بازی های موجود در بازار برای PS4

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
این تاپیک برای چند تا منظور ایجاد شده
1_ بازی هایی که تازه به بازار میاد معرفی بشه
2_ دوستانی که میخوان بازی بخرن و زیاد اطلاعات ندارن اینجا از راهنمایی دیگر دوستان بهرمند شن
3_ در کل برای اینکه بخواهیم بازی بخریم میاییم اینجا و با راهنمایی دوستان بازی مورد نظر رو میخریم
4_ افرادی که زیاد وقت ندارن تاپیکهتاپیکها ی بازی ها بیان میتونناینجا از خوب یا بد بودن بازی مطلع بشن

آخرین ویرایش:

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
عجیبه...عجیبه!
یعنی هیچ تاپیکی برای For Honor نیست؟ یا من پیدا نکردم؟x_x
به هر حال...
دوستان من قصد خرید For honor رو دارم,دربارش تو سایتا خوندم + کامنت های بازیکناش:
میگن که خیلی وضعیت سرور های بازی داغونه مثلا طرف توی 1 روز کلا 5 دست میتونه بازی کنه.:-q
حالا میخواستم ببینم این وضعیتش توی ایران چطوریاس؟ کسی بازی رو داره و از وضعش بتونه دقیق بگه؟
چون قاعدتا بازی باید سرور های قوی داشته باشه وگرنه تو داری با شمشیر میزنی بهش در صورتی که 2 دقیقه پیش تورو کشته و تو لابی اوفتادی..:|

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
عجیبه...عجیبه!
به هر حال...
دوستان من قصد خرید For honor رو دارم,دربارش تو سایتا خوندم + کامنت های بازیکناش:
میگن که خیلی وضعیت سرور های بازی داغونه مثلا طرف توی 1 روز کلا 5 دست میتونه بازی کنه.:-q
حالا میخواستم ببینم این وضعیتش توی ایران چطوریاس؟ کسی بازی رو داره و از وضعش بتونه دقیق بگه؟
چون قاعدتا بازی باید سرور های قوی داشته باشه وگرنه تو داری با شمشیر میزنی بهش در صورتی که 2 دقیقه پیش تورو کشته و تو لابی اوفتادی..:|
تاپیکش هست احتمالا پیدا نکردید
بازی سرورای اختصاصی نداره و سروراش peer to peer هستن برای همین میگن مشکل داره
وضعیتش زیاد جالب نیست به لطف p2p بودن سرورا تو بخش مولتی گاها به مشکل میخورید البته این اخریا یه اپدیت اومد برای سرورا ولی چک نکردم ببینم چطور شده
درکل خیلیم بد نیست ولی فقط درصورتی پیشنهاد میکنم بخرید که بازی دیگه ای مد نظر نداشته باشید

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
بهترین بازیهای اکشنی که Local Co-Op خوب دارن کدوما هستن؟
زامبی مود کدوم CoD تو نسخه های نسل جدید بهتره؟
بهترین بازی ریسینگی که Local Co-Op داشته باشه؟

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
لیست بازی های دو نفره کنسول
Co-Optimus - Your Prime Source for Co-Op Gaming - Listing of PlayStation 4 Co-Op Games

عجیبه...عجیبه!
به هر حال...
For Honor

Last edited by a moderator:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
منظورتون بصورت اسپلیت اسکرین هست؟
بهترین مورد برای اسپلیت اسکرین عناوین فایتینگ هست مثل سری mortal kombat - injustice - dead or alive - naruto - street fighter بجز اینا عناوین resident evil ,samurai warrios و dynasty warriors هم خوبن (البته نسخه اخر اویل ک کلا سبکش با قدیمیا فرق داره اون نداره ولی قدیمیا داشتن)
rocket league هم شنیدم داره
cod بازی نکردم چون از سبک مولتیش خوشم نمیاد ولی اینطور که شنیدم bo3 خوب بوده
درمورد سوال بعدی هم نظری ندارم چون اصلا سبک ریسینگ بازی نمیکنم

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
منظورتون بصورت اسپلیت اسکرین هست؟
بهترین مورد برای اسپلیت اسکرین عناوین فایتینگ هست مثل سری mortal kombat - injustice - dead or alive - naruto - street fighter بجز اینا عناوین resident evil ,samurai warrios و dynasty warriors هم خوبن (البته نسخه اخر اویل ک کلا سبکش با قدیمیا فرق داره اون نداره ولی قدیمیا داشتن)
rocket league هم شنیدم داره
cod بازی نکردم چون از سبک مولتیش خوشم نمیاد ولی اینطور که شنیدم bo3 خوب بوده
درمورد سوال بعدی هم نظری ندارم چون اصلا سبک ریسینگ بازی نمیکنم
بیشتر چیزی مثل Army of Two یا Kane and Lynch مدنظرم بود. بازیهایی که واقعاً مالی نیستن اما تو حالت Co-Op زنده میشن واقعاً. فایتینگ و ورزشی که بحثش جداست. فکرم به REها نرسیده بود!
CoD زمان World at War و بعد از اون کمتر تو زمان BO1 با بچه ها جمع میشیدم یه وقتایی با کنسول و یه وقتایی با شبکه کردن لپتاپامون زامبی مودش رو بازی میکردیم واقعاً عالمی داشت. از اون بچه ها دیگه تقریباً هیچ کدومشون دم دست نیستن اما بچه های جدیدی واسه بازی کردن هستن:D
برای ریسینگ هم فکر کنم بهترین گزینه این باشه که برم دنبال آخرین ورژن ماریو کارت که با شبیه ساز روی PC جواب میده.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
:-?
بیشتر چیزی مثل Army of Two یا Kane and Lynch مدنظرم بود. بازیهایی که واقعاً مالی نیستن اما تو حالت Co-Op زنده میشن واقعاً. فایتینگ و ورزشی که بحثش جداست. فکرم به REها نرسیده بود!
CoD زمان World at War و بعد از اون کمتر تو زمان BO1 با بچه ها جمع میشیدم یه وقتایی با کنسول و یه وقتایی با شبکه کردن لپتاپامون زامبی مودش رو بازی میکردیم واقعاً عالمی داشت. از اون بچه ها دیگه تقریباً هیچ کدومشون دم دست نیستن اما بچه های جدیدی واسه بازی کردن هستن
برای ریسینگ هم فکر کنم بهترین گزینه این باشه که برم دنبال آخرین ورژن ماریو کارت که با شبیه ساز روی PC جواب میده.
چيزي كه ميخوايد كم پيدا ميشه رزيدنت اويل گزينه خوبيه a tale of two sons شايد از اين قابليت پستيباني كنه چك كنيد اگر داشت اونم خوبه
توي نسل ٦ خيلي از اين سبك بازيا بود يه نسخه از مورتال كامبت هم بخش داستاني داشت با شخصيت هاي kung lao و liu kang كه اگه دو نفره بازي ميكرديد فوق العاده بود ولي الان ديگه طرفدار زيادي نداره همه انلاين كو اپ ميزنن

j4deh

کاربر سایت
Dec 12, 2016
2
ممنون
این داداش ما فقط gta میخواد بازی کنه و ژانر ماشین میخواد تقریبا
چون جی تی ای تفنگ و اینچیزا داره نمیخوایم بازی کنه برا همین اینجور بازی معرفی کنید

یه بازی ماشین خوب هم معرفی کنید
افلاین بشه بازیش کرد
بازی مث فورزا ک برا ایکس باکس وان هست برای ps4 وجود داره؟

Last edited by a moderator:

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
ممنون
این داداش ما فقط gta میخواد بازی کنه و ژانر ماشین میخواد تقریبا
چون جی تی ای تفنگ و اینچیزا داره نمیخوایم بازی کنه برا همین اینجور بازی معرفی کنید

یه بازی ماشین خوب هم معرفی کنید
افلاین بشه بازیش کرد
بازی مث فورزا ک برا ایکس باکس وان هست برای ps4 وجود داره؟
ریسینگ افلاین میخوای
Drive club
Nfs rivals
Dirt ralyy
اگه برا بچه میخوای
Tablet top racing
یا ریسینگ های کارتینگ مثل سونیک آل استار ریسینگ و.....
که بیشتر گرافیک کارتونی دارن
البته خودتم میتونی بازیش کنی

• Like
Reactions: all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر