کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خیلی ممنونم میشه یکم راجع به اجرای بازی های PS1 توضیح بدین؟نحوه کار چجوری؟

برای اجرا بازی ها ps1 با فلش روی ps2 این پست منو بخون
هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

این تاپیک کپی خور کردن ps2 ها سری ۹۰۰۰۰ من زدم ، الان دیگه خیلی وقه برنامه ها و آموزش ها دیگه و ...... فقط تنها تاپیک فعال بخش ps2 یعنی هواداران سلطان کنسول ها ps2 میزارم

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30

sasan_j.n

کاربر سایت
Mar 29, 2017
1
سلام خسته نباشید
من دستگاه رو کپی خور کردم سه تا بازی دانلود کردم زدم رو فلش یکی رو کامل باز میکنم دو تای بعدی رو لوگوهای اولیه رو میانه بعد صفحه سیاه میشه همین جور میمونه کمکم کنین چکار کنم ^:)^^:)^^:)^[-o<

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
دستگاه من سی دی رو که گفته بودید رایت کن رو نمیخونه.

باید چند نکته رو چک کنی
1- دیسک که رایت کردی روی cd رایت کردی؟ یا dvd؟
2- از طریق برنامه ای که تو همون صفحه اول چنتا پست پایینتر آموزش داده شده رایت کردی؟
3- اگر dvd رایت کردی که فکر نکنم کار کنه - اگر سی دی رایت کردی دوبار پاور کنسول پشت سرهم بزن
4- سرعت پایین رایت کن

ali1991380

کاربر سایت
May 3, 2017
23
باید چند نکته رو چک کنی
1- دیسک که رایت کردی روی cd رایت کردی؟ یا dvd؟
2- از طریق برنامه ای که تو همون صفحه اول چنتا پست پایینتر آموزش داده شده رایت کردی؟
3- اگر dvd رایت کردی که فکر نکنم کار کنه - اگر سی دی رایت کردی دوبار پاور کنسول پشت سرهم بزن
4- سرعت پایین رایت کن
رایتر ندارم دادم بیرون رو cd برام رایت کرد.

• Like
Reactions: playstation1

mohsen_csharp

کاربر سایت
Feb 25, 2012
30
این روش اجرا بازی ها با فلش روی تمامی مدل ها ps2 کار میکنه از سری اول تا 90000
سلام. FreeMcBoot روی دستگاه های مدل 10000 کار نمیکنه. خودم شخصا تست کردم. بایوس دستگاه 10000 بعضی از فانکشن ها رو نداره. من به صورت کاملا تخصصی توابع موجود در بایوس 10000 رو بررسی کردم. حتی بسیاری از امولاتورها نیز روی دستگاه های 10000 کار نمی کنند.
برنامه ای که من آماده کردم ولی واقعا روی تمام دستگاه ها از 10000 تا 90000 کار می کنه

• Like
Reactions: playstation1

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
سلام. FreeMcBoot روی دستگاه های مدل 10000 کار نمیکنه. خودم شخصا تست کردم. بایوس دستگاه 10000 بعضی از فانکشن ها رو نداره. من به صورت کاملا تخصصی توابع موجود در بایوس 10000 رو بررسی کردم. حتی بسیاری از امولاتورها نیز روی دستگاه های 10000 کار نمی کنند.
برنامه ای که من آماده کردم ولی واقعا روی تمام دستگاه ها از 10000 تا 90000 کار می کنه

برای ps2 ها سری اولی همون لانچی که گفتی , FreeMcBoot فقط باید موقع نصب یه گزینه رو انتخاب کنن تا بدون مشکل روی 10000 اجرا بشه

آموزششو این آیدی عزیز زحمتشو کشیدن
@vendor

رفع مشکل اجرا نشدن برنامه Free MCBOOT در پلی استیشن های فت یا همون بزرگ
برای حل این مشکل کافیست موقع نصب برنامه گزینه Multi Version Install رو بزنید تا برنامه در کنسول های فت یا همون بزرگ ها بدون مشکل اجرا بشه. در واقع در این حالت مموری هم در دستگاه های Fat و هم در دستگاه های Slim بدون مشکل بوت میشود.
اجرای بازیهای پلی استیشن 2 از هارد - رفع مشکل اجرا نشدن برنامه Free MCBOOT در پلی استیشن های فت یا همون بزرگ

لینک آموزش ها و برنامه ها مربوط به کپی خور فلشی در این وبلاگ
اجرای بازیهای پلی استیشن 2 از هارد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر