و صد البته فول فریم هم با opl اجرا شد

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30
اصلا این بازی به عنوان مثال می باشد. ولی کلا وقتی بازی با نرم افزار USB Util نصب می کنیم آخرش اعلام میکنه که آیا با موفقیت نصب شده یا نه. بعضی بازی ها بعد از نصب میگه که به درستی نصب نشده است و این یک ضعف می باشد ولی با برنامه بنده تمام بازی ها به درستی نصب می شوند.

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
اصلا این بازی به عنوان مثال می باشد. ولی کلا وقتی بازی با نرم افزار USB Util نصب می کنیم آخرش اعلام میکنه که آیا با موفقیت نصب شده یا نه. بعضی بازی ها بعد از نصب میگه که به درستی نصب نشده است و این یک ضعف می باشد ولی با برنامه بنده تمام بازی ها به درستی نصب می شوند.
تمام بازی ها با برنامه USB util تبدیل میشوند این رو بدون حتی لحظه ای تردید میگم
ولی بعضی هاشون بدلیل محدودیت opl درست اجرا نمیشن نه محدودیت USB util

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30
تمام بازی ها با برنامه USB util تبدیل میشوند این رو بدون حتی لحظه ای تردید میگم
ولی بعضی هاشون بدلیل محدودیت opl درست اجرا نمیشن نه محدودیت USB util
بهتره در هر چیزی تردید داشته باشید. این تردید هست که انسان رو مکتشف می کند
به نظر شما سازنده این نرم افزار ستون Status را برای چه منظوری گذاشته است؟ که الان در اینجا یک مورد Bad داریم
این عکس رو ببینید
bk7tabhtnevh.png

همچنین اینجاها رو مطالعه بفرمایید
http://psx-scene.com/forums/f150/usbutil-status-bad-65448/
[GAME LIST] USBUtil RIP ISO Compability and Best Results - Page 2 - PS2-HOME.com - PS2 Homebrew and Tools

• Like

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
بهتره در هر چیزی تردید داشته باشید. این تردید هست که انسان رو مکتشف می کند
به نظر شما سازنده این نرم افزار ستون Status را برای چه منظوری گذاشته است؟ که الان در اینجا یک مورد Bad داریم
این عکس رو ببینید
bk7tabhtnevh.png

همچنین اینجاها رو مطالعه بفرمایید
http://psx-scene.com/forums/f150/usbutil-status-bad-65448/
[GAME LIST] USBUtil RIP ISO Compability and Best Results - Page 2 - PS2-HOME.com - PS2 Homebrew and Tools
بله درست میفرمایید
شرمنده
البته اگر دقت بفرمایید محل ذخیره بازی تبدیل شده یک فلش یا هارد دیسکه که احتمال داره حتی یه بد سکتور کوچولو هم دلیل این ارور باشه
البته من هم خیلی بازی تبدیل کردم ولی به این ارور تا به حال نخوردم

• Like
Reactions: mohsen_csharp

ali1991380

کاربر سایت
May 3, 2017
23
من خواستم بازی just cause رو دانلود کنم از یه سایت خارجی چند تا از این بازی وجود داشت که جلوشون داخل پرانتز نوشته usa دیگری europe این ریجن بازی هستش؟ کدوم رو باید دانلود کنم؟

• Like
Reactions: playstation1

ali1991380

کاربر سایت
May 3, 2017
23
بر
برنامه شما کو؟ این همه ازش تعریف میکنید.
از کجا دانلودش کنم؟

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
من خواستم بازی just cause رو دانلود کنم از یه سایت خارجی چند تا از این بازی وجود داشت که جلوشون داخل پرانتز نوشته usa دیگری europe این ریجن بازی هستش؟ کدوم رو باید دانلود کنم؟

اگر میخوای بازی انلود کنی روی دیسک رایت کنی فرقی نداره چه ریجنی باشه
اگر میخوای با فلش و opl اجرا کنی باید بگردی ببینی این بازی اجرا میشه یانه؟ اگر اجرا میشه با فلش چه ریجنی باید باشه؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر