Multi Platform Syberia 3

ادونچریاش حال کنن
ساخت بازی سایبریا 3 توسط کمپانی MICROIDS
تائید شد......PC.PS3 :biggrin1:
البته گفته شده که این بازی در سال 2010 عرضه میشه ولی من مطمئنم که به اون موقع نمیکشه
من که بد جور جو گیر شدم
باید دید سایبریا بدون اسکار چطوریه
دوستان اگه اطلاعات دقیق تری دارند اینجا بگن تا ما هم فیضمون مفروض بشه:biggrin1:
1103-syberia.jpg

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
بازی از نظر تکنیکی بسیار سطح پایینه ، از هر نظر ، حیف 2 نسخه اول و داستان این نسخه !

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
به نظرم فقط کسی میتونه نظر درستی بده که بازی رو تموم کرده باشه من که با کنترل بازی مشکلی ندارم . اگرچه point and click رو ترجیح میدم.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
به نظرم فقط کسی میتونه نظر درستی بده که بازی رو تموم کرده باشه من که با کنترل بازی مشکلی ندارم . اگرچه point and click رو ترجیح میدم.
عزیز مسئله اصلا کنترل بازی نیست که بیس بازی تغییر کرده ، مسئله کمکاری شدید سازنده ـست تو هر زمینه ای ، منم تقریبا 70% بازی رو تموم کردم . هیچ رغبتی برای بازیکن برای خرید اورجینال بازی نمیمونه ، کرک شده که بله ، بازی رایگان هست ، نخواستی پاکش کن ، اما کسی که برای این بازی 40$ هزینه کرده ، ابدا نمیتونه راضی ـش کنه این مقدار کم کاری.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من معمای اول به مشکل برخوردم :D
اول کار میخوای خارج بشی ولی نیاز هست دکمه قرمز فشار بدی .. کار نمیکنه و راهنما کنارش نگاه کنی نوشته پیچش باز کنید تا جعبه باز بشه .. من از روی میز چاقو برداشتم اما الان سراغ جعبه میام ماوس روی پیچ میگیرم هیچ کاری نمیشه کرد ! اون پسر بچه هم برای راهنمایی میگه که از چاقو استفاده کن

inventory کجاست اصلا ؟ چجوری میاد

فهمیدم چجوریه ولی مسخره بود

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
عزیز مسئله اصلا کنترل بازی نیست که بیس بازی تغییر کرده ، مسئله کمکاری شدید سازنده ـست تو هر زمینه ای ، منم تقریبا 70% بازی رو تموم کردم . هیچ رغبتی برای بازیکن برای خرید اورجینال بازی نمیمونه ، کرک شده که بله ، بازی رایگان هست ، نخواستی پاکش کن ، اما کسی که برای این بازی 40$ هزینه کرده ، ابدا نمیتونه راضی ـش کنه این مقدار کم کاری.
الان نمیتونم جوابتون رو بدم باید بازی رو تموم کنم . اینو از این جهت میگم که این بازی بهترین بازیه عمرم و تعصب خاصی روش دارم و در واقع من با تک تک کارهای benoit sokal زندگی کردم.

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
دوستان عزیز مشکلات بازی رو بقیه گفتن و من میخوام درباره خوبیاش بگم. اول اینکه تو بازی تو منوی بازی و نقطه به نقطه بازی با موسیقی جادویی جناب inon zur مواجه میشید که با ترکیبش با اون اتمسفر اروپای شرقی بازی یه حسی بهتون میده که تو کمتر بازیی باهاش مواجه میشید . انگار که اونجا هستید و طراحی هنری بازی فوق العاده است انگار واقعا یه همچین جایی وجود داره . خلاصه اینکه با تمام کاستیاش من رو برد 15 ساله پیش که شماره 1 ش رو بازی کردم و مثل همون موقع دلم رو برد . اگر بازیی دوست دارید که دلتون رو ببره اصلا به نقدها توجه نکنید و مدتی رو با kate walker همسفر بشید . من که پشیمون نیستم . راستی بازیهای benoit sokal من جمله sinking island و paradise رو هم بازی کنید اونا هم از لحاظ اتمسفر هی چیز از syberia کم ندارند . این بشر خداست

Jugbix

کاربر سایت
May 2, 2017
40
سلام دوستان همه‌ی نوشته‌ها رو از اول تا آخر گفتگو خوندم و به این نتایج رسیدم، خواستم کمک کنید واقعا این نسخه هم مثل نسخه های قبلی ارزش خرید ارجینال رو داره یا خیر! چون با نسخه های قبلی خاطرات خیلی زیادی دارم!
1-point and click بازی برداشته شده.
2-مشکلات صداگذاری و سینکشون با لب شخصیت ها آزاردهنده هستش.
3-گرافیک بازی آنچنان که باید خوب نیست.
4-سطح معماها و پازل ها نسبت به نسخ قبلی پایین اومده.
5-داستان گنگ و دنباله دار شده.
6-مشکلات سیو و باگ در محیط بازی.
7-برخی از کاربران اینجا و استیم هم از افت فریم شدید بازی رنج میبردند!
حالا دوستانی که واقعا بازی رو تا آخر تجربه کردند بگند صرف 40$ برای این بازی درسته یا وایستم برای تخفیفای جدی چون من یکی هرچقدر هم بازی بد باشه باید تجربه اش کنم!
:confuse:

• Sad
Reactions: kamyy

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
سلام دوستان همه‌ی نوشته‌ها رو از اول تا آخر گفتگو خوندم و به این نتایج رسیدم، خواستم کمک کنید واقعا این نسخه هم مثل نسخه های قبلی ارزش خرید ارجینال رو داره یا خیر! چون با نسخه های قبلی خاطرات خیلی زیادی دارم!
1-point and click بازی برداشته شده.
2-مشکلات صداگذاری و سینکشون با لب شخصیت ها آزاردهنده هستش.
3-گرافیک بازی آنچنان که باید خوب نیست.
4-سطح معماها و پازل ها نسبت به نسخ قبلی پایین اومده.
5-داستان گنگ و دنباله دار شده.
6-مشکلات سیو و باگ در محیط بازی.
7-برخی از کاربران اینجا و استیم هم از افت فریم شدید بازی رنج میبردند!
حالا دوستانی که واقعا بازی رو تا آخر تجربه کردند بگند صرف 40$ برای این بازی درسته یا وایستم برای تخفیفای جدی چون من یکی هرچقدر هم بازی بد باشه باید تجربه اش کنم!
:confuse:
به عنوان طرفدار درجه یک بازی بگم که خیلی از مشکلات بازی تو آپدیته حل شده . ولی در مورد اینکه 40 دلار میارزه باید بگم که نه تو تخفیف بخر . ولی در مورد اتمسفر بازی بگم که هنوز فوق العاده است . موزیک مثل همیشه شاهکاره . کنترل بازی با کیبورده که من مشکل خاصی باهاش نداشتم . معمای سختی نداره البته به نظر من تو نسخه های قبلی هم نداشت . در مورد داستان یه لول از قبلیا پایینتره و از نظر lipsync حق با شماست و خوب نیست . ولی به قول یکی از کامنتا توی سایت گیم اسپات که به تمام مشکلاتی که شما نام بردید اشاره کرده بود و در نهایت نوشته بود با تمام این مشکلات این سایبریاست و توی قلبمون جا داره . منم مثل این دوستمون بودم و از بازی لذت بردم .

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
سلام
اول بازی برای باز کردن در نیاز به چاقو داره که روی میزه کنار کاسه سوپ هست،وقتی میخوام روی چاقو کلیک کنم نمیشه اصلا ایتمش هایلایت نمیشه!
مشکل از چیه؟

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
حتی 90 سالم بشه هیچ وقت اون حس و حالی که تو سایبریا 1 و 2 تجربه کردم رو فراموش نمیکنم. مخصوصا سایبریا 1 اصلا از نظر هنری و معنوی باعث شد یه جهش شخصیتی واسم رخ بده.

الانم سعی میکنم سایبریا 3 رو اصلا بازی نکنم چون دنباله اون 2 تا شاهکار هنری باید بهترین بازی سال بشه تا جرات کنم برم طرفش.

• Like

Wrath of Legion

کاربر سایت
Jul 26, 2017
318
به عنوان طرفدار درجه یک بازی بگم که خیلی از مشکلات بازی تو آپدیته حل شده . ولی در مورد اینکه 40 دلار میارزه باید بگم که نه تو تخفیف بخر . ولی در مورد اتمسفر بازی بگم که هنوز فوق العاده است . موزیک مثل همیشه شاهکاره . کنترل بازی با کیبورده که من مشکل خاصی باهاش نداشتم . معمای سختی نداره البته به نظر من تو نسخه های قبلی هم نداشت . در مورد داستان یه لول از قبلیا پایینتره و از نظر lipsync حق با شماست و خوب نیست . ولی به قول یکی از کامنتا توی سایت گیم اسپات که به تمام مشکلاتی که شما نام بردید اشاره کرده بود و در نهایت نوشته بود با تمام این مشکلات این سایبریاست و توی قلبمون جا داره . منم مثل این دوستمون بودم و از بازی لذت بردم .

در قلبت جا داره؟! تنها نکته مثبت این بازی که دیدم تایتل اسکرین و موسیقیش هست. اما همین که کلیک کنی وارد بازی میشی فاجعه آغاز میشه!

واضحه که سازنده ها سعی کردن یه اثر سینمایی‌شده رو ارائه بدن، اونم با موتور بازیسازی که واسه کنسولها بهینه شده!! با یه پایان چیپ که کاملا واسه نسخه بعدی برنامه ریزی شده. یعنی هدف فقط پوله. شرلوک هولمز crime & punishment هم همین مسیر رو میره با این تفاوت که سازنده های اون بازی کارشونو بلد بودن ولی سازنده های سایبریا3 مثل چی موندن تو گل.

من پیشنهادم اینه دوستان برن Still Life 1 که توسط همون تیم سایبریا اورجینال ساخته شده رو بزنن که خیلی بهتره.

• Sad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر