همه چیز درباره Windows 10

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
دوستان حجمی که نیاز داره برای نصب چقدره؟میشه در حالی که ویندوز 7 نصبه اینم نصب کرد کنارش و با هم استفاده کرد؟
ب کسی که 7 داره توصیه میشه؟
بهترین نسخه اش برای استفاده خانگی؟
فعال سازیش راحته؟
ممنون

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
سلام
دوستان حجمی که نیاز داره برای نصب چقدره؟میشه در حالی که ویندوز 7 نصبه اینم نصب کرد کنارش و با هم استفاده کرد؟
ب کسی که 7 داره توصیه میشه؟
بهترین نسخه اش برای استفاده خانگی؟
فعال سازیش راحته؟
ممنون
فک کنم 10 گیگ فضای اولیه بخواد، کنار ویندوز 7 ـم میشه نصب کرد.
بهترین نسخه Pro و Enterprise هست که برا مصرف خانگی Pro استفاده میشه.
فعال سازی نمیخواد، اگه از سایتای ایرانی دانلود کنید یا هم از جای معتبر دیسکشو بگیرید خودش از قبل اکتیو شده و بعد از نصب هیچ کاری نیاز به انجام دادن نداره.

ویندوز 7 دیگه بنظرم قدیمی شده، و امکانات و امنیتی که این ویندوز داره قابل مقایسه با 7 نیست همینطور شدیدا بهینه هست برای همه چی، بنظرم وین 7 ـو پاک کن و اینو نصب کن، واقعا دلیلی نمیبینم کسی هنوز ویندوز قدیمی استفاده کنه، بر خلاف خیلیا که میگن بعضی از نرم افزارا قدیمی روش کار نمیکنه من کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم و بازیا و نرم افزار 20 سال پیشم روش نصب کردم و راحت اجرا شده.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
فک کنم 10 گیگ فضای اولیه بخواد، کنار ویندوز 7 ـم میشه نصب کرد.
بهترین نسخه Pro و Enterprise هست که برا مصرف خانگی Pro استفاده میشه.
فعال سازی نمیخواد، اگه از سایتای ایرانی دانلود کنید یا هم از جای معتبر دیسکشو بگیرید خودش از قبل اکتیو شده و بعد از نصب هیچ کاری نیاز به انجام دادن نداره.

ویندوز 7 دیگه بنظرم قدیمی شده، و امکانات و امنیتی که این ویندوز داره قابل مقایسه با 7 نیست همینطور شدیدا بهینه هست برای همه چی، بنظرم وین 7 ـو پاک کن و اینو نصب کن، واقعا دلیلی نمیبینم کسی هنوز ویندوز قدیمی استفاده کنه، بر خلاف خیلیا که میگن بعضی از نرم افزارا قدیمی روش کار نمیکنه من کوچکترین مشکلی باهاش نداشتم و بازیا و نرم افزار 20 سال پیشم روش نصب کردم و راحت اجرا شده.
الان رو همین ویندوز 7 win 10 بریزم 7 نمیپره؟(میخوام اول تست بزنم اگر خوب بود که کلا دیگه بیخیال 7 بشم)

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
الان رو همین ویندوز 7 win 10 بریزم 7 نمیپره؟(میخوام اول تست بزنم اگر خوب بود که کلا دیگه بیخیال 7 بشم)
اگر ویندوز رو توی همون درایوی که ویندوز هست ویندوز بریزی چرا میپره باید توی یک درایو جداگانه بریزی تا نپره و مشکلی برای ویندوز قبلیت نیافته

• Like
Reactions: Meysam

p.messi

کاربر سایت
Nov 4, 2010
299
نام
Poorya
سلام
دوستان اگه یکی بتونه بده استور ویندوز 10 رو با فرمت appx بده ممنونش میشم
استور ویندوزم ترکیده و این تنها راهیهه که دارم

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
آقــــا... این آپدیت ویندوز 10 رو چطوری باید به طور کامل غیر فعال کرد؟؟؟؟؟ بیچاره کرد مارو کــــــــــــــــه!!!!!!!!!
از تو قسمت SERVICES می رم WINDOWS UPDATE رو غیر فعال می کنم، اما بعد یه مدت خودش خودشو فعال می کنه و شروع می کنه به آپدیت!!!!!!!!!!!!! یعنی چــــــــــــــــی آخــــــــــــــــه :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آقــــا... این آپدیت ویندوز 10 رو چطوری باید به طور کامل غیر فعال کرد؟؟؟؟؟ بیچاره کرد مارو کــــــــــــــــه!!!!!!!!!
از تو قسمت SERVICES می رم WINDOWS UPDATE رو غیر فعال می کنم، اما بعد یه مدت خودش خودشو فعال می کنه و شروع می کنه به آپدیت!!!!!!!!!!!!! یعنی چــــــــــــــــی آخــــــــــــــــه [X]:|[X]:|[X]:|[X]:|[X]:|[X]:|[X]:|[X]:|[X]:|[X]:|[X]:|[X]:|

How to Prevent Windows 10 From Automatically Downloading Updates

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
از تو قسمت SERVICES می رم WINDOWS UPDATE رو غیر فعال می کنم، اما بعد یه مدت خودش خودشو فعال می کنه و شروع می کنه به آپدیت!!!!!!!!!!!!! یعنی چــــــــــــــــی آخــــــــــــــــه :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|
از service.msc ؟ اون کلا فازش همینه دوباره خودش فعالش میکنه تنها راه حلی که من براش پیدا کردم بلاک کردن اون فایلی که اپدیت میکرد با فایروال بود همه روش های توی نت بیکاربرد بودن
اسم اون فایلو با مسیرشو میتونید از task manager دربیارید با فایروال تو قسمت inbound بلاکش کنید باید درست بشه (outbound رو بلاک نکنید کلا دسترسیتون به نت رو قطع میکنه)

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان چه جوری میشه رمز رو توی صحفه اول که میاد رو برش داشت
خودم براش رمز گذاشتم حالا چشیمون هستم ولی هر کاری می کنم گزینه ور داشتنش رو پیدا نمی کنم از کجا میشه رمزی که قبل از اینکه ویندوز بیاد بالا ور داشت مرسی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام دوستان چه جوری میشه رمز رو توی صحفه اول که میاد رو برش داشت
خودم براش رمز گذاشتم حالا چشیمون هستم ولی هر کاری می کنم گزینه ور داشتنش رو پیدا نمی کنم از کجا میشه رمزی که قبل از اینکه ویندوز بیاد بالا ور داشت مرسی
اون رمز بصورت پیش فرض هست که مربوط به اکانت میشه
تو منوی سرچ بزنید netplwiz بالای صفحه باز شده یه گزینه تیک خورده هست تیکشو بردارید درست میشه

• Like

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
مزیت داشتن ویندوز اورجینال چیه ؟ اگر اورجینال نباشه امکان آپدیت کردن ویندوز نیست ؟
دوستان همه اینجا اورجینال دارن ؟! :-? :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر