Dolphin | Game Cube-Wii Emulator

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,865
من Resident Evil: The Darkside Chronicles رو دانلود کردم. بازی قشنگ اجرا میشه ولی بلد نیستم کنترلش رو روی موس و کیبرد تنظیم کنم.
موس توش کار میکنه، ولی میکشی سمت چپ نشونه میره سمت راست.
کسی میتونه کمک کنه؟

mehdids

کاربر سایت
Feb 10, 2017
25
بازی LEGO rock band رو دانلود کردم . ولی مشکلم اینه که نیاز به کنترلر گیتار و میکروفون داره . کسی میتونه بگه تنظیمات کنترلر گیتار هست یا نه ؟ میکروفون چجوری بهش وصل میشه ؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اره تست کردم میشه ولی خب تصویرش باگ داره یعنی پرش تصویر داره سیاه میشه تو وسطش این ب کنار با دسته پلی1 که راش انداختم جهت ها چپکی شده فلش بال میزنی راست میره راست بزنی بالا میره چک کردم جهت هارو درست وارد کردم ولی خب نمیدونم

شما که وی اجرا کردی با چی بوده ایزو اجرا کردی یا wbfs ؟دسته رو چطوری تنظیم کردی

تصویرش برای من پرش نداره. عینه آینه صافه! باید تنظیمات گرافیکشو بالا پایین.
یعنی هیچ امولاتوری (تو همه ی کنسولها) ندیدم که کیفیت تصویری به این خوبی بده.

در ضمن آخرین نسخه ی developement رو بگیر, نه stable:

Dolphin Emulator

-----
در مورد دسته هم یه کم تنظیم کردن دسته های مختلف باهاش سخته, قبول دارم. من خودم رفتم دسته ی اصلیِ خودِ Wii رو گرفتم باهاش set کردم و راحت شدم.

------

من اکثرا بازیها رو با فرمت wbfs میگیرم ولی iso هم تک و توک اجرا کردم, مشکلی نداشته.

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
اها پس این دو فرمت رو راحت میشناسه و ارا میکنه
دسته وی رو منظورت همون وی موت و نانچک هست یا یه دسته مخصوص مثل کنسول پلی4اینا که داره؟

اره ورژن 5 رو من دانلود کردم و نصب کردم حالا البته اینم بگم شاید بازی من مشکل داره چون مثلا500مگ بود ولی اکسترکتش کردم شد 4گیگ حتما برای اینه
میگم اگر بتونی یه عکسی از تنظیمات گرافیکی که انجام دادی بهم بدی ممنون میشم دستی گرافیک رو بردم روی کارت گرافیک لبتابم دیگه شبیه ساز گیم کیوب رو اجرا نکرد بعد ک برگردوندم به حالت ائولیه لاجرا شد

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اها پس این دو فرمت رو راحت میشناسه و ارا میکنه
دسته وی رو منظورت همون وی موت و نانچک هست یا یه دسته مخصوص مثل کنسول پلی4اینا که داره؟

اره ورژن 5 رو من دانلود کردم و نصب کردم حالا البته اینم بگم شاید بازی من مشکل داره چون مثلا500مگ بود ولی اکسترکتش کردم شد 4گیگ حتما برای اینه
میگم اگر بتونی یه عکسی از تنظیمات گرافیکی که انجام دادی بهم بدی ممنون میشم دستی گرافیک رو بردم روی کارت گرافیک لبتابم دیگه شبیه ساز گیم کیوب رو اجرا نکرد بعد ک برگردوندم به حالت ائولیه لاجرا شد

آره منظورم همون wii mote و nunchuck هستش.

ورژن 5 های پایینی رو باید بگیری از اون سایت.

اگه بازیت فرمتش wbfs هست, مشکل از بازی نیست چون wbfs یه فرمت فشرده شده هستش.

این هم تنظمیات گرافیک:

dDxQN.jpg

6QQrzn.jpg

راستی, کارت گرافیکت مدلش چیه؟

• Like
Reactions: king_6270

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
آره منظورم همون wii mote و nunchuck هستش.

ورژن 5 های پایینی رو باید بگیری از اون سایت.

اگه بازیت فرمتش wbfs هست, مشکل از بازی نیست چون wbfs یه فرمت فشرده شده هستش.

این هم تنظمیات گرافیک:

dDxQN.jpg

6QQrzn.jpg

راستی, کارت گرافیکت مدلش چیه؟
کارت گرافیکم 950

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
باسلام من بازیFatal Frame IVرو دانلود کردم باشبیه ساز دلفین رو پی سی اجراش کردم ولی تامیخوام بازی کنم جلوی YESوNO در اول بازی یه پنجره باز میشه و داخلش مینویس
Connect Nunchuck For Playing
و بعدش داخل همان پنجره مینویسه
No Connection For Wiimote
فکر نکنم بازی Fatal Frama IVاحتیاج به دسته ی wii داشته باشه. من اولین باره که با شبیه ساز wii بازی میکنم لطفا بگید چطور با شبیه ساز کنترل کنم؟

آخرین ویرایش:

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
باسلام من بازیFatal Frame IVرو دانلود کردم باشبیه ساز دلفین رو پی سی اجراش کردم ولی تامیخوام بازی کنم جلوی YESوNO در اول بازی یه پنجره باز میشه و داخلش مینویس
فکر نکنم بازی Fatal Frame IVاحتیاج به دسته ی wii داشته باشه. من اولین باره که با شبیه ساز wii بازی میکنم لطفا بگید چطور با شبیه ساز کنترل کنم؟
کسی نبود جواب منو بده؟.

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
فکر نکنم بازی Fatal Frama IVاحتیاج به دسته ی wii داشته باشه. من اولین باره که با شبیه ساز wii بازی میکنم لطفا بگید چطور با شبیه ساز کنترل کنم؟

اول قسمت Controllers رو باز کن و بعد طبق زیر برو جلو و Nunchuck و Wiimote رو با دکمه های کیبورد یا گیم پدت مچ کن.

6MWbc5.jpg

• Like
Reactions: A.Lopez

A.Lopez

کاربر سایت
Oct 28, 2009
79
اول قسمت Controllers رو باز کن و بعد طبق زیر برو جلو و Nunchuck و Wiimote رو با دکمه های کیبورد یا گیم پدت مچ کن.

ر
سلام دوست عزیز همونطور که گفتی همه ی تنظیمات رو مو به مو انجام دادم و کارکرد ولی فقظ upوdownکارکرد یعنی اول بازی که میخوای yesو no برای انتخاب سیو بازی را انجام بدی فقظ بالا و پایین میر داخل بازی باهیچ دوکمه ای نمیر با همه ی دکمه ها امتحان کردم هم کیبورد و هم گیمپد.
خواهشا کمکم کنید

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوست عزیز همونطور که گفتی همه ی تنظیمات رو مو به مو انجام دادم و کارکرد ولی فقظ upوdownکارکرد یعنی اول بازی که میخوای yesو no برای انتخاب سیو بازی را انجام بدی فقظ بالا و پایین میر داخل بازی باهیچ دوکمه ای نمیر با همه ی دکمه ها امتحان کردم هم کیبورد و هم گیمپد.
خواهشا کمکم کنید

برو تو صفحه ی زیر. بر طبق عکس دوم روی Clear بزن تا همه ی دکمه ها پاک بشن. حالا هر دکمه ای از کبیورد یا گیم پد رو برای یکی از دکمه های شبیه ساز تعیین کن.
تو همین مقاله کامل توضیح داده:
Configuring Controllers - Dolphin Emulator Wiki

• Like
Reactions: A.Lopez

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان من هر کاری میکنم دسته باهاش کار نمیکنه یعنی تو صفحه کانفیگ کار میکنه ولی تو بازی میره صفحه پرش ریز داره اصلا دکمه ها کار نمیکنن

بعد من نرم افزار دولفین دانلود کردم خالی خالی نیاز به مکملی پچی چیزی نداره ؟

ویرایش : من مشکل دستم حل شد بازی ماریو گالکسی 2 رو اجرا کردم فقط من سیستمم زیاد قوی نیست سیپیو g2030 گرافیکم gt210 با 4 گیگ رم من تو بازی ماریو از 32 تا 45 فرم میگیرم تو دموها تا 60 میره میخوام بدونم راهی هست فرم ثابت نگهش داشت یا راهی هست فرم بیشتر کرد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر