Multi Platform The Witcher 3: Wild Hunt

سازنده
CD Project Red
تاریخ انتشار
May 2015
ناشر
CD Project Red
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
https___image-api.nrj.fr_http_www.nrj-games.fr%2Fuploads%2Fpages%2F5d024cf13e6cd_the-witcher-c...jpg

Developer : CD Project Red
Publisher : Bandai Namco / Warner Bros
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox One / PS4
Release Date : 19 May 2015
29 اردیبهشت 1394

سومین نسخه از سری محبوب و تحسین شده The Witcher، تحت زیر نام The Wild Hunt در حال ساخت و توسعه می‌باشد. بازی قرار است بزرگترین عنوان ساخته شده در این سری باشد و پایانی بزرگ را بر این 3گانه رقم خواهد زد.

اطلاعات منتشر شده:

• گیم پلی همانند عنوان دوم خواهد بود که صدالبته تغییراتی نیز به دنبال خواهد داشت،
  • بازی یک دنیای Open World بزرگ و زنده را به تصویر خواهد کشید به گونه ای که بزرگترین دنیا را در تاریخ بازی های RPG خواهد داشت،
  • جزئیات بازی "30 برابر" بزرگتر از 2 عنوان پیشین خود خواهد بود،
  • استفاده از اسب و قایق برای جستجو در دنیای پهناور بازی، اضافه شده است. همچنین عنصر Fast Travel را در بازی شاهد خواهیم بود،
  • به گفته سازندگان، بازی "20 برابر" بزرگتر از عنوان Skyrim خواهد بود،
  • هر عملی از سوی بازیکنان بر روی دنیای بازی تاثیر به سزایی خواهد داشت،
  • هر ماموریت شامل روش هایی خواهد بود که از طریق آن ها می‌توان آن ماموریت را به پاین رساند. در واقع بازی گزینه های مورد نظر را پیش روی بازیکن خواهد گذاشت که از آزادی عمل بالایی برخوردار خواهند بود،
  • مبارزات همانند نسخه دوم در قالب مبارزات تن به تن و استفاده از جادو خواهد بود،
  • امکان قطع عضو در بازی وجود خواهد داشت،
  • به گفته سازنده، چیزی بیش از 100 ساعت برای اتمام بازی نیاز خواهد بود، 50 ساعت برای ماموریت های اصلی و 50 ساعت برای ماموریت های فرعی،
  • سیستم آب و هوا و شبانه روز بازی به صورت دینامیک خواهد بود،
  • هوش مصنوعی NPC ها به مراتب بیشتر از قبل شده است و اکان تعامل با محیط اطراف به صورت واقع گرایانه صورت خواهد گرفت،
  • به گفته سازندگان، چیزی بالغ بر 80 هیولا در دنیای بازی وجود خواهد داشت که هر کدام هوش، نیروها و صفات مخصوص به خود را خواهند داشت،
  • همراه با چرخه شبانه روز، نیروها و مهارت های هیولاها نیز متغیر خواهد بود، همانند قدرت گرفتنِ یک گرگ نما در شب مهتابی، که به بازیکنان اجازه خواهد داشت استراتژی مورد نظر خود را برای شکار پیاده کنند،
  • ساخت سلاح و معجون ها نیز همچنان در بازی حضور دارد اما بر خلاف نسخه پیشین، عمق بیشتری به خود خواهند گرفت،
  • مکانیزم های جدیدی همچون Witcher Sense، مبارزه بر پشت اسب و شنا در زیر آب ها و همچنین استفاده از تیر و کمان به بازی اضافه شده اند،
  • گرالت قادر به پریدن از روی اشیاء مختلف و بالا رفتن از ساختمان های خواهد بود. به گفته سازندگان این مکانیزم همانند سری Assassin's Creed نخواهد بود، بلکه بیشتر شبیه به عنوان Uncharted ساخته شده است،
  • نشانه های Witcher (که تحت عنوان Sign از آن ها یاد میشد) به 10 عدد افزایش یافته اند که 5تای آن ها از قبل وجود داشته اند،
  • بازیکن قادر خواهد بود که هنگام سواری بر پشت اسب، از بمب و Sign ها استفاده کند،
  • داستان بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود،
  • ماموریت گرالت "شخصی تر" توصیف شده است،
  • بازی به شرح مفصلی در مورد Wild Hunt ها خواهد پرداخت، کسانی که پس از ورود به هر منطقه، تنها ویرانی بر جای خواهند گذاشت،
  • بازی با استفاده از جدیدترین نسخه موتور گرافیکی استودیو CPR یعنی Red Engine 3 بهره خواهد برد که با سازنده توانایی خلق جلوه های بصری فوق العاده و دیگر المان های موجود داده است،
  • هیچ گونه بارگذاری در حین ورود از منطقه ای به منطقه ای دیگر وجود نخواهد داشت.
  • در بازی 4 درجه سختی وجود دارد (Easy, Normal, Hard, Dark) که هر کدام میزان توانایی هیولاها را تغییر میدهند. Hit Point/Hit Box ها در هر 4 درجه سختی ثابت هستند.
  • بعد از تموم کردن هر کدام از قراردادهای شکار هیولا میتونید با استفاده از یه Mini Game برای گرفتن پول بیشتر چانه زنی کنید.
  • ماموریت های فرعی بسیار خوب طراحی شده اند و نویسندگی و پراکندگی داستانی آنها بسیار بالاست.
  • استفاده از دارو برای درجات سختی بالاتر بسیار حیاتی است. هر ترکیب را فقط کافیست یکبار درست کنید و پس از آن در صورت داشتن الکل میتوانید آن را دوباره پر کنید. داروها را میتوان برای کارایی بهتر آپگرید کرد. هرچند داروهای قویتر میزان آلودگی سمی بدن شما را نیز بالاتر خواهند برد.
  • Novigrad و No Man's Land در واقع یک نقشه بوده و در مجموع بسیار بزرگتر از Skyrim هستند. جزیره های Skellig دیگر بخش بزرگ بازی را تشکیل میدهند. در کنار آن، 5-6 منطقه جداگانه دیگر از جمله Kaer Morhen در بازی وجود دارند.
  • Witcher 3 هیچگونه Respawning (ظهور مجدد) برای دشمنان ندارد. در طول 2 روز بازی او دشمنانی که کشته بود دوباره در آنجای قبلی ظاهر نشده اند.
  • بهترین Item های بازی از راه Crafting(ساختن) بدست می آیند.
  • مجله GS بشدت از داستان و نحوه پخش شدن خط های داستانی (شاخ و برگ گرفتن آن) و این حقیقت که نمیتوان به راحتی آنها را حدس زد، راضی بودند.
  • برای کسانی که میخواهند یک راه خاص را بروند و بازی را به یک صورت خاص تمام کنند، به دلیل وسعت داستان و نحوه پخش شدنش سخت است که بفهمید دقیقا از کجا کار "خراب" شد تا بخواهند با یک Save/Load ساده به آنجا برگشته و اشتباهتشان را اصلاح کنند.
  • برخلاف سیستم انتخاب دیالوگ در عناوین Bioware، در Witcher 3 تصمیم ها به صورت "خوب" و "بد" دسته بندی نشده اند. (بسته به موقعیت) خود بازیکن باید متوجه شود که کدام تصمیم بد و کدام خوب است.
  • W3 دو شهر بسیار بزرگ به نام های Novigrad و Oxenfurt خواهد داشت. هر دو بسیار زنده به نظر میایند.
  • منطقه No Man's Land شامل 25 روستای کوچکتر خواهد بود.
  • در بازی دهکده هایی به بزرگی Flotsam از نسخه 2 وجود دارد.
  • Geralt میتواند از مردم دزدی کند. هرچند سیستم فعلی بسیار ساده و آسان است و جای کار دارد.
  • بخشهای Ciri در مجموع بین 5 تا 10 ساعت خواهند بود و بیشتر مانند یک بازی Action Adventure میباشند تا RPG. بسته به موقعیت Ciri توانایی های خاصی خواهد داشت و از درخت آپگرید در این بخشها خبری نیست.
  • میتوان با ساخت کیسه هایی برای زین اسب خود Storage ـتان را افزایش دهید، هرچند برای دسترسی به آیتم های قرار داده شده در این Storage ها باید به پیش اسبتان رفته و از آنجا برشان دارید.
  • ریش Geralt با گذر زمان رشد خواهد کرد. برای کوتاه نگه داشتنش مجبورید بعد از چند روز به آرایشگاه بروید.
  • جزییات ریز زیادی همچون توقف Roche برای خوردن سیبی از یک سبد، در بازی وجود دارد.
  • دنیا میتواند بر اساس تصمیمات شما تغییر کند اما این موضوع محدودیتی دارد. مثلا همانند Skyrim نمیبینید که مردم یکدفعه ای با اژدها درگیر شوند.
  • بازی Open World است اما تقریبا همه چیز "کنترل شده" است و سازنده برای همه بخش ها "برنامه ریزی" کرده است.
  • گرلت در مورد بسیاری از اتفاقات بازی نظر میدهد/حرف میزند. مثلا هنگامی که دارد رد چند نفر یا یک شکار را میگیرد.
  • انواع بسیار زیادی از دشمنان در بازی وجود داشته و هر یک حس متفاوتی نسبت به دیگری دارند.
  • ماموریت های فرعی بسیار عالی کار شده اند و هر کدام داستان خاص خود را گفته و نسبت به Geralt واکنش نشان میدهند.
  • تمام دنیا بسیار زنده و واقع گرایانه بنظر میاید.
  • هر منطفه در بازی رنگ پردازی و احساس خاص خود را دارد.
  • "غیرممکن است که بتوانید 2 بار ویچر 3 را دقیقا به یک صورت تمام کنید"
  • Open World بودن بازی ممکن است بر روی Pacing افرادی که زیاد اهل RPG نیستند تاثیر بگذارد.
  • موسیقی بازی در کل خوب بوده و بسته به موقعیت بازی به صورت داینامیک عمل میکند. هرچند نمیتوان گفت موسیقی شاهکار یا فوق العاده است.
  • خشونت تصویری بازی بسیار زیاد بوده خصوصا در موارد قطعی اعضای بدن و به نسبت TW1 و TW2، هرچند بازی همچنان طبیعی به نظر میاید.
  • تنها لودینگ بازی در محیط خارجی مپ بین سرزمین اصلی و Skellig است.
  • بعضی ساختمان های بسیار بزرگ و داستانی ممکن است لودینگ داشته باشند، هرچند ساختمان های عادی اینگونه نیستند.
  • تمام Item های انتخاب شده در خود بازی بر روی Grealt قابل مشاهده هستند.
  • مبارزه با دستان خالی برگشته است، اینبار بدون QTE. مبارزات به صورت طبیعی برگشته و دارای ضربات سریع و قوی میباشند.
  • شهرها دارای اکوسیستم واقع گرایانه هستند، به عنوان مثال همانند قرون وسطا در حومه شهر میتوان Craftsman ها را پیدا کرد.
  • ماموریت های فرعی به صورت رندوم و اتفاقی طراحی نشده و هر کدام مکان و داستان مخصوص خود را دارند.
  • محیط هیچ تغییر یکدفعه ای نخواهد داشت (مثلا از صحرا یدفعه ای به منطقه مرطوب و جنگلی تبدیل شود) تغییرات محیط کاملا طبیعی و واقع گرایانه هستند.
  • در طول این 12 ساعت دنیای بازی هیچوقت احساس پوچی یا خالی بودن نداشته است.
  • بازی بسیار جذاب است و شما را "به دورن خود" میکشد. W3 توانسته بدون از دست دادن پیچیدگی نسخه های قبلی در عین حال بسیار روانتر از آنها باشد.
می‌توان گفت سازنده ها برای خلق این عنوان از تمام توانایی خود استفاده برده است. تا بدین جای کار پیش نمایش های بازی فوق العاده بوده و جایزه های بسیاری را از سایت ها و مجلات به خود اختصاص داده است.

لینک های مرتبط:

Last edited by a moderator:

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
آقو این تاپیک رو قفل کنید ما رو راحت کنید
قضیه من سر این بازی اینطوریه:
مرحله اول 50 یا 60 گیگ یا دانلود می کنم یا دیتا میخرم
مرحله دوم اکانت نامردی می خرم
مرحله سوم بازی رو شروع می کنم
مرحله چهارم چون بازی دیالوگ بیس هست و منم چیزی سرم نمیشه بعد چند ساعت بازی همراه با دیکشنری، از بازی زده میشم و پاکش می کنم
مرحله پنجم چون حجم هارد لپ تاپم کمه دیتا رو هم پاک می کنم
مرحله ششم میام تو BC میبینم تاپیک این بازی آپ شده.چند تا پست می خونم و وسوسه میشم دوباره بازی کنم و میرم مرحله اول
و این سیکل ادامه داره
برم دیتا بخرم

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,367
نام
علی
آقو این تاپیک رو قفل کنید ما رو راحت کنید
قضیه من سر این بازی اینطوریه:
مرحله اول 50 یا 60 گیگ یا دانلود می کنم یا دیتا میخرم
مرحله دوم اکانت نامردی می خرم
مرحله سوم بازی رو شروع می کنم
مرحله چهارم چون بازی دیالوگ بیس هست و منم چیزی سرم نمیشه بعد چند ساعت بازی همراه با دیکشنری، از بازی زده میشم و پاکش می کنم
مرحله پنجم چون حجم هارد لپ تاپم کمه دیتا رو هم پاک می کنم
مرحله ششم میام تو BC میبینم تاپیک این بازی آپ شده.چند تا پست می خونم و وسوسه میشم دوباره بازی کنم و میرم مرحله اول
و این سیکل ادامه داره
برم دیتا بخرم
داداچ پوله دیتارو بده برو کلاس زبان بعد که یه چیزایی یاد گرفتی بجا کلاس بده دیتا:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
10 نقش آفرینی برتر تاریخ از نگاه IGN:

10 - The Witcher 3: Wild Hunt
9 - Vagrant Story
8 - Diablo II
7 - Secret of Mana
6 - Planescape: Torment
5 - World of Warcraft
4 - Pokémon Yellow
3 - Baldur's Gate II: Shadows of Amn
2 - Final Fantasy VI
1 - Chrono Trigger

10 نقش آفرینی برتر تاریخ از نگاه Game Informer:

10. Final Fantasy Tactics
9. Baldur's Gate II: Shadows of Amn
8. Diablo II
7. Star Wars: Knights of the Old Republic
6. World of Warcraft
5. The Witcher 3: Wild Hunt
4. Mass Effect 2
3. Chrono Trigger
2. Final Fantasy VI
1. The Elder Scrolls V: Skyrim

تنها نقش آفرینی دو نسل اخیر که توی هر دو تا لیست هست چیزی نیست به جز TW3 \m/ :D

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان میخوام بازی رو بخرم....برا PS4

چقدر باید آپدیت دانلود کنم ؟؟

چه نسخه ای رو گیرم بیاد خوبه ؟؟

هیچکدوم از نسخه های قبلی رو بازی نکردم...برم سراغش چیزی میفهمم ؟؟ یعنی منظورم اینه که به هم مربوط هستن نسخه های 1و 2 و 3 ؟؟

نسخه ای که دیسک آهنگ و یه مشت کاغذ و دفترچه داره یگیرم یا معمولیش هم گیرم اومد بخرم ؟؟

نقشه ای که همراه دیسک بازی هست به درد میخوره ؟؟ لازم میشه که ازش استفاده کنم تو بازی یا موقع بازی تو خوده هست ؟

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
دوستان میخوام بازی رو بخرم....برا PS4

چقدر باید آپدیت دانلود کنم ؟؟

چه نسخه ای رو گیرم بیاد خوبه ؟؟

هیچکدوم از نسخه های قبلی رو بازی نکردم...برم سراغش چیزی میفهمم ؟؟ یعنی منظورم اینه که به هم مربوط هستن نسخه های 1و 2 و 3 ؟؟

نسخه ای که دیسک آهنگ و یه مشت کاغذ و دفترچه داره یگیرم یا معمولیش هم گیرم اومد بخرم ؟؟

نقشه ای که همراه دیسک بازی هست به درد میخوره ؟؟ لازم میشه که ازش استفاده کنم تو بازی یا موقع بازی تو خوده هست ؟
از حجم آپدیت ها من خبر ندارم دوستان جواب میدن
نسخه GOTY یا Game of the year رو بگیری خوبه 2تا دی ال سی اصلی بازی و کلی دی ال سی کوچیک داره که بازی کردنشون واجب اندر واجبه
منم 2 رو خیلی کم بازی کردم ولی عاشق این نسخه شدم داستانش هم خیلی مرتبط نیست فقط داستان نسخه 2 رو از اینترنت دربیاری بخونی ارتباط بیشتری میگیری با بازی
نقشه و اینا هم پول اضافه است من که باشم نمیگیرم موزیک بازی هم با اینکه شاهکاره ولی تو نت پیدا میشه بازم خودت میدونی
ولی این بازی شاهکاریه که نمیتونی ازش دل بکنی :x

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
سلام دوستان
این صحنه های بازی در چه حدی هست؟
میشه جلو کسی بازی کرد یا کلا باید تنهایی رفت؟

Sent from my SM-J120F using Tapatalk
غیر از شروع بازی که تنهایی باید بری:-"
بقیه ش اختیاریه و مشخصه!

• Like
Reactions: shahriyar_pc

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
توی ماموریت اصلی کاتسینی یا مرحله ای نداره که مشکل دار باشه؟

بستگی به انتخاب هاتون داره! که مشخص میشه مکالمه به چه سمت و سویی داره میره!
یک سری ماموریت های دیگه هم هستن البته ... (ولی خوب مقصد مشخصه کجا دارید میرید:-")

کلا پیشنهاد اینه برای راحتی بیشتر تنهایی بازی کنید:-"
غیر از این موارد هم، شخصا اگر کسی کنارم باشه تمرکزم رو بازی نصف میشه:| برا شما چنین مشکلی پیش نمیاد؟ :-" (و خداوند شب زنده داری را آفرید:D )

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
بستگی به انتخاب هاتون داره! که مشخص میشه مکالمه به چه سمت و سویی داره میره!
یک سری ماموریت های دیگه هم هستن البته ... (ولی خوب مقصد مشخصه کجا دارید میرید:-")

کلا پیشنهاد اینه برای راحتی بیشتر تنهایی بازی کنید:-"
غیر از این موارد هم، شخصا اگر کسی کنارم باشه تمرکزم رو بازی نصف میشه:| برا شما چنین مشکلی پیش نمیاد؟ :-" (و خداوند شب زنده داری را آفرید:D )
پس میگیرم سعی میکنم تنها برم
پ.ن: هیجان بعد بازی رئال نمیزاره بخوابیم

StoneCold.

کاربر سایت
Jan 2, 2015
14
دوستان میخوام ازتون یه سوال تخصصی و سخت بپرسم...ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره...جواب بده...
سوال من در رابطه با رابطه هاست...

من چند روز پیش متوجه شدم که میتونی بین تریس و ینیفر یکی رو انتخاب کنی و همینطور این رو فهمیدم که اگه هردورو انتخاب کنی اتفاق خوبی رخ نمیده و تنها میمونی...من فکر میکردم این انتخاب در آخر بازی بهت داده میشه اما خب الان فهمیدم که باید در همون اوایل بازی برای تریس انتخاب کنی که میخوایش یا نه و اگه انتخابش کنی دیگه ینیفر در کار نیست...!

متاسفانه من از تریس خیلی خوشم اومده تو این مدتی که باهاش بودم...اما هنوز چون به جزیره اسک نرفتم و با ینیفر به صورت کامل آشنا نشدم...نمیخوام همه چیز رو خراب کنم...
پس یا مجبورم از تریس توی همینجا بگذرم و برم سراغ ینیفر...یا اینکه تریس رو نگه دارم و بعدا با ینیفر رومانس برقرار نکنم ( که در اخر ویتچر تنها نشه)

حالا سوال اساسی من اینجاست...کسی هست که هردو طرف رو بازی کرده باشه؟؟؟ هم پایان خوش با تریس؟ هم پایان خوش با ینیفر؟؟؟
کدومش قشنگ تر و جذاب تر بوده؟؟؟ یه توصیف اگه از هردو طرف بکنه ممنون میشم...!

سوال دیگه ای که دارم هم اینه که بعد از پایان مراحل اصلی بازی، جهان همچنان بازه و شما میتونی با یکی از این دو نفر در تعامل باشی دیگه نه؟؟؟

یعنی اگه تریس رو انتخاب کردی باشی میتونی با تریس در ارتباط باشی و ببینیش و یا برای ینیفر همچنین؟؟؟ یا اینکه نه، فقط یه سینماتیک پخش میشه و دیگه هیچوقت نمیبینیشون...!

ممنون میشم یه سری توضیحات بدید که بازی رو با خیال راحتی ادامه بدم...!

پ.ن 1: مشکل اساسی اینجاست اگه با یکیش بازی رو تا اخر بری و بخوای یکی دیگرم تجربه کنی...باید نزدیک نصف بیشتر بازی رو برگردی عقب و دوباره کلی بازی بکنی تا اون یکی رو هم تجربه کنی...:|
واسه همین دوست داشتم اول اینجا مطرح کنم و نظر شمارو هم بدونم...!

• Like
Reactions: mafia.gta

UʟtraVioʟet

کاربر سایت
Jan 11, 2015
57
دوستان میخوام ازتون یه سوال تخصصی و سخت بپرسم...ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره...جواب بده...

من چند روز پیش متوجه شدم که میتونی بین تریس و ینیفر یکی رو انتخاب کنی و همینطور این رو فهمیدم که اگه هردورو انتخاب کنی اتفاق خوبی رخ نمیده و تنها میمونی...من فکر میکردم این انتخاب در آخر بازی بهت داده میشه اما خب الان فهمیدم که باید در همون اوایل بازی برای تریس انتخاب کنی که میخوایش یا نه و اگه انتخابش کنی دیگه ینیفر در کار نیست...!

متاسفانه من از تریس خیلی خوشم اومده تو این مدتی که باهاش بودم...اما هنوز چون به جزیره اسک نرفتم و با ینیفر به صورت کامل آشنا نشدم...نمیخوام همه چیز رو خراب کنم...
پس یا مجبورم از تریس توی همینجا بگذرم و برم سراغ ینیفر...یا اینکه تریس رو نگه دارم و بعدا با ینیفر رومانس برقرار نکنم ( که در اخر ویتچر تنها نشه)

حالا سوال اساسی من اینجاست...کسی هست که هردو طرف رو بازی کرده باشه؟؟؟ هم پایان خوش با تریس؟ هم پایان خوش با ینیفر؟؟؟

سوال دیگه ای که دارم هم اینه که بعد از پایان مراحل اصلی بازی، جهان همچنان بازه و شما میتونی با یکی از این دو نفر در تعامل باشی دیگه نه؟؟؟

یعنی اگه تریس رو انتخاب کردی باشی میتونی با تریس در ارتباط باشی و ببینیش و یا برای ینیفر همچنین؟؟؟ یا اینکه نه، فقط یه سینماتیک پخش میشه و دیگه هیچوقت نمیبینیشون...!

پ.ن 1: مشکل اساسی اینجاست اگه با یکیش بازی رو تا اخر بری و بخوای یکی دیگرم تجربه کنی...باید نزدیک نصف بیشتر بازی رو برگردی عقب و دوباره کلی بازی بکنی تا اون یکی رو هم تجربه کنی...:|

این دیگه علاقه شما هست هر کدوم رو دوس داری میتونی بری باهاش . من خودم هر کدوم رو رفتم بیش از چند بار ولی خب ینیفر یه چیز دیگس :D .
مشکلی که هست اینه که بعد پایان بازی شما تعاملی باهاشون نداری یعنی کلا هیچکسو نمیبینی دیگه .به جز در یکی از دی ال سی ها .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین

من جفتشونو انتخاب کردم و پایانش به نظرم بهتر بود
البته مادهای بازی رو بریز هم برا تریس هست هم برا ینیفر ،مادهای چهره

StoneCold.

کاربر سایت
Jan 2, 2015
14
خب نگفتید که کدوم رومانس برای پایان بازی جذاب تره و بهتره؟

یعنی لامصب یکی از بدترین انتخابای زندگیه...:|
اصلا دلم نمیاد از تریس بگذرم...از طرفی اصلا دلم نمیاد نشناخته ینیفر رو بیخیال شم...!

قشنگ به خاطر همین تردید بزووور بازی میکنم...:| اگه اون انتخاب هردو طرف پایان خوش داشت و واقعا تری سام میشد که اصلا شکی توش نبود که جفتشون بهترین انتخابه...انتخاب از بین یکیشون بی نهایت سخته...!

دلمم نمیاد پایان خوش هیچ کدوم رو از دست بدم...از طرف دیگه توی خودمم نمیبینم بازی به این طولانی رو هرچقدرم جذاب باشه وقتی میبرم آخر دوباره بشینم بازی کنم...

• Like
Reactions: Mohamad_ndr

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر