Prey

prey-logo.jpg
Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Director : Raphaël Colantonio
Engine : CryEngine
Genre : First Person Shooter , Action Sci-Fi
Release Date : May 5, 2017
Platforms : PS4 X1 PC

================
اطلاعات منتشر شده از بازی
================

* این نسخه دنباله ای بر بازی قبلی نیست. همینطور یک Remake هم برای نسخه اول نیست. این نسخه تصوری دوباره از IP است و با اینکه روح سری Prey در این نسخه نیز وجود دارد اما ارتباطی با نسخه قبلی و یا نسخه کنسل شده ندارد.

* شخصیت اصلی بازی Morgan Yu نام دارد و در ابتدای بازی این قابلیت وجود دارد که مرد یا زن بودن این شخصیت را مشخص کرد. سازندگان اسم Morgan را انتخاب کرده اند چون که این اسم هم برای مرد یا زن قابل استفاده است.

* شخصیت اصلی در یک ایستگاه فضایی قرار دارد و باید با موجودات فضایی برای بقا مبارزه کند.
* تایید شده است که بازی یک عنوان Horror نیست.
* بازی فقط درباره شلیک کردن به موجودات فضایی نیست و میتوان گفت بازی مخلوطی از اکشن و روایت و داستان است که لایه ی نازکی از RPG نیز در خود دارد !

* بازی اسلحه های مختلفی از جمله Shotgun ای که در تریلر معرفی بازی نیز نمایش داده شده بود را در اختیار بازیکن میگذارد . علاوه بر این Morgan قادر خواهد بود که قدرت هایی از موجودات فضایی بیاموزد و از آنها استفاده کند . همینطور در بازی میتوان از ابزار علمی موجود در ایستگاه فضایی که برای مبارزه ساخته نشده اند برای مبارزه استفاده کرد !

* سازندگان گفته اند که بازیکنان اگر از بازیهای قبلی Arkane Studios خوششان آمده است احتمالا از Prey نیز راضی خواهند بود.

* تایید شده است Chris Avellone که در ساخت بازیهای درخشانی مثل Fallout 2 , Fallout : New Vegas , Pillars of Eternity و ... حضور داشته است در ساخت این عنوان نیز مشارکت خواهد کرد.

=================
تریلر معرفی بازی [E3 2016]
=================

===================
تریلر گیم پلی [QuakeCon 2016]
===================

====================
تریلر گیم پلی [Gamescom 2016]
====================

=======================
تریلر گیم پلی [The Game Awards 2016]
=======================

Prey - 8 Minutes of Gameplay

720p 60fps || 1080p 60fps

================
تریلر گیم‌پلی #2
================

با تشکر از @sabco برای تریلر :D
تاپیک با منتشر شدن اطلاعات جدید آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
میریم که داشته باشیم بهترین شوتر امسال رو به امید خدا:D>:D<، پارسال DOOM و امسال Prey ( و البته به زودی Quake >:D<) . عجب ناشری شده این بتسدا.
از توضیحاتتون ممنون دوستان، اگه بیشتر بازی کردین راجب مکانیزم های بازی بیشتر توضیح بدین تا ما هم بازی به دستمون برسه
این بازی تو هر سبکی بهترین باشه تو شوتر بهترین نمیشه:D از این حرفا عجیب نزنید:D

• Like
Reactions: robb stark

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
این بازی تو هر سبکی بهترین باشه تو شوتر بهترین نمیشه:D از این حرفا عجیب نزنید:D
سبک بازی شوتر هست، حالا من منظورتونو متوجه نشدم، یعنی نفهمیدم منظورتون اینه که این بازی شوتر نیست یا اینکه شوتر هست ولی توی شوترها نمیتونه بهترین بشه امسال؟:D.
البته خب امسال عناوین خوبی میاد توی سبک شوتر و خب به قطعیت نمیشه بیان کرد ولی قطعا لول دیزاین و داستان و ستینگ کلی بازی کاملا قابلیت درخشیدن توی این سبک رو داره و من باهاتون شرط میبندم سر این موضوع:D;).

• Like
Reactions: amir code

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
سبک بازی شوتر هست، حالا من منظورتونو متوجه نشدم، یعنی نفهمیدم منظورتون اینه که این بازی شوتر نیست یا اینکه شوتر هست ولی توی شوترها نمیتونه بهترین بشه امسال؟:D.
البته خب امسال عناوین خوبی میاد توی سبک شوتر و خب به قطعیت نمیشه بیان کرد ولی قطعا لول دیزاین و داستان و ستینگ کلی بازی کاملا قابلیت درخشیدن توی این سبک رو داره و من باهاتون شرط میبندم سر این موضوع:D;).
منظوره من اینه که این بازی و بازی های این استدیو صرفا عنوان شوتر رو فقط برایه یه چاشنی و لذت بیشتر به بازی اضافه کرده و اصلا به هدف رقابت تو عنواین شوتر وارد صنعت بازی نشده شاید حرفم برا بعضیا مسخره بیاد:D(البته منظوره من به بد بودن این بازی نیست کافیه بری صفحات قبل رو ببینی که از همون دمویه یک ساعته بازی چقدر تعریف کردم سری های دس انرد هم چیزی نگم بهتره:D)
خلاصه کلام برا فهم حرفم اینه که من اصلا این عنوان رو تو سبک شوتر قرار نمیدم که بخوام براش رقیبی ببینم بازی های این استدیو سبکی داره که بی رقیبه و فکر نکنم کسی بتونه حتی نزدیک بهش هم بشه ولی اون سبک شوتر نیست:D

• Like
Reactions: uriel

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منظوره من اینه که این بازی و بازی های این استدیو صرفا عنوان شوتر رو فقط برایه یه چاشنی و لذت بیشتر به بازی اضافه کرده و اصلا به هدف رقابت تو عنواین شوتر وارد صنعت بازی نشده شاید حرفم برا بعضیا مسخره بیاد:D(البته منظوره من به بد بودن این بازی نیست کافیه بری صفحات قبل رو ببینی که از همون دمویه یک ساعته بازی چقدر تعریف کردم سری های دس انرد هم چیزی نگم بهتره:D)
خلاصه کلام برا فهم حرفم اینه که من اصلا این عنوان رو تو سبک شوتر قرار نمیدم که بخوام براش رقیبی ببینم بازی های این استدیو سبکی داره که بی رقیبه و فکر نکنم کسی بتونه حتی نزدیک بهش هم بشه ولی اون سبک شوتر نیست:D
یعنی منظورت اینه شوتر تو این بازی در اختیار مخفی کاریه ؟ چون سبکش شوتره احتمالا دنبال چیزی مثل Doom هستی

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
یعنی منظورت اینه شوتر تو این بازی در اختیار مخفی کاریه ؟ چون سبکش شوتره احتمالا دنبال چیزی مثل Doom هستی
اره چیزی شبیه به این در کنار قدرت های خاص طرف و یک سری ویژگی ها که تو محیط هست و کلا سبک بازی
درضمن فقط doom نیست سری های کالاف و بتل و استاروارز و دستینی و... اینا رو میشه گفت کاملا شوتر محض رو دارن نشون میدن در حقیقت هدفشون هم همینه نه چیز دیگه ای فقط شوتر, ولی این بازی بنظر من یه همچین هدفی نداره و خیلی هم خوشحالم که همچین منظوری رو نداره وگرنه بازی های این استدیو رو خاص نمیکرد

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اره چیزی شبیه به این در کنار قدرت های خاص طرف و یک سری ویژگی ها که تو محیط هست و کلا سبک بازی
درضمن فقط doom نیست سری های کالاف و بتل و استاروارز و دستینی و... اینا رو میشه گفت کاملا شوتر محض رو دارن نشون میدن در حقیقت هدفشون هم همینه نه چیز دیگه ای فقط شوتر, ولی این بازی بنظر من یه همچین هدفی نداره و خیلی هم خوشحالم که همچین منظوری رو نداره وگرنه بازی های این استدیو رو خاص نمیکرد
البته این بخاطر مهارتی که این استودیو تو لول دیزاین داره که میتونه مخفی کاری به این شکل و استفاده از قدرت های متنوع بده به بازیباز البته اینجا باید دید درگیری مستقیم به چه شکلی است

• Like

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
اگه دنبال شوتر الد اسکول هستی که اره حق باشما هست.من خودمم تو تاپیک شوتر علی جان میدونه که چقدر نگران شوتره بازی بودم.این بازی ادای دین به half life هست بنظرم.اونم شوتره محض نداشت.شوترها مثل rpg یا اکشن ادونچر خودش زیرشاخه های زیادی داره.
مثل سری گوست و رینبو که شوتره تاکتیکی دارن یا مثل ولف و دووم شوتر الداسکول.
درکل شوترایی که معما یا مراحل پیچیده دارن ما استقبال میکنیم:D

• Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اگه دنبال شوتر الد اسکول هستی که اره حق باشما هست.من خودمم تو تاپیک شوتر علی جان میدونه که چقدر نگران شوتره بازی بودم.این بازی ادای دین به half life هست بنظرم.اونم شوتره محض نداشت.شوترها مثل rpg یا اکشن ادونچر خودش زیرشاخه های زیادی داره.
مثل سری گوست و رینبو که شوتره تاکتیکی دارن یا مثل ولف و دووم شوتر الداسکول.
درکل شوترایی که معما یا مراحل پیچیده دارن ما استقبال میکنیم:D
میدونم چی میگی ولی این بازی برای من حتی شوتر تاکتیکی نیست:D کلا یه بازیه با چاشنی شوتر:D الان من سری half life هم شوتر محض حساب میکنم یا سری گوست:D خیلی توضیحش سخته نمیشه لعنتی بگیش بیشتر یه حسه:D

• Like

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
میدونم چی میگی ولی این بازی برای من حتی شوتر تاکتیکی نیست:D کلا یه بازیه با چاشنی شوتر:D الان من سری half life هم شوتر محض حساب میکنم یا سری گوست:D خیلی توضیحش سخته نمیشه لعنتی بگیش بیشتر یه حسه:D
خب همونطور که خودتون میدونید ما نفهمیدیم منظورت چیه:D
ولی درکل خوبه مگه نه؟:D

• Like
Reactions: SHANSER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اصلا مشخص نیست منظورت چیه ولی بیشتر همون دنبال سبک Doom و.. هستی این مشخصه خواستت از شوتر اینه

• Like

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
امسال شوتر خوب زیاد خواهیم داشت حالا چون آنلاین ممکنه باشن دلیل نمیشه ارزششونو بیاریم پایین و Prey رو وقتی هنوز بقیه بازیای مطرح نیومدن بهترین بدونیم.

• Like

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
امسال شوتر خوب زیاد خواهیم داشت حالا چون آنلاین ممکنه باشن دلیل نمیشه ارزششونو بیاریم پایین و Prey رو وقتی هنوز بقیه بازیای مطرح نیومدن بهترین بدونیم.
یه نگاه به شوترایی که قراره بیان بنداز....تکرار تکرار تکرار.
این بازی شک ندارم نوآوریهایی اوورده تو سبک شوتر...
کاری ندارم ولی یقین دارم بهترین شوتره امسال برای بتسدا هست حالا میخواد prey باشه یا ولف که اونو بعیدمیدونم امسال بیاد

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یه نگاه به شوترایی که قراره بیان بنداز....تکرار تکرار تکرار.
این بازی شک ندارم نوآوریهایی اوورده تو سبک شوتر...
کاری ندارم ولی یقین دارم بهترین شوتره امسال برای بتسدا هست حالا میخواد prey باشه یا ولف که اونو بعیدمیدونم امسال بیاد
تکرار از نظر شما چی باشه وگرنه سختگیرانه بخوایم نگاه کنیم همین Prey هم همه چیشو از بازیای دیگه داره.
COD جدید برگشته به ریشه هاش و بتلفرانت ۲ بنظر میاد خیلی پیشرفت کرده باشه.همینطور دستینی ۲ رو داریم که توسط تیم و کارگردانی از بانجی داره ساخته میشه که TTK رو ساخت که متا ۸۶ و ۸۹ رو Xbox گرفت و نامزد بهترین شوتر سال شد(منتهی چون یه عده با اسم آنلاین مشکل دارن اصلا نمیدونستن اینو و وقتی سال بعدش دووم این متارو کسب کرد همه جا جار زدن که شوتر تک نسله از لحاظ متا و فلانه و ...).
خودم منتظرم پول دستم بیاد Prey رو تجربه کنم و واقعا بازی خوبیه ولی شاید من اشتباه متوجه شدم اینجا مد شده بعضیا تا دری به تخته می‌خوره یه بازی رو قدیس میکنن که گویا نشونه خاص بودن هست.چندین بازی شوتر دیگه مونده نمیشه هم براساس کار قبلی سازندش برچسب تکرار بهشون زد حالا چه خوشمون بیاد چه نیاد.تا عرضه و‌متا نمیشه قضاوت کرد.

• Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اصلا مشخص نیست منظورت چیه ولی بیشتر همون دنبال سبک Doom و.. هستی این مشخصه خواستت از شوتر اینه
من دنبال سبک خاصی نیستم کاری هم به برتری یه شوتر نسبت به شوتر دیگه ندارم همینطور که گفتم این بازی یه سبک خاص از شوتر هست و بنظرم قابل مقایسه با شوتر های دیگه نیست برا همین هم رقیبشون هم نیست این نظر منه ممکنه نظرات بقیه فرق کنه ولی نه شوتر این بازی رو نسبت به سری های کالاف و یا بتل یا هر چیز دیگه ای برتر میدونم نه اونا رو نسبت به این

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
اینکه این بهترین شوتر سال هست یا نه به انتظار افراد بستگی داره ولی حداقل اینو میشه با اطمینان گفت که وجود همچین شوتری تو سال ۲۰۱۷ غنیمته.....وقتی این همه شوتر آنلاین بازار این سبک رو اشباع کردن وجود همچین شوتری که رو سینگل تمرکز خوبی کرده و لول دیزاین خوبی داره و صرفا یه شوتر شلیک کن و برو جلو نیس خیلی غنیمته
الهام و شباهتش به بزرگانی مثه هف لایف و بایوشاک که حالا به دلایلی نیستن هم بیش از پیش آدمو تشنه بازی می کنه چون تا حدی جای اونا رو می گیره

منم بی صبرانه منتظرشم

.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر