Prey

prey-logo.jpg
Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Director : Raphaël Colantonio
Engine : CryEngine
Genre : First Person Shooter , Action Sci-Fi
Release Date : May 5, 2017
Platforms : PS4 X1 PC

================
اطلاعات منتشر شده از بازی
================

* این نسخه دنباله ای بر بازی قبلی نیست. همینطور یک Remake هم برای نسخه اول نیست. این نسخه تصوری دوباره از IP است و با اینکه روح سری Prey در این نسخه نیز وجود دارد اما ارتباطی با نسخه قبلی و یا نسخه کنسل شده ندارد.

* شخصیت اصلی بازی Morgan Yu نام دارد و در ابتدای بازی این قابلیت وجود دارد که مرد یا زن بودن این شخصیت را مشخص کرد. سازندگان اسم Morgan را انتخاب کرده اند چون که این اسم هم برای مرد یا زن قابل استفاده است.

* شخصیت اصلی در یک ایستگاه فضایی قرار دارد و باید با موجودات فضایی برای بقا مبارزه کند.
* تایید شده است که بازی یک عنوان Horror نیست.
* بازی فقط درباره شلیک کردن به موجودات فضایی نیست و میتوان گفت بازی مخلوطی از اکشن و روایت و داستان است که لایه ی نازکی از RPG نیز در خود دارد !

* بازی اسلحه های مختلفی از جمله Shotgun ای که در تریلر معرفی بازی نیز نمایش داده شده بود را در اختیار بازیکن میگذارد . علاوه بر این Morgan قادر خواهد بود که قدرت هایی از موجودات فضایی بیاموزد و از آنها استفاده کند . همینطور در بازی میتوان از ابزار علمی موجود در ایستگاه فضایی که برای مبارزه ساخته نشده اند برای مبارزه استفاده کرد !

* سازندگان گفته اند که بازیکنان اگر از بازیهای قبلی Arkane Studios خوششان آمده است احتمالا از Prey نیز راضی خواهند بود.

* تایید شده است Chris Avellone که در ساخت بازیهای درخشانی مثل Fallout 2 , Fallout : New Vegas , Pillars of Eternity و ... حضور داشته است در ساخت این عنوان نیز مشارکت خواهد کرد.

=================
تریلر معرفی بازی [E3 2016]
=================

===================
تریلر گیم پلی [QuakeCon 2016]
===================

====================
تریلر گیم پلی [Gamescom 2016]
====================

=======================
تریلر گیم پلی [The Game Awards 2016]
=======================

Prey - 8 Minutes of Gameplay

720p 60fps || 1080p 60fps

================
تریلر گیم‌پلی #2
================

با تشکر از @sabco برای تریلر :D
تاپیک با منتشر شدن اطلاعات جدید آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اینا بازی هاشون سوم شخص کنن بیشتر فروش میکنن با این که کیفیت بالایی داشته ساخته های قبلیشون ولی دیس انرد ۲ که فروش خوبی نکرد من خودم هم به شخصه نمیتونم با اول شخص کنار بیام

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
خب بازی فردا رسما عرضه میشه و دکتر Pete Hines مثل همیشه یه گواهی پزشکی واسمون آماده کرده که تا 72 ساعت آینده خونه بمونیم :)):

2017-05-04_203825.jpg

نسخه‌های نقد بازی هم طبق سیاست Bethesda تازه امروز واسه منتقدا فرستاده شده و نقدا بعد از عرضه منتشر میشن...

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
یه 2 ساعتی بازی کردم
اول بگم هنوز آپدیت 1 گیگ رو نریختم ولی وقتی خوندم دیدم خیلی از مشکلات برطرف کردن در کل گیم پلی خیلی خوبه و متنوع بازی خیلی هم سریعه تو این 2 ساعت نتونستم نفس بکشم در کل خوب بود فقط با سیستم نشونه گیریش مشکل دارم چون دشمن ها خیلی سریعن برا من مشکل بوده شایدم عادت نکردم در کل راضیم از بازی.

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
یه 2 ساعتی بازی کردم
اول بگم هنوز آپدیت 1 گیگ رو نریختم ولی وقتی خوندم دیدم خیلی از مشکلات برطرف کردن در کل گیم پلی خیلی خوبه و متنوع بازی خیلی هم سریعه تو این 2 ساعت نتونستم نفس بکشم در کل خوب بود فقط با سیستم نشونه گیریش مشکل دارم چون دشمن ها خیلی سریعن برا من مشکل بوده شایدم عادت نکردم در کل راضیم از بازی.
ای جانم:D
چقد شبیه دیسانرده؟
شوتدش الداسکول هست؟
طراحی مراحلش چجوریه؟
راه های مختلفی داره؟

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
ای جانم:D
چقد شبیه دیسانرده؟
شوتدش الداسکول هست؟
طراحی مراحلش چجوریه؟
راه های مختلفی داره؟
طراحی هنری به دیس نمیرسه ولی خوبه
راه مختلف که تا دلت بخواد داره راه های مختلف برای مبارزه از خفن مخفی کاری تا کلتو مثل اسب بندازی بری جلو البته من هنوز 2 ساعت بیشتر بازی نکردم لول دیزاین و آپگریداشم عالیه به نظرم بزرگترین مزیت بازی سیستم آپگرید و انواع قدرت هاش هست در کل آدم روح دیس آنرد رو میبینه تو این فقط من با شوتینگ مشکل دارم دشمنا خیلی سریعن یکم طول میکشه تا عادت کنم.
از اونچه که انتظار داشتم فراتر بود فکر میکردم یه بازیه معمولیه ولی معلوم شد روش کارکردن یه بازی خاص دادن بیرون که ارزش وقت گذاشتن داره.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
میریم که داشته باشیم بهترین شوتر امسال رو به امید خدا:D>:D<، پارسال DOOM و امسال Prey ( و البته به زودی Quake >:D<) . عجب ناشری شده این بتسدا.
از توضیحاتتون ممنون دوستان، اگه بیشتر بازی کردین راجب مکانیزم های بازی بیشتر توضیح بدین تا ما هم بازی به دستمون برسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر