Darksiders 3

5pht_dsiii.png

Developer: Gunfire Games
Publisher: THQ Nordic
Engine:
UE4
Genre: Action-Adventure
Release:
2018

8qc1_info.png
دارک سایدرز 3 توسط Gunfire Games، متشکل از اعضای سابق استدیو منحل شده Vigil Games؛ سازندگان اسبق سری دارک سایدرز در حال ساخت است و شخصیت اصلی نیز سومین سوار آخرالزمان، خشم(Fury)، است که برای نابودی هفت گناه مرگبار (Seven Deadly Sinss) و بازگرداندن تعادل پا به زمین می‌گذارد.

hl86_dsiii_topic2.png

d1-1.jpg

d6-1.jpg

d2-1.jpg

d3-1.jpg

d4-1.jpg

d5-1.jpg

تریلر

mq9n_console.png

پست با انتشار اطلاعات بیشتر آپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بین این 4خواهر و برادر، بیشتر از همه منتظر چهارمیم:D ، طراحیش خیلی Coolهه به نظرم:D

اینم بیاد ببینیم چی میشه! و هفت گناه کبیره ی اینجا چه شکلی خواهند بود:D
ولی برگشتن و زنده موندن این IP واقعا خبر خوشحال کننده ای بود!:x

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
بین این 4خواهر و برادر، بیشتر از همه منتظر چهارمیم:D ، طراحیش خیلی Coolهه به نظرم:D

اینم بیاد ببینیم چی میشه! و هفت گناه کبیره ی اینجا چه شکلی خواهند بود:D
ولی برگشتن و زنده موندن این IP واقعا خبر خوشحال کننده ای بود!:x
کجاش دقیقا باحاله ؟! خیلی چیز گوشت تلخیه :-":D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
با نریلر حال نکردم(یه تریلر خفت تر میدادن بهتر بود) منتظر گیم پلی هستیم امیدوارم از سلاح fury بهترین استفاده رو بکنند لعنتی war برا خودش دنیایه اصلا رو دستش نیست:x:D

gamer1999

کاربر سایت
Aug 22, 2016
60
اول از همه خیلی خوب شد که این IP برگشت،متاسفانه بعد از اون اتفاقات تلخ که برای THQ افتاد خیلی برای سرنوشت این بازی نگران شدم چون واقعا ازش لذت بردم و خاطره دارم امیدوارم اینم موفق بشه البته رقیبای خیلی شاخی داره از جمله هل بلاد خدای جنگ هم که بحثش جداست.فقط باید روی کاراکتر اصلی کار کنن چون یکی از نکات قوت نسخه های قبل کاراکتر اصلیش بوده بخصوص مرگ با اون صداش:x

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اول از همه خیلی خوب شد که این IP برگشت،متاسفانه بعد از اون اتفاقات تلخ که برای THQ افتاد خیلی برای سرنوشت این بازی نگران شدم چون واقعا ازش لذت بردم و خاطره دارم امیدوارم اینم موفق بشه البته رقیبای خیلی شاخی داره از جمله هل بلاد خدای جنگ هم که بحثش جداست.فقط باید روی کاراکتر اصلی کار کنن چون یکی از نکات قوت نسخه های قبل کاراکتر اصلیش بوده بخصوص مرگ با اون صداش:x
هل بلاد بتونه خودشو از اپیک فیل شدن نجات بده هنر کرده رقابت پیش کش:D تازه سبکشم فرق میکنه. خدای جنگ هم که رفته تو یه فاز دیگه:D خلاصه این بازی نظرم یه رقیب داره اونم خودشه:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
کجاش دقیقا باحاله ؟! خیلی چیز گوشت تلخیه :-":D
تو کلا از دست رفتی،نمیشه کاری برات کرد! :D

---
4ـمی ( Strife ) البته سلاح اصلیش 2تا کُلت ـه، و با رفتن تمرکز روی چنین چیزی، باید خیلی گیم پلیش متفاوت تر بشه احتمالا! :-"
البته حالا کو تا بیاد...یکهو اصلا زدن زیرش و گفتن 4ـمیه زیاد مهم نیست،با فلش بک نشون میدیم چیکار کرده:|

---
این هل بلاد که میگید،احیانا همون هل بلید( HellBlade ) میباشد؟ :-"

• Like
Reactions: gamer1998y

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر