PlayStation Gravity Rush 2

نسخه دوم بازی در کنفرانس توکیو گیم شو سونی معرفی شد!

اطلاعات داستانی:

- داستان بازی کمی بعد از اتفاقات نسخه اول رخ میدهد.

- کت به همراه سید و ریون برای بررسی یک اتفاق غیر عدی گرانشی که در سطوح بالایی شهر رخ داده به آنجا میروند و در آنجا گرفتار یک طوفان گرانشی میشوند و سر از یک مکان دیگر در میاورند؛ شهری به نام بانگا

- آنها در بانگا مجبور به بردگی و کار اجباری در معدن میشوند

تصاویر:

Attachments

• GravityRush2-1.jpg
    GravityRush2-1.jpg
    212.3 KB · مشاهده: 80
  • GravityRush2-8.jpg
    GravityRush2-8.jpg
    98.7 KB · مشاهده: 91
  • GravityRush2-9.jpg
    GravityRush2-9.jpg
    70.7 KB · مشاهده: 92
  • GravityRush2-10.jpg
    GravityRush2-10.jpg
    83.9 KB · مشاهده: 93
آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بشر اين jupiter عجب ابيليتي مادر بكريديه

خيلي خوبه همه جي ... از وقت اومديم تو هكسويل اصلا نتونستم از بازي و خط داستاني جدا شم ... فقط اميدوارم بركرديم لاهو يا بين دو شهر تراول كنيم هكسويل خيلي نوستالزيكه ولي اصلا اتمسفر بشاش و عظمت لاهو رو نداره... كاركتراشم دوست داشتني ترن

ميكم اين مراحل مخفي كاري كه بعضا ازش ميناليدن كي ميرسم بهشون؟
اتفاقا من برعکس، تو دمو اصلا با Lunar حال نکردم و به نظرم Jupiter عالی بود! اما تو بازیه اصلی نظرم برعکس شد:D
Jupiter البته اسپیشال اتکش خیلی خوفه:-"

مراحل فرعی اینجا رو هم حتما برو! یه عالمه مرحله باحال! و لباس باحال داره اینجا:D

مراحل مخفی کاری که میگن رو هم رد کردی:)) فکر کنم دزدیدن 4تا جعبه و یا عکس گرفتن رو منظورشون بوده!:-"

• Like
Reactions: KingAmir

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
اتفاقا من برعکس، تو دمو اصلا با Lunar حال نکردم و به نظرم Jupiter عالی بود! اما تو بازیه اصلی نظرم برعکس شد:D
Jupiter البته اسپیشال اتکش خیلی خوفه:-"

مراحل فرعی اینجا رو هم حتما برو! یه عالمه مرحله باحال! و لباس باحال داره اینجا:D

مراحل مخفی کاری که میگن رو هم رد کردی:)) فکر کنم دزدیدن 4تا جعبه و یا عکس گرفتن رو منظورشون بوده!:-"

البته اسبشيال ها مثل همون شماره اوله ...ولي اينجا خيلي بهتر و راحت تره ... تو قبلي من فقط دو تا اسبشيال رو ميتونستم بزنم .. سومي رو به خاطر بر دست بودن از هر صد بار يه بار ميكرفت
ولي من عاشق جيزاي خركيم كه بزني همه جيز رو خرد و خاك شير كني

جدا ولي من هيج جيزي رو شبيه به مخفي كاري حس نكردم ...اين مراحل بازي زمين تا اسمون با مخفي كاري فرق ميكنه و راه درست رو بيدا كنه ... بيشتر يه المان كلاسيكه تو بازي هاي قديمي

من كه اصلا اذيت نشدم و سريع مسير رو بيدا ميكردم.... حالا كيمراي امروزي با اين جيزا اشنا نيستن و خوششون نمياد ... منتقدا ديكه جرا نتوستن تفاوت اين دو رو با هم بفهمن

• Like

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
جدا ولي من هيج جيزي رو شبيه به مخفي كاري حس نكردم ...اين مراحل بازي زمين تا اسمون با مخفي كاري فرق ميكنه و راه درست رو بيدا كنه ... بيشتر يه المان كلاسيكه تو بازي هاي قديمي
من كه اصلا اذيت نشدم و سريع مسير رو بيدا ميكردم.... حالا كيمراي امروزي با اين جيزا اشنا نيستن و خوششون نمياد ... منتقدا ديكه جرا نتوستن تفاوت اين دو رو با هم بفهمن
مطمئنی یه بازی دیگه رو تجربه نکردی؟! :D
تا وقتی نظر شخصی خودت بود مشکلی نبود و خوشحال بودم که از بازی خوشت اومده ولی انقدر تعصب الکی داری که هیچ ایرادی نمی‌تونی از بازی بگیری!
حالا تعصب داشتن هم خیلی اشکالی نداره (یعنی واسه من مهم نیست) ولی بیای به طرفدارا یا منتقدایی که از بازی ایراد گرفتن بگی نمی‌فهمن و با این چیزا آشنا نیستن مشکل داره...
حالا نمیدونم تعریف تو از مراحل Stealth چیه ولی وقتی بازی یه محیطی رو در اختیارت میزاره که پر از دشمنه و باید بدون اینکه کسی ببینت، بری یه کاری رو انجام بدی و بیای، نمیدونم غیر از مخفی‌کاری چی میشه اسمشو گذاشت! تو هر نقد و ویدیویی هم از بازی ببینی، از این مراحل به عنوان مراحل مخفی‌کاری یاد شده که توی بازی کم هم نیستن و خیلی راحت میشه متوجهشون شد، مگه اینکه کلا یه بازی دیگرو تجربه کرده باشی :D
مشکلش هم این چیزی که تو توهمشو داری نیست که مثلا هر کی خوشش نیومده نوب بوده و نمی‌دونسته چی کار داره می‌کنه و واسش سخت بوده واسه همین ایراد گرقته! مشکل این مراحل اینه که فقط یه اسکلت‌بندی خیلی شل و ول از مخفی کاری رو در اختیارمون گذاشته. یعنی بدون هیچ امکاناتی بهمون می‌گه که باید بازیو بصورت Stealth مرحله رو پیش ببری! نه کنترل Gravity Rush به این سبک می‌خوره و نه امکاناتی مثل مخفی شدن، پرت کردن حواس دشمنا و ... تو بازی هستش که ازش استفاده کنیم و نه می‌تونی درست حسابی ببینی که دشمنا کجا هستن و شناسایی‌شون کنی! حتی هوش مصنوعی دشمنا هم عجیب‌غریبه و بعضی موقع ها از 200 متری می‌بینتت و بعضی موقع‌ها از کنارش رد میشی و هیچ کاری باهات نداره! همه اینا باعث شده که یه سری مراحل الکی و خیلی خسته‌کننده به بازی اضافه بشه که هیچ بویی از اون حس و حال فان GR نبرده...
این مراحل اصلا به استایل و کنترل GR نمیخوره و استفاده ازش، اونم به این اندازه اصلا مناسب نیست، حالا چه برسه به اینکه تو بازی بصورت نصفه و نیمه هم اجرا بشه.
==============================
یه نارضایتی‌هایی از مراحل پایانی بازی دارم که بعدا اگه وقت شد دربارش میگم، الان بگم ممکنه حس کنید فقط دارم بازیو میکوبم و به تعصبتون بر بخوره :D
در کل نظر من درباره‌ی بازی نسبت به نسخه‌ی اول اینه : بازی بزرگتر شده ولی مشکلاتش هم بزرگتر شده و یه سری چیزایی که اصلا به GR نمیخوره بهش اضافه شده...
@Akiba الان دیدم تو پست قبلیت گفتی که بازی جواب سوالای داستانی رو داده! مطمئنی؟! :D بنظر من که سوالای بیشتری کرد تو پاچمون :D

• Like
Reactions: Cj_sa and KingAmir

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
مطمئنی یه بازی دیگه رو تجربه نکردی؟! :D
تا وقتی نظر شخصی خودت بود مشکلی نبود و خوشحال بودم که از بازی خوشت اومده ولی انقدر تعصب الکی داری که هیچ ایرادی نمی‌تونی از بازی بگیری!
حالا تعصب داشتن هم خیلی اشکالی نداره (یعنی واسه من مهم نیست) ولی بیای به طرفدارا یا منتقدایی که از بازی ایراد گرفتن بگی نمی‌فهمن و با این چیزا آشنا نیستن مشکل داره...
حالا نمیدونم تعریف تو از مراحل Stealth چیه ولی وقتی بازی یه محیطی رو در اختیارت میزاره که پر از دشمنه و باید بدون اینکه کسی ببینت، بری یه کاری رو انجام بدی و بیای، نمیدونم غیر از مخفی‌کاری چی میشه اسمشو گذاشت! تو هر نقد و ویدیویی هم از بازی ببینی، از این مراحل به عنوان مراحل مخفی‌کاری یاد شده که توی بازی کم هم نیستن و خیلی راحت میشه متوجهشون شد، مگه اینکه کلا یه بازی دیگرو تجربه کرده باشی :D
مشکلش هم این چیزی که تو توهمشو داری نیست که مثلا هر کی خوشش نیومده نوب بوده و نمی‌دونسته چی کار داره می‌کنه و واسش سخت بوده واسه همین ایراد گرقته! مشکل این مراحل اینه که فقط یه اسکلت‌بندی خیلی شل و ول از مخفی کاری رو در اختیارمون گذاشته. یعنی بدون هیچ امکاناتی بهمون می‌گه که باید بازیو بصورت Stealth مرحله رو پیش ببری! نه کنترل Gravity Rush به این سبک می‌خوره و نه امکاناتی مثل مخفی شدن، پرت کردن حواس دشمنا و ... تو بازی هستش که ازش استفاده کنیم و نه می‌تونی درست حسابی ببینی که دشمنا کجا هستن و شناسایی‌شون کنی! حتی هوش مصنوعی دشمنا هم عجیب‌غریبه و بعضی موقع ها از 200 متری می‌بینتت و بعضی موقع‌ها از کنارش رد میشی و هیچ کاری باهات نداره! همه اینا باعث شده که یه سری مراحل الکی و خیلی خسته‌کننده به بازی اضافه بشه که هیچ بویی از اون حس و حال فان GR نبرده...
این مراحل اصلا به استایل و کنترل GR نمیخوره و استفاده ازش، اونم به این اندازه اصلا مناسب نیست، حالا چه برسه به اینکه تو بازی بصورت نصفه و نیمه هم اجرا بشه.
==============================
یه نارضایتی‌هایی از مراحل پایانی بازی دارم که بعدا اگه وقت شد دربارش میگم، الان بگم ممکنه حس کنید فقط دارم بازیو میکوبم و به تعصبتون بر بخوره :D
در کل نظر من درباره‌ی بازی نسبت به نسخه‌ی اول اینه : بازی بزرگتر شده ولی مشکلاتش هم بزرگتر شده و یه سری چیزایی که اصلا به GR نمیخوره بهش اضافه شده...
@Akiba الان دیدم تو پست قبلیت گفتی که بازی جواب سوالای داستانی رو داده! مطمئنی؟! :D بنظر من که سوالای بیشتری کرد تو پاچمون :D
خوب مسله اينه كه اصلا مخفي كاري نيست
شما اكه غيب هم بشي و همه دشمنا هم روشون رو بكنن اونطرف باز كير ميافتي.
جون فقط از يه مسير مشخص شده بايد رفت.. برعكس اكه از مسير مشخص بري ١٠٠ تا دشمنم اونجا باشن هيج مشكلي بيش نمياد به همين خاطره

من همون اولين مرحله فرعي عكس برداري ده ها بار كير افتادم جوري كه به نظرم غير ممكن اومد و اعصابمم خراب شد.
جون به خاطر حرف بقيه فكر ميكردم مخفي كاريه ولي همون مرحله دوزاريم افتاد كه از جه قراره ... وديكه هيج مرحله find the correct way رو بيشتر سه بار نسوختم حتي بعضي هاشون رو سر ضرب رفتم

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
این Dark Angelـه خداااست! :D خیلی خوب بود تو عکس هاش:-"
ولی خوب...حیف وقتی اومد که نسخه ی بازی رو پیچیدم:-" حالا شاید به خاطر این،بعدا بیام چندتا Treasure Hunt برم:D

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
سمج ترين و طولاني ترين باس فايت عمرم رو فكر كنم تجربه كردم ، ٥ ساعت طول كشيد اون سلسله نبرد ها و باس هاي مسلسل وار! اكه كت رو اون همه لول اب نكرده بودم عمرم از بسش بر ميومدم!
بعدشم كه جه ترولي شدم
هر جند برده نهايي بازي خيلي زودتر از انتظارم كشيده شد.

ولي خداييش سر ماموريت هاي جانبي سنك تموم كذاشتن! واقعا متنوعا و داستان عالي دارن! ستاره سينما شدن كت خدا بود توشون!

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
امروز اخرین کاستوم و گرفتم ! جالب این بود که اصلا ندیده بودمش ! چه تو تراوزر هینت ، چه تو عکسایی که اپلود میکنن ندیده بودم ... یه لحظه حس کردم اولین کسیم که گرفتم این کاستوم رو (الکی )
یه نگاهم امروز کردم به لیدر بود من بعد این همه بازی کردن تازه تونستم 6000 تا امتیاز رو بگیرم .... رفتم دیدم ملت 350-360 هزار امتیاز دارن .... با نهایت شرمندگی اومدم بیرون ...

باید یه دستی به سر و روی چلنج های بازی بکشم ! کلا دو تا چلنج خوب که توشون برد میارم ندارم ...

نمیدونم چرا فکر میکنم ماموریت های فرعی روی داستان اصلی تاثیر گذارن !!!

• Like
Reactions: J. Constantine

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بالاخره منم بازی رو تموم کردم ... بعد 95 ساعت ! تقریبا پلات شده یه سری خورده کاری سر کالکتیبل ها هست که وقت میبره ! خیلی هم سختن

نظرمم در مورد بازی خوب اضافه گویی رو میزارم کنار و خلاصه میگم

ارضا شدم\m/:x

:((:((:((:((

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
بالاخره منم بازی رو تموم کردم ... بعد 95 ساعت ! تقریبا پلات شده یه سری خورده کاری سر کالکتیبل ها هست که وقت میبره ! خیلی هم سختن

نظرمم در مورد بازی خوب اضافه گویی رو میزارم کنار و خلاصه میگم

ارضا شدم\m/:x

:((:((:((:((
خسته نباشی دلاور تو یک فن واقعی هستی:D
من که اصلا یادم نیست کی بازی رو خریدم کی هم تمومش کردم:D

• Like
Reactions: vaan 2

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
دوستان بین این بازی و ratchet and clank کدوم رو پیشنهاد میکنین ؟ اصلا ارزش دارن الان بگیرم ؟ یا شاید برا پلاس رایگان شدن ؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
دوستان بین این بازی و ratchet and clank کدوم رو پیشنهاد میکنین ؟ اصلا ارزش دارن الان بگیرم ؟ یا شاید برا پلاس رایگان شدن ؟
رچت همین هفته پیش شده بود 7 دلار ! از دست دادیش ، من جفتش رو بازی کردم .... رچت هم خیی خوب و سرگرم کننده است ! ولی گراویتی راش تو یه لول دیگه ایه ... من خودمم اصلا انتظار نداشتم از اون بازی ساده ویتا همچین بازی جاه طلبانه ای برای دنبالش ساخته باشن

گروایتی راش شماره 1 ش که تخفیفای خوبی میخوره ... ولی شماره 2 فعلا خبری نبوده شاید بلک فرایدی یا سال نو میلادی خبری بشه (پلاز که گمان نکنم بزارنش)

خسته نباشی دلاور تو یک فن واقعی هستی:D
من که اصلا یادم نیست کی بازی رو خریدم کی هم تمومش کردم:D

اصلا هر موقع حال بدی داشتم یا اعصابم خراب بود میشستم پا بازی اصلا ریلکس میکردم ... بعد 3 ساعت قشنگ حس نعشگی بهم دست میداد ! از بازی میومدم بیرون میگفتم بقیش برای بعد!

الانم چپتر اخر پرسونام باید برم اونم تموم کنم امشب یا فردا شب

آخرین ویرایش:

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام. من تازه اين بازي رو خريدم. شماره يك رو هم بازي نكردم.
ميخواستم بپرسم اگه فقط ماموريت هاي اصلي رو بازي كنم مشكلي پيش نمياد؟ مثلا بيش از حد ضعيف بشم و ....
چون وقت و حوصله جانبي ندارم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر