Nintendo The Binding of Isaac: Afterbirth +

The Binding of Isaac: Afterbirth +

نام عنوان : The Binding of Isaac: Afterbirth +

وضعیت : منتشر شده در تاریخ 17 مارچ 2017
درجه ی سنی :M
متا :85
قیمت 39.99 دلار قابل خرید به صورت فزیکی و دیجیتال
ایزاک را میتوان یکی از عنوان های اعتیاد اور این صنعت نامید که دارای گیم پلی ساده , طراحی هنری زیبایی است .
همانطور که گفتم این عنوان دارای گیم پلی ساده ایی میباشد که بر حرکت به چهار جهت اصلی و همچنین شلیک اشک به چهارجهت اصلی محدود میشود اما به دلیل فرایند چینش و دیزاین هیچ گاه گیم پلی و حتی محیط و تکرار بالای بازی خسته کننده نمیشود .
شما نقش کودکی به اسم ایزاک (ISSAC , اسحاق)را بر عهده دارید که در خانه ایی در جهنم زندگی میکند و مادرش قصد جانش کرده و ایزاک به متواری میشود و باید با موجودات اهریمنی در هر اتاق به وصیله ی تنها ابزار دفاعی خودش که گلوله های اشک هایش هستند دفاع کند .
محیط این عنوان از تعدادی اتاق تشکیل شده است که با در هایی به هم متصل هستند و هیچگاه شما از این که چه چیزی در پشت هر درب در اتاق بعدی انتضار شما را میکشد اگاهی ندارید . و هدف بازی رد کردن اتاق ها و رسیدن به باس نهایی هر طبقه است و بعد از کشتن هر باس شما به طبقه ی پایین تر رفته و طبقات را طی کرده تا به باس نهایی که مادر ایزاک هست برسید.
اشتباه کنید بعد ازپیروزی در مقابل مادر ایزاک بازی تمام نشده و اینجاست که بازی تازه شروع میشود .
این عنوان دارای 19 اندینگ هست که برای رسیدن به هر کدام باید مراحل و طبقات را از اول شروع و به پایان برسانید و برای حداقل اولین اندینگ باید دوبار مراحل تمام طبقات رو کامل رد کنید .
شما در هر طبقه امکان جستوجو در بین اتاق ها برای پید کردن ایتم های بسیاری که در بازی گنجانده شده را دارید و در هر طبقه ی معمولی حداقل 2 ایتم انتظار شمارو میکشد که به وصیله ی انها ایزاک در موارد مختلف همچون اچ پی و دمیج و ... اپگرید میشود همچنین بعضی از ایتم ها روند گیم پلی بازی رو تغییر میدهند.
در بازی 525 ایتم وجود دارد که بیش از 100 ها ساعت برای دسترسی به انها وقت نیاز هست
همچنین این عنوان دارای 122 نوع انمی هست که بعد از ده ها ساعت پلی دادن هم هنوز تعدادی از انها برای شما جدید خواهند بود
همچنین این عنوان دارای 99 نوع باس میباشد .
قابل ذکر هست تعدادی ایتم بر اساس مجموعه ی ماریو مخصوص نسخه ی سوییچ در این نسخه قرار گرفته اند .
همچنین امیبوی این عنوان نیز به صورت غیر رسمی معرفی شده است
توجه: معرفی عنوان The Binding of Isaac: Afterbirth + فقدر به عنوان یک ویدیو گیم بوده و به هیچ گاه تفکرات ضد مذهبی این عنوان تایید نمیشود .

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ارزش 40 دلار نداره آخه 40 دلار واسه این؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا هر چقدر هم که می خوادخوب باشه
درجه معتاد کنندگیش بسیار بالاست و تنوع خیلی زیادی داره:D
در کل ارزشش رو داره:D ، اما رو PC بازی کردن به نظرم برای این خیلی بهتره تا اینکه پای TV بشینیم پاش:D

---

رنگ متن هم همون پیش فرض بزارید، جماعتی از قالب مشکی استفاده میکنند:-"

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
درجه معتاد کنندگیش بسیار بالاست و تنوع خیلی زیادی داره:D
در کل ارزشش رو داره:D ، اما رو PC بازی کردن به نظرم برای این خیلی بهتره تا اینکه پای TV بشینیم پاش:D

---

رنگ متن هم همون پیش فرض بزارید، جماعتی از قالب مشکی استفاده میکنند:-"
بازم ارزش نداره من اینو بازی کردم حداقل کرک شده ریخته بیرون
یعنی با 40دلار میتونم این بازی رو روی همه ی پلتفرم ها داشته باشم xD

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
بازم ارزش نداره من اینو بازی کردم حداقل کرک شده ریخته بیرون
یعنی با 40دلار میتونم این بازی رو روی همه ی پلتفرم ها داشته باشم xD
دقیقا
کلا رو همه کنسولا و سیستمها هست
کلا باید بازید ۲ ۳ دلار میشد نه ۴۰
عمرا کسی بخره
جاش بامبر من بهتره به نظرم یا ماریو کارت

Vmouse

کاربر سایت
May 2, 2017
22
من خودم به شخصه راضی بودم چون واقعا معتادش شدم
از طرفی Super Bomberman R هم 50 دلاره و یکی از دوستان میگفت خیلی گیم پلی کوتاهی هم داره (البته از نظر محتوایی دی ال سی براش خوب اومده فعلا)
من بعد از تموم کردن زلدا هیچ حالی برای گشت و گزار نداشتم ولی ایزاک با این که یک هزارم زلدا هم نیست بیشتر جذبم کرده . 15 ساعت طول کشید برای بار اول بازی رو تموم کنم و 10 ساعت برای بار دوم و 10 ساعت برای بار سوم و حال حدود 45 ساعته که دارم همین گیم پلی تکراری رو تکرار میکنم و خسته نشدم و هوز برام بسیاری موارد جدید هستند(باس و انمی و ایتم) ولی زلدا با اون عظمتش حدود 75 ساعت و تموم (در تاپیک مربوطه دلایلش رو میگم).
____ __ _
دوستان ببخشین زمان طولانیی از اخرین فعالیتم در فروم ها میگزره . متن بولد بود ادیت کردم به ساده امیدوارم مشکل برطرف شده باشه .

• Like
Reactions: Pooya HL and all4u

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
عکس اسکرین شات و گیم پلی بازی دیدم تو گوگل و یوتیوب
بازی ساده اما در عین حال جذاب و درگیر کننده ای میاد
ولی دیگه 40 دلار بنظرم اصلا ارزش نداره , بجا این بازی Voodoo Vince: Remastered میگیرم هم بامزه تره
هم قشنگتره هم تو استیم و XBOX ONE به قیمت 14.99 دلاره

• Like
Reactions: Pooya HL

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
عکس اسکرین شات و گیم پلی بازی دیدم تو گوگل و یوتیوب
بازی ساده اما در عین حال جذاب و درگیر کننده ای میاد
ولی دیگه 40 دلار بنظرم اصلا ارزش نداره , بجا این بازی Voodoo Vince: Remastered میگیرم هم بامزه تره
هم قشنگتره هم تو استیم و XBOX ONE به قیمت 14.99 دلاره
این بازی به شدت معتاد کننده ست! :D به شدت!!!! میتونی تاپیک های بخش PCش رو ببینی چقدر وقت فعال بودن:-"

جدا از اون تکراری نمیشه یا به همین زودی ها تکراری نمیشه:D ، انقدر آیتم متنوع داره که ... حالا اونا ترکیباتشون با هم وضعیت دیگه ای:D

برای سوییچ هم که قابل حمل هست، به نظرم یکی لز بهترین بازی هاست:D

ولی خوب ، به هر حال هر بازی از نظر هرکسی، ارزشش متفاوته:D

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
این بازی به شدت معتاد کننده ست! :D به شدت!!!! میتونی تاپیک های بخش PCش رو ببینی چقدر وقت فعال بودن:-"

جدا از اون تکراری نمیشه یا به همین زودی ها تکراری نمیشه:D ، انقدر آیتم متنوع داره که ... حالا اونا ترکیباتشون با هم وضعیت دیگه ای:D

برای سوییچ هم که قابل حمل هست، به نظرم یکی لز بهترین بازی هاست:D

ولی خوب ، به هر حال هر بازی از نظر هرکسی، ارزشش متفاوته:D

شبیه بازیا اندرویدیه آخه
بلاخره هر کسی سلیقه ای داره و شما لذت بردی و مبارکتون باشه >:D<
مثل کاراکتر wario که بازیا ساده ای هستن رو کنسول ها نینتندو که زیاد طرفدار ندارن اما من سری بازی هاشو دوست دارم و لذت میبرم

• Like
Reactions: Pooya HL

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر