لوازم جانبی PS4

aramus

کاربر سایت
Nov 1, 2010
93
سلام دوستان
قصد خرید هدست گیمینگ دارم و میخواستم یه کمکی کنید
هدست پلاتینیوم خود سونی رو بخرم یا کلا هدست های گیمینگ شرکت های دیگه مثل logitech G933 رو انتخاب کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام دوستان
هدست پلاتینیوم خود سونی رو بخرم یا کلا هدست های گیمینگ شرکت های دیگه مثل logitech G933 رو انتخاب کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
به نظر من اگه بیشتر میخواد روی پلی4 استفاده کنید هدست خود شرکت سونی رو بخرید چون هم سازگاری های مثل نویگشن میزان باتری و میکروفن و .. داره هم برنامه برای شخصی سازی توسط خود سونی همینطور بازی های فرست پارتی سونی جدیدا دارن از قابلیت سبعدی هدست استفاده میکنن )

• Like
Reactions: aramus

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید
اره اگه فقط برا بازی میخوای
همون gold یا platinum رو بخر
به نظر من gold کافیه و اختلاف کاراییش با platinum به اندازه ی اختلاف قیمتش نیست
من دو سالی هست gold دارم راضیم تا حالا هیچ مشکلی نداشته.

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

• Like
Reactions: aramus

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
:nomouth::think:
من هدستم A4tech G501 هست
سيمي هستش كه رابطش USB
خوب ابنو قبلا تو همین تاپیک کفته شده هدست های به غیر سونی اگر به ps4 وصل شن کیفیت صدای اصلیشون رو ندارن مگر هدست هایی که خود سونی تاییدشون کرده..یادمه چند ماه پیش یکی از بچها دقیقا به این مورد اشاره کرده بود

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خوب ابنو قبلا تو همین تاپیک کفته شده هدست های به غیر سونی اگر به ps4 وصل شن کیفیت صدای اصلیشون رو ندارن مگر هدست هایی که خود سونی تاییدشون کرده..یادمه چند ماه پیش یکی از بچها دقیقا به این مورد اشاره کرده بود
والا من انتظار نداشتم كيفيت اصلي هدست رو داشته باشم،ولي ولوم صدا تو ps4 خيلي پايين هست... حتي از هندزفري كه به كنترلر وصل ميكنم صداش كمتره:|

mahdi-psfan

کاربر سایت
Oct 21, 2015
118
بنده حقیقتا از یه فروشنده درجه یک..
ps4 در مورد هدست پلاتنیوم پرسیدم... پیشنهد داد هدست گلد رو نگه دار و گفت که فرقه اساسی که واقعا انقلاب باشه تو صدا با مقایسه با گلد نیست..
به قول ایشون گفت از لحاض ظاهری گلد زییاتره و پلاتنیوم طرح مدرنی نداره و ظاهره کلاسیک داره..
این بود که کلا غید 650 هزار تومان پول اضافه دادن رو زدم..
در عوض اسپیکر لاجیتک z5. 06 رو گرفتم.. با صدای دالبی و قابلیت تبدیل صدای استریو به 3d با قیمت بسیار مناسب.
اسپیکر-باسیم-لاجیتک-مدل-logitech-z506-desktop-speaker.jpg
لامصب این اسپیکر صدا رو 360 درجه پخش میکنه.. تو بازی مولتی پلیر زامبی بلک اوپس 3 فوقلعاده بودصدای دویدن زامبیها از پشت سر احساس میشد.. که واقغا قابل وصف نیست..

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بنده حقیقتا از یه فروشنده درجه یک..
ps4 در مورد هدست پلاتنیوم پرسیدم... پیشنهد داد هدست گلد رو نگه دار و گفت که فرقه اساسی که واقعا انقلاب باشه تو صدا با مقایسه با گلد نیست..
به قول ایشون گفت از لحاض ظاهری گلد زییاتره و پلاتنیوم طرح مدرنی نداره و ظاهره کلاسیک داره..
این بود که کلا غید 650 هزار تومان پول اضافه دادن رو زدم..
در عوض اسپیکر لاجیتک z5. 06 رو گرفتم.. با صدای دالبی و قابلیت تبدیل صدای استریو به 3d با قیمت بسیار مناسب.
View attachment 74721
لامصب این اسپیکر صدا رو 360 درجه پخش میکنه.. تو بازی مولتی پلیر زامبی بلک اوپس 3 فوقلعاده بودصدای دویدن زامبیها از پشت سر احساس میشد.. که واقغا قابل وصف نیست..
مبارک

• Like
Reactions: mahdi-psfan

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
سلام
در مورد هدست گلد من شنیدم که گویا دوتا ورژن داره. ورژن ۱ و ورژن ۲ که توی ورژن ۲ مشکلاتش برطرف شده. میخواستم بپرسم چجوری میشه اینا رو از هم تشخیص داد؟
این هدست گلد تقلبی هم داره؟
قیمت هم اگه دارید ممنون میشم بگین

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
سلام
در مورد هدست گلد من شنیدم که گویا دوتا ورژن داره. ورژن ۱ و ورژن ۲ که توی ورژن ۲ مشکلاتش برطرف شده. میخواستم بپرسم چجوری میشه اینا رو از هم تشخیص داد؟

رو جعبش نوشته ورژن دو دیگه ، الان تمام گلدهای بازار همین ورژن هستن ، با خیال راحت بخرین

تجربه شخصی از استفاده از هر دو هدست گلد و پلاتینیوم ... هدست پلاتینیوم اون چیزی که انتظار نداشتم نبود البته به جز بازی آنچارتد که لذت صدای 3 بعدی واقعا عالی هست ، در کل از لحاظ کیفیت صدا عملا فرقی با هم ندارن ، اما چیزی که تو گلد به شدت مشهوده کیفیت ساخت این هدست هست که عملا در مقابل کیفیت ساخت بدنه پلاتینیوم هیچ حرفی برای گفتن نداره ، من هدست گلدم بعد از یک سال با اینکه خیلی خوب نگهداری کردم پوست پوست شد اما قیافه پلاتینیوم کاملا مشخصه که چقدر جنسش خوبه ... ولی در کل هدست گلد نسبت به قیمتش کاملا ارزش خرید داره و شک نکنید .

• Like
Reactions: White Injun

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
سلام
من ورژن 1 رو همون موقع ریلیز خریدم و حدود 11 ماه هم برام کار کرد و بعدش نیم سوز شد منم قیمتش رو خیلی پایین گذاشتم و فروختمش.بعدش رفتم ورژن2 رو خریدم و الان خیلی وقته داره هر روز کار میکنه و خدا رو شکر هیچ مشکلی نداره.
در مورد اینکه چجور تشخیصشون بدید خب قشنگ روی پگ زده ورژن 2 هست.در مورد قلابی اینا قلابی اصلا توی بازار من که ندیدم ولی شما هم سعی کن از مغازه یا سایت های معتبری خرید کنی که دست دوم به عنوان نو نکنن پاچت.
در مورد قیمت رنجش بین 300 تا 330 هست.
اما به نظرم اگر پول دستت هست هدست پلانتینیوم بگیر حدود 650 تومنه هم تکنولوژی ساختش جدید تره هم کیفیت بدنش بهتره اما خب ظاهرش خیلی کلاسیکه و واقعا در مقابل هدست گلد از نظر زیبایی هیچ حرفی برای گفتن نداره چون گلد واقعا شکیله

• Like

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر