Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بازی واقعا جو خوبی داشت
اسم بازی رزیدنت اول نبود و اصلا نیازی به این اسم نداشت چون هیچ ربطی هم نداشت و به زور این اسم رو بهش خورونده بودن
راحت می تونستن یه اسم دیگه روش بزارن
اگه به اسم نگاه کنیم و بعد داستان رو ببینیم و ارتباط مسخره ای که به نسخه های قبل داده که واقعا داستان مسخره ای بود ولی اگه بهش به صورت مستقل نگاه کنیم
یه داستان خوب و درگیرکننده داشت. فقط آخرش اون تیکه جمع کردن داستان واقعا افتضاح بود و هیچ حس خوبی به آدم نمیداد
گیم پلی با توجه به جو سنگین بازی واقعا خوب بود. تنوع دشمنا هم ضعیف بود ولی خب حس می کنم داستان کشش بیشتر ازین رو نداشت. نیازی هم نداشت چون گیم پلی بازی همین مقدار تنوع واسش کافی بود و کاملا بازی و سیستمش درگیرت میکرد.
استفاده از انسان شرور توی ساخت وحشت واقعا فوق العاده بود و مو رو تن آدم سیخ می کرد. یه خورده نظم باس فایت ها مشکل داشت یعنی اول باید به نظرم میرفتی سراغ پسر خانواده و بعد مادر و بعد اخرش پدر و بعدش دیگه آخرین باس فایت. باس فایت آخرم زیاد جالب نبود و می تونستن بهتر کار کنن
در کل بعد از عمری یه رزیدنت اویل خوب بازی کردم که واقعا بهم چسبید. اگه کپکام همین فرمون رو بره جلو واقعا عالیه.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
من با VRامتحان کردم و پشیمون شدم به نظر خیلی ناشیانه روش کار شده...موقع چرخش دوربین به چپ یا راست نرم حرکت نمیکنه و در واقع پرش داره....اگر هم روی صندلی باشیم و به هر طرف که بخواییم بچرخیم و مسیر رو ادامه بدیم،انیمیشن دست کاراکتر، بهم میریزه.............مشکلی که تو بازی های دیگه نبود

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
من با VRامتحان کردم و پشیمون شدم به نظر خیلی ناشیانه روش کار شده...موقع چرخش دوربین به چپ یا راست نرم حرکت نمیکنه و در واقع پرش داره....اگر هم روی صندلی باشیم و به هر طرف که بخواییم بچرخیم و مسیر رو ادامه بدیم،انیمیشن دست کاراکتر، بهم میریزه.............مشکلی که تو بازی های دیگه نبود
دوربین رو میتونی توی ستینگ درست کنی که یواش بره
من مشکل دست کارکتر که گفتید رو نداشتم حتی سرپا بازی میکنم و موقع نشستن خودم واقعا میشینم و پا میشم و مشکلی هم ندارم

• Like
Reactions: Coffee Addicted

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
دوربین رو میتونی توی ستینگ درست کنی که یواش بره
من مشکل دست کارکتر که گفتید رو نداشتم حتی سرپا بازی میکنم و موقع نشستن خودم واقعا میشینم و پا میشم و مشکلی هم ندارم
کدوم گزینه است؟میشه بگی رفیق؟موندم توش حالم بدجوری گرفته شد
ویرایش:حل شد!دوربین به صورت 40 درجه میچرخید گذاشتم رو حالت Smooth درست شد!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: persay

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
این که نسخه 6بازی افتضاح بود
واقعا با تعریف هایی که می کنید میخوام بازی رو بخرم واقعا ارزش داره؟ چه تفاوتی با نسخه قبلی کرده ؟ نسخه قبلی اصلا ترسناک نبود شخصیت هایی قبلی تو بازی هستند؟

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
واقعا با تعریف هایی که می کنید میخوام بازی رو بخرم واقعا ارزش داره؟ چه تفاوتی با نسخه قبلی کرده ؟ نسخه قبلی اصلا ترسناک نبود شخصیت هایی قبلی تو بازی هستند؟

قسمت شماره 6 بازی رزیدنت اویل افتضاح نبود !
در واقع نسبت به نسخه های قبلی دارای ترس کمتری بود وگرنه بازی خوبی بود و هست :)
اما در بازی رزیدنت اویل 7 این مشکل هم برطرف شده و شاهد ترسی شبیه به سه قسمت اول و حال و هوایی شبیه
به قسمت چهارم و کمی هم مرتبط با دو قسمت آخر هستیم .
شخصیت های جدید در بازی اصلی هستند ولی در یک مرحله اضافی کریس هم حظور خواهد داشت .
خریدن و یا نخریدن تصمیمی ـه که شما باید بگیرید :)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
حتما ارزش خرید داره. در خریدش شک نکنید. با اینکه دورین بازی اول شخص هست ولی به طور کامل به نسخه های کلاسیک نزدیک هست و به اونها وفادار بوده.
خدا رو شکر هم هیچ ربطی به نسخه 4 نداره :D

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
خدا رو شکر هم هیچ ربطی به نسخه 4 نداره :D

پس حتما من بازی دیگه ای رو بازی میکردم وقتی توی محوطه ، روی پل های چوبی و کلبه های چوبی به بازی ادامه میدادم .
یا مثلا داشتم رویا میدیدم وقتی که شخصیت اصلی بازی دنبال یک زن گمشده در یک کلبه میگرده !
یا سالازار اصلا شخصیت ـش شبیه به پسر خانواده بیرکن نبود !
اره برقی ، دستگاه سیو ، غذاهای مونده و کپک زده ، اینا حتما هم توهم بوده :)

• Like
Reactions: Forza 6

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
قسمت شماره 6 بازی رزیدنت اویل افتضاح نبود !
در واقع نسبت به نسخه های قبلی دارای ترس کمتری بود وگرنه بازی خوبی بود و هست :)
اما در بازی رزیدنت اویل 7 این مشکل هم برطرف شده و شاهد ترسی شبیه به سه قسمت اول و حال و هوایی شبیه
به قسمت چهارم و کمی هم مرتبط با دو قسمت آخر هستیم .
شخصیت های جدید در بازی اصلی هستند ولی در یک مرحله اضافی کریس هم حظور خواهد داشت .
خریدن و یا نخریدن تصمیمی ـه که شما باید بگیرید :)
نسخه 6باری حداقل نباید اسمش رو میزاشتن رزیدنت اویل تو نسخه 6یاد مراحلی که با کریس بودیم به یاد بیاور چقدر میتونه از اصل بازی فاصله گرفته
من تا حالا تموم نسخه هایی رزیدنت اویل رو تموم کردم بهترین نسخه اش کدورنیکا اگه درست اسمش نوشته باشم بود با کلر اون داستان زیبا و حس ترس که به بازیکن منتقل میکرد نمیتوانست از کنار بازی تکون بخوره حتی من زیاد نتوانستم با نسخه چهار کنار بیام که اون موقع بهترین بازی اون سال شد

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
س
دوستان من الان تو یک.تیوب برام ی پیام اومد از DLC آخر شماره هفت.
ی بروزرسان درباره ی قهرمان
دقیقا نمیدونم چی گفتن چون ژاپنی حرف میزدن
هرکی تونست ترجمه کنه بیاد بگه بفهمیم چی میگفتن

ویرایش:فک کنم درمورد اینکه ب زمان بیشتری نیاز داریم تا DLC رو ب دست گیمرا برسونیم داشتن صحبت میکردن!

آخرین ویرایش:

artick

کاربر سایت
Jul 4, 2016
244
دوستان بالاخره بازی رو پلات کردم.
خوب بود بعد اون دو سری افتضاح این یکی خوب بود.
من عاشق اون مامان بزرگه شدم:D خیلی خفن بود \m/مخصوصا آخر بازی (اون پایان که تو خونه باید مامان بزرگه رو بکشی)

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی واقعا جو خوبی داشت
اسم بازی رزیدنت اول نبود و اصلا نیازی به این اسم نداشت چون هیچ ربطی هم نداشت و به زور این اسم رو بهش خورونده بودن
راحت می تونستن یه اسم دیگه روش بزارن
اگه به اسم نگاه کنیم و بعد داستان رو ببینیم و ارتباط مسخره ای که به نسخه های قبل داده که واقعا داستان مسخره ای بود ولی اگه بهش به صورت مستقل نگاه کنیم
یه داستان خوب و درگیرکننده داشت. فقط آخرش اون تیکه جمع کردن داستان واقعا افتضاح بود و هیچ حس خوبی به آدم نمیداد
گیم پلی با توجه به جو سنگین بازی واقعا خوب بود. تنوع دشمنا هم ضعیف بود ولی خب حس می کنم داستان کشش بیشتر ازین رو نداشت. نیازی هم نداشت چون گیم پلی بازی همین مقدار تنوع واسش کافی بود و کاملا بازی و سیستمش درگیرت میکرد.
استفاده از انسان شرور توی ساخت وحشت واقعا فوق العاده بود و مو رو تن آدم سیخ می کرد. یه خورده نظم باس فایت ها مشکل داشت یعنی اول باید به نظرم میرفتی سراغ پسر خانواده و بعد مادر و بعد اخرش پدر و بعدش دیگه آخرین باس فایت. باس فایت آخرم زیاد جالب نبود و می تونستن بهتر کار کنن
در کل بعد از عمری یه رزیدنت اویل خوب بازی کردم که واقعا بهم چسبید. اگه کپکام همین فرمون رو بره جلو واقعا عالیه.

این بازسازی سری رزیدنت هست . نیازی نیست حتما به شماره های قبل ربط داشته باشه .

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
من واقعا بین این بازی و اوت لست 2 گیر کردم
شما دوستانی که رزیدنت بازی کردید پیشنهادتون چیه ؟
بازی ممکنه تخفیف خوبی توی استور بخوره یا برم دیسکش رو بخرم ؟
ممنون

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ممنون
من خودم بازی نکردم ولی از نظرم re7 بهتره ارزون ترم هست شاید ترسناک تر نباشه ولی کلن ارزشش بیشتره

• Like
Reactions: dooste.man83

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
ممنون
بابا رزیدنت اویل7 رو بخر حالشو ببر.اوت لست چه 1 چه 2 همش فرار و فرار و فرار هر چند ترسش خیلی بیشتر از اویل7 هست و اگرم نبود اصلا دیگه کسی نمیخردش چون چیزی جز این برای اراءه نداره.یه دوربینم دستت برای دیدن توی تاریکی.کلا فقط واسه ی ترس و اتمسفر ساختنش.
ولی اویل7 هم ترس داره جوری که بعضی اغز جاهاش میپری هم اکشن فوق عالی ای داره هم گان پلیش عالیه هم داستانش به شدت جذاب و گیرا هست هم dlc ها خیلی خوبه در دسترس داره.در حال حاظر از نظر قیمتیم به صرفه تره.اویل رو بگیر بعدا فرصت شد اوت لستم بگیر یا اگر توسنتی اصلا هر دو رو اجاره کن.

• Like
Reactions: dooste.man83

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر