طراحی اتاق بازی Gaming Room design

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
دوستان نمیدونم سوال شده یا نه ولی این led هایی که پشت تی وی بسته رو میشه رو از کجا میشه تهیه کرد؟ جایی هست یا باید از سایت های خارجی سفارش داد؟
MRM_3000
دوست عزیز خیلی عالی و قشنگ هست میشه در مورد Setup ت توضح بدی ؟ مدل تی وی و اسپیکر؟
ممنونم دوست عزیز، مدل تی وی x8500 b هست سری ساخت 2015، اینپوت لگ و کیفیت تصویرش واقعا راضی هستم خواستم تعویض کنم وقتی از نزدیک دیدم مدل های جدید رو کلا پشیمون شدم چون کمبودی احساس نکردم مخصوصا متریالی که این مدل داره منو خیلی جذب میکنه، راجع به مدل سیستم صوتی هم Sony shake x1d هست که البته بیشتر برای موزیک من خریداری کردم چون حجم صدای وحشتناکی داره البته برای گیم هم عالیه توی کانفیگش حالت گیم رو هم داره که موقع بازی خیلی صدا شفاف و صداهای ریز رو میفهمی. موفق باشی دوست من

• Like
Reactions: hbmss and b0yz

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
چند تا عکس از کاربران neogaf که خودشون تو فرومشون گذاشتن، اینجا میزارم...به هرحال گفتم ایده های جالبی دارن در صورت امکان بچه های اینجا اگه خواستن، ازشون الگو برداری کنن.
aq3_img_20160918_164604p8s8q.jpg
:D
kcp0_165708_full.jpg

osj0_20160928_132328cossh.jpg
0ppv_img_2731vlugm.jpg
k2f7_164311_full.jpg

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
چند تا عکس از کاربران neogaf که خودشون تو فرومشون گذاشتن، اینجا میزارم...به هرحال گفتم ایده های جالبی دارن در صورت امکان بچه های اینجا اگه خواستن، ازشون الگو برداری کنن.
ممنون میشم باز هم بذارید برای اینده خیلی خوبن

• Like
Reactions: Paradise Lost

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بعد یکم تغییرات توی اتاق گفتم دوباره به اشتراک بذارم با دوستان.

[/Q
همه چیز عالی فقط
برلی باکس های پاین تی وی باید طبقه بندی بشه و منظم تر خیلی فضا خالی داری اون پاین سیم ها هم باید جمع جور تر
به نظر من طبقه ها کتاب رو میتونی کنار تی وی جا میز پی سی بذاری و پی سی رو جا اون اینجور شیک تر میشه

• Like
Reactions: Arash122

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
همه چیز عالی فقط
برلی باکس های پاین تی وی باید طبقه بندی بشه و منظم تر خیلی فضا خالی داری اون پاین سیم ها هم باید جمع جور تر
به نظر من طبقه ها کتاب رو میتونی کنار تی وی جا میز پی سی بذاری و پی سی رو جا اون اینجور شیک تر میشه

برای باکسه که میخوام اگر شد چندتا اکشن فیگور سایز بزرگ بگیرم بذارم داخلش.
برای میز pc و طبقه کتاب ها هم درسته اون شکلی شیک تر میشه ولی مودم رو با لن وصل کردم به کنسول به pc هم باید وصل باشه که متاسفانه همین موجب میشه که اونجا نتونم بذارم pc
ممنون از نظرت

• Like
Reactions: hbmss

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
برای باکسه که میخوام اگر شد چندتا اکشن فیگور سایز بزرگ بگیرم بذارم داخلش.
برای میز pc و طبقه کتاب ها هم درسته اون شکلی شیک تر میشه ولی مودم رو با لن وصل کردم به کنسول به pc هم باید وصل باشه که متاسفانه همین موجب میشه که اونجا نتونم بذارم pc
ممنون از نظرت
یه مقدار سیم لن بلند تر مشکل حل میکنه اما جا به جای عالی میشه حتی میتونی یه کاری کنید نظر من اینه که زیر تلوزیونی رو بدید براتون 2تا درب بذارن و هر باکس رو 2 قسمت براتون کنن و کتاب و این موارد رو اونجا بذارید و بعد که اون باکس کتاب ها رو کنار تی وی گذاشتید کنسول رو بصورت عمودی توی باکسوسط بذارید ساب بلندگو رو تو فضا خالی که زیر اون باکس هست تلفن رو بذارید روی اون قسمت بالا باکس .. خودتون میتونید باقی چیزا رو خیلی شیک کنار هم قرار بدید عالی میشه مطمئن باشید
تقریبا این میشه ببین خوشت میاد
1.jpg
1.jpg

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
یه مقدار سیم لن بلند تر مشکل حل میکنه اما جا به جای عالی میشه حتی میتونی یه کاری کنید نظر من اینه که زیر تلوزیونی رو بدید براتون 2تا درب بذارن و هر باکس رو 2 قسمت براتون کنن و کتاب و این موارد رو اونجا بذارید و بعد که اون باکس کتاب ها رو کنار تی وی گذاشتید کنسول رو بصورت عمودی توی باکسوسط بذارید ساب بلندگو رو تو فضا خالی که زیر اون باکس هست تلفن رو بذارید روی اون قسمت بالا باکس .. خودتون میتونید باقی چیزا رو خیلی شیک کنار هم قرار بدید عالی میشه مطمئن باشید
تقریبا این میشه ببین خوشت میاد
View attachment 73249
View attachment 73249
ممنون از وقتی که گذاشتین
ایدتون خیلی خوبه باید امتحانش کنم

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: hbmss

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
درود
بعد دو سال ، تغییراتی تو اتاقم دادم که فعلا فقط یکیش رو میذارم تا بقیه اتاق کامل شه .

عالی
اما یه سوال وی یو 2 تا بودنش چخه داستانی داره ؟
پلی3 که یکی کپی خور یکی آنلاین این داستانش چیه ؟

• Like
Reactions: mobile1199

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام
سیستم جدید من که امروز توی روز تعطیل ساعت 3 رسید و با شوق فراوان و خون دل زیاد تونستم تهیه کنم...انشا الله بهتر از اینش نصیب همتون بشه!View attachment 73780
مگه میشه اینا رو دید لذت نبرد انشال.. بهترین ساعت ها رو برات رقم بزنن و بهترین بازیا رو بازی کنید من که لذت بردم انشال.. بهترینا رو همیشه داشته باشید
فقط یه چیزی انشال. یه تغیراتی روی چیدمان و نمایشگر هم بدید یه نمایشگر بزرگ هم انشال.. برای این سیستم ها جور کنید و یه چیدمان عالی فوق العاده میشه

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام دوستان
من اسپیکر 5.1 گرفتم ولی واسه دو تا اسپیکر عقب جایی ندارم! کلا یه میز دارم فقط:D
شما ایده ای دارید؟:D
از فضا و اسپیکر عکس بذارید بچه ها ایده نظر بدن رو نوشته چطور میخوان نظر بدن خخ:)
مبارک باشه اسپیکر جدیدتون :Rose:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر