راهنمایی در امر خرید موبایل

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خدایی رفقا نمیدونم چطور این همه اینجا از گوشی های چینی تعریف میکنید :D

دوربین که هیچی رابط کابریها که که هیچی جنس بدنه هم که ...

کندی و باطری هم که بعد یه مدت سراغ اکثرشون میاد!
واقعن هیچ ارزونی بی دلیل نیست.

خوشبختانه تونستم با چند نفر از عشاق گوشی های چینی اشنا شم و از نزدیک با اکثرشون کار کنم و اعتقادم به قبل واسه نخریدن این گوشی ها خیلی بیشترم شد.

در کل بازم میگم به همه سلیقه ها باید احترام گذاشت ولی داستان این موارد واسه من مختومه شد :D
من تقریبا ده ماه گوشی چینی داشتم.نه کندی سراغش اومد نه مشکل باطری...رابط کاربریشون هم هممچین بد نیست:D فکر کنم سلیقه چینی ها تو رابط کاربری بت بقیه جاها فرق میکنه
الان چینی ها تو خیلی زمینه ها پیشرفت کردن و پا به پای برند های معروف تو حوزه it جلو میان.گوشی های چینی ارزون نیستن فقط قیمتشون واقعیه.شما گوشی A5 سامسونگ رو در نظر بگیر.قیمتش از قیمت عادلانه و منطقیش خیلی بالاتره.ولی گوشی چینی داریم با همون مشخصات نصف قیمت! اگه ادم فن بوی نباشه و منطقی تصمیم بگیره نمیره گوشی A5 رو بخره .میره MI5 شیائومی میخره:D
اینم بگم هر کس هر چقدر پول داشته باشه همونقدر هم آش میخوره:D مسلما من اگر دو میلیون پول واسه گوشی بدم(که هیچوقت هم نمیدم:D) میرم پرچم دار سونی رو میخرم.ولی وقتی بودجه محدود باشه ادم باید بیشترین کارایی به قیمت رو انتخاب کنه:D یا به قول خارجیا همون performance per dollar :D:-bd

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
Xiaomiبی نظیره مخصوصا برا ما ایرونی ها که همه چی چند برابر ارزش واقعیش برامون درمیاد نه فقط گوشی کلا همه محصولاتش با کیفیت و خوش قیمته
رفیقم یه هدفونpro hd شیائومی خریده130تومن قشنگ از نظر کیفیت ساخت و کیفیت صدا در حد یه هدفون300.400تومنیه:D
اکثر مشکلات گوشی های شیائومی نرم افزاریه حتی 90درصدش با یه ریست حل میشه
دوستان الان وضعیت Galaxy S8 و +S8 تو بازار چطوره از لحاض موجودی و قیمت ؟

سوال دیگه اینکه الان بهترین فروم اندروید کجاست قبلا تو and-roid.ir میچرخیدم که ترکید :| :D
قیمتش بهتر شده ولی هنوز بالاست.پنج شنبه توی ایران رونمایی شد و به زودی وارد میشه قیمتش میاد پایین
عجله هم نکن 20روز دیگه هم ماه رمضون که کلا قیمت ها پایین میاد
نمایشگر گوشی هم مشکلاتی داره ببینیم با اپدیت حل میشه یا نه.

فروم هم موبایلستان خوبه.
انجمن اندروید هم یادش بخیر عالی بود البته 88.89 اونجا فعال بودم:D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
بالاخره تریلرهای htc u 11 هم اومد با اون مشخصات عالیش.
"گوشی" یعنی این :x

دیگه امسال با این شاهکار باید بهترین اندرویدی باشه \m/
اون بدن حساس به لمسش تو حلققققققققققققققققققققم :D

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
بالاخره تریلرهای htc u 11 هم اومد با اون مشخصات عالیش.
"گوشی" یعنی این :x

دیگه امسال با این شاهکار باید بهترین اندرویدی باشه \m/
اون بدن حساس به لمسش تو حلققققققققققققققققققققم :D
من رندرش دیدم واقعا قشنگ بود .. باید منتظر موند دید واقعا بدنه حساس به لمس داره یا نه
و اگر HTC یک گوشی تمام کمال و بدون نقص بزنه میتونه امسال پیروز پرچمدارها بشه

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
دوستان بهترین جا برای خرید لوازم تعمیرات موبایل( مثل پیچگوشتی های مخصوص، چسب دوطرفه، چسب نسوز، پنس و مکش تاچ اسکرین و...) تو تهران کجاست ؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
من رندرش دیدم واقعا قشنگ بود .. باید منتظر موند دید واقعا بدنه حساس به لمس داره یا نه
و اگر HTC یک گوشی تمام کمال و بدون نقص بزنه میتونه امسال پیروز پرچمدارها بشه

اره خب واقعن بدنه به لمس حساسه پیج رسمی htc تایید کرده تو اینستاگرام و ویدئو هاشم خوده htc داده بیرون.
فقط امیدوارم بالای 700 دلار نباشه [-o<

• Like
Reactions: playstation1

.::MATIN::.

کاربر سایت
Oct 26, 2015
83
نام
متین
دوستان نظرتون در مورد گلکسی c7 چیه؟ گوشی قابل اعتمادی هست؟
راسته میگن برنامه های گوگل رو نداره؟
قبلا اس6 داشتم که دزدیدنش حالا میخوام یه گوشی جدید بخرم ولی بودجه به پرچمدار نمی رسه!

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
سلام دوستان
یه گوشی مناسب میخوام برای مادربزرگم بخرم که اندروید بالا داشته باشه
چه گوشی رو پیشنهاد میدین؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

اگه میخوان توی خونه باهاش کار کنن تبلت بهتره، ما واسه پدر یه تبلت ایسوس خریدیم (در حد 600-700)، 8 اینچی، صرفا برای تلگرام گردی :| خیلی راحت استفاده میکنه. توی سن بالا هم چشم ضعیفه هم کار کردن با صفحه کوچیک سخته، واسه همین تبلت خیلی بهتر جواب میده. از اون طرف هم باز توی سن بالا گوشی ساده خیلی بهتر جواب میده :D

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
دوستان نظرتون در مورد گلکسی c7 چیه؟ گوشی قابل اعتمادی هست؟
راسته میگن برنامه های گوگل رو نداره؟
قبلا اس6 داشتم که دزدیدنش حالا میخوام یه گوشی جدید بخرم ولی بودجه به پرچمدار نمی رسه!
از خرید سری c پشیمون میشید مختص اپراتورهای چین هست و مشکلات زیادی داره کلا بیخیالش بشید

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
خب با mi5s به مشکل خوردم سر نت واسه ps4 با ردمی نوت ۳ پرو راحت وصل میشه ولی mi5 s مشکل دارم و به شبکه پلی استیشن وصل نمیشه تنظیمات سیم کارت هم درسته راهی هست؟؟

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
گوشی برند vsun مدل race چطور گوشیه؟
کیفیتش چطوره؟
یه جا قیمت ۳۵۰ هزاری داده برا این گوشی

tkjb_img_20170511_210341.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟