تجربه ای هیجانی با FAST RMX

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
fAST%20RMX.jpg

FAST RMX بازی در سبک ریسینگ می باشد که توسط Shie'n Multimedia برای کنسول Nintendo Switch توسعه داده شده است . این بازی در اصل نسخه ی بهبود یافته و کامل تر شده ی Fast Racing Neo می باشد . در این بازی بازیکن کنترل ماشین های پر سرعتی را در دست دارد و در جاده هایی که به صورت بسته هستند با هوش مصنوعی یا پلیر های واقعی به رقابت می پردازد . هیجان بازی که به خاطر سرعت بسیار زیاد ماشین ها هستنش بسیار خوب کار شده و هیجان رو خیلی خوب به بازیکن منتقل میکنه .

این بازی شامل 30 track یا جاده هستش و 15 ماشین داره و 4 حالت اصلی دارد (چند نفره - hero - رکورد زدن زمانی - championship ) و قیمت بازی حدود 20 دلاری هست و در حال حاضر فقط دیجیتالی عرضه شده .

گرافیک بازی یکی از بهترین ها در سبک ریسینگ می باشد و به شخصه فکر میکنم تقریبا حداکثر قدرت switch رو داره استفاده میکنه . افکت های گرافیکی مثل ماشن بلور و افکت بازتاب نور و sun shaft و ... هم به خوبی کار شده . البته در حالت داک یکسری مواقع رزولیشن بازی خیلی خوب نیست به نظرم.

گیم پلی بازی در کل خیلی خوب هستش و سه سطح سختی داره برای championship که ارزش تکرار مراحل رو بهتر میکنه . هیجان بازی در یکسری جاها خیلی بالا میره و به نظرم شاید بد نباشه طولانی مدت نرفت در اینطور مواقع این بازی رو !
طراحی جاده ها به نظرم 4 یا 5 تاشون خیلی خیلی خوبه . ولی یکسری ها خوب و یکسری هم معمولی هست.

موسیقی بازی در کل بد نیست ولی عالی هم نیست به نظرم . البته یکسری مراحل خیلی خوبه موسیقیش به نظرم

تنها نقطه ضعف مهم بازی نسبت به قیمتش به نظرم لگی هست که در آنلاین برای من بود . من با پینگ حدود 100 میلی ثانیه با 8.8.8.8 در بازی لگ دارم در آنلاینش . البته مصرف نت بازی شدید کمه . یکسری مواقع هم خالی هست سرورا

در کل با توجه به قیمت 20 دلاری و محتوایی که ارائه میشه . این بازی رو به اکثر ریسینگ فن ها به خصوص ریسینگ فن هایی که بازی پر سرعت و هیجانی و سخت دوست دارند توصیه میکنم

اما در آخر اگه این بازی رو خریدید یا دارید و خواستید مولتی برویم بنده بتونم حتما در خدمتم :)

در ادامه هم تصاویری از این بازی را میتوانید مشاهده کنید :

photo_2017-05-08_13-48-00.jpg

photo_2017-05-08_13-47-54.jpg

photo_2017-05-08_13-47-56.jpg

photo_2017-05-08_13-47-46.jpg

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دقیقا همونه و به نظرم دموش باشه بهتره
خریدش با بودن زلدا و ماریو اشتباهه
نه دقیقا اون نیست به نظرم. من از جفتشون تجربه دارم . حسی که از سرعت به بازیکن انتقال داده میشه در کمتر بازی دیدم به این صورت در این سبک . حتی وایپ اوت هم (یکی از نسخه های پی اس پی) چنین حسی به من ندادش . جدای از این گیم پلیشون هم تفاوت هایی داره به نظرم و ...
و به نظرم ربط خاصیم نداره به زلدا و ماریو - از لحاظ قیمت که به مراتب کمتر هست یعنی 20 دلار و از لحاظ سبک و تم هم به شدت متفاوت
  • Like
Reactions: Pooya HL

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
نه دقیقا اون نیست به نظرم. من از جفتشون تجربه دارم . حسی که از سرعت به بازیکن انتقال داده میشه در کمتر بازی دیدم به این صورت در این سبک . حتی وایپ اوت هم (یکی از نسخه های پی اس پی) چنین حسی به من ندادش . جدای از این گیم پلیشون هم تفاوت هایی داره به نظرم و ...
و به نظرم ربط خاصیم نداره به زلدا و ماریو - از لحاظ قیمت که به مراتب کمتر هست یعنی 20 دلار و از لحاظ سبک و تم هم به شدت متفاوت
WipeoutPure01.jpg

• Like
Reactions: Pooya HL

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
به هر حال سبک بازی ریسینگه و ما تو این سبک ماریو کارت رو داریم که واقعا بازی بی نظیریه.
بازی RMX شاید خوب باشه ولی مسلما کسی که ماریو کارت رو بازی کرده باشه نمیره سراغش چون برای سه ستاره کردن تمام مراحل ماریو اینقدر وقت و انرژی کافیه که دیگه وقت به یه بازی همسبک نمیرسه.

• Like
Reactions: playstation1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر